Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość asik bez log
Esmi ale ladnie wazy :) odstaw nabial bo to zazwyczaj przyczyna wszystkiego a uzupelniaj biorac witamine d z wapniem w suplementach sa łączone albo osobno ale nie w witaminach gdzie jest wszystko tylko chodzi o sama wit d z wapniem bo w tych preparatach witaminowych zlozonych jest za malo. Ja jestem ciekawa ile moja wazy , smiejemy sie z mezem ze nam takiego psikusa zrobila ze sie taka babocha urodzila a miala byc malutka heh :) Agata to duzo twoj maly wcina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Moja ma kolki,ja jako dziecko też miałam i też się zanosilam bardzo często,ponoć nerwowe dzieci tak mają u mnie się sprawdziło. U mnie stoi waga ostatnio,w czwartek się zwaze to będę wiedzieć ile przez tydzień spadło. Co do karmienia ja naradzie nie myślę o mm,mała ładnie ssie i mleko też mam,też się boję jeść żeby jej nie zaszkodzić. Za dwa tyg idę do ginekologa i będę musiała odciągnąć pokarm bo tam trochę zejdzie. I palcami mi sie lepiej ściąga. A czy mogę cały dzień ściągać mleko i walc do jednej butelki? Bo boję się że nie naciagne tyle naraz żeby się najadla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
Wiecie co mnie niepokoi ze mój mały czesto odgina główke do tyłu, naczytałam sie juz ze moze to oznaczac wzmozone napięcie. musze sie zapytac lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda bez log
Mozesz zlewac do jednego tylko musza byc w tej samej temperaturze i dopiero zlac do jednego. Moj zjada 100 co 3 godz mleka naturalnego, jedna w nocy przerwa 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
hej dziewczyny.piszecie ze wasze maluchy duzo jedza a moj co2godz po90i do tego wody wypija ok60ml dziennie.caly dzien nie spal,ale teraz mam opiekunke wiec pomagam m a maly siedzi z babcia.chyba kolki mu zaczynaja dokuczac bo tak piszczal i nozkami ruszal ze masakra.teraz zasypia w lozeczku a ja wreszcie klade sie do lozka.bo zapewne o3-4bedzie pobudka juz na caly dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolka p
asik bez log dlaczego go polecasz? napisałabyś coś więcej? :) też teraz będę kupować laktator i zastanawiam się nad aventem. jakaś mama w sklepie mi go ostatnio polecała ale nie miałam czasu z nią więcej na ten temat rozmawiać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Rolka hm jest poreczny latwy w obsludze czyszczeniu , ma opcje recznego i elektrycznego zajmuje malo miejsca jak trzeba go wziac ze soba na baterie , szybko sciaga , ustawia sie recznie szybkosc odciagania dzieki czemu mozna dopasowac zeby nie bylo za mocno lub za slabo odciagane , no i mozna kupic uzywany za calkiem dobre pieniadze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marika
MAMUSIE: tacia (30l)---------------Leoś--------- ur. 02.04.2014 klaudia ---------------Zuzanna ------ur. 07.05.2014 mamakub.(30l)---------Michaś ----ur. 17.05.2014 oczekująca(24l)--------Igorek------ur. 19.05.2014 Początekcz(19L)--------Jaś ---------ur. 22.05.2014 Ewinka (29l) ------------Staś--------- ur. 23.05.2014 gość85-(28l)----------Michałek------ur 27.05.2014 Flavia23 24l-----------Krystian-------ur 30.05.2014 mammina (Rz) -------Alessio--------ur 01.06.2014 19magda91-(22l)-----Mikołaj-------ur 04.06.2014 kasia2014 (23l) ------Sandra--------ur 06.06.2014 ilonek (25l)---- ---------Pola----------ur 06.06.2014 brzuchatka 28l--------Laura---------ur 07.06.2014 A A A J (28l)-----------Anastazja-----ur 07.06.2014 asiula84 (29l)------- Marlenka-------ur 09.06.2014 mamminia22--------Michałek-------ur 09.06.2014 Jolka kolka( 32l)----Magdalena----ur 09.06.2014 Sisilka (28l) -----------Bartuś---------ur 09.06.2014 Agata89R (24l)--------Adaś-----------ur 10.06.2014 mama3chłopców.------Leoś---------ur 10.06.2014 swierszczyk(26l)------Nikodem-----ur.13.06.2014 esmi90 (23l)-------------Kubuś-------ur 14.06.2014 Justi2 (32l)-- ------------Arek---------ur 15.06.2014 87_asik (27l)------------Milenka------ur 17.06.2014 Nitka999(31l)-----------Paweł Jan---ur 18.06.2014 Nomadic-----------------Kubuś--------ur. 19.06.2014 mamowa (20l)----------Artur----------ur. 20.06.2014 Kruszynka--------------Miłoszek------ur. 24.06.2014 marika(29lat)------------Kacperek---ur.28.06.2014 Gosiaczek201 ---------Franciszek----ur. moniapik86---------------Natalia------ur. MAMY W DWUPAKU 33ona (33l) ---------------24.06---------Paweł lacerta (31l)------- -------28.06 ---------Marta AIK--------------------------29.06-----dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Marika wiedzialam:-P gratulacje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej napiszę w skrócie- strzeżcie się ulicy Warszawskiej- zarazili małego gronkowcem, ma żółtaczkę,w uszku tez gronkowiec- więc prosze o modlitwę, do tego nastraszyli nas żeserduszko zle bije mały urodzony 20 czerwca- ważył 3700, 58 cm, i każdy mówi że ma długie włosy i do tego śmieszne- taki jeżyk:) antenki mu sterczą, zakochałam się:) maż był przy porodzie i widział więcej niż ja- na porodówce byłam o północy a mały urodził się o 4:40, do tego pól godz.szycie. 10 punktów. Każda połozna mówiła,że bederodzić ze 12 h.dopiero przy rozwarciu 9 cm dali mi znieczulenie w kręgosłup!!!!!!mówili,że mam rodzić bez zzo!!! to na ok. 1h mnie zniezulili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
A mój skarb zaraził się od nas, ma zapchany nos, nie może oddychać, nie może jeść, jak mu ulżyć? Mam maść majerankowa, w nosku ma rzadkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
mam szwy tylko wewnętrzne, zobaczymy jak się zagoję. widzę,że zrzuciłam już 10-11kg, brzuch troszkę jest, ale mąż skwitował,ze mam brzuch jak normalna kobieta a nie chudzielec hehe...zobaczymy, nie chcę mieć takiej oponki... nadal krwawię- ciekawe jak długo jeszcze, trochę mnie ciągnie i szczypie na dole,ale to chyba normalne. -nie mam czasu na nic- mały ciągle ulewa mi, trochę nie mam czasu zjeść,ale się staram:) -karmię piersią- oby jak najdłużej- chociaż tego nikt nie przewidzi - dziewczyny ja mało zorientowana już w wątku- tym co nie rodziły życzętakiego porodu jak u mnie, ale żeby dali znieczulenie przy rozwarciu mniejszym a nie przy 9 - w DSK leżałam w szpitalu- przez te choroby małego do wczoraj, zaczęli maluchy wypisywaćna g***** bo zapalenie opon mózgowych panuje tam, cały oddział zamknęli! -jak będę kiedyś rodzić to chyba w DSK-Warszawska jest zgronkowcem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
33ona gratulacje również, ale wy juz w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Nomadic ją ściągać katar frida a przed ściąganiem zapodaje wodę morska. Jak katar jest schodzacy taki żółty to pani w aptece mi powiedziała że są krople dla dzieci tylko nie pamiętam nazwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze co do ściągania pokarm-magda- lub ktoś inny:-) Czyli mam ściągać do osobnych pojemników do lodówki i wtedy zalać do butelki tak? I mogę z całego dnia mieszać mleko? Ile może stac w lodówce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
tak, od wczoraj od ok.16:30 -oby tylko Paweł był zdrowy, często ja sama płaczę, jak to żeby w dzisiejszych czasach zarazić gronkowcem w szpitalu, i straszyć,że ma nierówne bicie serduszka:( porobili mu masę badań, może i dobrze, ale jest popruty igłami biedny, może odpocznie maluch w domu, miał wenflon w dwóch rączkach i w zgięciu łokcia, serce mi pękało:( -oby już było dobrze i żeby ta żółtaczka minęła i gronkowiec się odczepił -myślałam,że depresji w szpitalu dostanę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na zatkany nosek nasivin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Kasia dzięki ale odciaganie nic nie pomaga. 33ona to długo byliście my też byliśmy z żółtaczka dłużej też myslalam ze kota tam dostane ale z tym gronkowcem to przegięcie, oczywiście zdrówka dla twojego sneczka, będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Twojego syneczka miało byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
Nomadic- oby wszystkie dzieci były zdrowe, niema nic gorszego dla matki niż 12 dni w szpitalu tuż po porodzie:( -dodam,że na Warszawskiej położne na noworodkach to sadystki i to dosłownie, dla mojego jedna na moich oczach wcisnęła zimne mleko 50 ml w pierwszej dobie życia debilka, bo mały płakał i od tej pory zaczał ulewać - w DSK- położne na kardiologii były super, z sercem podchodziły do Pawełka, tylko 2 staruchy się trafiły takie,że szkoda gadać, poiły go glukozą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie tak rzadko sie odzywam bo mala zabiera caly wolny czas ale jestem przeszczesliwa Nadal meczymy sie z zaparciami mimo kropelek herbatek . Ja juz calkowicie doszlam do siebie, nawet z mezem szalejemy juz jak wczesniej, i powiem wam ze doznania sa jeszcze wieksze. Maz zadowolony wiec i ja szczesliwa. Malenka w sobote skonczy miesiac , rosnie jak niewiem z dnia na dzien zmienia sie . Robie jej codzien jedno zdjecie , chce tak zrobic przez rok czasu a pozniej zmontowac film w przyspieszeniu i zobaczyc jak rosla. Niedlugo czeka mnie wizyta u lekarza noi zastanawiam sie jaka antykoncepcje wybrac, co bedzie najlepsze i nei bedzie mialo za duzego wplywu na organizm. Mala karmie mm bo niestety mi laktacja juz calkiem zanikla, nic nie leci nawet kropelka. Jestesmy na mleku NAN HA,po nim mala nie ma takich strasznych wzdec i zaparc. tutaj za duzego wyboru nie mam jest jedynie hipp i nan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez l
Marika 33ona gratulacje , ja wychodzilam z warszawskiej 20stego wiec bylysmy w tym samym czasie na oddziale , musze cie zmartwic ake grobkowiec jest i w usk i w pryw klinikach tez niestety ion jest wszedzue :/ no to Pawelek urodzil sie prawie taki jak moja Milenka tylko cm krotszy i 50g lzejaszy a tez ci chyba mowili ze ze 4kg bedzie takie to te usg, wazne ze wszystko sie unormowalo juz :) ze znieczuleniem lipa ja dostakam juz przy 1cm ale u mnie rozwarcia nie bylo , dobrze ze przy 9cm dostalas to nie czukas parcia moja kolezanka miala od 3cm a od 8 juz nie brala i mowi zee to byl najwiekszy blad w jej zycuy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Hej dziewczyny. Ja przyznaję że nie wiem ile mój mały zjada, bo jest na cycu.A jeśli podaję mu butlę to robię 60ml. Wcześniej mu podawałam max 3 razy dziennie, ale postanowiłam się że będę mu raz podawać na noc, albo w środku nocy. Przesypia 3godz i budzi się na kolejne karmienie. Dodam że Bartuś skończył 3tyg w poniedziałek. Wiem że ładnie przybiera na masie. Esmi to ty (chyba) pisałaś że usg główki ok. Czy mogę zapytać dlaczego miałaś robione? my również mamy i trochę się tym stresuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda bez log
Kasia ja sciagalam i wkladalam w osobnych pojemniczkach do lodowki i po jakims czasie zlewalam do jednego ale maks z 2,3 sciagniec z piersi ( nie wiem czy tak mozna ale malemu nic nie bylo) Z tego co slyszalam w lodowce moze byc 2,3 doby. AAJ my poki co to prezerwatywy u nas tez mija miesiac i chcialam dzis sprobowac z m. A ty rodzilas sn? Jak juz nie bede sciagala wlasnego pokarmu to myslalam o zastrzykach. Zle toleruje tabletki anty bralam kilka lat, ale mdlilo mnie zawsze po przerwie na okres. Tylko nie wiem czy te zastrzyki dobrze zapobiegaja ciazy bo poki co jeden bobas nam wystarczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Nawet do 4 dni w lodowce mleko naturalne moze byc, tylko nie wolno na drzwiach. my póki co nie stosujemy żadnej antykoncepcji bo karmię ok. 10razy na dobę, wiec nie powinnam mieć owulacji, zresztą jakby sie cos przytrafiło to tez nie problem bo chcemy szybko drugiego dzidziusia,chociaz jakby sie udało najlepiej żebym zaszła ponownie za rok pod koniec wakacji. 33ona i Marika serdeczne gratulacje. 33ona współczuję 12dni w szpitalu jak Ty to wytrzymałaś biedna:-( dobrze,że już w domku. Myślę o Twoim syneczku,mam nadzieje,ze wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Gość ma rację te krople to nasivin :-) Aaaj ją bym już chciała z mężem ale jeszcze trochę plamie dziś tylko jedną plamka. Może już w weekend się zabawiny :-) Moja mała już 2,5godz nie spi. Za to w nocy pospi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
ewinkaa- dzięki, cały czas płaczę jak pomyślę o małym- a pod prysznicem w szpitalu to wyłam na głos.Dziecko dla mne jest najważniejsze,a tu same problemy, najgorsze,że niezależne od nas:( mam duże wsparcie od rodziny i męza.Mąż bardzo schudł, bo też się przejmuje -Pawełek wogóle mnie nie zmęczył porodem, szybko wyszedł na świat do tej pory krocze przemywałam tylko wodą, właśnie podmyłam się Tantum Rosa- kurcze to piecze Dziewczyny- fajnie,że jesteście, zawsze można się odezwać do Was:) potraficie pocieszyć:) chociaż na chwilę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19MAGDA Ja rodzilam sn bez nacinania. Bez popekania. My z mezem to juz tak z tydzien szalejemy. Szybko doszlam do siebie i oboje z mezem nie moglismy wytrzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmi90
Sisilka mieliśmy USG główki na diagnozę ale na szczęście wszystko dobrze a jutro idziemy do neurologa na 12 i cały czas myślę pozytywnie :) Wiecie co dziewczyny Kuba sie uspokoił tfu tfu , pępek prawie zagojony , na kolki daje bobotic i asiw jak mówiłaś po sudokremie fajnie pupa juz jest ale nadal stosuje i zauważyliśmy ze spokojniejszy jest , śpi po 3 h i budzi sie aby z nami posiedzieć albo jak nakarmie to lulam i zasypia. ja też jestem pewniejsza i nie panikuje :) Cały czas myślę pozytywnie :) Aaaa muszę sie pochwalić , ze zapalam laptopa dzisaj sokiem i chyba nic nie da sie zrobic :( ale m zly na mnie był ... Sama na siebie jestem zła ale co ja poradzę :( slamazara jeszcze jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×