Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość kasia2014
33ona będzie dobrze zobaczysz:-) Ja w szpitalu w szpitalu2 i3dniu miałam coś z głową bo płakałam i w ogóle aż mąż się martwił żebym w depresję nie wpadła. Naprawdę to co się w głowie dzieje to szok. Mała ma odparzenie i bepanten nie pomaga mam próbkę sudokremu muszę spróbować. Ponoć linomag jest super. Ja jutro idę po buty do lidla bo muszę do ćwiczeń kardio wprowadzić i nowe buty będą motywacja:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
Dziewczyny Wy juz o seksie piszeciea ja nawet nie myślę ; ( ja chyba nigdy nie dojde do siebie caly czas boli mnie rana po peknieciu kazda wizyta w toalecie to jak męka nie wiem czy to hemoroidy czy cos sie zle zroslo. Nawet nie wiem tak dokładnie jak bardzo pękłam nie dopytywalam po porodzie a samej mi ciężko ocenic napewno do odbytu az ale czy cos wiecej sie uszkodzilo to nie wiem... ;( martwie sie o dalsze konsekwencje jakies wypadanie macicy czy nietrzymanie moczu stolca gazow czy inne jakies straszne sprawy Flavia Ty pisałaś ze tez mocno popekalas powiedz doszlas juz calkiem do siebie? Mi sie to wydaje bardzo dlugo pobad trzy tygodnie po porodzie a ja sie normalnie za przeproszeniem wysrac nie moge jestem zalamana chyba wolałabym cesarke patrząc na to wszystko ;( seks to chyba za pol roku będzie dopiero. Zazdroszcze Wam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzuchatka jak nie dasz facetowi to za te pol roku to on se na bok bedzie skakal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez l
Brzuchatka moze to hemoroidy zajrzyj i zobacz na hemo dobre sa czopki hemorectal a jak nie mozesz sie zalatwic to pij siemie lniane i czopki glicerynowe uzyj AAAJ ja najbardziej wierze w gumki :) na koniec i tyle ogolnie nie wiem jak bedzie po ciazy ale przed tak znalam swoj organizm ze wiedzialam kuedy musze sie zabezpieczac a kiedy nie , my z mezem mamy teraz nalo czasu dla siebie wczoraj jak myslalam o sexie to wzielo i leciec mi zaczelo ot masz ci los , mojej tez robili usg glowki nie wiem dlaczego mozr temu z w zamartwicy urodzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka kolka bez logowania
brzuchatka,3 tyg.po porodzie nie powinnaś odczuwać zadnego bolu.Powinnas pojsc do lekarza,moze szwy nhje wszystkie sciągnęli,ja tak mialam po pierwszym porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
Stosowalam krem procto-glyvenol ale nie bardzo to pomogło a szwy napewno jeszcze mam bo mi nie ściągnęli wszystkich powiedzieli ze sie same rozpuszcza pare juz wylecialo ale kilka jezzcze zostało może to przez nie mnie boli ciagle ;( martwie sie ale do gina pojde jak minie te 6 tygodni... niech mi powie co jest nie tak ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
brzuchatka mi teraz szwy wypadają. czasem jeszcze czuje ciagniecie jak więcej pochodze, ale już nie jest zle. miałam 20 szwów aż po o***t, na początku była tragedia, ani chodzic ani siedziec, teraz jest w miare ale jestem juz ponad miesiąc po porodzie. u nas sexu jeszcze nie było,boje się, poczekam na wizyte u gina i wtedy spróbujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
ona33 gratulacje i wspłczuje Ci tych niemiłych przeżyć... mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze. Brzuchatka dziwne, ze czujesz dyskomfort, ja po sciągnięciu szwów nie czuje nic, ale boli mnie tyłek dalej po porodzie, tzn kosc ogonowa i znowu odezwała sie rwa kulszowa. moj maly spał od 14:30 do 20, zjadł i, i znowu spi, nie wiem, chyba nie jest chory ze tyle spi? ja tez mam miec usg glowki, bo adas ma dwa wielkie krwiaki poporodowe:( tzn juz są mniejsze, a dodatkowo asymetrycznie układa głowe i ciezko nam jest go zmusić, zeby ją obracał, musze podchodzic od drugiej strony.Nie umiem sie umówić na usg bioderek terminy są 4 miesiące, i chyba pojde prywatnie, mam tez skierowanie do okulisty.Mi jeszcze lecą jakieś resztki po porodzie, wiec seksu nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka kolka bez logowania
ja o sexie nie myślę,lekarz powiedział ze mam nie odbywać stosunku przez 3 miesiące,bo to druga cesarka.Moja córcia budzi sie co 2-3 godziny,czasem co 1,5 godziny.Nie śpię od 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
33ona gratulacje i trzymaj sie zobazysz wszystko bedzie dobrze:)jolka ja nie spie od3 bo sie budzi niespi do6a pozniej zasypia a ja juz wstaje do pracy:/jestem zmeczona na maxa bo codziennie do23niespie bo Igor nie spi.dzis go pilnuje a musze obiad zrobic,pranie,sprzatac.masakra.chude z dnia na dzien to taki plus jest.w niedziele idziemy na urodziny do sasiadow synka konczy roczek i trzeba jechac cos kupic na prezent.milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
u nas jest teraz tak że krystian zasypia o 10. budzi się o 2 na jedzenie, wiadomo zanim nakarmie, zmienie pampersa, czasem przebiorę to jest koło 3 i o 5 mały wstaje już na stałe, więc i ja wstaje. tez jestem niewyspana i zmęczona, czasem w dzień babcia się nim zajmie a ja pospie z 2 godz. Kupiłam mu ten lezaczek bujaczek bright stars "żabka" fajnie się buja w nim chyba mu się podoba, sadzam go i bujam nogą teraz żeby napisac posta:) Mi tak jak pisałam juz szwy wypadają, mam rozpuszczalne więc wychodzą te nitki. Mam takie zgrubienie tam gdzie było cięte, tez jeszcze odczuwam dyskomfort np jak dłuzej pochodzę, ale bolec juz nie boli. Z tym ze u mnie jest gorzej jesli chodzi moje samopoczucie bo nie mam wogóle siły, biorę ten hemofer co mi zapisali ale dupa, i tak ciągle kręci mi się w glowie i słaba jestem. ostatnio poszłam rozwiesic pranie to przyszłam cała zlana potem. A wczoraj zmieniałam pościel to az sie popłakałam, robiłam na 3 raty bo nie dawałam rady. Masakra co się ze mną stało. Jak będę u lekarza to powiem zeby dał skierowanie na morfologie a jak nie to sama sobie zrobie, zobacze czy te krwinki przybrały czy nie. W dodatku dalej jestesmy chorzy, Krystiankowi katar nie przechodzi, kupilismy katarek podłączany do odkurzacza to takie gile mu wyciąga ze szok, skad w takim małym nosku tyle gili. chyba jutro znowu pojedziemy do lekarza. bylismy juz w poniedziałek ale powiem ze ten katar nie przechodzi. robie mu inhalacje z soli fiz i wody morskiej to gile zrobiły się zielone i dopiero zaczeło schodzic z nosa a to juz ponad tydzień. Ja tez chora i maz też. super pogoda jak na lipiec, zamiast nad jeziorem to siedzimy chorzy w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
flavia duzo lezalas mialas malo ruchu w ciazy to teraz czlowiek szybko sie meczy.ja niby mialam ruch i mam ale tez meczylam sie na poczatku bardzo a pot lal sie ciurkiem.moj maly tak na brzuszku nie chce lezec denerwuje sie ciagle.tez ma troszke nosek zatkany.i dzis strasznie marudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Flavia mam to samo zawroty zimny pot , boje sie dama wwychodzic wystarczy zr glowe schyle i idlot lykam zzelazo za tydz zrobie morfologie moja dzis spala od 24:40 do 4:20 dluzej nie pospi teraz meczy ja czkaeka, ja musze posprzatac ugorowac nie nadazam juz z ciuchami ona tak ulewa ciagle trzeba przebierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
hej, ja po porodzie doszłam do siebie, coraz lepiej wyglądam, jestem coraz chudsza, zaczynam sie miescic w stare ciuchy, ale jeszcze dupa jest, brzuch mam taki flaczek, ale nie duzo zostało, tu chyba tylko cwiczenia juz pomoga, ale nie ma zle, dopiero niecały miesiac po porodzie jest. Mlody spał cały dzien wczoraj, w nocy dał popis, nic nie spałam prawie, jeszcze ciągle mi głodny jest, pije 90 albo 110 ml mleka, ale czytałam ze to normalne u dzieci urodzonych z taka duza waga urodzeniowa, widocznie tyle potrzebuje, daje mu tez wode do picia, pije chętnie wiec narazie nie daje herbat bo nie ma zaparc, kupy 2 na dzien robi. My chrzest mamy w niedziele, ale u nas to skomplikowana sprawa, nie jestemy małżenstwem i nie chca mi ochrzscic dziecka na mszy, no cóż, a chciałam sie pochwalić, ze na slubie mojej mamy moj mi sie oświadczył i za rok jak malutki będzie miał roczek planujemy wesele.:)Dziewczyny nie ma sie co dziwic, ze czlowiek zmeczony, bo tu dziecko, nocki przerywane, moj tez zanim odbije, pampers i te sprawy to mija godzina, czasem mi kwękoli i chce sie przytulac, albo ogólnie zmierzły jest jak staro zić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
asik moj wcale nie ulewa juz,daje mu po60ml i tak co2-3godz i raz wode.wczesniej za duzo na raz jadl i ulewal a teraz to wcale.moze probuj mniejsza porcja a czesciej.agata fajnie ze juz mam forme jak przed ciaza:)u nas leje juz 4dzien i maly w domu tylko siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmi90
Dziewczyny mam pytanie czy można używać balsamów ujędrniających typ AVON ? Bo ja chce od poniedziałku ćwiczyć i nie wiem czy moge je używać. A co do panel to jak pójdę na kontrole i jak lekarz juz pozwoli to wtedy bardzo chętnie nie chcemy ryzykować a po drugie nie jestem na to gotowa .... Tak bardzo popekalam ze przy robieniu większej sprawy to mam dziwne uczucie ... Hmmm Dzisiaj do neurologa jedziemy i fryzjer mnie czeka ;) - cieszę sie jak małe dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
dziewczyny a z jakiego powodu robiłyscie usg główki? bo my nie dostalismy zadnego skierowania a poród był z użyciem próżnociągu i czytam ze powinien miec zrobione usg. chyba wezme skierowanie od pediatry i zrobimy dla własnego spokoju. piszecie o hemoroidach, mi niestety wyszły po porodzie, mam 1 spory i drugi mniejszy. ciezko się załatwic przy nich. próbowałam masci ale nie działają. kupie te czopki co asik poleca. to jest okropne uczucie, cały czas mi przeszkadzają. a dziewczyny które rodzimy sn miałyscie przez jakis czas po porodzie takie uczucie parcia? bo ja mialam bardzo długo, dopiero teraz mineło. mojemu małemu zaczeła się w jednym miejscu łuszczyc skórka na głowie. namaczam i scieram cały czas bo to szybko prowadzi do ciemieniuchy a to ostatnia rzecz jakiej bym chciała. problem w tym że to cały czas się pojawia w tym miejscu na boku główki. czytałam ze jest specjalny żel do ciemieniuchy i ładnie schodzi. ogólnie mój mały ma strasznie wrażliwą skórkę, spoci się to zaraz dostaje krostek, przytuli się do cyca i juz policzek czerwony. ja jeszcze plamie, wydaje mi sie ze to długo bo juz ponad miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
moj ma dwa krwiaki na głowce i potrzebne jest usg, dodatkowo mam skierowanie do okulisty na badanie dna oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
agata rozumiem a robią wasze dzieci zeza? mój czasem to takiego zezola strzeli, położna mówiła ze wszystkie dzieci robią. Pisałam wczesniej od odginaniu główki do tyłu, czy którejs z was male tez odgina? ja musze się o to zapytac lekarza, teraz jak kładę na boku to z tylu rulon z pieluchy zeby nie odchylał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Moja je po 60 i mniej nie moge jej dac bo wrzask a teraz wciagnela 80-90 mojego i nie ulalaa nad ranem ulala po 60 modyfikowanego ale wydaje mi sieze to wszystko wina tej czkawki czytalam ze tak moze sie refluks objawiactaka czkawka .. czlowiek juz glupieje, ja na karcie wypisowej mam wpisanr ze anemia hb 10,5 a przed porodem 2tyg mialm 12, laktacja tez swoje robi i oslabia, mi hemo wysxly w ciazy bralam hemorectal na noc , masc ruskorex do tego dih , i lezalam z wacikiem nasaczobym w wywarze z kory debu tylko terax kto by mial na to czas no i oczywiscie siemie lniane i duzo wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda bez log
Flavia moj takiego zeza czasem strzeli ze z m ze smiechu nie wytrzymujemy, hehe kazde tak ma, a glowe to odchyla do tylu strasznie ale polozna mowila ze to normalne. Po urodzeniu mial tak ze ciagnal glowke na jedna strone wiec kladlismy go na drugiej a teraz ciagnie w ta druga wiec klade go na zmiane. Moj tez nie chetnie na brzuchu lezy, najlepiej mu na pleckach. Pokarmu mialam full ze dwojke dzieco bym wykarmila a teraz leci kropelkami.... tesciowa oczywiscir wyrzuty juz mi zrobila ze za malo sciagalam itp teraz kazala mi co godz sciagac, to juz zalatwic sie nie bede miala kiedy, pije herbatki na laktacje ale mi sie wydaje ze za malo jem, ale wystarczy ze zjem cos nowego i potem Mikus poplakal 5 min przed kupa i juz na mnie ze cos zjadlam wiec jem tylko szynke dzem ziemniaki i chleb i nie dziwne ze chudne a wieczorem kreci mi sie w glowie. Proba z m skonczyla sie fiaskiem bo bol i ciasno jakbym dziewica byla hehe poczekam jescze chwile, pozdrawiam mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
magda to mnie troszkę uspokoiłaś bo ja zapomniałam zapytac położnej o odginanie główki bo jak zobaczyła ze u nas wszyscy chorzy to tylko zwazyła malego i uciekała w losie zeby sie nie zarazic. nawet nie miałam jak porozmawiac z nią. ja tez kładę raz na jedej str raz na drugiej, troche na plecach. główkę ma prostą, uszek tez pilnuję, bo ja mam odstające i nie chce tego dla mojego dziecka. ja pokarmu mam średnio, ale karmie z piersi, nie odciągam. mysle ze z 60ml wyciągnie, po cycu śpi max 2 godz, po mm 3,5. teraz dawałam mu cyc o 11 i spi więc pewnie miedzy 13-14 dopomni się o mleko. Asik ja pokupuje to co ty piszesz na te hemoroidy bo juz nie mogę wytrzymac mam wrazenie ze cos mi cały czas siedzi w tyłku. Wysle na poczte zdjęcie Krystianka w leżaczku, zobaczycie jak fajnie wygląda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
moj też zezuje:P ma wtedy zabawny wyraz twarzy, głowki nie odchyla ale preferuje jedną strone co jest uciązliwe bo wrzeszczy jak go na 2 kłade. Na brzuszku tez srednio, ale kilka razy na dzien kłade mimo, ze jęczy, bo lekarka kazała i już podnosi łebek i kreci na lewo i prawo. Moj to nerwus, jak biode do odbicia tez sie wkurza, nie wiem jaka pozycje mam wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
asik ja przed wypisem mialam hemoblobine8 a po3tyg brania zelaza wyszlo11.flavia moj tez odchyla glowe do tylu i robi zeza,balam sie ze moze cos nie tak ale wszysatkie tak maja.mojemu czasami drzy broda niby doktorka mowila ze to minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek201
Mój bąbel urodził się 15 czerwca a do domu wyszliśmy dopiero 24 czerwca gdyż okazało się ze mały miał jakieś krwawienia w główce oraz jakąś infekcje w organizmie. Meczyli go by siusial do worka przez 2 dni aż w koncu 3 dnia założyli mu cewnik. Zabrali mi go z oddziału by podać antybiotyk przez główkę. A że ja go karmiłam to też zostałam. I teraz musimy jeździć po poradniach sprawdzając czy jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Gosiaczku duzo zdroeka, oczrkujaca ja sie boje zelazo brac zeby xaparc nie bylo :/ pije wlasnie barszcz babcia mi przywiozla FLavia na mnie super ta kora debu dzialala ale ona wszystko brudzi, i panietah ze te zewnetrzne one sie nie schowaja juz raczej tylko zmniejsza sie i zmiekna mnie to tak bolaly wtedy ze usiasc nie moglam ... pojde chyba na usuniecie ale najpierw kolezwnks odzie wiec zobacze co i jak :) ja poki co jem wszystko zobaczymy na jak dlugo , ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Gosiaczek duzo zdrówka dla dzieciaczka i wytrwałości dla ciebie. Dziewczyny mój nie ulewa po moim mleku ale po mm prawie zawsze. Ja wagowo narazie nie chudne:( trochę brzuch mi spada ale mam okropne uda i tyłek, kurde ile tam tłuszczu się osadzilo. Dzisiaj kupiłam ten nasiwin do boska, byliśmy u pediatry mały ma dwa tygo:)dnie i przytył ponad 400g to ma prawie 5kg. Dostaliśmy do nosa jeszcze krople, nakaz inhalacji nebulizatorem i mam wpuszczać swoje mleko małemu do noska. Noc była ciezka przez. to prZeziebienie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
A nie, stanęłam przed chwila na wadze i zeszło mi 2kg:) mam straszny apetyt czy wy też? Dzisiaj zjadłam loda smietankowego, ale był pyszny:) Dziewczyny ile u was kosztuje szczepionka na pneumokoki jedna dawka bo chce porównać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
U mnie prevenar 13 275zl w przychodni w hurcie ok 250zl , ja wogole nie mam aoetytu ani ns jedzenie ani na picie czasem nie nam kiedy zjesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
My też nie mamy usg główki a mała się zaklinowala przy porodzie. Ja dziś spałem od 4.20 do 7 tak mała płakała i uniknie pomagało. Co dobalsamu z avonu ogólnie nie polecam kosmetyków avon/oriflame. Ja polecam eveline tanie i dobre:-) Chodźcie w pasie sciagajacym ? Jak tak to jak długo dziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×