Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość
Flavia ty tez dokarmiasz sztucznie?> MOja mala jutro konczy 3 tygodnie, tez ja dokarmiam, dzisiaj o 9.20 wypiła 60 ml ,po godzince dałam jej wody bo sie obudziła, i znowu pospała godzinke akurat byla połozna nawet jej nie rozbudzała,tylko pogadałysmy ,mała obudzona kolo 11.30 spiła z piersi obu i nerwy ,krzyk, łapie ,wypluwa, nie moze przysnac i koło 12 musiałam jej podac chociaz 30ml. Boze czy ona faktycznie sie nie najada,boje sie ze ja przekarmiam, przez 10dni przybrała na wadze 450 czy to duzo? Przeszłabym calkowicie na sztuczne ale ona czesto sie budzi w przerwqacg przeciez nie bede dawała sztucznego na zadanie. ???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
tak dokarmiam, w sumie to daje więcej sztucznego niz swojego ale piers też podaje póki mam mleko. mi wychodzi ze zjada ponad litr mleka dziennie. gosc- 450g to duzo przybrała, mój ostatnio w tydzień 400 przybrał, a wczesniej po 300 mniej więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
450 w 10 dni nie w tydzien, a kiedy dajesz cyca? Ile Krystianek ma tyg.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musze zdecydowac jaka szczepionka szczepic, kto szczepi ł ta skojarzona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
cyca daje przed karmieniem butelką. Krystian w piątek kończy 8 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Flavia to ja z tymi szczepionkami Ty jaką zaszczepiłaś, a po cycu ile wypija jeszcze mleka, ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda bez log
My po szczepieniu dzisiaj hexa czy jakos tak 6w1 jedno uklucie i 10 sekund placzu i poszedl spac, panie byly w szoku ze tak dobrze to zniosl. Narazie temp 37 wiec jeszcze nic nie podaje. Mam kropelki jakies na tmp. I zakupilismy ten termoment co sie nim strzela. Mierzy jeszcze temp pokoju i wody. Mam nadzieje ze nie bedzie wyzszej temperaturki, a i nie jest spiacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
magda 37 to żadna temperatura, dziecko ma prawo miec temp do 37,2. mi lekarka powiedziała zeby podawac dopiero jak przekroczy 38 stopni na szczęscie u nas największa była 37,4 więc nawet nic nie dawałam. gosc- tak tyle pije mleka po cycu, my szczepilismy normalnymi. tez miałam dylemat ale bałam się tych skojarzonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym się bała sanepidowskich szczepionek na twoim miejscu, świadomie faszerować dziecko rtęcią makabra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
my szczepilismy 5w1, mały dostal dziś dwa ukłucia, jedno wzw druga dawka a w drugą nozke już tą skojarzoną, bardzo mocno plakal, nie umial sie uspokoić:( ale teraz jest wesoly, nie jest senny, wszystko ok jak narazie. Jesli chodzi o temperature to ja mierze w pupie i zawsze ma 37 ale tu nalezy odjąc 5 jesli w pupie, na wszelki wypadek mam altacet na nozke i czopki na gorączkę.Co do wagi moj mial duzy skok jak zaczelam dawac mm, w 9 dni przytyl ponad 600 gram, za duzo, w nocy od tego bolal go brzuch, teraz w 14 dni 350 gram czyli ksiązkowo, ale ja znowu sie martwie, ze za malo, a je 135 ml mleka nawet, waży 5500 i wchodzi juz w 68 rozmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamowa a niby jak ty chcesz wyeliminować laktozę z mleka poprzez dietę? Jestem mamą dziecka z nietolerancją laktozy i nie wiem czy lekarz wprowadził Cię w błąd czy go źle zrozumiałaś...dietą możesz zdziałać cokolwiek przy skazie białkowej ale nie przy nietolerancji laktozy bo ten cukier ZAWSZE będzie w twoim mleku i żadna dieta tego nie zmieni.... Nutra.. jest na 30 % ale trzeba mieć zaświadczenie od lekarza specjalisty np alergologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Flavia ale pytałam włsnie ile dopija po cycu?Ta nieskojarzona jest niepłatna tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda bez log
Wiem Flavia ze dopiero trzeba dawac cos przy temp 38:-) ja tez daje mm od wczoraj bo znowu musze leki na pecherz brac.Godz po jedzeniu daje wode ale nie chce pic... moja tesciowa pracuje w przychodni i ma taniej szcepionki, we wrzesniu wyjdzie nam ok 700 zl ale znowy dajemy skojarzona na rota i pneumo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda bez log
A i malutki wazy 5400 i ma 65 cm dlugosci. Dzisiaj konczy 7 tygodni:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
magda a ile cm długosci miała po urodzeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91 bez log
Flavia mial 57 cm:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
Dziewczyny znacie taki lek viburcol? To sa czopki dajr sie je jak dziecko jest niespokojne jak goraczkuje, przy kolkach czy wlasnie mamy podają przed szczepieniem lub po...to jest lek homeopatyczny i bezpieczny podobno tak piszą mamy które to stosują... teraz sie natknęłam na to bo szukam jak uspokoic dziecko po szczepieniu bo idziemy jutro i już jestem cala chora ;( Chyba z samego rana polece do apteki boje sie tego jej płaczu bede ryczec razem z nia to pewne ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91 bez log
Brzuchatko nie nastawiaj sie tak... ja tez bylam dzisiaj chora przed szczepieniem a maly prawie nie plakal bylam gorzej zestresowana niz on:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
ja tez byłam gorzej chora przed szczepieniem niż moje dziecko. jak poszlismy do przychodni i czekalismy w kolejce słyszałam jak te dzieci płaczą i sobie myślałam ze zaraz mój będzie tak płakał to łzy mi stawały w oczach, że on taki malutki i bezbronny. A tymczasem nie było tak zle, rozpłakał się najbardziej przy ostatnim ukłuciu gosc-tak jak pisałam daje cyca, a pózniej 120ml mleka sztucznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za słowa otuchy ale ja i tak na samą myśl mam płacz na końcu nosa ;( jeśli chodzi o małą to jestem dupa i mięczak :/ najchetniej bym w ogóle nie poszła na to szczepienie żeby jej oszczędzić bólu ale wiem że to dla jej dobra żałuję tylko ze jednak nie wzięliśmy 6w1 tylko 5w1... :( ale ten czopek i tak podam ma super opinie i jest bezpieczny myślę że dobrze mieć taki lek w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Moja dobrze zniosła szczepienie,pierwsze uklucie chwilą płaczu,przy drugim bardzo płakała ale dałam cyca i było już dobrze. Nie miała gorączki jedynie długo spala bo usunęła po kąpieli przed 21 a na karmienie wstała dopiero o 3.40 więc mega długo jak na nią. Teraz jakby częściej je ale krócej nie umie się tak porządnie najeść. I chyba wolniej nabiera. Brzuchatka ją bym nic nie dawała i nie stresuj się już bo dziecko to czuje,będzie dobrze,chwilą płaczu i po bólu. Altacet też kupiłam ale dwa razy smarowalam,obeszloby się bez. U nas dziś wietrznie i pada i przestaje i tak ciągle. Ja po ćwiczeniach,wykapana i odpoczywam,zaraz kapie mała. Oglądałam sukienki dla zuzi na chrzest i 200zł trzeba dać plus swieczka i szatka Płaci się U was za chrzest?jak tak to ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam problem moze ktos moglby mnie wesprzec :( niestety tez chodzi o szczepienie , nie stac nie na skojarzone szczepionki a bardzo boje sie tych bezpłatnych ze względu na tą rtęc i autyzm , nie chce w mojego synka ładowac tego świnstwa co mam robic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa widać ze jesteś jakaś niedoinfofmowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
moj mocno płakał na szczepionce i ja tylko powstrzymywałam łzy zeby nie płakac bo mi głupio było przy tej pielęgniarce ...w dzien byl grzeczny, gorączki brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
flavia u mnie400g mleka starcza na3dni.maly wykapany najedzony odlozony do lozeczka i zasypia sobie:)taki slodziaczek.brzuchatka my tez jutro bedziemy szczepic od zoltaczki i ta 3w1nie chce zeby kloli go kilka razy.ciekawe ile wazy jutro sie dowiem.my w niedziele chrzcimy zapowiadaja34stopni to masakra.kasia my za ubranko buciki zaplacilismy250zl.kupilam dzis malemu polspiochy.on wyrasta strasznie z ubranek.dzis mialam sporo pracy i zakupy na chrzciny.wam spada waga szybko?ile na tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczatekczerwca bez log
Hej Dziewczynki. My juz z Jaskiem jestesmy po szczepieniu na zoltaczke i 1 dawkę rotawirusa. Jutro idziemy na druga dawke i 3w1 tez dostaniemy. Karmie mieszanka i jest extra :) Janki wazy prawie 4.700 wiec juz chlop :D Nie moge sie nacieszyc jak smieje sie w glos i gaworzy. Glowke trzyma już twardo :) Na karmienie w nocy budzi sie tylo raz i to je na spaniu. Wlasnie skończyłam robic Ewke Chodakowska, jeszcze sprzatanie, kapiel i wtedy moge isc spać. Poprawiam Was i Wasze Skarby :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Oczekująca,początek. Co to za szczepionki 3w1? Chyba 5w1,o te Wam chodzi? Bo my mieliśmy do wyboru 5w1 lub 6w1... u nas dzisiaj fajny dzień byl,większość czasu na spacerze,tak sie nałaziłam,ze nogi bolą.poza tym wybieramy z mężem porządny materac do sypialni i wybrać nie możemy:-) chyba jutro idziemy na morfologię,to jest dopiero straszne,jak świdrują w tych malutkich żyłkach:-( u nas od tygodnia tatuś wprowadził rytuał czytania bajek przed snem,dziś przychodzi i mówi,że się wzruszył bo czytał dziewczynkę z zapałkami...Czy Wy też już czytacie swoim dzieciom?? w sobotę imprezka-30stka męża. czy któraś z Was mrozi mleko?jeśli tak to czy w specjalnych woreczkach czy w normalnych?ja przelewam do normalnego a potem jeszcze wkładam go do takiego zamykanego na zatrzask. ja w ogóle nie mam ochoty na seks,pierwszy raz w moim dorosłym życiu jest mi to obojętne,to chyba przez karmienie piersią:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
ewinkaa-ja też nie mam ochoty na amory;) oczekująca- waga mi nie spada, bo mam apetyt i +10kg, przez karmienie piersią;) a nie chcę diety, bo widocznie organizm potrzebuje tego co jem i boję się żeby nie zaczęły wypadać włosy itp.więc wolę nie cudować z dietami lub ograniczeniem jedzenia - po miesiącu połogu chyba mam okres, bo już mniej leciało a teraz trochę więcej krew jest i czerwona i taka prawie czarna.Po 5 tyg. okres?to możliwe? nie leci ze mnie jak przy normalnym okresie, mam wrażenie ,że mniej, hmmm -o chrzcinach jeszcze nie myślę;) -mój zaczyna się uśmiechać, mówi "agu" i "au"w ten piątek będzie 5 tygodni - mojemu co tydzień krew pobierają z rączki i jestem przy tym, trzymam go ,już nie wspomnę co było w szpitalu...trzeba przecierpieć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 w 1 jak one to nazywają to te bezpłatne gdzie kłują dziecko 3 razy... 33 ona włosy i tak będą Ci leciały za kilka miesięcy, bo w ciąży nie wypadały więc teraz będzie to się odbywało hurtem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×