Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość flavia
UTWORZYŁAM grupę na fb czerwcowo-majowe mamy. grupa jest tajna i nikt oprócz członków nie będzie widział ani nas ani postów. zaprosiłam mameK,ewinkę i nomadic. mozecie przysyłac dane na pocztę jesli macie ochotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
wow jakie laski, az wstyd siebie wysłać:) my po rehabilitacji, maly ma duza asymtrie urodzeniową więc duzo pracy przed nami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka kolka bez logowania
moja malutka miała dziś szczepienie,zrezygnowałam z 3 wkłuć i wykupiłam Pentaxim,czyli skojarzoną za 92 zl,to pierwsza dawka.Nie zapłakała,tylko się skrzywiła.My chrzciny robimy w tę niedzielę i ubieram Magdusię w przewiewną,bawełnianą sukieneczkę jasno-różową.Nie kupuję żadnej specjalnej sukienki takiej na tę tylko okazję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Same laski piszą na tym forum :) Prawdziwe z nas sexy mamy :) Asik właśnie tak sobie Ciebie wyobrażałam :) Jesteś bardzo ładna, podejrzewam, że dodatkowe 12 kg podziałało tylko na plus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esmi ślicznie wyglądałaś w dniu ślubu, bardzo ładna sukienka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rok temu super wyglądałam a teraz zle ... Nie moge na siebie patrzeć ... :( od wczoraj ćwiczę ... A dzis nie mam jak bo jestem u lekarza ... Achh muszę mieć motywacje !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia00
Czesc Dziewczyny:) pisalam kiedys do Was bo mialam miec cc, i tak urodzilam synka 14 czerwca, ma teraz 7,5 tygodnia i wazy 6,5 kg????czy to nie za duzo?? urodzil sie z waga 3800, 57 cm... odciagam mleko z piersi, mam tyle pokarmu je tak 100-130 ml na raz 7-8 razy na dobe... myslicie ze mam powod do zmartwien??? dodam ze z mezem jestesmy duzymi osobami 180cm, takze maly chyba bedzie duzy... Lekarka mowi ze jak jest na swoim mleku to to zrzuci, ale wkurzaja mnie opinie innych ze klusek sie robi??? jak dziecko je i spi to jakie ma byc...pozdrawiam i gratuluje wszystkim Mamusiom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia00
a ile pzrybiera na wadze??a Ty karmisz tez odciganym mlekiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W 6 tyg przytyła 1,7 kg karmiłam swoim odciąganym z piersi na zmianę z mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91 bez log
Kurcze ja tez nie mam fb:-/ zaraz was poogladam i jak znajde chwile to wstawie zdj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej mały waży 5380, 3 wkłucia miał płakał biedulek. położna dziś była- oczywiście z zaskoczenia, mówiłam,że mały ulewa, zbadała mi sutki ponaciskała i pokazała nową pozycję.Mały leży na mnie prawie i nie krztusi się mlekiem jak z fontanny. Stwierdziła,że mały się"rzuca na mnie jak drakula" :) bo fakt je max. 6min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
dla mam czytających :Paweł ma 6 tyg.4dni -napiszcie wagi maluchów, kurcze,ale wzrostu nie mierzą:( zapomniałam spytać o to.Mały powyrastał ze śpioszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ale się u nas dzieje:-) Brzuchatka ją też nie mam facebooka no ale trudno,muszę juto wejść na laptopa wysłać nasze foty moge wysłać link do zdjęć slubnych jeśli chcecie,i was obejrze :-)bo na tabkecie mi nie czyta wielu zdjęć:-( Ilonek mam nadzieję że wam się ułoży bo szkoda byłoby miłości i dziecka,napewno się mąż zmieni. U nas szwagierka jest i wszystko krytykuje że wszystko źle robię ale nie przejmuje się tym,przykro mi tylko jak mi powiedziała że jestem strasznie grubą,bo ćwiczą i w ogóle a nic nie chude.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do tego służb był raż i koniec. Jutro ją kapie w krochmalu na te krostki. I jak wyspie ten krochmal to mam tylko w tym kąpać bez płynu tak?splukac to później?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Kasia ja nie plukalam po kąpieli w krochmalu. Nie przejmuj się szwagierka tym co gada. 33ona też jestem ciekawa ile mój juz wazy i mierzy. Duży jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Kasia ja nie plukalam po kąpieli w krochmalu. Nie przejmuj się szwagierka tym co gada. 33ona też jestem ciekawa ile mój juz wazy i mierzy. Duży jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
dziewczyny wszystkie jestescie super laski ;D nie wiem czy ktoras z was jest taka jak sobie wyobrazalam hehe moze mamakubusia, w kazdym badz razie wszystkie bombowe i kazda ma inny typ urody hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaS123
Cześć dziewczyny chyba zacznę z Wami pisać jak pozwolicie:) czytam Was od początku tylko się nie odzywałam też jestem czerwcową mamą nawet podwójną mój starszy syn ma już 9lat, córka Milenka (pozdrawiam asik) ma 6 lat a 19 czerwca urodził Igorek (pozdrawiam oczekującą) mam nadzieję że mnie przyjmiecie bo czuję się jedną z Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
asymetria ulozeniowa od urodzenia a nie nabyta czyli maly mial malo miejsca, ullozyl sie jakos tam w brzuchu i teraz mu to zostalo, ma przykurcz nozki prawej i troche raczki, glowka tez ciagle w jedna strone i nic nie daje podkladanie, nawey rehabilitantka powiedziala ze taka wrodzona asymetria to tylko cwiczenia, metoda voity? wszystko do zrobienia ale trzeba z nim cwiczyc zeby stal sie symetryczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×