Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość ewwka
No wlasnie mialam 22 listopada okres ale dziwnie sie czuje nadal mnie boli podbrzusze po okresie i sie dziwnie czuje a testy juz robila 3 i wychodza negatywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakubusia09
Esmi ja jestem u dziewczyn wydlij mi zaproszenie nie moglam ciebie znalezc:) dzis nie moj dzien nic mi nie wychodzi :(, a jeszcze kontrola u gina dzis małe spia a ja marze o kawie:), mam nadzieje ze jak wstane to michas sie nie obudzi:). Poszlam dzis doo mamy 3 raxy wychodzilam i wracalam bo maly ryczal u mamy kuba marudzil to wrocilam:( przy dzieciach to lewa noga nie mozna estac bo czuja jezu musze miec cisgle dobry humor:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Justi2
Kasia2014 ja karmię piersią i chciałabym karmić rok, z czego pół roku tylko piersią. Tak też udało mi się ze starszą córką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu kochany jeśli nas podczytujesz to wisz,ze o kolkach byla mowa juz setki razy:-) cofnij sie o kilka stron i poczytaj:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Justi2
Kilka dni mnie nie było a tu tyle się dzieje... Dziewczyny jesteście piękne :) inaczej wyobrażałam sobie Flavię i Ewinkę. Asik elegancka zadbana bardzo, tak też myślałam. Ilonek i Esmi też super, Mamę Kubusia wyobrażałam sobie jako starszą a tu taka śliczna młodziutka :) resztę jeszcze dopatrzę i zaraz postaram się wysłać swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwka
pmylka 22 lipca pomylilo mi sie ze stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
ilonek ja też daje to mleczko już długo, czyli hipp, polecam gorąco, zadnych problemów z brzuszkiem, melko jest delikatne, zawiera probiotyki i kupa codziennie o tej samej porze, ale malo sycące mam wrażenie, bo zjada mi już 150 ml, zależy od karmienia, karmien jest 6,7 na dobe, u mnie koszt 36.99 za 800 g ale tylko w jednym sklepie, a tak to cena od 40, do 45 zł, na tydzien puszka, tez daje espumisan, pierdzi az milo ale 2x dzien.Moj nie zawsze odbija, czasem od razu walnie a czasem w ogóle, w nocy rzadko bo jak pije to spi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asik a gdzie w Białymstoku można zrobić to badanie z krwi na skazę białkową i jaki jest jego koszt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to w listopadzie miałas okres?Chyba w lipcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwka
No tak przeprosilam za pomylke tak w lipcu 6 wspolzylam zrobilam test 18 lipca wyszedl negatywnie pozniej kolejny test 22 lipca wyszedl negatywnie i w tym samym czasie dostalam miesiaczki zrobilam 1 sierpnia jeden jeszcze test wyszedl negatywnie ale dziwnie sie czuje podbrzusze mnie boli i w zoldku mnie jak by sciskalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Jola bron boze tiomersal obecnie jest tylko w dtp firmy biomed oraz w byl tezpartiach euvaxu produkowanych do 2011 ta kobieta nagadala ci masakrycznych glupot na nast szczepieniu powiedz jej zeby sie wysilila i chociaz ulotki poczytala W bialym w dsk napewnno w innych labo tez pewnie robia ale trzeba spytac (ige mleka krowiego) w dsk tez jest dobra por alergii pokarmowych Co do mleka to tak patrzylam etykiety z bebico i hipp to hipp ma wiecej kalorii i tluszczu i zelaza a mniej laktozy i blonnika wiec powinien byc niby bardziej sycacy, a przygotowujecie go tsk jak na opakowaniu ze rozpuszcza sie w 2/3 wody i dolewa 1/3 smiesznie heh na spacerze by nie przeszlo chyba ze tak nie trzeba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka33
esmi znalazłam na fejsie,tylko was jak znalezc dziewczyny? oczywiście jeżeli macie ochote :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Justi2
tzn miałam na myśli jesteście piękne a inaczej wyobrażałam sobie niektóre, to odrębne zdanie bez związku z tym że piękne hehe ;) A swoje też już wysłałam. Dziś synek miał sprawdzane bioderka, a za tydzień szczepienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie śliczne dziewczyny :D ja muszę wziąć się za siebie ;P We wrześniu znów robię dietę oczyszczającą :) ostatnio ją robiłam 2 lata temu ... i czuję , że jej potrzebuję bo żołądek szfankuje :/ A i czekam na zaproszenie do grupy na FB ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Muszę chyba w końcu włączyć laptopa to lepiej sobie was obejrzę bo na telefonie widzę tylko miniaturki kartki brzuchatki wogole nie mogę odczytać:) nie no, wszystkie jakie laseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwka
Witam wszystkich. Współżylam 6 lipca z narzeczonym, zrobilam test ciazowy 18 lipca wyszedl negatywnie. Kolejny zrobilam 22 lipca wyszedl negatywnie i w tym samym czasie dostalam miesiaczkie . Trwala 6 dni, pozniej zrobilam trzeci test ciazowy 4 sierpnia wyszedl tez negatywnie.Ale mam dziwne objawy boli mnie pobrzusze i dziwnie mam na zoladku jak ssanie czy moge byc w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbys byla w ciąży to testy wyszłyby pozytywne,miesiączki tez sie nie ma jak sie jest w ciąży.wiec w ciąży nie jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwka
to moge byc spokojna ze w ciazy nie jestem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
asik mi rehabilitantka zrobila nie rogalik ale takie gniazdo i tam wkladam glowke ciagle, gdziekolwiek lezy, teraz ladnie patrzy w drugą stronę. Co do mleka, moze moj to głodomór, dzis na usg moje dziecko bylo największe, nie wazne, czy 2 miesiące, czy 4... serio...ale nie jest gruby, jest po prostu długi, jak sie wyprosytuje to na styk leży w gondoli:) super fotki dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej byłam u gina- okazało się,że mam 1cm jeszcze pęknięcie zewnętrzne do wygojenia, dostałam maść na receptę, dobrze,że nie współżyłam.Ginekolog mówił,że jeszcze 10 dni poczekać. Mówił,że jestem jak dziewica, hmm zobaczymy;) -mam zamiar ok. 3 miesiące karmić, może dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91 bez log
wstawilam tez swoje fotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Agata a wez zrob zdjecie tego gniazdka i wrzuc na poczte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
ale fajne z was dziewczyny ;D nie wyobrazam sobie szczerze jak mowicie ze jestescie grube ... brzuchatka wariat ;p haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik bebiko 350 g starcza na 3 dni :o a ile dla Niej dajesz dziennie chodzi mi o ml ? Dla Kuby starcza 800 ml na ponad tydzień. My próbowaliśmy bebiko ale wróciliśmy do NAN ponieważ Kuba się nie najadał a po drugie nie chciał jego jeść ale plusem były , że kupa była 2x dziennie :P I nie chce zmieniać już na inne ponieważ mogą być rewolucje heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam, że moja waga zwariowała i mamy chyba też, bo ważąc mniej (-5kg) wyglądałam dużo gorzej niż teraz ... i zastanawiam się jak to możliwe :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Esmi bebiko 350 starcza na 25 butelek mleka po 100ml , moja je ok 10 porcji po 100 na dobe wiec wychodzi dokladnie 2,5doby ;/ czasami zrobie jej 130 to juz wogole , nie wiem moze zmienic na hipp jak mowicie ze taki dobry , musze zobaczyc czy w auchanie sa 800g opKOWANIA bebiko bo ja kupuje w biedronie bo mam blisko cena 15,49

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Esmi u nas kupa co 3dni zółta ladna duza heh wiec mleko jej pasuje ale tam w tym hippie te probiotyki sa chociaz ja i tak daje diclofor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ale dziś dostałam prezent nie ma co :) Mój brat mieszka w Australii ze swoją żoną, mają dwie córeczki. I jak bratowa się dowiedziała, że jestem w ciąży na fb napisała mi, że mam się spodziewać paczki od nich, jeszcze pytała co chcę ciuszki czy zabawki. Powiedziałam, że co wyśle to dobrze, mnie wszystko dla dziecka ucieszy.To ona, że ciuszki kupi i jeszcze swoje po dziewczynach dorzuci. Coś tej paczki nie było widać, a tu nagle dziś jest... :) Same stare, powyciągane, porwane, poplamione szmaty i ja nie żartuję. W lumpeksach po zł są ładniejsze rzeczy, wiem bo kupowałam trochę. Skąd ona to wzięła ja nie wiem, ale domyślam się, że ładne ciuszki poszły dla jej siostry, która akurat jest w ciąży, a ja dostałam ochłapy na odczepnego bo obiecała i głupio było nic nie wysłać. Nie wiem co ona sobie w tej Australii wyobraża, że my w Polsce to jesteśmy żebrakami :) Fajnie prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×