Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość asik bez log
Ilonek a uzywasz Hipp combiotyk? ile placisz czytam ze to dobre mleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik wirm ale jak narazie sie boje bo jesli kolki by wrocily serducho by mi pekalo ze mala boli. Narazie jest ok zaczne po 4 miesiacu. Mysle ze bedIe wieksza wiec lepiej bedzie jej zniesc zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minęły 3 godz zjadła 120 ml i dalej w spanie, tylko coś mi nie beknęła a nosiłam z 10 minut. Wasze zawsze się dobija po karmieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik be zlog
no tak kazda ma wolne ma ochote popisac dzieci spia i co sie dzieje w takije sytuacji ; KAFE postanowila sie zbuntowac i nie dodawac postów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie dostałam zaproszenia na fb :( a ja dzis zalatwilam becikowe :) ale za to żołądek boli mocno ze mama zajmuje sie Kuba a ja leze i zdycham :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Ilonek moja nie zawsze odbija jak spi juz w trakcie jedzenia to nawet jej nie podnosze do odbicia juz bo na spiocha i tak nie odbija ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Esmi a co trzeba do tego becikowego ? moze ja zloze ;p z 2012 dochody to moze przejdzie walnij sobie jakies ziółka albo tablete i juz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja tez spi ja juz sobie pranie zrobilam poprasowalam golabki zrobilam na obiad i siedze odpoczywan mala powinna za jakies piec minutek wstac bo popierduje heheh a zawsze jak tak robi to czas przebudzenia jest. Musze jeszze poodkurzac. A moja mala usypia tylko przy glosnej muzyce ona nienawidzi ciszy a bajlepiej jak chodI pralka suszarka do u ran odkurzacz i muzyka na raz wtedy taki chalas usypia ja w ciagu minutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Esmi imię nazwisko i miasto się zgadza a weź znajdź ewinke lub mameK i wyślij zaproszenie to znajdziesz i reszte:) musiała jakas pomyłka zajść to do kogo ja zaproszenie wysłałam??? :) idę trochę posprzątaj, żeby mi się chciało jak mi się nie chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nomadic moze wyslalas do kogoś innego ja mam miniaturkę z mężem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Teraz chyba trafiłam bo jest syn Jakub, czyli to musisz być ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Ja tez do innej esmi wyslalam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dumne mamusie! Chciałabym Was serdecznie zaprosić na portal dumnej mamy - wszystko o kobietach, dla kobiet, o dzieciach, ciąży i porodzie! Ponadto ciekawe artykuły - np. obalamy zabobony ciążowe (http://dumnamama.pl/obalamy-zabobony-ciazowe/) jak i galeria pociech (http://dumnamama.pl/nasze-pociechy/) - tam można również pochwalić się swoim brzuszkiem lub zdjęciem z usg :) Pozdrawiam i serdecznie zapraszam - http://dumnamama.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
No to się znalazłyśmy :) wszędzie bym poznała twojego Kubusia:) Ja jestem na teł nie mam wszystkich opcji na fb może dziewczyny pomogą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Asik Hipp combiotic płacę 42 zł za 800 gr. To mleko zawiera jakieś bakterie dobre dla jelit i faktycznie kupki idą podobne do tych jak piersią karmiłam. Poodkurzałam i tyle na dziś a na obiad za karę pyzy z torebki nie będę się wysilać za te balety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te 800 gr starcza mi na tydzień, to i tak lepiej niż comfort bo dwie puszki po 400 gr i ponad 70 zł tyg wychodziło, chociaż zmieniłam z innych powodów niż cena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
no mi bebiko 350g starczaa na niecale 3dni ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Hej mamy;-) my cały dzien na polku. Tak pani młoda to ją ale teraz 8kilo+. Ja mam figurę gruszki więc tyłek i wielkie uda pod sukienka. Mi się podoba zadarty nos zuzi. Co do mm nie pomogę nawet nie wiem jakie się kupuje, jak skończę karmić to wtedy trza będzie jakieś kupić. Mamy karmiace piersią ile chcecie karmić? Ja na brzusznek daje infacol ale nie non stop od czasu do czasu daje np dwa dni nie wiem czy dobrze robię ale nie szkodzi więc chyba ok:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Kasia jak sie uda to ja chce jak najdłużej,rok to na pewno. Po pól roku jyz sie daje,inne pokarmy i kp wtedy tylko uzupełniająco wiec juz nie jest takie uciążliwe. kasia w jakiej pozycji najczęściej karmisz? Ja na rogalu na siedząco,albo na lezaco na lozku,mam niestety problem jak wychodze bo nie mam rogala i nie umiem karmić a Staś coraz cięższy,przydaloby sie nauczyc taka pozycje polsiedzaca ale on wtedy nie umie piersi zlapac:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
ale nuda tylko klasc sie spac fajnie ze chlodno ale na spacer nie pojde bo w kazdej chwili deszcz moze padac hm nie mam pomyslow co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Asik manicure,pedicure sobie zrob?brwi?jak sama robisz:-) ja troche posprzątałam w ciuchach małego,pochowałam za Male rzeczy,te które już się nie nadają to wywalam. a teraz wstal więc mam co robić:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka kolka bez logowania
asik,ja wczoraj szczepiłam skojarzoną i pytałam o tiomersal.Pielęgniarka odpowiedziała,że każda szczepionka zawiera tiomersal,bo jest on po to,żeby szczepionka się nie psuła.Jak masz 3 wkłucia,to 3 dawki tiomersalu.A jak jedno,no to wiadomo że jedna dawka tiomersalu-tak mi wytłumaczyła.Powiedziała że skojarzone są oczyszczone a te bezpłatne nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwka
Witam kochani. Mam problem współzylam 6 listopada z narzeczonym robilam test ciazwy prze miesiaczka wyszedl negatywnie i znow zrobilam 22 listopada test wyszedl negatywnie i po tescie dostalam miesiaczki . I 1 sierpnia tez zrobilam test wyszedl negatywnie. Ale mam dziwne objawy boli mne podbrzusze i mam dziwnie na zolądku czy moge byc w ciazy pozmozcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrób test za kilka dni,ale raczej nie jesteś w ciązy.podbrzusze boli cie bo okres lada dzień dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Dziewczyny :) Podczytuja Was sobie od jakiegos czasu. 24 czerwca urodzilam synka, niestety dopadly nas kolki. Czy macie jakis sprawdzony sposob na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×