Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość Agata89R bez loginu
flavia pisala o preparacie jakims a domowe sposoby? jakas oliwka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata to u mnie mowila,ze ma rozpulchnione dziadka.zelazo idstawilam nie bylo ulewa ia i wymiotów,brzuch tez nie boli bo na brzuch to taki zalosny płacz.a tutaj to takie stękanie,marudzenie,poplakiwanie.glowa mi pęka.proboje go teraz usmio w wózku ale sie wierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata u Kuby też czuprynka znika. Ja na ciemieniuchę daję oliwkę czekam 1,5-2 h i grzebieniem ( wczoraj robiłam i dzisiaj powtórzę ) Kuba ciemiączko miał 1x1 :) A ja już po śniadaniu i po musli w batoniku. Mam nadzieje, że energię będę miała na cały dzień :P Dzisiaj na obiad serwuje pierogi z truskawkami i z jogurtem naturalnym. Dzisiaj postanowiłam poćwiczyć jak Kubuś pójdzie spać bądź jak będzie się bawił. Dzisiaj u nas w łóżku pospał sobie z godzinkę a teraz w leżaczku sobie leży i się wierci :P Dzisiaj już nochal jego czyściłam bo flukasy miał :P Niedługo spacer do sklepu :D Dziwczyny w Pepco tyle fajnych rzeczy, że jakbym mogła to pół wypłaty bym wydała na Kubusia :D Muszę jutro zobaczyć w Auchanie bucików na jego rozmiar bo cholerka nie mam dla Niego nic , mam większe rozmiary a najmniejsze 17 sandałki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Dziewczyny moja tez trzeci dzien z rzedu budzi sie o 1 :) ale ona je i odrazu usypia ale ciezko znowu do tego wracac pozniej 4.20 a ok 6 zaczela kupe cisnac haha ot ttaka nocka teraz za godz ma jesc a juz glodna sapie jak mops .ja tez glodna ale w lozku leze :) myske ze nasze dzieci maja skok a najbardzij zastanawia mnie kubus esmi tak malo je a tak ladnie spi haha oh jak fajnie miec takie malozarloczne dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agata ja na początku dawałam oliwkę ale słabo pomagała i szczotką zczesywałam to miał łepek czerowny, do tego wszystko tłuste. kupilam zel i spokój, mój juz nie ma tylko na ciemiu troche bo boje się tam ruszac za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata jak schodzi to może chwilowe poczekaj jak piszesz do poniedziałku. Jak m mi ta spacerowke przyniesie w ogóle bo ja mnie wnerwia kawa zła za dużo mleka mu nalalam nie to nie wylalam do zlewu sam se robił. Wszystko źle ciągle mnie poucza d**ek Jedziemy zaraz Kubę odstawić do babci ja do fryzjera zakładać knajpe i znajdę do re Kids :). Bo i nas tez jest na szczęście poza galeriami Mój tez się budzi w nocy na cacka dziś z pięć razy ale ze śpimy razem to jakoś mi to nie przeszkadza. Dobra idę się szykować. Mały jak wstanie z drzemki to jedziemy A mój m to najbardziej nie zorganizowany człowiek świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej mój dziś w nocy co 2h się budził, wkładki od mleka przemakają, a ten wyje,że niby głodny, poszłam rozrobiłam sztuczne to wypluwa, w końcu zasnął. może to skok rozwojowy?dodam,że w sobotę skończy 3miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My stosujemy oliwkę trochę czerwone ale jest mniej :) Dzisiaj zjadł 100 i 70 nie długo dam mu jedzonko :) teraz leży w łóżku i z karuzelą walczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas nocka super, Pola spała prawie do 6 bez żadnej pobudki. Z ciemieniuchą nie pomogę bo mała do tej pory nie miała. Ewinkaa może faktycznie ząbki. Mama mi mówiła, że z tymi zębami to jest różnie, niektóre dzieci bardzo cierpią, inne przechodzą łagodnie. Zobaczymy jak to będzie u nas. Flavia pisałaś, że K " mówi " mamu :) Pola też i czasami ma ma, oczywiście przez przypadek i nieświadomie. Ale jakie to miłe :) :) :) Wskakuję pod prysznic bo mam dziś trochę zajęć,muszę zrobić zakupy, obiad i trochę posprzątać. Miłego dnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja się witam przy śniadaniu tzn jem właśnie chipsy o smaku salsa haha Miśka jak zasnęłą wczoraj o 19:30 to obudziła się o 3:30 a potem o 7:30 z kupą,a teraz znowu śpi:)Agata jeżeli chodzi o ten bebilon to zmiana na buźce jest ogromna,wcześniej miała całe czerwone poliki wręcz rozpalone,drapała się,po około 3 tyg po bebilonie zeszło i teraz już fajnie wygląda.Tylko mnie kupa zastanawia bo jest zgniło zielona taka wodnista,robi co 2-3 dni ale nie płacze przy tym.Dzisiaj idziemy do lekarza to się podpytam.Od poniedziałku chyba też zacznę dietę bo niedługo przez drzwi się nie zmieszczę taka tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ciemieniuchę polewam jej głowę oliwą z oliwek,po porodzie jak miała suchą skórę to też oliwą i skóra zrobiła się super w bardzo szybkim czasie,ja z kosmetyków dla Miśki używam tylko hipp płyn do kąpieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Samba podobno na pepti tak z tymi kupami bywa xapytaj .. Moja dzie zjadla juz 360ml mleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze asik jaki mały żarłok:)ale chyba drobna jest prawda?z tego co pamiętam jak pisałaś wcześniej,pewnie ma taką przemianę materii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćasik
Samba ma 13tyg wazy ok 6,5kg i ma ok 66/67 cm niewidac po nie wagi wogole ale czuc :) mojwj szwagierki corka jak waxyle tyle majac 4mc byla klockiem grubym heh mozemoja bedzie wysoka i smukla po tacie bo ma dlugie nogi i recce jak on wogle cala jak on :) my spimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój właśnie zjadł 70 ml :) Ok idziemy się szykować do sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój zasnął o 9, juz prosił o spanie bo obudził się o 6.30. dziś przez sen płakał aż knychał nie pomagało przytulanie. samba ładne zdj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik pamiętam jak obie pisalyśmy że naszym dzieciom wychodzą długie nogi z usg i sprawdziło się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
cześć dziewczyny o raz dziesiąty:) heh nie dodaje moich postów, próbuje jeszcze raz, jak się powtórzy z dziesięć razy to sorry Brzuchatka spoko:) kryzysy laktacyjne 3dzień, 3tydzień, 3m-c i tam jeszcze jakieś miesiące i coś w tym jest mój syn zapowiedział,że nie będzie chodzil do szkoły na szczęście poszedł,ale sprzeczka z rana już była kurcze nie pamiętam co miałam pisać już tyle razy to piszę:) Samba to twoje szkraby na miniaturce? fajne:) aaaa jeszcze, że mój Kuba też kilka razy w nocy się budzi na cyca, ale też z nim śpie i nie jest jakoś tragicznie gorzej, że wstaje po czwartej i ja mogę długo siedzieć ale nienawidzę rano wstawać to mi ciężko, a jak już się wezmę kiedyś w garść to przejdę na jadłospisy z qchenne-inspiracje blogspot com lubię ten blog BLAGAM DODAJ POSTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
dodało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten avatarek to moje dziewczyny:)dziękuję Flavia,asik to moja waży zdecydowanie więcej a je mniej hihi zresztą dzisiaj się okaże co to za klocek,po cc mam dziurę w macicy w miejscu blizny i trochę boli mnie brzuch z lewej strony jak pcham wózek,ciekawe czy mi się zrośnie,widziałam że mamak też miała problem z blizną,u mnie przy porodzie zaczęła pękać macica,dostałam krwotoku i szybko na cc,a wcześniejsza ciąża to też cesarka więc nie wiem dlaczego kazali mi rodzić,musiałam się wygadać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
nomadic ja tez rano dętka, lubie spac, zawsze bylam spiochem, ale jak widze jak maly sie do mnie z rana smieje to nie ma źle, ale dzis sie wyspal i zaczal glosno plakac zebym w koncu wstala, potem zadowolenie, teras spi po cwiczeniach. Asik twoja to taki zarloczek wiekszy niz moj, ale komptelnie nie widać po niej, albo ona kocha mleko, ja jestem mleczarz, moj adi tez mleko uwielbia i moze moj synek tez bedzie taki mlekowy. samba ja mialam incydent z pepti i tez kupsko było zielone, nadal czasem ma zielone.Az sie boje tych zebow jak widze co sie u was dzieke, u nas dziska malutkie, nie widac zeby cos sie szykowalo, ja dostalam 1 zab jak mialam rok ale nagle szly wszystkie zeby i mialam ciagle biegunke, chora bylam przez to.sproboke tą oliwkę, ale bedzie łój jak on ma takie kudły, z jednej strony tylko to jest, on tam traci wlasnie wloski, taki placuszek tam jest:)Mamak kurde ale nie dogodzisz, za malo mleka, za duzo mleka, za malo kawy, za malo cukru, k***a mac:/ ja mojemu zawsze sprzatam resztke kawy bo mnie wkurza ze ten kubek tan lezy z ta resztką i on jej potem szuka i na mnie wrzeszczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata ja mojemu dokładnie tak samo,zabieram końcówkę kawy a potem on chodzi i szuka haha i myśli że wypił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wasze dzieci spiewają jak zasypiają bo mój czesto spiewa jak jest spiący a nie może zasnąc. teraz go bujam bo spał tlyko pare min, moze jeszcze uśnie, a on śpiewa ijoijoijoijoi, przysypia budzi sie śpiewa ijoi i tak w kółko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka33
Czesc dziewczyny, u nas nocka super jestem wyspana jak nigdy :-) maly dzisiaj spokojny i grzeczny ,wyglada na to ze brzuszek nie boli wrzucilam zdjecia na poczte ale wyszly w kosmicznych rozmiarach lepiej wygladaja w zalacznikach listów,u nas slonko swieci i wogóle tak cieplutko jest,muj maly zje róznie 120,90,100 zalezy od glodu czesto podaje herbatke z kopru i espumisan i ladnie pruta potem rosnie tak szybko ze wchodzi w rozmiar 68 ,na obiad mamy rybe z frytkami i buraczkami a co u was mamusie? [pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas ciężko nadal.glowa mnie boli niemiłosiernie chociaz wzięłam nawet excedrin migra stop.maz zwalnia sie z pracy i będzie ok 11.do tego mi bardzo zimno,nie wiem czy to wszystko z niewyspania?Staś za kilka dni zaczyna piaty miesiąc wiec te zęby to chyba realnie naprawde się zaczynają,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka33
Agata,mojej siostry cócia zaraz bedzie miala 9 miesiecy i niema zadnego zabka,slyszalam wlasnie ze najgorzej jak wszystkie zabki wychodza co jest niebezpieczne,ty mówisz mialas rok jak mialas pierwszego zabka a ja znowu zaczelam chodzic w wieku 18 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka33
Agata,mojej siostry cócia zaraz bedzie miala 9 miesiecy i niema zadnego zabka,slyszalam wlasnie ze najgorzej jak wszystkie zabki wychodza co jest niebezpieczne,ty mialas rok jak mialas pierwszego zabka a ja znowu zaczelam chodzic w wieku 18 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×