Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość Justi2
Hej dziewczyny, Luckyluna, czuję się jak na @, czyli jak co miesiąc. Co do piersi to nic a nic nie czuję, a pamiętam, że przy pierwszej ciąży miałam nabrzmiałe przed terminem @....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowoczercowa
Nina!!!! gdzie jesteś?? :) Podczytuję wątek ale Ciebie brak... Ja już po pierwszych staraniach w terminie, kiedy spodziewałam się owu, ale termin owulacji chyba jeszcze nie przyszedł bo nie mam tak wyraźnych sygnałów jej nadejścia jak w poprzednim cyklu. Śluzu jest dużo mniej, jajniki kują ale delikatnie... sama nie wiem... może się przesunęła. Nina a jak u Ciebie, mam przeczucia, ze przesunęłaś starania na przyszły rok??? Obym się myliła. Pozdrowienia dla wszystkich zaciążonych kobitek, coraz ich więcej, trzymam za was mocno kciuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama2014
mucha spokojnie jak nie tym razem to za miesiąc, najlepiej się nie nastawiać... w tamtym miesiacu myślałam, że jestem na 100% a tu 30 sierpień i @... A w tym miesiacu jak będzie to będzie a jak nie to coś trzeba dalej myśleć... zapisałam się na fitness po przerwie 2 miesięcznej i się udało:). Justi2 poczekaj, zobaczysz, ja myślałam, że już nie jestem bo dostałam zakażenie dróg moczowych - było strasznie. Tak się złe czułam... Moja Pani Ginekolog powiedziała, że dużo jej koleżanek na samiutkim początku dostawały właśnie infekcje... i że możliwe, ze jestem w ciąży ( oczywiście tez mnie zbadała). miałam w tedy wizytę 23.09, a planowane miesiączki mam zawsze 30 każdego miesiąca. Może te obiawy co ci się wydaje, że idą na miesiączkę są ciupkę inne. Mnie piersi nic a nic nie bolały, a czułam się tak samo jak przed miesiączka... brzuch obrzmiały, jakby miał pęknąć. Idę na dalsze ogarniecie w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny.alez mnie mdlosci mecza masakra,ja gotuje wlasnie spaghetti taka naszla mnie ochota:) co do objaw ja niemialam zadnych procz bolu piersi i takiego mrowienia,wszystko wskazywalo na okres a tu udalo sie:) ja mialam monitoring cyklu i 9wrzesnia mialam owulacje i tak wychodzi z usg po wielkosci pecherzyka a 15wrzesnia mialam urodziny wiec pewnie wtedy dzidzia sie zagniezdzila.maz sie smieje ze to jego wina moje mdlosci i wymioty ale mam nadzieje ze ustapia w 4miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny i gratuluję przyszłym mamusiom :):):) Fajnie, że Was tutaj tak dużo. majowoczerwcowa mam mega deprechę i ogólnie bardzo złe samopoczucie dlatego postanowiłam się nie udzielać.... a Ty jak tam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jesteś :) czemu masz deprechę? ogarnęły cię może jakieś wątpliwości? Czy może takie jesienne przesilenie? u mnie ok. teraz mam czas wytężonych starań, ale słabo odczuwam owulację, może to jeszcze nie teraz? w każdym razie nie zaprzestaję działań. Miałam ostatnio sporo pracy i dzięki temu nie skupiałam się na rozmyślaniach o dziecku. Już nie wariuję, tzn. nie mierzę temperatury itp. Na luzie podchodzę. Czytam cały czas forum, ale jak ciebie nie ma to jakoś mi smutniej :( Napisz coś więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Ci :):) Wątpliwości mnie nie dopadły na szczęście :) Chodzi o to, że czuję, iż w tym miesiącu znowu nici ze starań..., a z drugiej strony jestem przekonana, że się udało. U mnie teraz też wir w pracy więc nie myślę o tym tak często. No ale jak już pomyślę to deprecha na całego. To tak w skrócie. U Ciebie najprzyjemniejsza część przedstawienia pt. starania :) zazdroszczę..ha ha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama2014 chodzi o to że u mnie z zajściem w ciążę nie ma wogóle problemu Problem jest z utrzymaniem dlatego się martwię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eve1983
Cześć, Dziewczyny. U mnie dziś nadeszła @. Czuję się zawiedziona, bo to 35 dzień, więc myślałam, że może...... Cóż tak miało być. Wykorzystam ten czas, żeby lepiej sie przygotować na następny miesiąc. Więcej sportu, lepszy sen, bogatsza dieta. Pozdrawiam wszystkie i zmieniam dane w tabelce. 87_asik 87_asik..............26l..............2cykl.............. .1 dziecko.................04.10 aniczka90...........23l.............1cykl................ 1 dziecko................19,10 Anna85..............28l..............7cykl............... .2 dziecko................19.10 Ninnna...............28l..............2 cykl...............2 dziecko (s-6lat).....09.10 majowoczerw.....31l..............2 cykl...............2 dziecko.................18.10 zacieszka...........24l.............1 cykl................2 dziecko...............28-29.09 eve1983.............30l.............2 cykl...............1 dziecko..................29.09 luckyluna............33l.............1 cykl................1 dziecko...............28-29.09 Flavia234...........23l.............2cykl................ .1 dziecko.................25.09 mapa14.............31l.............54cykl................ 2 dziecko..............24-27.09 Mysz_ka............34 l.............1 cykl............ .. 2 dziecko (S-6 lat)....07.10 Justi2................32 l.............2 cykl............ .. 2 dziecko (c-15mc)....08.10 baśka29.............29l..............8 cykl................1 dziecko.................02.10 katarinka1988.....25l............1 cykl.................1 dziecko(s-5lat).......26.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eve1983
Poprawka danych. I gratuluję z całego serca Szczęściarom II kreseczek. 87_asik 87_asik..............26l..............2cykl.............. .1 dziecko.................04.10 aniczka90...........23l.............1cykl................ 1 dziecko................19,10 Anna85..............28l..............7cykl............... .2 dziecko................19.10 Ninnna...............28l..............2 cykl...............2 dziecko (s-6lat).....09.10 majowoczerw.....31l..............2 cykl...............2 dziecko.................18.10 zacieszka...........24l.............1 cykl................2 dziecko...............28-29.09 eve1983.............30l.............2 cykl...............1 dziecko..................31.10 - 1.11 luckyluna............33l.............1 cykl................1 dziecko...............28-29.09 Flavia234...........23l.............2cykl................ .1 dziecko.................25.09 mapa14.............31l.............54cykl................ 2 dziecko..............24-27.09 Mysz_ka............34 l.............1 cykl............ .. 2 dziecko (S-6 lat)....07.10 Justi2................32 l.............2 cykl............ .. 2 dziecko (c-15mc)....08.10 baśka29.............29l..............8 cykl................1 dziecko.................02.10 katarinka1988.....25l............1 cykl.................1 dziecko(s-5lat).......26.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, ja rodzilam w czerwcu 2013 i wlasnie w tamtym roku w pazdiernku dowiedzialam sie, ze jestem w ciazy, wiec tak z sentymentem weszlam na wasz temat. Trzymam kciuki dziewczyny, za te, ktore chca byc w ciazy, ze to juz niedlugo i za te, ktore juz sa i maja termin na czerwiec 2014:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justi2
Ever, przykro mi, może następnym razem. Ja też się obawiam tego samego u mnie... Mucha, i jak tam wyniki? Nina, słyszałam,, że kiepski nastrój też może oznaczać ciążę... ;) U mnie dziś (jakiś 9 dzień od owulacji) wystąpił większy napływ takiego płynnego, ale dosyć mętnego śluzu. Czy któraś z was obserwuje u siebie śluz i zauważyła coś takiego w drugiej fazie cyklu? Ja szczerze mówiąc obserwuję śluz tylko do owulacji, żeby ją w przybliżeniu rozpoznać, a później już nie zwracam uwagi, ale wydawało mi się, że później już go nie ma... Jak było u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta wyszła 50 a normą na 5 tydzień jest od 75 :/ Niska strasznie Okupuje właśnie poczekalnie u gina bo opóźnienie złapał Zobaczymy co powie Pewnie że mam grzecznie czekać na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mucha głowa do góry bedzie dobrze : " choroba ksiązek nie czyta" tak samo ciąża wiec te normy tez nie dokonca mogą działac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mucha moze tak tez sie zdarzyc ,ze jestes 2 4 tygodniu ciazy bo mialas owulacje pare dni pozniej... Glowa do gory i daj znac co powie ginekolog. Trzymamy kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysiak
Lubię to onet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi w 5tygodniu ciazy wyszla beta 3814 a norma byla 2;9 wiec lekarz potwierdzil nawet badaniem ginekologicznym mowil ze jest rozpulchnienie i zasiniala szyjka co oznacza ciaze,pokaz wyniki lekarzowi i moze popros o duphaston ja go biore bo kiedys zaszlam w ciaze ale niestety sie nie utrzymalo.mam nadzieje ze wszystko bedzie ok i wszystkie na tym forum zajda w ciaze i w czerwcu urodzimy zdrowe male babelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi z kolei wyszlo 1158 na samym poczatku 6 tygodnia, wiec te normy sa naprawde szerokie... a 3 dni wczesniej 170... wiec to na prawde jest roznie... Nie trzeba sie zalamywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na usg było widać pęcherzyk wielkości 3mm Doktorek powiedział że na tym etapie (4tyg i 3 dni) rzadko coś widać :) Czyli jest nadzieja Duphaston 3x1 plus ACARD 1x1 i witamina B6 Za 2 tyg kontrola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Kochana, nadzieja jest zawsze :))) a teraz nie denerwuj sie i nie wynajduj sobie zadnych objawow, nie stresuj sie jak Cie zaboli brzuch. Po prostu idz za 2 tygodnie pozytywnie nastawiona i bedzie dobrze :) A powiedz mi czy ginekolog nie kazal Ci bety powtorzyc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogole to super ,ze juz widzialas pecherzyk :) Ja bym tez chciala zobaczyc w sobote :) z tego co wyczytalam z Twoich postow to jestem lacznie jakies 6 dni do przodu, wiec mam nadzieje :) Gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytałam czy mam powtórzyć ale stwierdził że jeśli bardzo chcę to moge ale tak naprawde to może być to dla mnie zbędny stres i wydatki powiedział ze w tym przypadku to może być przekombinowanie :) mam wypoczywać łykać leki i no stres bo nawet gdyby był mniejszy niż książkowy przyrost to tylko nerwy dla mnie a to nie znaczy że musi być coś nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak tez przypuszczalam ze powie :) czyli luzik, relaksik i glowa go gory :) a fasolka niech nam rosnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×