Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość Agata89R
a gdzie dokładnie mieszkasz brzuchatka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
agata - na chropaczowie, duzo ludzi chwali piasniki i chyba sie zdecyduje tam rodzic szpital praktycznie pod nosem... Po co kombinowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
no jasne, ja na Bytom sie napewno nie zdecyduje, na Tarnowskie Góry też, myślę nad Pyskowicami i Rudą Śląską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naszczescie nie byli wskazan brzuchatka min 3 dni musza cie trzymac zeby dostac kase z nfz moje dziecie ma dlugie nogi poki co dluzsze o 1,5tyg od wieku ciazy ciezko bylo je mierzyc takie byli *****iwe ze lekarz zazartowal ze pewnie dziewczyna ale plci nie sprawdzal bo za wczesnie asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
już jutro prawdopodobnie dowiem się czy będzie synuś czy córeczka:D:D:D wizytę mamy po południu już nie mogę się doczekac. ja juz ruchy czuje codziennie:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91
Ale mam dzisisj lenia... zrobilam rosol i leze od tamtej pory i szukam przepisow na jakies placki na swieta. Moze mi wkoncu jakis wyjdzie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
asik tak wlasnie myslalam ze o kase chodzi ale to az 3 dni :/ jak to liczyc? Jutro bedzie 3 dzien tak? Skoro jestem od soboty, nie? Kurde musze wyjsc juz stad bo oszaleje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wigilie pewnie wypuszcza a moze jutro a moze jutro zapytaj na obchodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Chyba pozbyłam się już złudzeń odnośnie dziewczynki, po ostatniej pomyłce mojego lekarza i postanowiłam spieniężyć moją zakupioną wyprawkę. Zrobiłam cały zestaw najfajniejszych rzeczy wg mnie, oczywiście nie łudzę się,że odzyskam pełną kasę, ale i te minimum przyda się na zakupy dla synka + dorzucę troszkę gratisów typowo dziewczynkowych. Zapewniam,że warto,sama zapłaciłam dużo drożej, a rzeczy są idealne, już przeze mnie poprane i poprasowane w sumie wyjdzie tego ze 30 sztuk samych śliczności. http:// allegro.pl/firmowe-ubranka-dziewczynka-disney-next-56-62-68-i3816611274.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hapiness daj nick z Allegro bo link nie działa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick na allegro dobryzakup_ . Jestem lutowo/marcową mamusią, ale niestety lekarz pomylił się co do płci, i teraz wszystko odsprzedaję. Może się którejś spodoba. Zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny ja dzis jade badanie zrobic moczu i bede miec usg moze w koncu dowiem sie co bedzie.asik rozumiem cie doskonale bo tez rano mdlosci wymioty i zgaga.jejku juz pol ciazy mija.brzuchatka mi tak wysadzilo brzuch przez3dni ze szok juz widac ciaze.mam nadzieje ze z dzidzia wszystko wporzadku ze jest zdrowa i pokaze co ma miedzy nozkami:)oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gochaaaaaaaa
widzę, że się rozpisałyście dziewczęta :D tak w ogóle to cześć, jak zwykle wchodzę tu z doskoku jak mi córcia pozwoli :D ale czytam w miarę na bieżąco. Ja w pierwszej ciąży już w tak zaawansowanej chyba końcówka 6 czy początek 7 miesiąca też się wywaliłam, poleciałam na plecy, była zima, ślisko itd. też się wystraszyłam, ale na szczęście było w porządku, a więc uważajcie moje drogie. Wczoraj utargowałam choinkę żywą, jest śliczna pod sam sufit, jeszcze takiej nie mieliśmy, ale trochę się z mężem natrudziliśmy aby ją oprawić, ja ubrałam choinę, maż zajmował się córcią. niestety dziś mnie trochę pobolewa brzuch, maleństwo zapewne rośnie, nadal leczę się z infekcji, aby do porodu, wszystko potem mija jak ręką odjął, a zgagę też mam czasami, ale pocieszę Was, że już w najbardziej zaawansowanym stadium ciąży jak maleństwo urośnie sporo to ciągle ją miałam, a więc teraz pewnie też tak będzie :D dziś biorę się ostro za robienie krokietów, upiekę sernik i oczywiście zajmuję się córcią :) Życzę dziewczyny Wesołych Świąt bo pewnie nie będę miała czasu później zajrzeć :) P.S. w poprzedniej ciąży też farbowałam włosy, a córcia urodziła się zdrowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ale wieciee co to troche inna zgaga niz ja pamietam bo mi siekojarzylo ze to palenie w przelyku, a teraz to mam ciagle po jedzeniu taki gorzko kwasny posmak , soki zolądkowe ;/ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieska_kropka_
hej dziewczyny. widze ze duzo przeoczylam:p jak znajde dluzsza chwile to poczytam mialam zajrzec tu wczesniej ale wyszlo nieco inaczej. dopiero od piatku jestem w domu i przez ten czas nadrabiam zaleglosci na swieta. juz mam troche dosyc. przynajmniej moge sie cieszyc ze swiat nie spelnie w szpitalu. myslalam ze do nowego roku mnie nie wypuszcza z tego bialo-niebieskiego wiezienia heh. nie wiem czy zdaze sie wyrobic z wszystkimi przysmakami do jutra ale najwyzej, jak czegos nie zrobie to zjemy u tesciowej heh. a jak tam u was ida przygotowania? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91
Hej, ja gdzies tak w polowie 3 miesiaca mialam 1 kg do przodu a teraz na poczatku 4 waze tyle samo co przed ciaza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cały czas ważę 3 kilo mniej niż przed ciążą, a nie miałam mdłości. W sumie to dobrze bo nie chcę przytyć więcej niż 12 kilo do końca ciąży. Brzucha też jeszcze nie widać ale yo dopiero 14 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
Ja mieszkam niedaleko Chorzowa, w Bytomiu:) powodzenia dziewczyny na wizytach, ja zaraz jadę do mamy, piec sernik i makowiec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
hej wam. właśnie upiekłam ciasto i zaraz będę się szykowac do lekarza. moja dzidzia wczoraj wieczorem tak tańczyła i skakała w brzuchu że śmiałam sie na glos z niej. Ruchy z dnia na dzien są coraz mocniejsze, brzuch już mam duży, przytyłam na razie 2kg. O 15 jedziemy z mężem na usg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w 17 tygodniu ciąży, termin 7.06. Przytyłam 1,5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Hej kobietki. Wracaj brzuchatka do zdrowia. Ja dziś miałam wizytę u gina, dostałam skierowanie na mocz i morfologię, dzidziuś ma 8,3cm. Pan doktor powiedział że ładnie rośnie i że właśnie skończył się 16tydzień. Ładnie machał rączkami, ale wiecie co miał mnie w d...ie. Bo cały czas leżał na boczku odwrócony do mnie i do lekarza plecami, nie chciał się za nic przekręcić. Mój M stwierdził że to będzie syn, podobno poznaje swoje cechy charakteru ;) dobre :D No cóż nie będzie niespodzianki na święta czy syn czy córcia. Lekarz kazał brać witaminy i cieszyć się ciążą. Kiedy poczułyście ruchy dzidziusia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieska_kropka_
ja ciasta dopiero wieczorem bede pichcic bo inaczej do rana nic by sie nie zostalo :p to widze ze ja najwiecej przytylam bo z 67 waze 72. ale w sumie jak bylam w ciazy zmienilam djete + kupilismy samochod wiec to chyba tez sie przyczynilo. ale nie jest zle bo najwiecej poszlo mi w piersi i tyl;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
u mnie dziś dokładnie 16,3 tc i od środy czuje ruchy. więc można powiedziec że szybko jak na pierwsze dziecko bo w 15tc, ale jestem szczupła i byc może to dlatego. nie ważne i tak bardzo się cieszę, że już czuję moje maleństwo:) sisilka ja własnie też mam nadzieje że dziś dowiemy się płci i będzie niespoadzianka na święta ale różnie może byc, tez może miec nas w dupce maluch:D zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oderwałam się od świątecznych przygotowań, przeczytałam co napisałyście i wracam do sprzątania. U mnie na plusie 4 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja juz po usg.z nerka ok wyniki ok tylko bakterie jakies byly i antybiotyk do srody mam brac.usg robil mi40min dzidzia szalala maz lzy w oczach mial.widzialam buzie raczki wszystko:)jestem szczesliwa.wszystkie pomiary prawidlowe pieknie odwracal sie buzia i na koniec pokazal kim jest i bedzie synek:)serduszko bilo pieknie sa 4komory kregoslup brzuszek wporzadku.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boze tak sie ciesze ze dzidzius zdrowy.balam sie strasznie ze cos nietak.ale okazuje sie ze wszystko wporzadu.lekarz smial sie ze bardzo *****iwe dziecko i ze juz dobre ruchy bede czuc w styczniu.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
oczekująca super że wszystko dobrze:) gratuluję synka, następny facet w czerwcowych mamusiach. ja jeszcze godzinkę:):) ciekawe co będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×