Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość
asik poznalas plec?co bedziesz miec?a robil ci ekg na serce ze stwierdzil arytmie?ja leze i bol ustepuje wiec dzis nigdzie nie jade jutro pojade najwyzej wczesniej i usg mi zrobi .oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej nie nie znam plci :) ekg nie robili bo to slychav podczas mierzenia cisnienia na sluchawke i pozniej tetna na palec jutro sobie zrobie ekg w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asik a co ci badal lekarz?mialas usg?Alez mi sie wieczor dluzy.ogladalam wozki lozeczka i lezaczki dla dzieci .oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usg zawsze mam :) pokazala dzidzie zmierzyla powiedziala ze ok obejrzala lozysko i wsio dokladniejsze z pomiari bedzie w styczniy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poczatekczerwca
Za to moj Misio na USG byl bardzo grzeczny :) stanal na glowce, palec do buzi i szeroko rozłożył nóżki :D doktorka aż sie usmiala na jego widok :p ewidentnie chciał pokazać, ze nie będzie Oliwka :D Tak kocham ta niunie, ze ciagle mam leki, ze nie zdążę go wydać na świat bo coś mi sie stanie, albo jemu. Ostatnio zle sie odzywiam, bo jelita i żołądek nadal wiruja po rotawirusie i jeść nie mogę, dochodzi do tego gonitwa przed chrzcinami bratanka (niedziela) i porządki świąteczne. Cieżko jest żyć lekko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lacerta- toksoplazmozą mozna sie zarazić nie tylko przez styczność z odchodami zwierzęcymi ale także poprzez : *surowe mięso (tatar, metka, szynka parmeńska, sushi) * nie mycie owoców i warzyw * praca w ogródku w ziemi Któraś z dziewczyn pisała o upławach...to normalne w ciazy! ale jeżeli dochodzi do tego pieczenie tzn ze doszło do infekcji i najlepiej skontaktować sie z lekarzem. Warto podcierac sie po myciu ręcznikiem papierowym bo te nasze ręczniki (nawet jeśli ma sie osobny do okolic intymnych) mają w sobie duzo bakterii i nie trudno o infekcje! ps. tak duzo piszecie ze nie nadążam czytać :p pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzien dobry dziewczyny.ja dzisiaj mam wizte.niespalam pol nocy jak obudzialam sie o2tak do rana koiec spania.dzis z mezem zrobimy zakupy na swieta.wiecie co przez caly tydzien tesciowa nieumyla po sobie kubka i zadnej zupy nieugotowala.wczoraj mialam bole a pozniej tak kregoslup i pachwina mnie bolala ze niemoglam wytrzymac.oby z dzidzia wszystko ok bylo.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca ja też mam dzisiaj wizytę :) Chociaż i tak nic się nie dowiem bo lekarz zapowiedział, że tym razem bez usg. Męczą mnie mocne bóle brzucha co parę dni, ale niby nic się złego nie dzieje.Trzymam kciuki żeby u Ciebie było wszystko ok. Zarośnie kubek pleśnią to umyję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez mam nadzieje ze u ciebie tez wyjdzie wszystko ok.ja tez niebede miec usg jak juz to w poniedzialek.tesciowa mauczyla sie ze ja posprzatalam umylam naczynia ugotowalam a teraz ja po sobie i m sprzatne a reszte sama niech robi.o ktorej masz wizyte?ja dopiero o16:/oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny bóle brzucha w ciazy są ponoć normalne bo rozciąga sie macica. ja z kolei mam jakies kłucie w lewym jajniku. To ponoć tez normalne. Weź tu człowieku nie zwarjuj w tej ciąży :p hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91
Hej:) ktoras z was wczesniej pisala ze ma ochote na ostre, z tego co slyszalam jest zakaz na pikatne potrawy podczas ciazy, mozna jesc dopiero przy koncu ciazy bo to pomaga przyspieszyc porod, moge sie mylic ale w jakims programie to slyszalam. Ja dzisiaj jadlam slodka bulke a smakowala jak cytryna:-/ musial m po mnie zjesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
magda ja jem to na co mam ochote:)uwielbiam lays ostra papryke ,mi moj gin mowil zzeby jesc to na co sie ma ochote i lepiej kwasne niz slodycze:)z tymi bolami to czlowiek glupieje ale wczoraj sie wystraszylam bardzo ale brzuch ustapil tylko te plecy i maz jak masowal jeden punkt to bolalo jak cholera:/ dzis tez boli i pachwina.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj rozmawialam z m o wozkach i poczatkowo on niechcial gondoli ale stwierdzilsimy ze kupimy tez gondole i albo3w1albo najpierw gondole i fotelik a w nastewpnym roku spacerowke bo spacerowka przyda sie dopiero po zimie.tak bym chciala zeby byl juz kwiecien albo maj i miec dzidzie przy sobie.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91
Ja juz jakis czas mam bol kregoslupa kolo kosci ogonowej:-/ wczoraj wieczorem posladek mnie jeszcze bolal do tego i wogole czesto slysze jak mi kosci strzelaja:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda a kt posladek jesli lewy to nerw kulszowy mam to sam bolnerwu czli posladek i udo i kosc tez boli Jesli to nerw to cie nie pocieszr bo im dalej w las tym gorzej bedzue,co do uplawow ja mam idealny stopien czystosci (nigdy nie mualam infekcji) i powiem wam ze nie mam xadnych uplawow w ciazy asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asik to masz fajnie ze niemasz uplawow.chociaz mi gin tez niemowil ze je mam raz tylko jakies zapalenie mialam ale szybko przeszlo.co do kregoslupa to im wieksza ciaza to wiekszy ucisk i bol:/ja mam uszkodzony kregoslup i ortopeda mowil ze bedzie bolec w ciazy:(oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamierzalam na basen pichodzic troche sie rozluznic ale gin powiedziala ze skoro mam tam wszystko to lepiej nie bo w ciazy infekcje zlapac bardzo latwo ja uzywam plynu liren lactima duo dla kobiet w ciazy i po porodzie asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wizytę mam na 16;40. Mnie przed ciążą męczyły różne infekcje, regularnie co miesiąc w drugiej połowie cyklu swędzenie. Już nie wiedziałam co mam robić. Zaczęłam jeść codziennie jeden duży jogurt naturalny i przeszło jak ręką odjął. Już od roku mam spokój, więc polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
Ja dziś zaczęłam 17 tc. ostatnio wam pisałam że coś mi się rusza w brzuchu i teraz już jestem pewna że to DZIDZIA:):):) Dziś rano jak leżałam i trzymalam ręce na brzuszku to poczułam takie przepływanie i coś jakby delikatne uderzenie w brzuch. Tak więc ja już czuje ruchy:) cudowne uczucie, mam nadzieje ze teraz z każdym dniem juz będą wyrazniejsze:) ja zaraz wychodzę do pracy. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to trzeba jesc jogurty:)ja jak bralam tabletki anty to ciagle cos mnie lapalo i lekarz pisal leki na ktore szlo po300zl na miesiac i niepomagalo,w koncu zmienilam lekarza no obecnego i wypisal masc globulki i tabletki za50zl i przeszlo i zadko kiedy pozniej mnie lapalo cos oby tak zostalo dalej.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
dziewczyny powiedzcie mi czy mogę brać magnez w ciąży bez konsultacji z ginem? mam w domu aspargin to jest magnez z czyms chyba potasem, mogę to brac? jak myslicie? chodzi o to że zaczynają mi drżeć mięśnie i oko ,skacze, miałam tak często przed ciążą już no i dochodzi do tego dętwienie rąk i nóg to chyba też niedobór magnezu? niektóre z Was biorą magnez nie? od wczoraj tak mi powieka skacze że mam dość :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
w ogóle to cześć :) nawet sie nie przywitałam favia świetna wiadomość zazdroszcze :D też bym chciała czuć już ruchy.. co do wydzieliy to ja mam duużo śluzu ale nie jest to nic zapalnego od pozątku ciąży ona wyglada tak samo teraz jest jej po prostu więcej nie ma zapachu i nic nie boli ani nie swędzi to chyba jest ok... oczekująca to chyba dużo naczyń ma eściowa skoro nie myje po sobie tydzień i jeszcze ma w czym pić hahaha bardzo dobrze że po jej d***e nie sprzątasz! ;) brawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
aha dziś zaczyamy 18 tydzień :D ale ten czas leci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna brac magnez ale moze w wit masz 100% zapotrzebowania ale raczej nie mozesz tez brac z potasem to sa naturalne dla naszego organizmu pierwiastki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
poszłam sprawdzić to jest magnez z potasem jednak to lepiej nie barć tego? sam magnez lepiej? sparwdziłam skład moich witamin i tam w ogóle magnezu nie ma :/ nie wiem dlaczego....wszystkiego pełno a magnezu brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magnez brałam nawet do 3 tabletek dziennie jak miałam bóle i skurcze, oprócz tego miałam magnez w witaminach. Myślę, ze można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja biore od poczatku ciazy po3na dobe magnezy a wczoraj przez ten bol lekarz kazal zwiekszyc dawke.tewsciowa ma kubkow bo ja kupilam8ma jeszccze jakies filizanki a talerza niema ani jednego czystego ale ja niebede sprzatac po niej.wstala dopiero i zaczyna zupe gotowac.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzuchatek mozna tam przecinka nie postawilam raczej nie odnosi sie di zdania ze w witaminach raczej nie ma 100%dawku magnezu z potasem mozna tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchatka spokojnie możesz brać magnez.Dziewczyny powodzenia na wizytach .Wy też się tak stresujecie przed wizyta?.Ja to zawsze mam takiego stresa,że mam ochotę uciec z gabinetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×