Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość
guziczek tez zaczyna mi sie zgaga:( w pierwszej ciazy mialam dopiero gdzies w 6mc A co bbierzecie na zgage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisilka moja dzidzia w 13 tyg miała 6,5 cm Lekarz mówił ze jakby wyprostowała nóżki to byłoby 7 cm ale nie ma co porównywać! Dziecko mojej koleżanki w 13 tyg miało 5.5 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja to nie ma się sugerować tablelką,bo dzieci rodzą się jedne mniejsze,drugie wieksze.No i wiadomo rozmiar rozmiarowi nie jest równy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lacerta wiem o tym :) ale oglądałam program na TVN style i mówili do jakiej mniej wiecej wagi i wzrostu kupuje sie ubranko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy mam z was ktoras krwawienia z dzasel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzien dobry dziewczyny.ja mam krwawienie dziasel przy myciu zebow .u mnie dzis sloneczko ale i przymrozek jest.milego dnia dziewczyny oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
też mam krwawienie dziąseł, dentysta kazał czyscic codziennie nicia dentystyczna i płukac i myc odpowiednia pasta, ale jak czyszcze ta nicia to krwawi mi cala gęba :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początekczerwca
Jak Was tak dziewczyny czytam to dochodzę do wniosku, ze strasznie przezywacie swoje ciaze. Ja nawet nie pytam lekarza czy wyniki mam dobre i ile dzidzius ma cm. Ma to jakies znaczenie dla Was czy ma 7 albo 9cm ? Jak bedzie cos nie tak to lekarz Wam na pewno powie, bo przeciez jest od tego.. kazda niunia rozwija sie inaczej wiec nawet nie ma co porownywac ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczatek czerwca kazda przezywa to co sie dzieje z malenstwem.ja bardzo sie boje o dziecko bo staralismy sie od listopada czyli prawie rok.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jama x
ja tez mam termin na czerwiec****owiem szczerze-jestem zdziwiona ze niektore z was kupują już ubranka.tego w sklepach nie brakuje.ja kupie w maju a wozek po porodzie.niby ma byc chłopiec,ale lekarze sie mylą więc z zakupem niebieskiego wózka poczekam az do rozwiązania:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Dzieki dziewczeta. Uspokoilyscie mnie. Nie moge sie doczekac az sie dowim co bedzie. Choc najwazniejsze aby bylo zdrowe. Dzisiaj moj m zabiera mnie na spacer nad morzem. Kochany jest, choc mocno to sie nie wysila jak mieszkamy 10km od mielna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
hej. ja tez bardzo przezywam i teraz kiedy muszę brac leki jeszcze bardziej boje się o mojego skarbka. tez oglądam juz ciuszki, wozek prawdopodobnie niedługo przywieziemy od szwagierki bo jej zajmuje miejsce. moj synek w 17 tyg miał az 14cm, chyba wielki chłop będzie z niego po tacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
:) ja od rana czuje ruchy, mam wrażenie, ze młody nie śpi w ogóle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
super:) ja tak samo. od rana sie kręcil, teraz troszke cisza. najbardziej sie rusza rano i pod wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym krwawieniem dziasel to jest norma w ciazy, podobnie jak z zatkanym nosem rano.A z zakupem ciuszkow to kazda jak uwaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Ale wam zazdroszcze tych ruchów. Ja jestem w 19 tc i raz na jakis czas czuje "bulgotanie". Gdybym czuła to byłabym spokojniejsza, ze wszystko dobrze. Dzwoniłam wczoraj do mojego lekarza w związku z wynikami moczu i powiedział, że mam zapalenie pęcherza i do tego przeziebienie więc będę od poniedziałku brać antybiotyk :( Podobno antybiotyk lepszy niż nieleczona infekcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a jak wy odczuwacie te ruchy jak je rozpoznac. Bo ja czasami mam takie wrazenie ze cos mnie tam w srodku laskocze ale nie wiem czy to dziecko czy ruch jelit bo konkretnych kopniec nie mam. Czasami miejscami na brzuchu mam uczucie chocby twardnienia powloki brzusznej,ale nie wiem czy to cos ma wspolnego z dzieckiem Opiscie wasze odczucia,moze cos skojarze z moimi,to moja pierwsza ciaza i trudno mi rozpoznac czy to ruchy dziecka czy jelit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
no ja czuje że dzidziuś przesuwa mi się pod ręką jak dotknę brzucha to np wypchnie w tym miejscu nózke albo głowkę, albo czasem się obraca to taki g***towny *****az się wystraszę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ja mam dosyc tej baby.mielismy po weselu zostawiony karton wodki na chrzciny i nikt mial niebrac z tamtad.dzisiaj zagladam a tam co? Wodki malo co zostalo a tesciowa wyjela .mam dosyc tej baby mpj m ma to w d***e a ja niebede kupowac wszystkiego a ona bedzie rozdawac.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc ja jestem w trzeciej ciazy i jak mnie cos tam puknie to sie zastanawiam czy to dzidzia czy jelita? Oczekujaca no to tesciowa zachowala sie bardzo nieladnie, chociaz mogla by sie zapytac czy moze wziasc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
trzeba było pochowac wódkę. my z wesela tez mielismy karton wódki i schowalismy, na rocznice ślubu tzn impreze było jak znalazl. na chrzciny juz trzeba będzie kupic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczekująca!!! ale ty jestes męcząca! ciagle tylko narzekasz zamiast sie cieszyć ze Bóg dał ci dziecko! niektórzy nie mają tyle szczescia!! jak ci tak zle to weź sie wyprowadz od tej teściowej i przestań narzekać,marudzić i zrzędzic! to jest forum ciążowe a nie pogotowie psychologiczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
ja właśnie czuje coś w stylu pukania, jakby ktos się w środku przekręcał, można nawet to zobaczyć jak mocniej się poruszy, ale czuje tylko leżąc na plecach, raz się nawet też wystraszyłam, tak sie poruszył mocno, a wiem, ze to ruchy bo czuje je nad łonem, wczoraj troche wyżej, ale zawsze dochodzą z lewej strony :) i raz po raz czuje jakby bąbelki się napełniały i z impentem pękały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
to na pewno juz czujesz ruchy:) u mnie tez z lewej strony, czasem nizej czasem wyżej i tez najlepiej czuc jak leżę na plecach:) cudowne uczucie:) czasem np wypchnie sie ale na skórze tego nie widac tylko jak dotykam. wczoraj miałam coś takiego że malec wyciągnął się na długosc bo czułam jedną i drugą dłonią po obu stronach brzucha byłam w szoku jaki jest długi juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
oczekująca, a powiedziałaś coś teściowej? nie wiem, ale jak dla mnie to jest porażka, mieszkanie z teściową, widząc, jakie ona ma nastawienie do wszystkiego.. Czuje i jestem bardzo szczęsliwa :))))) bede się już zapisywać na szkołę rodzenia, żeby sie załapać, gdzieś na 24 tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początekczerwca
Mam do Was takie pytanko :) miala ktoras z Was doczynienia w ciąży z anemia ? Wszyscy mowia, ze mam anemiczna, blada cere .. nie chce popadac w paranoje, ale to jest dosc czesty problem w ciąży. Skoro dobrze sie odzywiam, krew jest w porządku to z czego to sie moze wziąć ? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
mi tez mówią że zle wyglądam bo jestem blada i mam podkrążone oczy, ale anemii nie mam wyniki bardzo dobre, wiec się nie martwie. widocznie taki urok i tyle. macie czasem lekkie bóle jak na okres? bo ja czasem miewam tak mnie zacmi jak przed okresem ale nie mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
a jak wygląda anemicznie blada cera? skoro wyniki krwi są w porządku to chyba tak jest, ja też jestem blada ściana, słońca nie ma, chłop mówi na mnie blada twarz, ale nie wiem, czy anemia ma coś w tym wspólnego :D także nie masz cię czym przejmować. Mam takie bóle ostatnio częsciej, jakbym miala dostać okres zaraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca ty chyba pisalas o krwawieniu z dziąseł. W II trymestrze ciazy to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
i krwawienia z dziąseł tez mam ale tym akurat się nie martwie bo juz dawno czytałam że w ciązy to się zdarza często. Wiecie co dziewczyny nie chcę się nad sobą użalac ale jak narazie ciąza jest dla mnie bardzo ciężka, do 13 tyg ledwo zyłam od wymiotów i mdlości, w 15 tyg zaczeły się twardnienia brzucha i od 5 dni leze plackiem, nudzi mi się, w domu nieposprzątane, a ja nie chce nic robic bo pózniej jak zaboli mnie brzuch to się martwie. lekarz kazał dużo leżec, ale dużo tzn ile nie wiem czy moge poodkurzac czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×