Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość Agata89R
Wesołych Świąt, za rok będziemy już spędzały święta z naszymi dziećmi :) Gratuluję Flavia synka, oszczędzaj się i odpoczywaj teraz, napewno wszystko będzie dobrze, dzidziuś już duży, nie dziwie się, ze już go czujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :* Życzę Wam Zdrowych i Wesołych Świąt ;-) Dzisiaj w nocy mnie pępek bolał i nie wiem dlaczego. I zauważyłam ze z jednej piersi ( sutku ) była kropka mokra i nie wiem co to może być. Może przy przytulankach mąż za mocno uszczypnął ? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
dziękuję bardzo:) no dzidziuś jest duży, a ja jestem szczupła i pewnie dlatego juz go czuję, chociaz lekarz powiedzial że to szybko jak na pierwszą ciążę. wiecie co mnie rozśmieszyło że ten siusiak mu tak stał jak chorągiewka śmieszne to było. mój kochany maluszek, juz się nie mogę go doczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wesolych swiat !! Ale tych chlopaczkow sie nam narobilo :) asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja też wam życzę Zdrowych Spokojnych Świąt bez niezapowiedzianych wizyt szpitalnych, Dużo radości i uśmiechu korzystajcie z tych świąt bo następne już nie będą takie spokojne i bardzo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia234 gratuluje chłopaka Oczekująca ja poproszę przepis na rybę po grecku bo uwielbiam a nie znam dobrego przepisu a pamiętam jeszcze taką z wigilii z internatu pyyycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91
Spokojnych i radosnych swiat kochane ciezaroweczki:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początekczerwca
Flavia twardy brzuch mam dokladnie od 10tc. Przez caly czas bez przerwy jest twardy.. najgorszy brzuch mam po nocy, jest twardy i zdretwialy. Poczulam ulgę jedynie po magnezie w kroplowce. :) Dziewczyny ! Dzisiaj dopiero zauważyłam jaki mam okropny cellulit na udach.. czarna rozpacz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam jakiś krem na cellulit i zawiązać na 30 minut w folie spożywczą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczatek czerwca ja na celuit robilam taka mask z kawy i to pomagalo mi ale w ciazy lepiej nieprobowac moze.nitka ja rybe po grecku robilam z 6marchewek roznej wielkosci i wzielam prawie caly seler do tego koncentrat i sol pieprz do smaku.wszystko zalalam woda i woda wyparowala a wszystko ladnie saie udusilo.mi tobardzo smakuje:)oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj na wigili u taty az poplakalam sie kazdy mowil o dziecku zeby zdrow bylo i szczesliwie sie ureodzilo a mi tak smutno sie zrobilo bo moja mama zagranica jest.ogolnie teraz latwo sie wzruszam chyba przez chormony nawet na usg lzy mi leca jak widze dzidziusia.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
mi tez życzyli szczęsliwego rozwiązania i zdrowego dzidziusia, musiałam wstrzymywac łzy zeby się nie rozbeczec. jak tylko pomyslę o naszym malenstwie to od razu się wzruszam już bardzo go kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
Hej dziewczyny, my już z domku rownież życzymy wszystkim Wesołych Świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początekczerwca
A mam do Was jeszcze pytanie. Ide na sylwestra i nie wiem czy moge ubrac buty na wysokim obcasie ?? W sumie to juz wtedy bd w 20tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
początek czerwca ja tez zauważyłam okropny cellulit na udach a nawet łydkach. Mało sie ruszam i są efekty :p Jeśli chodzi o obcasy to w żaden sposób nie szkodzą dziecku tylko Tobie! Kręgosłup podczas ciąży inaczej sie wygina i po kilku godzinach w szpilkach odczujesz ból. Poza tym jest ryzyko zwichnięcia nogi a wtedy to juz porażka ! Słowa mojego gin ;) Ale nie dajmy sie zwariować....jak zaczną cie bolec plecy to zmienisz obuwie na płaskie. Liczy sie pierwsze wejście :p pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
Czesc dziewczynki,dlugo mnie tu nie bylo,ale wybralismy sie do Polski i tak jakos czasu nie bylo. ja mam juz brzuszek do wysokosc***epka,czasami tez mam uczucie twardnienia ale tylko po jednej stronie.Od wczoraj pobolewuje mnie cos okolica pepka,jest to krotkotrwaly bol i przypominajacy uszczypniecie.Mam tez ktoras tak? Na obcasy uwazajcie,zbyt dlugie chodzenie powoduje wystapienie zylakow:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny ja dopiero z gosci wrocilam leze juz w lozku.wogole tak mnie skurcze w nogi lapia ze szok do tego cala puchne buzia nogi rece.a cycki to mam takie duze ze szok.w sumie juz polmetek ciazy mam nadzieje ze nieprzytyje duzo nawet tata powiedzial ze przytylam teraz.jutro leze caly dzien odpoczywam.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekująca wydaje mi się,że nie powinnas tak puchnąć.Ja w pierwszej ciąży byłam spuchnieta na samym końcu ciąży.Zwróc uwagę czy jak rano wstaniesz to nie jesteś spuchnieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki po świętach to pewnie z 5 kg. do przodu :p jak tam wam się święta udały? u mnie ten rok bedzie mega dziwny! jakieś fatum! same rozwody u mnie w rodzinie i wsród znajomych! co sie z tymi ludźmi dzieje?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
dziewczynki znow sie dzis zmierzylam od biodra do biodra i mialam 43cm czyli od 11.12 brzusio urosl mi o 12cm:) nie jest rozlany tylko wypiety do przodu i uwypukla sie na wysokosc***epka:) A jak tam wasze brzuszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rano jak wstaje to opuchlizna mi zchodzi ale mysle ze to moze byc spowodowane ta bakteria w nerce,jak nieminie to bede musiala powiedziec lekarzowi,znajoma mowila ze tez tak puchla w ciazy i tez od polowy.guziczek ja mam odstajacy brzuszek taki zgrabny widac go jak mam luzny sweter.dla mnie jest juz duzy a inni mowia ze nie.ja tez w swieta sie przejadlam i pilam jak smok.juz mam linie widoczna do pepka u mnie juz wchodze w 19tydzien oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
hej :) jak tam po świętach ? ja od początku ciąży 3 kg przytyłam, brzuch już mam ciążowy, ma dobowy rytm wzrostu, raz wiekszy, raz mniejszy :) wczoraj i dziś rano czułam ruchy dzidziusia, ruszał sie raz po raz i teraz już jestem pewna ze to on, dziś rano to samo, jak wstałam, jakby ktoś ręką jeździł po wnętrzu:), od paru dni mam dziwny posmak w ustach, takiego okropnego pragnienia, nie wiem co to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agata a moze to zgaga jest?dziewczyny robicie juz wyprawke?ja mysale kupic2kocyki jeden grubszy drugi cienszy dla dzidziusia,tak zastanawiam sie czy fiolet pasuje do chlopca jak myslicie?podoba mi sie na allegro taki zestaw fioletowy albo ecri.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
ja zawsze mialam problemy ze zgaga, teraz raczej nie mam i wiem co to jest, mam okropne pragnienie, i niby w 2 trymestrze maja zelzec piersi i sikanie w nocy, ja sikam jak glupia a cycki mam obolałe i coraz wieksze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwny posmak w ustach to wlasnie zgaga czyli smak kwasów zolądkowych i żółci ;/ masakra wiem bo mam od poczatku ciazy a slyszalam ze chlopcy mocniej i szybciej kopią ja mam 16tydz jestem szczupla a ruchow nie czuje :( jestem w tyle za wami bu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwazylam się dzisiaj i ważę 0, 5 kilo mniej :( to 15 tydzień a nic nie przytyłam i teraz jeszcze spadek wagi a jadłam dużo przez święta... biust też mi nie urusł, ale mam naturalnie duże piersi, wiec się ciesze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje malenstwo tez dzis ruszalo sie dobrze i wczoraj w gosciach tez ardzo *****iwe bylo.ja cycki mam okropnie duze kupilam stanik40na90i teraz jest dobry ale za miesiac za maly bedzie.ogolnie bola mnie zebra i stanik mnie gniecie ze chodzic niemoge.mi gin mowil ze w styczniu juz bede doskonale czuc ruchy i czesto.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Hej dziewczyny! Jak wspaniale czytać wasze radosne wiadomości. U mnie też ok ale nie czuje jeszcze ruchów a wczoraj zaczęłam 19 tydzień. Widocznie muszę jeszcze poczekać. Ogólnie nadal zero objawów z czego niezmiernie się cieszę :) Dziewczyny prawie półmetek , teraz już z górki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91
Ja tez dopiero 15 tydz i brzuch mam teraz taki przelewajacy sie ale juz widac i cisna mnie spodnie... niestety nadal mnie piecze w srodku a juz 6 dzien biore antybiotyk:-/ dzisiaj mi sie snilo ze kopia mnie malutkie stopki juz sie nie moge doczekac!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×