Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość
maja ja tez mialam krwiaka od 6tygodnia ja niemialam zadnych objaw ani krwawienia ani nic i wchlonal sie ale tez bralam duphaston do14tc.teraz juz sladu niema.a mialam tez duzo nerwow przez tesciowa i kilka razy dzwignelam.przelezalam chyba3tygodnie i pomoglo.mi maz zabronil wychodzic z lozka i leze i nudzi mi sie jak cholera.wieczorem jade wlosy skracac i malowac.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuchatka na czerwiec dodam ze moja siostra w 4 m-cu ciazy dostała krwotoku po generalnym sprzątaniu!! okazało sie ze ma 4 krwiaki. Leżała 3 dni w szpitalu. monitorowała je całą ciąże. potem sie wchlonely. Teraz cieszy sie 1,5roczną córeczką :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca nie za wcześnie na farbowanie? :) mam nadzieje ze używasz farby naturalnej ;) ja sie wstrzymuje ze wszystkim do maja Przed porodem sie zrobię na bóstwo zeby dziecko po wyjściu sie mnie nie przestraszyło! hi hi wczoraj byłam na przedłuzaniu rzęs i cały. dzien łaziłam po galerii, jadłam w mc donaldzie a w nocy myslalam ze umrę! okropny bol brzucha, wymioty a dzis rozwolnienie. Ach ta ciąża :) żyć nie umierać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
narazie maluje szamponetka bo mam wlosy blond a maluje na ciemny braz wiec widac bardzo.farba umaluje przed porodem lub po zobaczymy bo chce jak czlowiek wygladac.moja znajoma od poczatku ciazy co2miesiace rozjasniala wlosy i wszystko ok bylo,szamponetka niepowinna zaszkodzic pytalam lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pytałam lekarza o farbowanie to powiedział, że można i ja już po :) Postanowiłam, że jeszcze ze dwa razy do końca ciąży pofarbuję, ot żeby nie straszyć. Podobnie jak oczekująca mam jasne a na ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka tez od początku farbowała i ma 2 letniego wspaniałego synka Okaz zdrowia. Także nie przyjmujcie sie moim głupim gadaniem! ja po prostu po tych moich przebojach ciążowych jestem strasznie przewrażliwiona. Ps. moj lekarz mowi ze szamponetka i farby naturalne jak najbardziej tak. Wy nie macie wyjścia bo blondynki :) odrost kiepsko wyglada! Ja jestem brunetka wiec nawet nie widać :) Troche tylko wyblakły ale da sie z tym żyć :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy ma swoje zdanie na ten temat i je wyraza:) ja w poniedzialek bede miec2usg jedno dzidzi a drugie nerki ciekawa jestem czy powie mi plec juz czy niezechce.brzuchatka co postanowilas?ustapilo plamienie?oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
dziewczyny dziekuje Wam bardzo od razu rano zadzwonilam do mojego gin i kazal jechac do szpitala sprawdzic czy wszystko ok. To byl tylko raz taki sluz z krwia potem juz nie. Niestety od razu po przyjezdzie do szpitala jeszcze bez badania kazali sie przyjac na oddzial :/ teraz jestem juz po badaniu ale tylko na fotelu i stwierdzili ze wszystko ok nie ma sladu krwi wiec nie wiem czy nie mysla ze sobie to wymyslilam... Ale nie zrobili ani usg ani nie sluchali tetna... A wolalabym wiedziec na pewno ze z dzieckiem ok. Dali mi duphaston i tyle, leze i czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
wiecie co jeszcze ta gin stwierdzila? Ze moja wydzielina jest grzybicza! Imze to jest juz przewlekle ale ja nie mialam zadnego swedzenia pieczenia a ten sluz nie ma zapachu ani nic wiec skad ten pomysl? Poza tym moj gin mnie za kazdym razem bada na fotelu i nic takiego nie stwierdzil... Az mi sie glupio zrobilo jak to powiedziala :/ mialam kilka razy zapalenie w zyciu i wiem jak to wyglada przeciez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzuchatka diwne ze nie zbadali tetna chociaz.zapalenie nie zawsze swedzi alepowinien byc dziwny zapach przynajmniej.dobrze ze pojechalas bo lepiej dmuchac na zimne.ja ciagle leze zaraz leki musze wziasc .zmuszam sie do picxia wody wypilam juz litre .oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
no wlasnie nie wiem czy sie zapytac czy mi sprawdza tetno i czy zrobia usg? Czy czekac... W ogole bez sensu ze od razu kazali sie na oddzial przyjac bez badania, skoro jest ok to powinni mnie wypuscic do domu :/ troche zaluje ze tu przyjechalam ale z drugiej strony siedzialabym w domu jak na szpilkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91
Hej dziewczyny ja tez farbuje wlosy tylko ze z ciemnego na jasne, moje odrosty wygladaja koszmarnie. Dzis w nocy dopadl mnie swiad i pieczenie w miejscach intymnych, nie do zniesienia! Dzis napisalam smsa do mojej gin( bo tak sie porozumiewamy:)) i kazala wykupic antybiotyk nystatyne bo to moze zaszkodzic dziecku . Takze nie ma co lekcewazyc zadnych objawow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzuchatka zapytaj moze ordynatora albo dyzurujacego lekarza czy zrobia ci badanie,jesli wszystko wporzadku to powinni cie wypisac.ja jak bylam to pytalam o usg i zapytal czy chce aby on to zrobil czy moj prowadzacy i wolalam swojego gin i musialam dzien czekac bo go niebylo.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od początku ciąży męczą mnie bóle brzucha, mam już tego dość! Kolejny dzień spędzam w łóżku bo boli i boję się ruszać. I tak od samego początku. Czasami mam dwa tyg spokoju, czuję się świetnie, ale większość czasu boli albo pobolewa. Mój lekarz jak mówię, że boli kładzie do szpitala. W szpitalu badają i nie wiedzą czemu boli. Raz miałam usg podczas takich skurczy to widziałam, że dziecko wariuje, skacze. Możliwe, że to dlatego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byc moze od ruchów dziecka.mi wczoraj gn powiedział ze macica reaguje jesl jakas infekcja jest w organizmnie i mi sie to powierdziło:/ oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91
Oczekujaca, a grozna ta infekcja? Wspolczuje ci bardzo trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
magda ja mam piasek w nerce lewej ,narazie nieboi wczoraj miałam atak i przedwczoraj o az na podlodze lezałam.bolało bardzo.oczekuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj się przewróciłam.Byliśmy na wieczoremym spacerze i wracaliśmy do domu,a że koło domu kałuże pozamarzały to się poślizgłam i poleciałam na plecy.Na szczęscię jakoś zniwelowałam ten upadek i upadłam tak delikatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
Hey dziewczyny, mogę do Was dołączyć? wszystkich wypowiedzi jeszcze nie czytałam, ale postaram się co nieco nadrobić:) Mam termin na 30 czerwca:) Do tej pory byłam (i nadal jestem) na forum mam planujących dziecko na 2014 rok. Miałam małe problemy z zajściem w ciążę, brak owulacji, clo itp. Po pół roku się udało:) Jestem pod koniec 13 tygodnia, niedawno miałam usg genetyczne, wszystko jest dobrze:) brzuchatka - to Twoje krwawienie faktycznie może być spowodowane jakąś infekcją. Ja miałam malusieńkie plamienie w 5 tygodniu, jak się okazało przyczyną prawdopodobnie były bakterie w moczu, a też nic mnie nie bolało. Ale swoją drogą to powinni usg zrobić, ja bym chyba nalegała. Nie stresuj się bo to szkodzi maleństwu. Wszystko będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lacerta...takie sytuacje są nieuniknione i niestety musimy bardzo uważać :/ ja wczoraj tez upadlam ale to w kucyki cos siegalam i polecialam do tylu. co za pech jakis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj klasyka fajnie ze coraz wiecej nas jest:)ja niestety juz2godz niespie:/takie mam ciezkie spanie w ciazy ze szok.jade dzis na gielde po buty i firanke do sypialni.ja jeszcze sie nieprzewrocilam ale kilka razy posliznelam sie na lodzie.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Klasyka86 13 tydzień, więc najgorsze już za Tobą :) Gdzieś powinna być nasza tabelka, możesz się dopisać. Też miałam problemy z zajściem w ciążę, ale na szczęście już niedługo będziemy mamusiami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Klasyka czytalam troche forum mam planujacych dzieci na 2014 chyba tak bylas jak dobrze kojarze :) Ja mialam w piatek stluczke mama walnela mnie w moj bok moje drzwi , jej wina rzecz jasna , bylam na sorze wiec wszystko w porzadku usg zrobione a tam po terminach kosci udowej obwodu brzuszka i wymiary dwuciemieniowewgo usredniony termin na 7.06 wyszedl , przyjmowal mnie super lekarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91
Też dopiszę się do listy;) nick -----------wiek------kt.dziecko------termin om/usg---------płeć 19magda91-----22-------------1-------------21.06/.....----------------chłopczyk 87_asik--------26---------------1----------13.06 /18.06------------nieznana ilonek-----------25---------------1----------16. 06/14.06---------chlopak(?) Flavia234-------24-------------1-----------6.06- -------------------nieznana macchiato------31--------------1----------13. 06/??.06----------nieznana gość 85 ---------26--------------1----------29.05 ------------ dziewczynka(? Agata89R--------24--------------1---------05.06/05.06-- --------chłopczyk Sisilka ----------28---------------1---------23.06------------------ ---nieznana czer.kaptur83-----30-----------3---------7.06/4.06------- --- --chłopczyk(?) brzuchatka--------28-----------1-----------01.06/01.06--- ---------nieznana gochaaaaaa----------27----------2-----------17.06/??.06-- ----------nieznana guziczekgg-----------29-----------2-----------30.06/16.o6 -----------nieznana Justi2-----------------32-------------2-----------17.06-- -------------------nieznana lacerta----------------31-------------3------------28.06- --- ---------------nieznana Początekczerca-----18-------------1-------------28.05/30 .05--------chłopczyk esmi90 ----------------23 --------------1 ----------04.06. ------------- nieznana Majaaa85 ------------28--------------1 ----------20.06. ------------- chłopczyk (?) Nitka999 ----------- 31--------------1-------------20,06-------------nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
asik a nie kazali Ci zlstac w szpitalu? Ja nie wiem po jakiego grzyba mnie tu trzymaja podobno jutro wyjde dopiero :/ a wiecie co???? Dzis rano poczulam wyrazne ruchy dzidziusia! Pierwszy raz tak dokladnie czulam i nie mam watpliwosci ze to byly ruch jestem taka szczesliwa :) maluch dal mamie znac ze u niego wszystko w porzadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
Hej, witam nowe kobietki :) jak samopoczucie przedświąteczne? brzuchatka Ty dalej w szpitalu, miałas to usg? super, że dzidziuś się poruszył :) Asik czyli zmienił się nieco termin porodu, widac dzidziuś rośnie zdrowo, ja sie zastanawiam nad moim brzuchem, niedługo zaczne 5 miesiąc a brzuch mam mały, rano w ogole go praktycznie nie mam, boje sie, że dzidziuś nie rosnie jak powinien...jestem w 17tyg aktualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91
Tez sie nie moge doczekac kiedy poczuje ruchy dzidziusia bo czasami to nie wierze ze tam jest a wizyta dopiero 03.01 zazdroszcze ci brzuchatka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja juz po zakupach i niejestem zadowolona.kupilam tylko tunike i swqetewr buty wszystkie za male albo obcas wysoki:/masakra.jeszcze dzis do kosciola musze isc i bede lezec bo sie zmeczylam.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
nie zrobili mi tego usg jutro przed wypisem chyba beda badac jeszcze, juz wiecej do tego szpitala nie przyjade i nie bede tu rodzic napewno (jestem w bytomiu) jak bedzie sie cos jeszcze kiedys dzialo to jade na piasniki... Magda zebys widziala jak sie poplakalam ze wzruszenia jak poczulam te ruchy! Tak dlugo na nie czekalam, dobrze ze dziewczyny z sali spaly bo by pomyslalay ze jakas nienormalna lezy cieszy sie i beczy hehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×