Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

a ja juz nie mogę sie doczekac jak bede kupować wózek :) Mam taki upatrzony juz od dawna :) U mnie w rodzinie same duze dzieci. Moja szwagierka ma małe dziecko ale znowu jest w ciazy a poza tym jest chytra to i tak by pewnie nic nie dała :p Ogólnie to mam problem z wyborem innych rzeczy gdyż podobają mi sie kremowe. Podoba mi sie motyw miś i sowy. Jak bede urządzać pokój to na jeden trzeba sie zdecydować bo raczej miś i sowa do siebie nie pasują ;) Mowie wam dziewczyny ja to mam p*****lca na tym punkcie. Jestem perfekcjonistką! wszystko ma do siebie pasować Troche to męczące!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a mi się wydaje,że musicie się oszczędzać .Bo ja w poprzednich ciążach nie miałam żadnego twardnienia brzucha.W drugiej ciąży miałam miesiąc przed porodem skurcze przepowiadajace,ale na naszym etapie ciąży to jeszcze za wcześnie.Mnie jedynie co boli to wiązadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny co kupic na parapetowke do nowego domu maza siostrze?zaproslili nas na przyszla niedziele i trzeba cos kupic.wiem ze ona chcialaby garnki dostac takie jak my mamy tyle ze one sa dosyc drogie bo ok500-600zl a chcemy odkladac kase na dziecko.myslalam nad kocem i jakimis poszewkami do lozka sypialnianego.co do imion u nas narazie igor wiktor oscar bo ja chcialam inne ale m sie upiera.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca masz blisko ikea? tam jest mnóstwo fajnych rzeczy do domu :) Koc to dobry pomysl. Jak wiesz jaką mają kolorystykę w domu to nie bedziesz miała problemu z kupnem :) Jeżeli szwagierka lubi fajne niespotykane rzeczy to mozesz jej kupic w Duka takie chwiejace szklanki :) http://dukapolska.com/zastawa-stolowa/szklo-stolowe/szklanki/sagaform-chwiejace-szklanki-do-whisky.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
Flavia jak tak mialam w pierwszy dzien swiat,bylismy u znajomych w gosci w sumie 3 godz przy stole,a w samochodzie juz twardnial mi lewy bok brzucha. Ale czytalam na jednej polozniczej stronce,ze jezeli nie ma boli to jest to objaw normalny bo macica sie stawia i powieksza.Jak znajde ta stronke to wam tu wrzuce link. Imienia nie mam jeszcze oficjalnie wybranego,a nieoficjalnie to co tydzien podoba mi sie inne :) Wozek planuje kupic w Polsce moze na wielkanoc jak pojedziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
oczekujaca,koc napewno sie przyda,albo ladne filizanki do kawy,salaterki,kieliszki ,kwiat w doniczce,reczniki,scierkiz fartuszkiem,to sa rzeczy ktore sie napewno wykorzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
guziczek ja juz sama nie wiem co myślec, raz czytam że to normalne a ginekolog powiedział że nie może tak byc na tym etapie ciąży. i dlatego dużo się oszczędzam, nie ma mowy żebym już siedziała tak długo w gościach, ani chodzic długo. co do prezentu to mnie cieszą takie rzeczy jak: pościel, koc, narzuta na łózko, ładne miski do sałatek, oryginalne szklanki, ostatnio dostalismy toster i gofrownice tez super, a chciałabym jeszcze zestaw do fondue, parowar, blender- to i tak muszę kupiec bo będzie mi potrzebny przy dzidziusiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem jakie maja kolory w domu.wlasnie myslalam tez o jakims storczyku tyle ze ona mowila ze niebedzie kwiatow miec na oknach.chyba kupimy ten koc*****szewki albo jakies kieliszki.ikea mam daleko bo150km wiec odpada.tez mysle ze kupic najlepiej takie rzeczy ktore sie przydadza.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początekczerwca
Posciel i koc moim zdaniem sa najlepsze :) jest tyle pieknych poszew :D jak sie ma pomysl i troche oszczędności to pieknie mozna sobie urzadzic wnetrze. Moj tesciu robi meble i chce go poprosić o zrobienie lozeczka dla niuni. Niby mamy dostac nieużywane, ale ostatnio w sklepie widzialam typowo robione z drewna i sie napalilam jak ruski na rower. Chce zrobic kawowo-biala sypialnie (jest nasloneczniona) i do tego marzy mi sie bialo-brazowe lozeczko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczatek czerwca to popros tescia niech zrobi na prezent dla wnuczki:)moj tato mowil ze jak bedzie mial wnuka to zrobi chustawke teraz mu powiem zeby powoli robil:)my sypialnie mamy kremowo czerwona a meble wenge tez ladnie wyglada.my chcemy wenge lozeczko.a wy kupujecie te baldachimy i te bajery do lozeczka?oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początekczerwca
nick -----------wiek------kt.dziecko------termin om/usg---------płeć------------- imię dziecka 19magda91-----22-------------1-------------21.06/.....--- -------------chłopczyk 87_asik--------26---------------1----------13.06 /18.06------------nieznana ilonek-----------25---------------1----------16. 06/14.06---------chlopak(?) Flavia234-------24-------------1-----------6.06- -------------------nieznana macchiato------31--------------1----------13. 06/??.06----------nieznana gość 85 ---------26--------------1----------29.05 ------------ dziewczynka(? Agata89R--------24--------------1---------05.06/05.06-- --------chłopczyk Sisilka ----------28---------------1---------23.06------------------ ---nieznana czer.kaptur83-----30-----------3---------7.06/4.06------- --- --chłopczyk(?) brzuchatka--------28-----------1-----------01.06/01.06--- ---------nieznana gochaaaaaa----------27----------2-----------17.06/??.06-- ----------nieznana guziczekgg-----------29-----------2-----------30.06/16.o6 -----------nieznana Justi2-----------------32-------------2-----------17.06-- -------------------nieznana lacerta----------------31-------------3------------28.06- --- ---------------nieznana Początekczerwca-----18-------------1-------------28.05/30 .05--------chłopczyk--------- Jan Aleksander esmi90 ----------------23 --------------1 ----------04.06. ------------- nieznana Majaaa85 ------------28--------------1 ----------22.06/20.06. -------------(?)--------- Olaf/ Oliwia Nitka999 ----------- 31--------------1-------------20,06-------------nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie tez twrdnial brzuch raz po jednej raz po drugiej stronie,bylam z tym u lekarza bo sie zaniepokoilam ,czasami zdarzalo mi sie to kilka razy dziennie.Lekarz jednak mnie uspokoil,powiedzial ze to dzidzia sie rozpycha,a macica powieksza i takie skurcze sa na tym etapie norma. niebezpieczenstwo jest jezeli przy skurczach wystepuje bol brzucha wtedy nalezy udac si do lekarza bo cos moze byc nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
dziewczyny które biorą luteinę, macie wodniste upławy? bo ja mam przepisane 2 tabl dziennie dopochwowo i odkąd zaczełam ją brac to mam prawie ciągle mokre majtki. zaczeło to się dokładnie w ten sam dzien w którym wziełam pierwszą tabletkę na noc i rano juz miałam wodnistą plame. Wczesniej miałam sporo śluzu ale bardziej gęstego i koloru mlecznego, a teraz jakby wszystko rozrzadzone i leci woda, szczególnie jak wezmę tabletkę na noc, to rano jak się podniosę wylatuje. Czy takie jest działanie tabletek dopochwowych bo ja biorę pierwszy raz w życiu i nie wiem . Czytalam że dużo dziewczyn ma z tym problem i ja tez juz zaczełam sobie wkręcac ze to mogą byc wody płodowe, a mojego lekarza teraz nie ma i nie chciałabym od razu jechac z tym do szpitala bo myślę ze to jednak od luteiny. tym bardziej ze mam tak od poniedziałku i wydaje mi się ze luteina pomaga mi na twardnienie brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
flavia ja bralam w szpitalu luteine na noc rano mialam troszke mokro ale to byl taki bialy sluz.kiedys jak btralam globulki na zapalenie to wyciekal tez bialy sluz po tabletkach.a moze pozno zakladasz lueine i sie nie wchlania?ja zakladalam kolo20a wstawalam o7wiec malo juz bylo.luteina jest na krwawienia na podtrzymanie bynajmniej mi dawali na podtrzymanie a dziewczynie obok na krwawienie.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
biorę przeważnie 8-9 rano i tak samo wieczorem. u mnie to jest wodniste bezbarwne, czasem są w tym małe grudki po tabletce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tez troche luteiny wyciekalo to norma pochwa to nie gabka a szyjka tabletki tez nie polknie hehe bezwzgledu na to czy stosowalam na noc czy rano. 87asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
asik i tez miałas taką bezbarwną wodę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początekczerwca
To normalne :) ja biore 2 na noc i zawsze sie ze mnie leje wiec uzywam wkladek. Progesteron sie wchlania, a niepotrzebne substancje wyciekaja i to nie jest sluz tylko wodnista biala ciecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie to raczej byli takie biale konsystencji polplynnej jak lek ale wodnistej to chyba nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny probowalam wyczuc ruchy dzidzi jak opisywaliscie,ale nie umie,jak cos mi sie tam rusza to automatycznie burcza mi jelita i nie daje rady tego odroznic,albo czuje tylko takie mocne bicie serca w brzuchu:( Pomozcie jak to odroznic z czym porownac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w kt tyg jestes ze chcesz juz czuc ruchy ? Nic na sile ja jestem w 16t2d i szczerze mowiac to chyba jakas jestem dziwna bo wcale nie wyczekuje ich z jakims nspieciem widok dziecka na usg tez mnie nie wzrusxa a sama swiadomosc ze je urodze i zmieni sie moje zycie jakos mnie przeraza chyba jestem dziwna :( asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik nie jestes dziwna! ja tez mam czasami takie odczucia! przed ciążą oglądałam rzeczy dla dziecka i tak mnie to cieszyło a teraz mnie to irytuje! Ogólnie to nie moge sie doczekac na płeć dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przed ciaza ogladalam tez ciuszku wozku itp a teraz nawet mi sie nie chce :/ asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczatekczerwca
Dziewczyny nic sie nie przejmujcie mam dokladnie tak samo... zero ekscytacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale to jest normalne.Mnie wizja dziecka ,że za chwilę się pojawi przerażała.Jak to teraz będzie,pojawi się dziecko i co teraz.Coś niestety się kończy ale zaczyna się coś nowego,pięknego.Miłość matki do dziecka też musi się narodzić.Urodzi się dziecko i patrzysz na ta mała istotkę i sobie myślisz to moje dziecko.Przy drugim już jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Hej dziewczyny. Ja chyba cos poczulam choc sama nie jestem pewna tym bardziej ze mam klopoty z zaparciami. Mi brzuch twardnieje ale tylko gdy musze koniecznie oproznic pecherz. Zazdroszcze wam ze czujecie ruchy, jutro konczy mi sie 17 wiec zaraz polowa. Moze dlatego ze nigdy nie bylam szczuplaczkiem. Kochane o tesciowych pisac by mnostwo a i tak nie wyczerpiemy tematu. Radze wkoncu pokazac m ze dziecko w takim domu i taka babcia tto nie najlepszy pomysl. Albo wkoncu wstretne to co napisze ale podluz przyslowiowa swinie tesciowej. Sprowokuj jej zachowanie przy m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
ja na początku miałam takie mysli jak sobie poradzimy, ze moze za wczesnie ale im dłużej jestem w ciązy tym bardziej kocham moje maleństwo i juz nie wyobrazam sobie że mogłoby byc inaczej, odliczam tygodnie kiedy juz się urodzi:) Dziś sporo twardniał mi brzuch, wczoraj bylo super miałam tylko 2 razy twardneinie brzucha, a dzisiaj od samego rana twardnieje, nic mnie nie boli tylko własnie stawia się na 10 sekund i puszcza, przez cały dzien miałam z 10 razy taką syt. Zastanawiam się czy nie pojechac do szpiatala, zeby mnie przebadali ale mam aż 50km do najbliższego szpitala i nie chce panikowac. mój lekarz prowadzący jest na urlopie i będzie dopiero za ponad tydzien. W sumie to nie wiem co robic, bolec nic nie boli, plamic nie plamie, mam zaparcia i pewnie tez od tego wzdęty brzuch ale te twardnienia mnie martwią i jestem niespokojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Flavia moja kolezanka przyjmujee na takie objawy nospe forte 3x2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×