Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

To moja 3 noc z rzędu w której męczy mnie zgaga i nie mogę spać :( też tak macie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
angi mnie tez zgaga meczy dzien i noc niestety:/chociaz dzisiaj mialam dobra noc spalam od kilku dni aby3razy sie obudzilam.snil mi sie porod u moj synek byl piekny i duzy:)dzis zaczynam23tc oby do maja wytrzymac:)oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obudził mnie w nocy ból brzucha po lewej stronie,na szczęście po kilku minutach minął.Sniło mi się źe urodziłam synka w 38 tyg.przez cc z wagą 3.300 kg.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie internista na zgagę przepisał Reni. Rano i wieczorem. Pomogło, aczkolwiek staram sie nie jeść żadnych owoców, słodyczy, przetworów mlecznych itp. od 19. Ja ostatnio mam dziwne sny - obudziłam się rano z taaaakim poczuciem winy bo Nasze Maleństwo ma już 4 miesiące a ja ani razu go nie wykąpałam. Że jestem złą matką. Dopiero po 5 minutach jak oprzytomniałam uświadomiłam sobie, że nie muszę go kąpać bo jest w brzuchu i tam ma mnóstwo wody :) ot, tak mi się odkleja czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jolka moj w snie mial4kg w 36tc masakra,za duzo czlowiek mysli o tym i chyba przez to:)ja dzis mam zamiar lepic pierogi bo mam taka ochote ze szok:)iekawe jakie beda duze nasze bobasy.zgage ja mam praktycznie po wszystkim ;/oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wogole dziewczyny moi tesciowie sa tacy bezczelni ze szok.wczoraj przyszedl list ile doplaty dostaniemy,oczywiscie na meza a tesciowie oczywisacie otwoprzyli list i dopiero dzis rano dali m,szlak mnie trafia poprostu.ja mozna tak robic i miec taka zelnosc.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie niestety też męczy zgaga :( Co do snów to śniło mi się, że oglądałam zdjęcie usg swojego dziecka i było bardzo ładne, strasznie podobne do męża. Taki miły sen :) Oczekująca zamęczą Cię teściowie, dobrze, że my mieszkamy sami :) Mamy swoje mieszkanie w bloku, gdzieś po świętach mąż miał taki plan żeby je sprzedać, teściowie sprzedadzą swoje i się razem pobudujemy... Ale na szczęście mu przeszło, uff :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie naszczescie juz ta okropna zgaga (jesli to byla wogole zgaga) nie meczy fuj najgorszy element mojej ciazy ale mialam gaviscon sa preparaty, plus woda z cytryna , mleko troche to pomaga mi sie nie sni moje dziecko :) mialam sen jeszcze przed usg jakis czas ze biore do reki zdjecie i mowie to dzirewczynka i sie spelnil heh Co do mieszkania z tesciami fajnie mieszkac w domu podworko itd, ja jestem przyzwyczajona mieszlac w bloku (blok 8pietrowy) ale wakacje wiosna fajnie na wies pojechac jednak jak sa blota sniegi i mrozy zdecydowanie lepiej mieszkac w miescie , u mnie jest o tyle dobrze ze na bloku mamy dach uzytkowy ktory jest jednym wielkim tarasem trawka ławeczki grile wbudowane , mozna sie opalac grilowac pic piwko i podziwiac widoki z jednej strony las z innej tezx las ale z kawalkami miasta heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W maju kupiliśmy działkę, ale nie taką pod budowę tylko wypoczynkową z malutkim domkiem. Spędziliśmy tam całe lato, można się poopalać, grill rozpalić. Już nie mogę się doczekać kiedy będę tam spędzać czas z maluchem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My po ślubie przeprowadziliśmy się na wieś,do domku babci.Babcia ma 91 lat i przepisała nam dom.Mamy podworko,ogrod,pole.Nieopodal las i woda.Mieszkamy tu 8 lat i nie wyobrazam sobie ze miałabym wroic do bloku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jezdzimy nad rzeczke zawsze, mamy piękną plaże tez nie moge sie doczekac jak z mała pojedziemy :) kocham sie opalac hehe a zawsze jestem mocno opalona mozna sie domyslic jak na 9 pietrze prazy hehe poki zima mozna nacieszyc oczy i pomarzyc wstawiam dla podwyzszenia temperatury zdjecie z plazy :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3b3ed15e69a4a710.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
My na szczęscie też mamy swoje mieszkanie, nie wyobrażam sobie mieszkania z kimś, ale czesto nie ma niestety wyjscia...Mam rodzine na wsi i zawsze chciałam mieszkać w domku, ogródek, jakie lato musi być przyjemne, no coż, marzenia...zgage też mam, jem reni i pije mleczko ciepłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
asik super, u nas syf wszędzie w tych kąpieliskach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to wy w snach małe dzieci rodziłyście.Mi się śniło,że urodziłam takie 7 kilowe po czym po chwili zrobiło się z dziecka 2700.Ja w nocy też co chwilę się budze.Ale na szczęscię odpukać nigdy zgagi nie miałam.I nie wiem co to zgaga.Moje najmłodsze dziecko już się obudziło i kopie i czas wstawać z łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mielismy dylemat mieszkac z tesciami na wsi 160km od mojego miasta do duzy 3 pietra bysmy mieli swoje dwa czy ryzykowac i zostawac tu dorabiajac sie swojego sami, na o wiele mniejszym metrazu ale sami - zarezykowalismy i to byla najlepsza decyzja w naszym zyciu :) wszystko kwestia organizacji ja jestem tak przyzwyczajona ze mam do pracy 2km na benze duzo wydawac nie trzebaheh wszystko na miejscu pod bokiem o nic sie nie martwie czy napalone czy odsniezone a wakacje na wsi i dla mnie super rozwiazanie, dluzej sie nudze ;p :) moze na starosc sie wyniesiemy na wies na emeryturke, bo na meza dom zapisany rodzicow i jeszcze obok dziadkow czas pokaze a klimaty piekne bo lezy na terenie parku narodowego rzeka 5minut od domku , ale poki co raczej nie planuje aczkolwiek zawsze mozliwosc jest , tyle ze jesli chodzi o prace to jednak tutaj maz ma wieksze i lepsze zarobki i mozliwosc rozwoju ja tez lepiej zarabiam niz bym zarabiala tam i szkoly uczelnie pod bokiem to jednak wygoda na przyszlosc i dla dzieci i dla nas ale wies jest piekna i ją kocham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no plaza super woda w rzece czysciutka spokoj cisza cudo :) ogolnie takich plaz trzeba szukac przy rzekach ta tez zostaal odkryta przez nas tego lata wczesniej byla inna rownie piekna aczkolwiek ta mi przypadla bardziej do gustu , najblizsze jeziorko mamy w augustowie 80km tyle ze tam juz tlumy ludzi i woda nie ta ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zjadłam 400ml lodów, pycha:) o wyprawce dla dziecka nie myślę, bo to dopiero 18 tydzień;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na poczatku ciazy jadlam lody bo nie moglam nic pic i chyba dlatego teraz juz mi przeszlo heh w sumie to nie mam zandych zachcianek jem jak przed ciaza no moze oprocz wzmozonego apeptytu czesto na slodkie hehe :) dzis o 5 rano jadlam wisnie ze sloika mega slodkie bo nie moglam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
lody kocham i jem nawet w zimie, nie moge sie powstrzymac:) a apetyt mam wzmozony na buraczki i nabiał.:) choc buraki i tak od zawsze uwielbiam pod każdą postacią, barszcz itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
Czesc dziewczynki, Na zgage polecam MIGDALY pomagaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Koleżanka jak była w ciąży to 2 lekarzy mówiło że córka a tu syn i ponad 4 kg. A dziewczyna nawet 160cm nie ma i mega szczupła. Taka niespodzianka. Ją też nie mogę spać gdzieś od tygodnia budzi się z opisem5-6 razy w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Wąsik na plaże idę z tobą coś pięknego. Nie mogę narzekać bo mam super okolice ale ten widok rewelacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
wizualnie bardzo ładny, przez zakupem warto poczytac opinie o wózku bo jednak bobas w nim troche pojeździ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Co do zgagi spokojnie można brać Reni jak ja osobiście nie miałam szklanka mleka i przechodziło :) o dziwo w pierwszej ciąży od piątego miesiąca miałam non stop zgage a teraz może dwa trzy dni ;) A wózek ładny ale wiem z doświadczenia że na większych kołach jest wygodniejszy i na pompowanych a nie plastikowych bo na spacerQ w lesie sa poprostu nie praktycznie małe i plastikowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co naszła mnie taka refleksja nie wiem jak doswiadczony lekarz moze pomylic plec np na usg polowkowym (bo do 16tyg to jeszcze mozliwe i to bradzo) kurde jak bylam na tym platnym badaniu lekarz chyba z 15minut wpatrywal sie w samo serce czy mozdzek to jak potrafią ocenic tak malenkie struktury to jak moga nie zobaczyc plci jeszcze na usg 3d, i pomylki z pepowina ludzie wlacza doppler i widac przeplyw przez pepowine ze to nie fiutek, ja ktora z usg wiele doczynienia nie mam sama odrazu rozpoznalam c*pcioche hehe wiec naparwde nie rozumiem jak to mozna pomylic i skad tyle tych bledów zwazywszy na to ze przed porodem sie usg robi, uwazam ze jak lekarz nie umie rozpoznawac i nie widzi powinien pacjentce jasno powiedziec prosze isc do innego specjalisty bo ja nie umiem oceniac plci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wozek wyglada solidnie kolorystyka tez fajne ale waga ... to lepiej juz kupic jakis wozek np z serii TAKO oni maja porzadne stabilne konkretne wozki wlasnie z podobna waga , ja to szukam wózka z waga max do 13kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdarzają się pomyłki bo może faktycznie nie widać ja po polowkowym też nie mam pewności bo mój lekarz miałam wrażenie że nawet nie zwrócił uwagi ja widziałam niby jakiś cypek wystający ale był tak samo malutki jak w 16 tygodniu a powinien być większy prawda ?! A więc nie wiem :) przestałam o tym myśleć :) ale za to od wczoraj zaczynam sobie uświadomić że to tak naprawdę już nie długo bo zaczęła mi siara lecieć z piersi :) Co gorsza chodzę przybita i płacze po kontach bo wczoraj się dowiedziałam że kolejna bardzo ważna osoba w moim życiu mnie "zostawia" i wylatuje za granice :( wiedziałam że prędzej czy później to nastąpi ale że nie aż tak szybko ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flavia2234
jestem w szpitalu. lekarz sjkierowal mnie w pn bo szyjka sie skrocila. zrobili mi badania ma dl 2.4cm. dostaje leki i musze lezec. czekaja czypo leekach sie poprawi, jak nie to byc moze bede miala zakladany szew. i byc moze wypisza mnie pozniej do domu ale lezenie do konca ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
Czesc dziewczyny tez bede czerwcowa mamuska termin mam na 29.06 wedlug usg a wedlug miesiaczki na 23. Zazdroszcze tym ktore znaja juz plec, ja mam nadzieje ze w lutym na polowkowym malenstwo pokaze co tam ukrywa i bede mogla powoli robic zakupki. Jesli chodzi o noce to mam podobnie jak Wy, krece sie nie moge znalezc sobie wygodnej pozycji do spania jakas masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×