Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Moj chłoptaś jest ułożony główką do dołu i już nie patrząc na zegarek wiem że jest 21jak co dzień bo daje o sobie znać :) no właśnie jest duży i to mnie trochę przeraża... ;) chyba że taka już moja natura bo pierwszy synek ważył 4110 :) ale ja też teraz przez miesiąc 6kg do przodu lekarz kazal mi dużo odpoczywać i nie przemeczac się przez te skurcze z początku miesiąca. Oczekujaca a ty bierzesz coś na tą tarczyce ?? Tzn hormony ? Jeśli tak to od kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamina ja nie biore nic dopiero jutro jade do endokrynologa z wynikami o ile mnie przjmie a jak nie to w czwartek jade prywatnie,zapewne mi przepisze leki.moja siostra bierze hormony i ma niedoczynnosc i nie tyje a ja tez szybko teraz przytylam:/oczeujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli masz skierowanie na cito tzn czyli pilne to musi Cię przyjąć bez kolejki i żadnego gadania teraz to wiem ja od 21 listopada walczylam bo nie zdawalam sobie sprawy że tak musi być i koniec zawsze odpuszczalam... ja dzisiaj skonsultowalam z ginekologiem hormon który mi zalecila endokrynolog i mam go brać pomimo że to już tak wysoka ciąża... chociaż nie ukrywam że trochę się boje bo zapisała mi je a widziala tak naprawdę nie aktualne badania bo z zeszłego miesiąca. Boje się że znów przytyje tyle co z pierwszym :( i bardzo mnie to doluje bo tak naprawdę nie mam apetytu a i tak przybieram ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Jeśli to euthyrox to po nim ma się o wiele mniejszy apetyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Mamina,to czemu tak jest?bez apatytu a przybierasz na wadze?moze wlasnie za Malo jesz u nieregularnie i dlatego organizm tak gromadzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewinka tak wlasnie dziala niedoczynnosc tarczycy jesli chodzi o tycie asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata89r
Hej, ja nie mam neta obecnie. Jestem już po prenatalnych, bobas ma 360 gram i jest 100% chłopcem , także szpital się pomylił co do córki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczatekczerwca
Hej dziewczyny !! :) Dawno mnie tu nie bylo.. u mnie i mojego Misiaczka jest wszystko po staremu. Dwa tyg temu bylam u gin i moj Mis mial juz 14cm i 300g. Obecnie jestesmy w koncowce 21 tyg. I nadal wazymy tak samo, ani kg nam nie przybylo ;) 59kg przy 168cm. Nadal biore magnaz i luteine.. jak narazie nie lykam zadnych witamin. Co do wozkow i ciuszkow to juz wszystko mam i to za grosze :) wor ciuchow od szwagierki, wozek to samo i lozeczko od tescķiowej. Jedynie co musimy zrobic to urzadzic sobie pokój u mnie w domu. Juz mysle o remoncie i praniu ciuszkow, bo mam straszne bole w krzyzu i pozniej nie bede nic wstanie zrobic. Pozdrawiam wszystkie mamuski :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja łykam magnez i hemofer czyli żelazo.Dzisiaj nasypało śniegu,ale pozniej wybieram się kupic taki rozek dla dziecka.Wygodnie nosi się w nim noworodka i bierze do karmienia.Miałam 2 takie rozki po moich dzieciach ale oddałam bratowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata89r
Ja nie mam nic dla synka ale jak już znam plec to powoli bede kompletowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoras z was ostatno pisala o szkodliwosc***aracetamolu co sie ojazalo ci badacze zastosowali 3 krotnie wieksza dawke niz jes zalecana to nie dziwo ze wywolaly szkodliwe objawy bo przedawkowanie paracetamolu uszkadza watrobe ew mizg nie wiem czemy nikt nie jest karany za takie glupie badania ktore sieha zupelnie niepotrzebnue zamet asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga czerwcowa
Dziewczyny jak u Was z dlugoscia szyjki macicy ja w 15tyg mialam 3cm to chyba malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja szyjka macicy w 18 tc wynosiła 4 cm, lekarz powiedział, że jest zle jak zejdzie poniżej 2,5 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga czerwcowa
Wlasnie tego sie boje ze bedzie mi sie skracac i bede musiala miec szwy zalozone, jak mnie badal "recznie" stwierdzil ze szyjka dosc krotka ale jak zrobil usg powiedzial ze ok 3cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt jem nie regularnie mało ale często :( dostałam właśnie ten euthyrox dziś pierwszy raz go wzięłam. No zobaczymy teraz mam wizytę 18 lutego i tak żyje od wizyty do wizyty :) i tak ten czas szybko leci że jeszcze chwila i będziemy po kolei pisać że nasze skarby już są z nami :) dzisiaj na zdjęciu z usg dostrzeglam że to 20 tydzień i 6 dni a z @ 22 i 1 dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na przedwczorajszej wizycie szyjka wynosiła 5 cm.Lekarz powiedział "o jaka długa szyjka!".Jestem w 19 tyg.i 1dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ja po wizycie.przyjela mnie i zbadala.cisnienie sakacze mi dostalam te same leki co wy i mam brac i za miesiac zrobic badania i do kontroli.powiedziala mi ze jesli chce donosic ciaze to musze brac lek az sie boje.teraz ide26lutego.cala noc niespalam.martwie sie ze bede tyc po tym leku.w piatek za tydzien wizyta u gin.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pierwszej ciąży przytyłam 26 kg nie chce tego powtórzyć ale jeśli to nie jest zależne od nas to nic na to nie poradzimy po porodzie będziemy musiały się wziąść za siebie :) ja mam motywację bo pod koniec sierpnia idę na wesele a więc będę musiała się ogarnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamina ja wole bnrac lek przytyc i urodzic dziecko zdrowe.po porodzie mam zamiar cwiczyc z chodakowska nawet juz kupilam plyte:)pozatym bede mezowi pomagac troche wiec i wiecej ruchu bedzie.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga czerwcowa
Wy tyjecie a ja przez pierwsze 3 miesiace schudlam 3kg i teraz to nadrabiam i jeszcze nie nadrobilam, brzuszka wogole u mnie nie widac a to 17 tydzien;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny zafundowalam sobie i dzidzi usg polowkowe w dobrej klinice ze wspanialym specjalista :) wszystko zmierzone zbadane 14zdj dostalam nie zal tych 200zl :) no i nowina bedzie : Coreczka :) asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asik gratulacje coreczki:) ile mierzy i wazy?myslalam ze bedziesz miec synka:)aga ja z poczatku w ciazy przytylam przez3miesiace1kg a tetraz nagle7 masakra.mam nadzieje ze po lekach nie bede tyc tak i aby z dzieckiem ok wszystko bedzie.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj zaczełam drugą paczkę agumentinu , mam nadzieje, że wyniki mi się poprawią... Już się nie umiem doczekać usg połówkowego, chce wiedzieć ile maleństwo już waży i mierzy ostatnie usg miałam 12.12 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dl nie mam vo juz chyba sie nie mierzy tylko poszczegolne czesci waga 304g 19t5d wszystko idealnie z wiekiem plodu mam sporo wod stad moj brzuch :) ja czulam ze cora aczkolwiek kazdy mowil ze syn to sama zaczelam tak myslec hehe ale plec byla mi obojetna :) asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga czerwcowa
ja połówkowe mam miec 14lutego, powiedzcie mi co dokladnie na tym usg lekarz sprawdza o co nalezy pytac bo moj gin.jest malo komunikatywny wiec jak on nie otworzy buzi to ja bede chciala cos z niego wyciagnac tylko nie wiem o co pytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bede w domu napisze ale u mnie to nawet kregi w kregoslupie liczyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik, gratulacje córeczki, moje przypuszczenia co do Ciebie się potwierdziły. Ja się dowiem w piątek i też czuję, że córeczka... Co do paracetamolu, to jaka to jest bezpieczna dawka, tzn ile razy dziennie można łykać? Jeżeli dziewczyna łyka przez całą ciążę, bo ma np wieczne bóle głowy, to nie będzie to miało wpływu? W końcu na czymś te badania oparli, domyślam się, że m.in. na zasadzie wywiadu z matkami dziec**pytając co zażywały w trakcie ciąży. To co, przedawkowywały ten lek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie dziewczyny ja to aż się zaczynam martwić do szczupłych nie należę a przytyłam od początku ciąży tylko2 kg jestem w 18t2d za tydzień idę do gina mam nadzieje że z maluchem wszystko oki, najgorsze że jeszcze nie czuję ruchów a jeżeli to takie bardzo delikatne i nawet nie wiem czy to to, a mnie się strasznie dłuży ciąża już bym chciała żeby był zerwiec i maleństwo z nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik Gratulacje córeczki, chyba wszystkim się wam pozmieniało tym co wiedziałyście wcześniej, no ja się może dowiem na tej wizycie pod warunkiem że maluch będzie chciał się pokazać, a tak bym już chciała coś pokupować, nawet wybrałam sobie łóżeczko i pościel http://allegro.pl/lozeczko-sweet-color-6-kolorow-drewniane-nowosc-i3867349387.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×