Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

jak boli Cie palec nie ma co sie wysilac idz na zwolnienie i tyle , ja w pn wracam do pracy hehe ale ja mam w miare lekko w poradni i pracuje na zmiany po 5h dziennie wiec nie za ciezko, jedynie w dni szczepien wiecej roboty no i jak pobranie krwi to tez wiecej roboty wiadomo a tak to standardowo biurko , ew jakies zastrzyki ekg ;p, troche teraz bedzie wiecej na glowie bo musze sie pouczyc sprawozdan ze szczepien i calej reszty bo kolezanka odchodzi ale jestem zmotywowana do dzialania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Witam:-) u mnie -17 możemy pod koldra z herbata:-)jakieś zapar cia od wczoraj. W ogóle też jakoś słabo dzisiaj... A wiadomo co z flavia ? Bo nie widziałam by coś pisała albo nie zauważyłam bo to u mnie możliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asik, szczesciaro :) U mnie ciezko, pacjenci czesto waza grubo ponad setke, to sie nadzwigam. Ale teraz sami sie przejeli tym moim lozyskiem, wiec ostatnio tez w zasadzie robie tylko obserwacje kliniczne, jakas krew pobiore, usg pecherzy robie nagminnie, bo pacjenc**** udarach i wylewach czesto maja problemy z oddawaniem moczu. Rodzina w Polsce sie krzywi, ze sie kreuje na bohaterke, a tu nie o to chodzi. Macierzynskie beda mi obliczac na podstawie sredniej z zarobkow, a chorobowe nie jest platne 100% jak w Polsce. A jezeli zachoruje w 29 tygodniu ciazy, to automatycznie mnie wysla na urlop macierzynski, bo nie mozna chorowac w zasadzie do dnia porodu, jak u nas. Wtedy zostana mi marne 3 miesiace z Leoskiem, i z powrotem do roboty, a ja tak nie chce. Mama 3 chlopcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale lipa ludzie to w angli tak ? I mozesz sama robic usg pecherza niezle w polsce to chyba plg nic sama nie moze hehe asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To usg to nic skomplikowanego, po prostu sprawdzasz, czy pecherz jest pelny, a jesli tak to jak bardzo. Powyzej 600 ml trzeba cewnikowac. Nooo, Anglia :) Mama 3 chlopcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Część dziewuszki , wiem że wczesnapora jak niedzielę ale martwię się i proszę oppomoc jak ktoś może pomoc. Wczoraj wieczór jechaliśmy się z mężem i w trakcie poczułam klujacy ból po prawej stronie brzucha nad biodrem ale nie tak całkiem boku (ciężko tak określić słowami) więc przestaliśmy i chwilę kulo więc polezalam aż usnelam . Dziś się obudziłam i polozylam na lewym boku i stwardnial brzuch,nie panikujac bo raz tak miałam leze i czekam no i przeszło. Po ok 10 minutach znów i też przeszło. Czy którąś tak miała? Co to może być? Mam się martwić jechać do szpitala czy poczekać do jutra bo idę do mojego lekarza.POMÓŻCIE I PORADZICIE PROSZĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
przepraszam że takie błędy ale pisze z telefonu i słownik robi swoje... mam nadzieję że takie błędy da się zrozumieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia mi twardnieje brzuch , lekarka powiedziala ze jak nie czesto to nic strasznego poza tym jak mala sie rusza to tez uczucie twardeniani jest , a jak cos kluje to moze ci jelito ucisnela itp, mialam raz silny skurcz i bylo to na usg polowkowym moj brzuch zrobil sie ksztaltu stozka nigdy w zyciu czegos takiego nie widzialam ale nawet tamtem lekarz powiedzial ze tak moze sie dziac , bierz Magnez , nospe jak sie martwisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Dziękuje ci bardzo asik . Naradzie nie wstaje i leżymy sobie. Teraz twrdnieje mi tylko z lewej strony mam taka górkę może faktycznie mała bo zaczęła się wiercic . Nic mnie dziś nie boli jak zmieniam pozycję brzuch się robi miękki. Doczekał do jutra i pojade zobaczymy co mi powie.jak mi jeszcze stwardnienie z 2,3 razy wezmę nospe... Idę coś zjeść może to pomoże;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zjednej strony to na bank dziecko hehe mozesz je sobie wyczuc rekami jak zmienisz pozycje to sobie przeplynie u mnie tez czesto sie tak wypina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asik ma racje wez nospe magnez i poilez.moze za malo masz magnezu i tak ci sie robi?mnie niestety dalej czasami kluje w srodku i boli kjrocze jak chodze.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz oczekujaca ze mi wyszlo ze ja mam niedobór , i dlatego ta moja arytmia sie tak nasili , jak zaczelam brac magne b6 bo to z melczanem magnezu najlepiej przyswajalna forma to odrazu jest lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asik ja biore po3tabletki magezu na dzien a i tak mam za malo magnezu,kiepsko mi sie przyswaja.wyszlo w szpitalu i ze mam anemie,niedokrwistosc czy cos takiego.teraz staram sie jesc coddziennie cieply posilek i jogurty chociaz mi niesmakuja:/ dzis wymiotowalam a zgaga tak meczy ze szok.w piatek mam wizyte wiec juz czekam i powiem mu o tych kluciach.a te szarpniecia to chyba dziecko ale wole zapytac.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
mnie młody też szarpie,czuje jak sie cały przekręca, wczoraj przez 3 godziny bez przerwy, nie mogl sie ulożyć chyba :) co do twradnienia, mi trwadnienie momentalnie jak leze na plecach, od razy mam twardy jak kamien, jutro masz wizyte i o wszystko zapytaj. Jeśli chodzi i magnez, kupić taki co się dobrze przyswaja, asik pisala o magne b6, też go łykam, bo jest też magnez za 5 zł, ale to wiesz, o d**e rozbić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no te magne b6 wychodzi drogo bo 16zl za 50tab a lykac trzeba dziennie 6-8 , ale kazdy go poleca i rodzinny i moja gin tez i pani w aptece wiec chyba cos w tym jest bo tanszego to nie oplaca sie brac bo jego wchlanialnosc jest znikoma Oczekujacsa kup go sobie , anemia tez sie niestety poglebila i przez to musze witaminy lykac ble ;/ i kocham spac na plecach a w ciazy to juz wogole hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez biore magne b6 a kiedys na promocji byl tez taki tylko innej firmy za5zl za60tabletek i lepiej sie przyswajal niz ten drozszy ale tamtego nie moge znalesc w aptece.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Cześć ciężarówki:-)czytałam sporo o skurczach łydek od 22tygodnia,ale nie wiedziałam co to...do wczoraj.od wczoraj bardzo bolą mnie łydki...to nie skurcz tylko taki wewnetrzny ból,jakby miesnie albo nawet kości bolały:-( noc była ciężka bardzo,czy tez tak macie,jest na to jakiś sposób bo ból jest bardzo intensywny:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka a mnie skroń boli u mam kucia w podbrzuszu raz bardzo nisko i krocze kuje raz za kuje jajnik i nie wiem co myśleć ... Ciekawe gdzie dzis sie przyjmuje chyba sie przejedziemy bo sie martwię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde albo ja taka rozciągnieta albo nic mi sie nie rozciąga hehe tak patrze chyba kazdą z was cos kłuje a mnie nic moze wasze dzieciaczki juz leza glowka do dolu i rozpieraja tam spojenie lonowe bo moja poprzecznie lezy moze stad brak dolegliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
asik mi na usg mówiła że położenie glowkowe, nie znam się aż tak. Nigdy nie miałam żadnych skurczy,ale jak jutro będę to zapytam o magnez. Naradzie jest ok,ale strasznie ta mała dziś ruchliwą... Ją mam jakies jazdy bo jak mniej się ruszyła było źle jak bardzo to jeszcze gorzej,hehe;-) Ją od początku jakoś nie umiem myśleć pozytywnie nie wiem czemu. Jakąś dziwna jestem. Myślałam nad imieniem i naradzie jestem na etapie Laury bądź Lilki ;-) Mąż jeszcze myśli;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Agata89 Właśnie mi też twardnie na plecach,to jakąś zależność s tym musi być;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
już nawet sie tak nie kłado, bo to jest okropnie nieprzyjemne, na usg prenalatnym mi twardniał a lekarz jeszcze dociskał, zeby zbadac serce dziecka i do konca dnia bolał mnie brzuch, najlepiej na boczkach leżeć, na lewym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
mój wczoraj strasznie sie ruszał, dzis też od rana i zaczelam sie oczywiscie martwić, czemu on sie tak rusza, moze jest niedotleniony? jezu, a jak sie nie rusza to czemu? no można się wykończyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Też mnie bolał przez jakiś 2-3 godziny po prenatalnym. Cieszę się agata że nie jestem sama moja paranoja ale wczoraj pierwszy raz jej ruch był zauważalny na brzuchu i wyczuwalne pod ręką;-) ale tylko raz i dziś raz;-) mega przyjemne ;-) Jutro pójdę zapytam o wszystkomusze to zapisać bo mam problem z pamięcią;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie już wybrane wóżki, dzieci na zimę będą już półroczne - czy zmieszczą się w gondolę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nic nie kłuje,tylko czasami boli podbrzusze i lekko mi twardnieje brzuch.Połroczne dziecko spokojnie miesco sie w gondoli.Moj syn urodził się z wagą 4 kg.długi 60 cm.i miescił się w gondoli mając 8 miesięcy.U mnie dzis popołudniu kolęda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma moze któras mutsy bardzo mi sie podobaja. U nas kolęda była juz 29 grudnia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
A wiecie jak można odróżnić uplawy od wód lpodowych? Też się z was tak za przeproszeniem "leje"? Ją niekiedy mam prawie że nic a np dziś to masakra. Od czego to jest zależne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liliana ladnie tez bylo u nas w rozwazaniach , z gondolami na pol roku roznie jest mala szwagierki na 6mc wazyla ok 8,5 kg wozek duzy tako laret i sie niby juz nie miescila wiadomo kombinezon itp ale mysle ze oni troche przesadzaja i mala jest raczej krotka ale trzeba czytac opinie o wozkach bo w niektorych to i 4mc sie ledwo mieszcza ,, moja mala zazwyczaj rusza se na noc ake ogolnie chyba mali *****iwa i dobrze lepiej zeby spala :) asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×