Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

mysle ze troche juz wiem o tych wozkach, wszystko po tym jak moja kolezanka przerobila chyba wszytskie zanim kupila opinie porownania co sie dalo sprwadzala wiec mialam z glowy szukanie (zdecydowala sie na x-landera), ale jeszcze wtedy chyba roana teo nie bylo byl bebe beni 4runner a o nim czytalam nienajlepsze opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc85 moj wazyl w czwartek420gwiec troche ponad norme lekarz satwierdzil i dlugi jest sam kregoslup ma 17,8cm kosc udowa 3;4cm wiec spory.co do wozkow u mnie w jednym sklewpie sa3w1juz od1000zl i chyba zdecydujemy sie na taki a na allegro taki sam jest tanszy o200zl.mamy taki stary po siostrzenicy m ale on juz brzydki jest i trzeba nowy.mi rodzice tez mowili ze dadza na wozek ale za to wole kupic lezaczek dzidzi i cos jeszcze.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
ciekawa jestem jakimi skrótami oznaczają poszczególne części ciała. Mam wymiary ale nie wiem co do czego. Z chęcią bym się dowiedziała jak długi jest moj maluch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
Mnie sie podobaja wozki wysokie na duzych kolach,bo tu gdzie mieszkam sa pagorkowate okolice i takimi kolami lepiej sie wszedzie wjezdza. Ale tez fajne sa tez z Tako city move kolor Nowy Jork :) Ale po obejrzeniu filmiku od justin2 zaczyna podobac mie sie ten,tylko w granacie lub ladnej czerwieni:) Do kwietnia mam czas by sie zastanowic ,pojedziemy wtedy do Polski i tam mam zamiar sobie kupic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzidzia wydaje sie byc ok, nerki, serce, wszystko pracuje, kregoslup piekny, raczki I nozki sa, wazy juz cale 342 gramy :) mama 3 chlopcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dobrze ze wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Asik a roan teo ma jakieś amortyzatory?rzeczywiście ladny:-)wozki 3w1 tzn.ze maja tez fotelik do samochodu??czy o co chodzi?ja bym chciala gondolę i spacerówkę a fotelik jakiś ze sprawdzonej firmy typowo od fotelików... Jeśli chodzi o tarczyce to ja mam podatność do tycia,w ciąży sie bardzo pilnuję,wiec dopiero kilogram przytulam,więc cieszę się,ale bardzo mam ochotę na słodkości,a lody to już w ogóle mogłabym jeść cały czas:-)... Zespól downa to na podstawie kosci nosowej i przezierności karku chyba sie sprawdza na pierwszym ważnym usg po 12tygodniu... dziś dostalam od siostry dwie wielkie gorby ciuszków,jak nowe,sliczne, kolory pastelowe,biało -siwe paseczki,moje ulubione,wiec fajnie tak dostać:-) w jakiej pozycji śpicie w nocy?przestrzegacie tego,żeby nie spać na wznak,czy raczej obojętnie?bo ja przez ostatnie noce jakoś nie mogę znaleźć wygodnej pozycji:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guziczek, ja mam właśnie w kolorze czerwonym z czarnymi elementami. Ta marka jest dosyć mało rozpowszechniona, dlatego jeszcze w miarę nie najdroższa (przynajmniej jak kupowaliśmy 2 lata temu), choć uważam, że lepsza od popularnych marek np. jedo fyn. Porównywaliśmy przy zakupie wiele aspektów i prawie pod każdym lepsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ma amortyzatory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinka, ja śpię na plecach albo na boku jednym czy drugim, po prostu tak mi wygodnie. Nie śpię już na brzuchu, choć tak normalnie najbardziej lubię, ale nie zamierzam specjalnie rezygnować ze spania na plecach, tak też spałam do końca w poprzedniej ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Justi bardzo fajny wózek!! Mówisz,ze wygodny i polecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny faktycznie fajny ten roanteo, Justin Silver tez ok, trzeba będzie jeszcze poszukać i się zastanowić, za tydzień idę do gina już się nie mogę doczekać co się tam dzieje z moim maleństwem,a zakupy to dopiero po zimie zacznę chyba robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, zależy czego szukasz i gdzie będziesz jeździć nim. Ja mieszkam w dużym mieście i częściej jeździmy po chodnikach, parki itd. Parę razy byliśmy w lesie i na polnych dróżkach też się sprawdził bo można zablokować skrętne koła (choć nie wiem jak by było gdybyśmy na co dzień po wertepach jeździli). Ma duże, pompowane, skrętne koła, bardzo przyjemnie się prowadzi, dosyć fajną amortyzację, dosyć wysoko umiejscowiony na wózku (zwłaszcza spacerówka), więc nie musisz się bardzo schylać do dziecka, zgrabny a spory, tzn gondola nam służyła ok 7 miesięcy, a mogła dłużej tylko mała zaczęła w niej wstawać. No i ważne dla nas, że jest zgrabny przy złożeniu (najbardziej z wózków w tej cenie i droższych, jakie oglądaliśmy), super mieści się w bagażniku. Ogólnie polecam, z naszym egzemplarzem nie mieliśmy dotąd żadnych nieprzyjemnych przygód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurencja24
Dzień dobry czerwcowe mamy! Widzę, że temat jest już dość obszerny, obiecuję caluśki przeczytać ale czy mogę się jeszcze do Was dokoptować? :) Termin mamy na 29 czerwca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witamy nowa kolezanke:)erwinka ja tez lody uwielbiam zwlaszcza teraz te koktajlowe z korala,kupilam sobie i zjadlam:)jesli chodzi o spanie to ja spie na boku raz jednym raz drugim,na plecach niemoge bo bola bardzo:/ zawsze spalam na brzuchu a teraz niemoge:/i meczy mnie spanie bardzo.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja już po wizycie ... i chyba nigdy nie wyszlam tak zła i rozczarowana ... Ale co najważniejsze z maleństwem wszystko w porządku ;) serduszko puka 4 komory są nerki pęcherz wszystko na miejscu no i lekarz zostaje przy swoim że to chłoptaś :) i w zasadzie się ciesze :) ale lekarz mnie zawiódł swoim podejsciem ... dowiedziałam się tylko że maleństwo waży 450 i nic więcej żadnych wymiarów ... ale się uspokoilam że z dzidzia wszystko dobrze to najważniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
justin2 ile kosztuja te wozki? Römer to bardzo dobra Firma wiec sie nad tym zastanowie,musze poszukac jak wyglada czerwony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem ile teraz kosztują. 2 lata temu płaciłam jakieś 1100,- gondola i spacerówka i dokupowaliśmy oddzielnie fotelik maxi cosi. Teraz pewnie drożej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Justi no ja też muastowa,więc wertepy tylko czasami będą.no powaznie sie nad nim muszę zastanowić,bo z prezentacji wygląda bardzo fajnie,a przede wszystkim najwazniejsza dla mnie Twoja opinia,bo wiadomo,że większość wózków jest super a w trakcie wychodzą niewygodne kwiatki. właśnie wróciłam z basenu i cale szczęście,ze lodów nie mam bo pewnie bym już wcinała:-)) no ciekawe kim jestes gosciu,450gram to duży dzidziuś:-) czasami nachodzą mnie taki euforyczne myśli,że wielkie z nas szczęściary,urodziny o takiej fajnej porze roku no i przede wszystkim póki co zadna z nas nie m większych problemów ani ze swoim ani z maluszka zdrowiem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Mój synuś 370gram:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zawsze chcialam dziecko urodzic w styczniu ale jak nieudawalo sie to pozniej bylo mi obojetne to kiedy aby urodzic i zeby ok wszystko bylo.asik fajny ten wozek:)u mnie niestety wertepy sa wiec niemam pojecia jaki wozek kupimy.kiedy macie zamiar kupowac wozki i lozeczka?kurde za tydzien koniec stycznia a za4miesiace bedzie termin porodu:)ale leci czas:)oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie gdzie reszta dziewczyn?gdzie flavia,poczatek czerwca brzuchatka?piszcie dziewczyny.mamina to twoj wiekszy od mojego.a powiedzcie jakie ulozenie maja wasze maluchy?mi gin mowil ze narazie jest takie jak do cesarki ale zapomnialam fachowo jak sie nazywa.boje sie ze sie nie przekreci a wole naturalnie rodzic.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może Flavia ma problem z internetem,a może jest w szpitalu.Wczoraj robiła rano wyniki a popołudniu miała mieć wizytę u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca polozenie poprzeczne miednicowe do cesarki lub główkowe podluzne to dobre jest ale dziecko odwraca sie czesto w ostatnich tygodniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie lekarz mowil ze poz30tc powinno sie przekrecic mam nadzieje ze tak bedzie bo nie chce cesarki:/moze faktycznie flavia w szpitalu jest i dlatego niepisze nic.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×