Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość
Dzieki dziewczyny nitka ja dopiero dzis sie dowiedzialam plci wczesniej nie znalam , a paracetamol badali na szczurach , dziennie 3 paracetamole 500 mg w odst min 4 h :) asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej by było nic nie brać no ale czasem się nie ja na razie daję rade bez leków ale zaczęła się zima i chyba już nie będzie tak fajnie tak więc dziewczyny uważamy na siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asik a ile ma kregoslup dlugosci twojej malej?ja widzialam wyraznie siusiaka lekarz tez wiec mysle ze sie niezmieni:)nitka fajne lozeczko i ochraniacz.ja zamowie sobie tez na allegro gdzies w marcu albo kwietniu i wozek tez.ja dzis zjadlam loda i leze sobie a wieczorem z m jedziemy na pizze.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
Asik gratulacje dziewczynki :) nitka fajna pościel, lubie takie kolory :) ja nagrałam sobie płyte z prenatalnych, mały leżał głową między nogami, wyglądał komicznie, ale bolał mnie już brzuch od tego jezdzenia tym panelem po brzuchu, bo lekarz musiał się napicić, zeby go zmierzyć i zbadać serduszko dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, też będę w czerwcu mieć dzidziusia, nie znam płci.mam 18 tydzień.pierwsze 3 miesiące 6kg schudłam, ale teraz gonie ostro do przodu.tyle schudłam bo wymiotowałam po wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Początekczerwca 18lat, 28.05/30.05 chłopczyk 2.gość 85 28lat 29.05 chłopczyk 3.oczekująca 24lat--30.05--chłopczyk 4.brzuchatka 28lat 01.06--dziewczynka 5.mozeniejeden-18lat-2.06-dziewczynka 6.asiula84 29lat 03.06 nieznana 7.ewinkaa 29 lat 03.06 chłopczyk 8.maminia22-22lat--03.06--chłopczyl 9.esmi90 23lat 04.06.chłopczyk 10.Agata89R 24lat 05.06 chłopczyk 11.Flavia23 24lat 06.06 chłopczyk 12.czer.kaptur83 30lat 7.06/4.06 chłopczyk(?) 13.87_asik 26lat 13.06 dziewczynka 14.macchiato 31lat 13.06 nieznana 15.Kruszynka3-x--13.06--chłopczyk 16.maałaa23---23lat--13.06--dziewczynka 17.ilonek 25lat 16.06/14.06 dziewczynka 18.gochaaaaaa 27lat 17.06 nieznana 19.Justi2 32lat 17.06 nieznana 20.Jolka kolka 32 lata 17.06.dziewczynka 21.Nitka999 31lat 20.06 nieznana 22.19magda91 22lat 21.06 chłopczyk 23.Majaaa85--28lat--22.06/20.06--nieznana 24.Angii91--22lat--23.06/28.06--nieznana 25.Sisilka 28lat 23.06 nieznana 26.spiacakrólewna 22lat 27.06 nieznana 27.lacerta 31lat 28.06 nieznana 28.guziczekgg 29lat 30.06/16.06 nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem totalnie zagrypiona, a w tym tygodniu mam nocne zmiany :( Smarkam, ze konca nie widac, a mlodszy syn ma biegunke :( Marze o tym, zeby ten tydzien sie wreszcie skonczyl, grrrr! Mama 3 chlopcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta a jakie tetna mają wasze pociechy ? ;) lekarze wam mówią ? Wpisują w kartę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dzis mialo 150 dr bardzo dokladnie sprawdzal czynnosc serca ze wzgl na moja arytmie :) oczekujaca nie mam zapisanego tego wymiaru kregosłupa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I mam przodujace lozysko :( W tej euforii, ze z malym jest wszystko ok zapomnialam o tym wspomniec. W poniedzialek mam kolejna wizyte, tym razem u ginekeloga, prawdopodobnie zrobia kolejne usg. Powiedziano mi, ze w miare rozrostu macicy lozysko tez powinno sie przesuwac, ale nalezy to monitorowac, ale juz mi nikt nie wytlumaczyl, ze to najczestsza przyczyna krwotokow w II i III trymestrze ciazy, sama wyczytalam. Teraz zaczynam sie bac :( Miala ktoras z was podobny problem? Mama 3 chlopcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama 3 chlopcow: ja tez smarkam, gardlo chore. Mąż przyniósł choróbsko do domu, już 2 raz w ciągu ostatnich dwóch miesięcy. Powoli zaczyna mnie to denerwować bo mogę nie wiadomo jak o siebie dbać, a ten z rozpiętą kurtką w pracy chodzi no i jak tu sie uchronić od choroby. Nie ma możliwości. Teraz, na dniach powinnam pójść do ginekologa na badania, ale nie jest w stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91
Mamo 3 chlopcow. Tez mam przodujace lozysko, chociaz na tym etapie gin kazala sie nie martwic. Ja mam umiejscowione lozysko na przedniej scianie wiec w miare wzrostu brzucha powinno sie przesunac. Ale wiele nie wiem na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spiacakrólewna
czesc mamunie, tak Was czytam i troche mi głupio bo mi moj gim nic nie mówi i nie wspomina i nie mierzy łożyska, szyjki, prenatalnych nie robię, bo nie ma wskazań, niepotrzebnie nie chciałabym się stresować już jeśli nie daj Boże okazałoby się że coś nie wporzadku, a po za tym chcę poznać płeć w czerwcu, ja już dzidziuś będzie z nami. czy powinnam zwrocic mojemu lekarzowi uwage, że ma mi takie rzeczyzmierzyc i ogladac i sprawdzac? 18t 5d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spiacakrólewna
dodam jeszcze że nie czuję jeszcze ruchów maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w kazdej ciąży miałam łożysko na tylnej ścianie i tym razem tez.Męża kuzynka miała łozysko na przedniej i w 29 tyg.dostała krwotoku.Szybka cesarka,synek o wadze 1.200 kg.ale wszystko dobrze się skonczyło,mały w grudniu skonczył roczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spiaca krolewna hmm mysle ze lekarz patrzy jednak nawet jak nie mowi i nie daje ci tych danych to oglada dziecko bo wiadomo ze wady wylapane w okresie plodowym to klucz do sukcesu i zwiekszona szansa przezycia takiego dziecka po porodzie wiec wątpie ze bylby na tyle niedopowiedzialny ze nie sprawdzac podstawowych rzeczy, ja tez nie mialam wskazan do prenatalnych ale zrobilam i sie ciesze wiem ze dzidzia jest zdrowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myslalam ze masz wymiar kregoslupa.ja mam na przedniej scianie wiec chyba to dobrze mowil ze najgorzej jak przodujace jest.ja coraz gorzej boje sie o dziecko.tetno mojego ostatnio w piatek wynosilo148razy polozna mi mowila.martwi mnie to ze dzidzia jest nisko.wogole dzisinienie dzis mialam140/70ja nie wiem czy ze stresu czy co.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie mam mase narzadow i wszystkiego a kregoslupa nie ale kolezanka tez nie ma a byla na prenatalnych gdzie indziej wiec widocznie to nie ejst standard w tych badaniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Asiu proszę wytlumacz mi co to jest usg prenatalne.ja mialam ostatnio w 21 tygodniu szczegolowe usg, które sprawdzali wszystkie narządy,badalo serce,mam nagrane je na plycie,dodatkowo jeszcze w 4D czy 3 d czy to bylo isc prenatalne? Gratuluje córeczki!! oczekujaca-po tabletkach na niedoczynność tarczycy sie nie tyje,jeśli wcześniej ich nie bralas a teraz zaczniesz to one wręcz przeciwnie-sprawiają,ze hormon tarczycy jest w normie i jest lepiej niż przed tabletkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łożysko na przedniej ścianie i łożysko przodujące to dwie inne sprawy. To pierwsze nie jest niczym groznym, można jedynie pozniej poczuć ruchy dziecka. Jeżeli chodzi o łożysko przodujące to faktycznie gorsza sprawa. Takie łożysko wyściela dolną część macicy, najczęściej ciążą kończy się przez cc. Mogą występować plamienia i trzeba się oszczędzać. Moja koleżanka w listopadzie urodziła córeczkę i miała takie łożysko. Na szczęście u niej ciąża przebiegała bez komplikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik gratulacje :) Gdzie robiłaś prenatalne? Ja będę miała w Mastermedzie 28 stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w polilinice A (musze tak pisac bo spam uznaje ) u dr ś w i ę c a - polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a piatek ide na połówkowe do swojej gin ciekawe jak pomiary beda sie mialy do tych dzisiejszych w sensie roznicy sprzetowej :) kurcze poprosze zdj narzadow bo mi nie zrobil ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Witam dziewczyny jutro idę na prenatalne do katowic. Powiedzcie mi czy to jest w 3d czy zwykle bo nie wiem,wiem tylko że dostanę płytę ;-)mam nadzieję że wszystko było ok, mam jjakieś dziwne uczucie... ile trwa to usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomiary dokonuje na zwyklym, 3d to zeby sobie popatrzec na dzidzie realnie i zdjecie buzki zrobic :) film jesli da to tez w 3d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
To mam poprosić ta panią dr zeby mi zrobiła fote w 3d czy sam azrobi? ;-) chciałabym moc zobaczyć tak "na żywo"zdjęciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×