Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość
ja jak stoję to nic nie czuję i jak śpię też nic nie czuję, może dziecko wtedy śpi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca ja też mam taką piłkę a nie rozlany ;) to jest zależne od budowy kobiety :) a maleństwo czuje raz mocniej raz słabiej ale zawsze mniej więcej o tych samych godzinach zwracam na to uwagę po to aby powoli się na stawiać w jakich porach maleństwo będzie aktywne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz np czuje zjadlam jogurta i czuje ale niby mniej jak wczesniej.czytalam na necie ze w23tc dziecko wiecej spi niz rusza sie ale zapytam gin na wizycie czy ok wszystko.czasami jak rusza sie dziecko to az w niby w kroczu szarpie mnie tez tak macie?oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj jak moje bedzie *****iwe kolo21 i3w nocy to nie wesolo bedzie;) zazwyczaj o tych porach najwiecej sie rusza.mam nadzieje ze bedzie grzeczny bo ja jak mala bylam to duzo ulewalam plakalam i spac nie chcialam to dziecko jak takie bedzie to da popalic:)moja mama wraca za3 tygodnie i pojade wziasc ciuszki po mlodszej siostrze jakies spiochy bluzy bo sukienki odpadaja.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Mnie się podobna szary bo uniwersalny i ten bez-brąz. Mnie czasem kleje ale nie często. Palenie czuje tak ją Wy rozpoznania w biodrach czy coś. A kiedy ruchy są odczuwalne pod ręką albo widoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Flavia jak będziesz to daj znać jak się czujecie i co mówią lekarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91
Mnie w kroczu nie szarpie. Moze zaczyna ci sie rozszerzac czy cos i dlatego tak odczuwasz. Moj bobas aktywny jest od 8 rano do 22 oczywiscie z przerwami. W nocy spie dobrze i mam nadzieje ze maly tez spi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Ja ruchy czuję wyraźnie,codziennie,przeważnie o tych samych porach.krocze nie boli,ogólnie nic nie boli ale zauważyłam że mięśnie brzucha juz nie te i jak wstaję to trochę ciężej mi idzie. szary kolor mój ukochany!cale mieszkanie mamy szaro białe z dodatkami Np.limonki lub ciemnego fioletu. te literki na ścianę super!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
87asik tez ladny,ten czerwony mi sie podoba.a ma amortyzatory na sprezynach? Bo ja tylko chce z takimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
Mnie nic nie dolega,dwa dni temu cos mnie w kroczu bolalo,ale tylko przez chyba 3 min i przestalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
literki boskie ja juz wybralam haha alr poczekam bo najpierw przemaluje pokoj ;p a co tam oczekujaca ja tez mam raczej brzuch do przodu bo taka mam budowe i oczywiscie moja szwagierka ciagle mi mowila ze mam brzuch na syna ze na pewno syn heh to sie zdziwi :) nigdy nie wierzylam w te brzuchy itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscccc
A powiedzcie mi czerwcowe mamuśki gdzie odczuwacie te ruchy, czy jest to na wysokośc**pępka, czy moze nizej, bo nie do końca potrafie odróżnić czy te bulgotania, które czuje to czasem nie są ruchy jelit, a moze ruchy maluszka, dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy jak sie dzidzia obroci mnie raz uderza w prawym dole biodrowym raz w okolicy pepka w sr na usg lezala glowka przy pepku nozkami kolo prawgo biodra tylko bardziej poprzecznie dzis na odwrot nozki przy pepku glowka przy biodrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia, to mnie zaniepokoiłaś, bo ja też mam szyjkę 2,4. Byłam dziś na badaniu usg połówkowym i lekarz zbadał mi szyjkę sondą, okazało się że jest skrócona, ale kazał poczekać na wizytę u mojego lekarza prowadzącego, mam ją za 4 dni, aby to on zdecydował co dalej... Lekarz powiedział, że norma to 2,5 cm, więc aż tak bardzo się nie przejęłam, a tu słyszę, że Ty w szpitalu leżysz... No to już tam się Tobą najlepiej zajmą. Ciekawe co ze mną... Ach te szyjki, tyle z nimi stresu... Poza tym jestem dziś w wielkim szoku, ale bardzo szczęśliwa. Okazało się, że będziemy mieć chłopca, widziałam siusiaka, nie da się go z niczym pomylić :), a spodziewałam się dziewczynki. Myślałam, że przydadzą się ciuszki po córce, a tu trzeba będzie sprawić dziecku nowe. No i imię, ojojoj łamigłówka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justi gratulacje synka :) widzisz u mnie wywrozylas hehe , dobrze zawsze to odmiana i parka bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika,zaczęłaś dziś 19 tydzień,nie 20. Ja mam termin na 17 czerwca i jestem w 19,3 tyg.A skoro Ty masz termin na 20 czerwca to jestes 19 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja termin mam na 13.06 i dzis mam dokladnie 20 tydz ale wiem ze duzo osob mowi ze np 20t1d to jestem w 21tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justi,ja mam szyjkę 5 cm,ale co z tego skoro w poprzedniej ciąży(bliźniaczej)skracała mi się od 24 tyg.Miałam załozony krązek a potem lezałam w szpitalu.Dlatego teraz tez się martwię zeby mi się nie skracała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, widzisz Asik, lepszego nosa mam do cudzych, nie pierwszy raz wywróżyłam komuś ;) Fajnie, że u mnie będzie parka :) Jolka, a w którym tygodniu urodziłaś bliźniaki i jak długo leżałaś w szpitalu? Też się martwię, bo szpital to ostatnia rzecz dla mnie do przyjęcia, bo nie mam komu zostawić małej, mąż całymi dniami pracuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urodziłam bliźniaki w 37 tyg.i wszystko było dobrze,nie lezeli w inkubatorach.A w szpitalu lezałam od 30 tyg.az do rozwiązania, czyli 7 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka, no to ładnie Ci się udało przetrzymać dzieciaczki w brzuszku aż do praktycznie bezpiecznego terminu. Ja urodziłam córkę przedwcześnie, w 35 tyg., też prawdopodobnie z powodu skracającej się szyjki... Niestety wtedy nie sprawdzano mi sondą usg długości szyjki, a zamknięta była ładnie do ostatniego dnia, więc lekarz nie wiedział, że może się skraca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jejku ja jeszcze nic nie wiem o szyjce, lekarz mówi o tym po usg? czy po badaniu w którymś tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tego potrzebne jest badanie sondą dopochwową. Ja w poprzedniej ciąży nie miałam takich badań (poza pierwszym stwierdzającym ciążę), ciąża przebiegała prawidłowo, nie miałam żadnym dolegliwości, szyjka była zamknięta i lekarz nie przepisywał mi tego badania i pewnie dlatego nie wykryto u mnie skracającej się szyjki. Najlepiej poproś lekarza, żeby Cię tak zbadał a jak nie ma sondy to poproś o skierowanie. Lepiej wiedzieć jak się sprawa ma dla świętego spokoju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki.mam wrażenie im więcej czytam tym więcej niebezpieczeństw czyha na ciężarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
U mnie długość szyjki była mierzona przez normalne USG,nie przed dopochwowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jestem u gina i kłade sie na lezanke do usg to zawsze go pytam -może mi pan sprawdzić czy szyjka sie nie skraca? I robi sondą usg dopochwowe.Wtedy najlepiej mozna ocenić długość szyjki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
flavia dawaj znac co lekarze mowia i jak sie czujesz.ja dzis od5nie spie ale w nocy sie nie budzilam:)wczoraj ogladalam przescieradla i jakie wy bedziecie kupowac?takie z froty czy takie cienkie?oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam duzo przescieradeł do łóżeczka cieńkie,w motywy bajkowe oraz białe.Część kupiłam i trochę tesciowa mi uszyła.Mam 2 łozeczka po starszych dzieciach i kilka kompletów poscieli,więc nie będę kupowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dla dziecka nie mam jeszcze nic, poród mam na koniec czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×