Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość ewinkaa
Justi- fajne imię ten Amadeusz! podoba mi się. Kubusie tez super, ale to tak popularne imię, ze jest ich tak dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z imieniem mniej popularnym nie utrafisz :) moga dzieci wolac pozniej na niego Mozart np :) wiesz jak to jest w szkole ale co sie komu podoba kazdy nazywa swoje dziecko jak chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Asik, ale nie chciałabym dziecku krzywdy zrobić... A Gabriel ładne jest? Jak byście były facetami dorosłymi to do przyjęcia by było jak by ktoś się do Was zwracał per Gabryś? Zdrobnienie Gabi to bardziej dziewczyńskie nie? Od Gabrysi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Asik ma rację, każdy nazywa jak chce i dla rodzicow jest to najpiękniejsze imię na świecie!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Gabi to dla dziewczynki ja mowiac szczerze lubie tradycyjne imiona :) Piotr Tomasz Jakub Michał Adam Krzyś itp podoba mi sie tez np Mikolaj , Damian, Franek Jaś ale to kto co lubi , jesli chcesz mojej szczerej opini, ja bym Amadeusz nie nazwala ale absolunie nie ingeruje w Twoj gust i zdanie, to moja osobista opinia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinka, mój mąż bardzo lubi oryginalne imiona i szalone ma pomysły. Oj nie wiem, dla dziewczynki łatwiej by było coś wybrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik, ja też wolę tradycyjne, dlatego boję się tego Amadeusza, a mąż nie chce Aleksandra. Ech, naprawdę nie wiem co wymyślimy. A Antek jakoś tak mam czasem wrażenie nie poważnie brzmi, ale mi się podoba. No trudno będziemy mieć zagwostkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Co tam dziewczęta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej cos kafeteria nie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Flavia gdzieś czytałam że szejka może się wydłużyć. Ale nie wiem nie znam się na tym. Dobrze że jesteście już w domku i że wszystko jest w porządku. Kupujecie ciuszki tylko w "szperaczkach" czy jakieś ekstra też. A powiedzcie czy będziecie prac w proszkach dla dziecka czy w takich zwykłych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, na początek w dziecięcym, przez kilka miesięcy. Później powoli w naszym i będę sprawdzać jak dziecko reaguje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biore te hormony ale rewelacji niema.wogole nic nie moge napisac.ubranka kupilam w ciuchach ale mam kilka z allegro tez.ja wypralam w zwyklym proszku ale w kwietniu wypiore w dzieciecym.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie zapach prania -plynu do plukania w ciazy kazdego jest nie do zniesienia :( mam nadzieje ze po ciaZy to przejdzie Ja upralam najpierw to co kupilam w normlanym a pozniej upiore w dziedzinnym i upracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny wy zapinacie pasy podczas jazdy samochodem?ja w piatek mam wizyte i zaczynam 24tc .odliczac zaczynam tygodnie do konca.dzis chyba zrobie sobie frytki taka mam ochote:)oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zapinam bezpieczniej czuje sie w pasie aczkolwiek lub mi ciasno wchodzi do auta bo jestm niska i mam siedzenie mocno dosuniete nie wiem co bedzie dalej w sumie do pracy mam niedaleko 2km ale jeszcze przyzwyczajona jezdzic autem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja poukladalam ciuszki i teraz czekaja do kwietnia aby uprac w dziciecym proszku i uprasowac.ja w pasach jezdze ale chyba juz niebede zapinac.ale ta kafeteeria szfankuje.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja słyszałam że i tak w pasach bezpieczniej więc w sumie zapinam co do imienia to mam już wybrane jeżeli to będzie chłopiec to będzie Paweł Jan, gorzej z dziewczynką bo nie mam w ogóle pomysłu więc chyba mąż będzie wybierał no oczywiście mnie tez się będzie musiało podobać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
Hej, ja po wizycie już, dziecko jest zdrowe, waży 411gram i lekarz powiedzial, ze mlody więcej niz 3300, 3400 gram w momencie porodu mieć nie będzie. Łożysko nisko, grozi mi krwawienie i przedwczesny poród, na dzien dzisiejszy cesarskie cięcie, na następnej wizycie dokładnie zbada sondą, jak to łożysko leży, moze sie podniesie, zaleca raczej kanapowy tryb zycia, odpoczynek i nie długie spacery, seksu też nie, i siusiak też sie pokazał :) mam zdjecie usteczek i noska, piękności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
mi sie nie pokazują posty :P flavia, no to musisz słuchac lekarza i odpoczywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swierszczyk
Hej czy komuś na USG pomylono plec dziecka? mi w 18 tc widać bylo chlopczyka teraz jest 20 TC w sob idziemy na prenatalne i boje się ze wtedy bylo za wcześnie chociaż lekarz się przyglądal i byl pewny...Może ktoras miala przygodę z taka pomylka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj na forum kilka dziewczyn mialo taka sytuacje ale plec mialy okreslaną na badaniach prenatalnych ok 13 tyg :) , bo tak napawrde dopiero po 16tyg mozna powiedziec ze jest w miare pewne a najpewniejsze na usg polowkowym u lekarza z dobrym sprzetem i doswiadczeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swierszczyk
Dzięki,trudno czekamy do soboty,oby bylo wszystko z malenstwem mniejsza z okresleniem plci ale tak ogolnie ok bo jak tu czytam to tyle może być nie tak ze hoho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie była sytuacja, że w 12 tc był chłopiec, a w 18 dziewczynka. Dzisiaj miałam badania prenatalne i potwierdziło dziewczynkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas jest wybor miedzy igorem,oskarem,kacprem i szymek wchodzi w gre:)mam nadzieje ze plec sie niezmieni bo pokupilam ciuszki teraz typowe dla chlopca.alez mnie kosci bola szok.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swierszczyk
My chlopcu na pewno damy na imię Nikodem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×