Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

ja znowu w nocy nie spałam przez stawianie sie macicy.Cały czas zwijałam sie z bolu.Obawiam sie najgorszego.Dzis na 17 mam wizyte u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ponownie, pisalam wczesniej ale jakos czas nie pozwolil sie aktywnie udzielac, mezus tak zajmowal mi czas , ze chwili nie mialam. jolka kolka nie denerwuj sie, stres nie wplywa dobrze, masz dzis wizyte wiec wszystkiego sie dowiesz ja czekam na termin usg 4d mimo iz place to czekam w dlugiej kolejce no ale coz u nas juz tak jest i nie ma sie czemu dziwic. Jedyne co to nawet podstepem wysepilam 3 zwykle usg, bo tutaj jest tylko jedno planowane przez cala ciaze, wyjatkami sa przypadki kiedy cos sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
flavia daj znac co lekarz c***owie.ja od2dni nie czuje klucia w pochwie ale za to biodro i kregoslup bola strasznie i brzuch z dnai na dzien wiekszy sie robi.,mnie gardlo boli strasznie.w piatek mam wizyte i powiem zeby sprawdzil szyjke mi moze zrobi usg za jakis tyzien.alez u mnie wieje i pada.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zasowam starsza do szkoly zawiezc pozniej jakies male zakupy i relaks. nie mam zadnego pomyslu co dzis na obiad upichcic, pierwszy raz od dlugiego czasu nie mam weny do gotowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja gotuj***arszcz biały oraz na drugie danie kotlety mielone.W dzien brzuch mi tak nie twardnieje jak w nocy.Moja bratowa ma termin na koniec marca,zazdroszczę jej ze juz niedługo bedzie miała dzidziusia,a do czerwca jeszcze tak daleko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaj ja dzis ugotuje grochowa zupe i moze nalesniki z serem .wiecej mi saie nie chce.wyjechalm sobie kawalek ciasta wiec w obiad zjem sobie do herbatki:)m poszedl do sklepu po pieczywo bo oczywiscie tesciowie nie racza kupic.wczoraj m stwierdzil zeby kuchni nie robic a lepiej pokoj dziecku zrobic.tylko ze ja nie wyobrazam sobie dalej tak zyc z ta baba.wogole m mowil zew maja zamiar sobie auto kupic tesciowie.dzis znowu siara mi poleciala w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jalka a blizniaki w terminie urodzilas?ja bym chciala urodzic tak z dwa tygodnie wczesniej w polowie maja.ja wogole miesa niemoge jesc tak zgaga meczy mnie.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bliźniaki urodziłam w 37 tyg.lezałam w szpitalu od 7 tygodni zanim urodziłam i brałam leki na podtrzymanie ciązy.Jak zaczęłam 37 tydz.ordynator zadecydował odstawienie lekow bo ciąze blizniaczą rozwiązuje sie miedzy 37 a 38 tyg.Nazajutrz dostałam boli i cesarka.Wazyli prawie po 3 kg.Rodziłam w Wałbrzyc***JOLKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jolka to duzi byli.moja sasiadka tez urodzila blizniaki prawie miesiac wczesniej to tez ponad3kg wazyli.ona lezala w szpitalu od5miesiaca juz.kurde niech ten czas szybciej mija i niech bedzie wiosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
AAAj witaj :) na kiedy masz termin? znasz już płeć? oczekująca ładne imiona, mi sie zawsze podobał Filipek, Bartuś, a będzie Adaś Bartłomiej :) narazie dziecko może spać z Wami w sypialni, ja bym wolała kuchnie na piętrze, bo jak małe sie urodzi, to będziesz biegać.Też dziś chyba zrobie mielone z ziemniakami i burakami :) Dorodne bliźniaczki jolka, jak prawie 3 kg miały, super :) i jak wspominasz cesarke? jak leżałam na odzdziale, to te dziewczyny wyglądały jak z krzyża zdjęte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cesarke dobrze zniosłam,po 11 godz.zaczęłam chodzic.Gorzej wspominam pierwszy poród sn.Miałam anemie poporodową,2 dni nie mogłam podniesc sie z łóżka.Popękałam okropnie bo syn 4 kg.Moi synowie mają imiona Tomasz, Bartłomiej i Paweł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
już rodziłaś i tak i tak i masz porównanie :) ładne imiona, lubie takie proste, nasze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Termin mam na 8 czerwca wedlug ostatniego usg, wedlug OM to na 28 maja, wiec rozbierznosc jest, co do plci niewiemy jeszcze , malec skrzetnie skrywa kim jest. mam nadzieje ze na tym 4 d usg wkoncu sie dowiem. Z pierwsza corka do samego konca lekarze mowili ze bedzie syn a urodzila sie coreczka, ja niewiem jak oni patrzeli na to usg. heheh dla mnie nie wazna jest plec, najwazniejsze by dziecko urodzilo sie zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agata ja tez wole kuchnie na gorze a bedziemy miec2pokoje jeszcze to wystarcza pozatym dziecko bedzie z nmami przynajmniej4latka spalo chyba ze pojawi sie drugie:)wy ktore byscie oimie wybraly z moich propozycji?przeciez tesciowie niebeda zyc wiecznie wiec kiedys zrobimy kuchnie z salonem na dole a z tej na gorze pokoik dla dziecka zrobimy.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do imion dla syna jesli to bedzie chlopiec to mamy wybrane Julian. A do dziewczynki nie mamy bo naprawde nie wiem jakie dac, tak jakos nastawilam sie na chlopaka, a czas jeszcze mamy na wybor imienie jeskli bedzie dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaj to mialas niespodziane z plcia:)ile corka ma latek?ja widzialam siusiaka na usg w 18tc wiec tak nastawiona jestem.a ktoras z was bedzie zalatwqiac sobie cesarke?ja wole normalnie rodzic ale jak zle ulozone bedzie dziecko to wtedy niema wyjscia.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corcia ma juz 7 lat skonczyla w listopadzie. A co do plci rzeczywiscie zaskoczenie bylo ale pozytywne. Ja sie cieszylam ze corcia zdrowa sie urodzila bo ciaze z nia mialam problemowa. Teraz calkiem inaczej czuje sie swietnie, energii mam co niemiara, az czasem sie dziwie skad tyle sil mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
AAAj no to dziwne, żeby się aż tak pomylić z tą płcią, ja mam termin z om na 5 czerwca a z usg na 6 :) Ja różnież wyraźnie widzialam luloka, prącie było doskonale widoczne:) także szok jakby sie urodziła dziewczynka:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaj ja tez ciagle mam jakies problemy i mam nadfzieje ze dzidzia bedzie zdrowa.w piatek do gin i zobaczymy co powie.ja kiepsko znosze ciaze myslalam ze lepiej bedzie.moja mama dobrze znosila a ja kiepsko.ale juz blizej niz dalej:)oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam nocne napady glodu to denrwujace i meczące ;/ a mala wczoraj tak kopala ze az widzialam hehe tylko ze nisko kopala to ciezko troche zobaczyc jak brzuch sie podnosi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez juz brzuch skacze, synek tak kopie że widac gołym okiem jak się brzuch podnosi. Pisałam na wczesniejszej stronie co lekarz mówił, zdziwiła mnie ta szyjka 3.9cm skoro wczesniej powiedzieli ze skrócona na 2,4cm. Nie wiem jak to jest. Narazie jest ok nic się nie dzieje, biorę leki, brzuch juz dużo mniej twardnieje, nie ma skurczy więc jestem dobrej myśli. Cały czas leże, wstaje tylko na siku i szybkie mycie, nawet jem na leżąco. Wiem ze leżenie daje dużo dobrego i jesli będzie trzeba to będę leżała plackiem do maja. A jesli coś zaczełoby sie wczesniej dziac to założą pessar. Jeszcze aby ze 3,5 mies wytrzymac i będziemy w domu:) Juz się tak nie denerwuje, poczytałam troche mnóstwo dziewczyn było w takiej a nawet gorszej sytaucji i donosiły do terminu więc ja tez donoszę:) zapomniałam wcześniej napisac ze dzidziulek wazy 480 gram:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gfnfcg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozeniejeden
Hej dziewczyny. mnie cos zlapalo i nie chce przejsc jak do piatku nie minie to idze do lekarza. Jakie sa jeszcze dobre domowe sposoby leczenia (nie lubie zadnych tabletek). od wczoraj smaruje sie olejkiem kamforowym i do wyra termofor wiec co sie obudze wszystko spocone nawet posciel. do tego meczy mnie cholerny kaszel i bol gardla, na dodatek jedyne czego nie zwracam to pomidorowka. goraczke mialam przedwczoraj i narazie minela ale wiecznie mam dreszcze. woda z cytryna i miodem oraz mleko z czosnkiem i maslem odpada bo zaraz zwracam. chce jeszcze sprobowam jakimis polsrodkami ale nie wiem sama co moge brac, bo gripexy i polopiryny podobno w ciazy nie mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pomylka co do plci byla naprawde zenada dla lekarza, a byl to niejaki profesor z dodatkowa specjalizacja. a blad popelnil jak mlody niedoswiadczony, no ale coz, bylo minelo. Ja juz dostaje tez pozadne kopniaki najwiecej w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
Zazdroszcze Wam tych ruchów, ja wczoraj czulam jakies bulgotanie na rowni z linia majtek ale nie wiem czy to byly ruchy dzidzi czy jelita. Mam nadzieje na polowkowym w lutym poznac plec malenstwa, choc u mojej znajomej udalo sie to dopiero w 6m-cu. Jakos tak nastawiam sie na dziewczynke nawet jak mowie do brzuszka to mowie Oliwka ale najwazniejsze aby bylo zdrowe bo poczatek ciazy mialam ciezki, szpitale rozne leki oby to zle nie wplynelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możeniejeden a spróbuj sobie zrobić inhalacje z rumianku czy tez szałwii mnie pomogło a teraz wcinam lody żeby nie zachorować. ... * U mojej kuzynki było tak że do samego końca była dziewczynka i dopiero jak się urodziło to się okazało że chłopiec tak więc są różne przypadki, * Ja stwierdziłam że będę kupować ciuszki bez różowego i niebieskiego tak żeby w razie czego było dla następnej dzidzi. My robimy tak z koleżankami czy kuzynkami że sobie pożyczamy te pierwsze ubranka, więc może się jeszcze komuś przydadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie ma się co zamartwiać, wy się martwicie bo wam coś dolega ja się zastanawiam bo mi nic nie dolega, wszystko będzie dobrze i nasze maluszki będą z nami już niedługo. *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
Flavia dobrze ze Ci sie samopoczucie poprawilo bo to odrazu lepiej na malenstwo wplynie, ja narazie zaczynam sie stresowac ta maja szyjka, za 2 tyg wizyta i mam nadzieje ze szyjka sie nie skrocila nie wyobrazam sobie lezacego trybu zycia przez 5 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety musze kupic wszystko od a do z, rzeczy po malej oddalam kolezance, pozatym tyle lat trzymac a tak wiem ze i komus sie przydaly. narazie niczego nie kupuje, jeszcze mam czas. ............................................................................ a co do domowych sposobow leczenia to znam tylko mleko z miodem i czosnkiem a na kaszel katar syrop z cebuli od lat dziala to lepiej niz leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe co do plci to ja nie wiem jak mozna to pomylic szczegolnie na 3d jak ja laik od usg widzialam wargi wejscie do pochwy to na 3d widac jak na zdjeciu nie wiem skad te pomylki :) co do przeziebienia ja bralam sinupret na katar 2 lub 3 razy dziennie po 2tabl na gardlo tantum verde te preparaty sa dozwolone , temp nie mialam ale jak mnie przewialo normalnie bralam aspiryne w 2trym mozna byle nie duzo :) ew paracetanol ale on dziala p/goraczkowo ale jego dzialanie p/zapalne jest znikome asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×