Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość
Magnez zawierają witaminy Matruelle z Pharmatonu i nie mówcie,że nie ma magnezu w witaminach dla matek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie i sa tylko po co mi to ja zdecydowanie wit i min w naturalnej postaci sa smaczniejsze lepiej sie wchlaniaja i nie wymiotuje po nich a jestem pelna energii i wigoru :) wiec chyba tablety nie są mi potrzebne o ile leki na prezeziebienia itp biore i uwazam za sluszne to witaminy zawsze wolalam naturalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzcie co znalazlam : Witam, nie wiem ile można, ja już w 5 miesiącu miałam rozwarcie na 2 cm, a do szpitala poszłam tydzień po terminie i miałam 6 cm rozwarcia bez skurczy.... W końcu zostawili mnie w szpitalu, dostawałem łagodne zastrzyki stymulujące poród, bez skurczy miałam rozwarcie po 2 cm dziennie, czyli po 2 dniach miałam pełne, dostałam oksy i po 20 minutach przyszła na świat moja córka jestem w szoku od 5mc laska z rozwarciem chodzila heh kurde wiec chyba nic nam nie straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik tez czytałam o takich przypadkach. straszne ryzyko. Mnie te problemy z szyjką przerażają, jutro zaczynam 6 miesiąc, chciałoby się popchnąc ten czas do przodu. mam nadzieje ze moja szyjka juz się nie skrociła i nie będzie się skracac, bo chyba wyląduje w szpitalu psychiatrycznym od tych zmartwien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy taki plan, że w tym wózeczku dzieciaczek pojezdzi rok, a potem kupimy dobrą, droższą spacerówkę. To nasze pierwsze dziecko, planujemy zaraz drugie. Chcielibyśmy między nimi max 2-3 lata różnicy, więc wszystko co kupimy będzie dla drugiego. Dlatego nie kupuję nic różowego, szczególnie z tych droższych rzeczy jak wózek łóżeczko. bo może drugi będzie synek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Witam ją po tym naszym remoncie potrulam się oparami farby i miałam duże skurcze rano i kulcie w brzuchu i ból głowy. Dostałam od pani dr OPR :-) i takie zioła do picia na skurcze. Przebadali mnie wszystko ok ale przez najbliższy tydzień mam nic nie robić...kompletnie nic... także dziewczyny jak remontujesz to rocka u mamy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Też biorę matruelle z pharmatona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
Ja łykam tylko kwas foliowy, boje sie witamin bo przez pierwsze 3miesiace tyle wymiotowałam ze 4 razy na SOR trafilam a dwa razy polozyli mnie do szpitala wiec unikam wszystkiego co moze powodowac nudnosci. Flavia czy ty bierzesz cos na uspokojenie, bo ja ta moja szyjka zaczynam sie stresowac i z tych nerwow wczoraj caly dzien przelezalam bo bolal mnie zoladek i serce kolatało;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja po wizycie i zalamana jestem.dobra wiadomosc to taka za szyjka na swoim miejscu i sie nieskraca.dostalam kolejne leki.lekarz mowi ze moge miec zatrucie ciazowe mam zrobic wyniki i z wynikami do niego i glukoze mam zrobic.tak sie boje.mam nadzieje ze jednak to niezatrucie.powiedzial ze jesli sie potwoerdzi to wczesniej trzeba ciaze rozwiazac.i w34tc cesarka.plakalam strasznie niewiem czy zasne.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalecil mi lezenie ,dieta bialkowa caly czas ,nie jesc solonego i pikantnego.dziewczyny co ja mam zrobic zwariuje:( jechac do innego lekarza zapytac i na usg3d bo teraz bede miec po nastepnej wizycie prawdopodobnie.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
oczekujaca a co to jest to zatrucie ciazowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
oczekujaca poczekaj na ostateczne winiki spokojnie, jesli to ma Ci ulzyc idz na konsultacje do innego gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zatrucie ciazowe to cos takiego ze organizm nietoleruje ciazy.mam skoki cisnienia u gin mialam135/85 a w domu teraz115/80 nogi mi puchna za malo bialka mam i tarczca.heh alez mam pecha.chcialabym pojscv do innego jeszcze chociaz ten moj jest dobrym gin ale musze miec wyniki wiec dopiero pozniej jak zrobie wszystkie wyniki to pojade.czyatalam ze dziecko moze umrzec i nawet matka przy zatruciu.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To teraz i mnie wystraszylas bo ja mam obrzeki i duzo wody zatrzymanej i cisnienie tez 140/90 poki co kontroluje i mierze alr gin krecika nosem ze jak teraz takie to jakie bedzie pozniej :/ asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asik to moze masz to co ja?ja bede codziennie mierzyc cosnienie i sprawdzac.mnie gin nastraszyl bardzo ale mowil zeby sie niemartwic bo to jesazcze pogarsza.ja cos czuje ze wyladuje w szpitalu i poleze troche.musze pic duzo wody i te leki brac ale jakos niedobrze mi po nich.a twoj lekarz asik co mowi na obrzeki i cisnienie?a tetno jakie masz?oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Hej mamuski. Flavia i Oczekujaca. Spokojnie moja kolezanka rowniez miala podobna sytuacje i odpoczywajac i starajac sie uspokoic urodzila w terminiee zdrowego syna. Wspolczuje wam tych nerwow ja spokojnie jeszcze pracuje choc dzis czuje ze powinnam troche zwolnic. Ja zaczynam 21ty czuje od czasu do czasu dzidzie jak sie prezy bo twardnieje mi wteedy brzuch. Na glukoze nie poszlam bo przyznam sie wam mialam lenia, wybiore sie na dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedziala ze to za wczesnie na obrzeki i takie cisnienie bo ha juz tak mam kilka tyg tetno mam dobre jeslu chodzi o tempo tylko niemiarowe oczywiscie , mierza mi w pracy dziewczyny cisnienie b bo elektr cisnieniomierzom nie ufam , jak cos to pewnie dadza na cisnieenie jakis lek typu np dopegyt , i jakis diuretyk a ty co dostalas ? Asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na krzywa ide w 24 tyg sisilka a tobie gin kaxala w 21 robic ? Troche wczesnie . Asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo cukrzyce ciezarnych rozpoznaje sie najczesciej miedzy 24 a 28tyg i wtedy najlepiej ja robic zeby byla wiarygodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dostalam narazie theovent to jakies moczopenne i rozkurczowe maja byc.gin niekazal mi zwiekszac dawki leku od tarczycy bo przez to tetno mam za wysokie i cisnienie skacze.ja chyba powiem siostrze aby zapytala swojej przyszlej tesciowej o dobrego gina w klinice bo tam jej chrzesniak pracuje i udam sie tam jak sie nie unormuja wyniki.asik lepiej uwazaj na siebie i lez mi gin nakazal lezenie oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam jak za bardzo lezec bo pracuje :) poki co czuje sie dobrze przymkne na to lekko oko i bede kontrolowac sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi tez gin kazal w 27tc zrobic glukoze.sisilka a twoja znajoma miala zatrucie ciazowe?jakie miala objawy i czy z dzieckiem ok wszystko bylo?oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91
Hej dziewczyny wspolczuje wam tych problemow. Ja znowu mam bakterie w moczu i musze antybiotyk brac znowu:/ zlecenie na posiew moczowy ciekawe co wyjdzie ... lozysko poki co nie przesunelo sie, brzeg lozyska przy samym wejsciu ale pani dr nic nie wspomina o cesarce narazie. Dzisiaj bylam na wizycie i policzylam paluszki stop maluszkowi bo tak pieknie bylo widac. Waga 340- przy 19/20tc podobno w normie:) za tydzien zapisuje sie na polowkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Dziewczyny jak czytam wasze wpisy i wagi waszych dzidziusi to moja jest jakąś mała... 23.01byłam na orientalnych i ważyła prawie 300gr czy to nie za mało? Brzuch mam dość taki... najważniejsze że regularnie rano i wieczór ją czuje czasem w ciągu dnia też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, a na kiedy masz termin? Ja byłam na prenatalnych w 20 tyg i mój synek też ważył wtedy 300 g. Zapytałam lekarza czy to ok, stwierdził że mieści się w normie, więc ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Iza w 20 tyg 1 dniu ważyła 320 g.lekarz powiedział, że ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja w 19t5d wazyla 308g i szczerze wole zeby byla mniejsza bochce urodzic naturalnie :) asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asik ja tez chcialabym urodzic naturalnie ale narazie wszystko wskazuje ze bedzie cesarka.jak okaze sie to zatrucie to jade do kliniki i zostane do porodu czyli34tc:/jutro siostra dam wyniki i ona poda poloznej z tej kilniki i ma mi pomoc sie dostac do dobelrej lekarki.pol nocy nie spalam.dzidzia kopala mnie tak ze bolalo.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmierzylam cisnienie przed wzieciem tabletki mialam 100/53 wiec w miare.zmierze za godzine i zobacze jakie bedzie.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
Hej, myślę,ze nie ma cie co sugerować wagą dzidziusia, każde rośnie w swoim tempie, ja już tego nie kalkuluje, jak lekarz mówi, że wszystko w porządku to tak jest, nie chce rodzić jakiegoś dużego dzieciątka, ja jestem raczej drobna, mój też, a powiem Wam, że mam zdjęcie tych usteczek i noska i maluszek wyglądał identycznie jak tatuś jak tatus jak spi te same usta, ciekawe, czy będą podobni :)Mi sie bbegunka nasiliła i wzielam drugą saszetke smecty i zaczelo sie zatrzymywać, płakać mi sie już chciało, tak mnie wszystko bolalo, dzis pije wode i zjem chleba z masłem i narazie taka lekka dieta.Oczekująca, a pytałas lekarza, skąd sie może brać to zatrucie? bo rzeczywiscie miałas wymioty, puchłaś i to ciśnienie, raczej za wcześnie jak na ten tydzien, a co będzie potem? z takim wysokim ciśnieniem nie chcą pozwalać rodzić naturalnie, to niebezpieczne dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×