Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Hej tak was czytam I jest mi przykro że musicie przez to przechodzić :( trzymam za Was I za maleństwa mocno kciuki I zobaczycie teraz jest tak a jak już będziecie miały wasze skarby donoszone I zdrowie na rękach zapomnicie o tym co teraz się dzieje :* Mam pytanko czy którejś z was leci krew z nosa ?? Mi od dzisiaj podobno jest to normalne ale .... I dretwieje wam głowa tak jak by stado mrówek wpuścić pod skórę głowy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Flavia, no to przeciez jakis kretyn, a nie lekarz. Dobrze, ze na mojego meza nie trafil, bo on sie nie pierdzieli w tancu, wie, ze jestem panikara i jakby mnie tak ten, pozal sie Boze, lekarz nastraszyl, to by uslyszal swoje :) Glowa do gory, bedzie dobrze. Mama 3 chlopcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w ogóle nie wiem co on sobie umamił z tą bakterią, 2 razy mi to powtarzał. A ja przeciez byłam co kilka tyg badana ginekologicznie i nigdy nie miałam żadnych podejrzeń infekcji. Nie wiem o co chodziło. Człowiek zagubiony to spuścił głowe popłakał się i poszedł ale teraz wiem ze powinno sie od razu z grubej rury. gdybym nie była w ciązy to inaczej bym to załatwiła ale teraz nerwy mi nie potrzebne więc staram się juz nie denerwowac i nie myslec o tym. Teraz ciągle leze, skurczy nie mam więc nic juz nie powinno się dziac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamini mi od poczatku ciazy leci krew z nosa ale zawsze mialam klopoty ze sluzówką a nawiewy w aucie to poglebiaja ;/ ale caly czas smaruje w srodku rinopanteiną taka maścią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi z nosa nie, ale dziąsła krwawią. a wypadają wam włosy? bo mi wcale mocne mam teraz, pewnie po porodzie wypadnie co ma wypasc jak to zwykle bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asik ma racje sluzowka w nosie jest wysuszona i trzeba natluszczac ja mam taki olejek wlasnie.dzis cisnienie ok jest glowa przestaje bolec i nogi niby mniej spuchniete ale moze to przez te leki bo to moczopenne.ugotowalam obiad ja mialam rybke z kapusta kiszona oliwa i cebula marchewka i ziemniaki a oni mielone,a tesciowa ze czego nie schabowy.rozwala mnie ta baba,sama nie wstanie a wybrzydza.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
flavia ja wlasnie tez mam ladniejsze wlosy i paznokcie takze pozniej sie pewnie zmieni.teraz bede lezec a za jakas godz ide zrobic sernik na zimno.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wlasnie musialam sciac wlosy, bo mi garsciami wylazily :( Tak samo bylo po pierwszej ciazy, synek mial pare tygodni, a ja klakami wanne zatykalam. Przerazilam sie smiertelnie i zadzwonilam do znajomej fryzjerki, a ona mi wytlumaczyla, ze to normalne. Tym razem lysiec zaczelam wczesniej, ale to juz pewnie wiek :) Ide rosolek gotowac, bo mam straszna ochote :) Mama 3 chlopcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje ze łapie mnie przeziębienie bo zaczełam dzis kaszlec podpowiedzcie co mogę brac juz teraz zeby się nie rozchowowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia,skoro lekarz tak C***owiedział o tej bakterii,to oznacza że miał wiele takich przypadków i podejrzewał to u Ciebie.U mnie słonecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
mi też coś wychodzą włosy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia, mi w początkach jak mnie coś bierze pomaga herbatka z lipy z miodem i cytryną, kanapki z czosnkiem i majonezem, sok z malin..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja piłam własnie ciepłą wodę z miodem i cytryną, a teraz robi mi się syrop z cebuli, chce to wyleczyc póki mnie nie rozebrało na dobre bo pózniej będzie ciezko a kaszel u mojej syt jest niewskazany bo moze spowodowac skurcze. Ja od kiedy leze to się dobrze czuje brzuch mi nie twardnieje, wiem ze jakbym wstała i pochodziła więcej to pewnie znowu by zaczał ciągnąc ale nie wstaje, jak będzie trzeba to przeleze do maja:D troche kości bolą i mam zakwasy jak od jazdy na rowerze, to od leżenia. pewnie pózniej jak wstane to będę potrzebowala laski do podpierania, jezu mam 24 lata a taka kaleka:D dziewczyny wyobrazacie juz sobie jak to będzie? bo ja wyobrażam sobie poród jak zobaczę pierwszy raz synka i jak mąż go zobaczy. wiem że będziemy wyc jak bobry ze szczęscia bo na samą myśl łzy mi się kręcą. Albo wyobrazam sobie jak przyjedziemy do domu ze szpitala i przedstawimy wszystkim naszego niunia, jak go pięknie wystroje jak będziemy jechac i wogóle tak sobie wszystko wyobrazam jaki on będzie, jak będzie wyglądał i że pózniej jak będzie starszy to będziemy czekac razem na tate az wróci z pracy i synuś będzie się cieszył. To są moje największe marzenia teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krew z nosa u ciężarnych-słyszałam,że to normalne.dzwoniłam do mamy i powiedziała,że na czerwiec 3 dziewczyny z jej pracy mają termin porodu i to wszystkie w tym samym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a która z was ma najpózniejszy termin? bo z tego co widzę to chyba ja i oczekująca mamy teraz na maj, mi na kazdym usg pokazuje teraz termin na maj. ja się bardzo cieszę bo jeszcze z 3,5 mies i może się dzidziuś urodzic:) ale jak przeciągne do początku czerwca to też się nie pogniewam. oba miesiące są super dla noworodków moim zdaniem, oby było ciepło w tym roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
flavia mi z usg wychodzi25maj a z okresu30 ale zobaczymy jak wyjdzie moze w kwietniu urodze jak cos bedzie sie dzialo albo w polowie maja.ale maly kopie az brzuch faluje i gorki takie sie robia.lekarz mowil ze jeszcze ze3tyg i jak mocniej sie na brzuch nacisnie to dobrze czuc bedzie czesci ciaala dziecka.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Asia na mojej karcie ciazy jest rospiska ze glukoze mam zrobic pomiedzy 21 a 24. Gdy pojde na kolejna wizyte akuratt bedzie 24ty, oczywiscie wedlug poloznej. Oczekujaca moja kolezanka poprostu miala kiepskiee wyniki wtedy byla u gina co tydzien ale dokladnie jak przchodzila niestety nie wiem. Mi z dnia na dzien powieksza sie brzuszek i swedzi skora, wiec mocno ja nawilzam oliwka dla dzieci. Siostra jestt kosmetologiem dlatego jej ufam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej no tak myślałam dlatego też nie przeżywam tego faktu ale za to mój m przeżywa jak " mrówka okres" :) a ja dzisiaj też miałam rybkę na obiad z warzywami i do tego od rana robiłam karpatke :) Ja mam termin na 3 czerwca ale na stawiam się na połowę maja a to już nie długo, bo już nam luty się zaczął :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sisilka mi powiedzial wczoraj gin ze najelpeij zrobic w 27tygodniu wtedy lepiej wylapac cukrzyce wiec ja zrobie kilka dni przed wizyta zeby z wynikiem juz pojsc.dzis cisnienie mam wporzadku moze przrez ten wiatr mi skakalo cisnienie.zaraz musze tabletke wziasc i dalej lezec bede.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzien dobry dziewczyny.jakie plany macie na dzisiaj?ja jade do taty i siostrze zawiesc wyniki zeby podala tej lekarce.kurde mnie tez jakas gryba bierze ale jak wszyscy chorzy to niestety:/wczoraj maly tak kopal mnie kolo lewego biodra ze szok.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my wróciliśmy z kościoła,mąż zabiera chłopców w góry,na sanki.Obiad zjedzą w schronisku,więc ja będę odpoczywała w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
hej, ja dzis bede leżeć, bo wczoraj znowu wrócily bole zoladka i biegunka, nie wiem co mam o tym myslec? co sie dzieje, zjadlam kure gotowana i kilka ziemniakow, wieczorem znowu sie zaczelo, martwie sie o dziecko, tyle dni wszystko przeze mnie przelatuje, dzis boli mnie zoladek, wzielam biotyk i zjadlam 2 kanapki bo mam apetyt, ale ciagle cos nie tak, dziecko nie dawało mi spac w nocy, kopał a ja miałam wrazenie, ze te kopanie jeszcze wzmaga te jelita i znowu biegunka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91
Ja ugotuja rosolek tacie i bratu a po poludniu do tesciow na obiad :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agata jedz jakus kleik ryz z kisielem makaron czekolade ciemna one zapieraja i dalej smecta wg wskazan a z probiotykow najlepszy lacidofil i brac go jeszcze z tydzien po biegunce zeby flore odbudowac na skurcze zoladka i jelit nospe asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agata uwazaj zebys sie nie odwodnila ciagla biegunka.ja juz ugotowalam rosol oczywiscie tesciowej niepasuje i to ze podlug nie umylam ale ja wogole niemoge sie skulic bo dziecko mi uciska i brzuch boli.dzis cisnienie mam w normie wiec juz sama nie wiem.maz mowi ze nogi mi schudly nie sa takie nabrzmiale wiec moze tabletki dzialaja.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
zjadlam wczoraj wieczorem kleik, i wzielam nospe bo bolal mnie zoladek i po nospie znowu biegunka, no kurde, tak mnie boli zoladek juz.Jak bylam u lekarza, to mi kazała wziasc 2 saszetki bo biegunka po tym sie zatrzyma i sie zatrzymuje i wraca, zjem ryzu, moze ta gorzka czekolade i tyle, dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Hej ją mam termin na 16.06. Wczoraj byłam na 50 rocznicy moich wnuków. Fajnie było ale nie miałam siły się bawić.bardzo krwawa działa i nos. Czasem działa plikami dento septem to jest lepiej. Jakie plany na niedzielę?u mnie pada więc odpoczynek w domu... coś moja dziś mało *****iwą ale wczoraj jak słyszała muzykę się świeciła;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej:) jak dalej będzie biegunka to znowu idz do lekarza. możesz się wykończyć,a to niebezpieczne dla dziecka.co do teściowej- nie zmienisz jej, wiem bo sama miałam taką ku....,że skończyło się poronieniem wywołanym przez nią i rozwodem, z czego teraz dziękuję BOGU, losowi itp.jedyne pocieszenie- nie bierz do bani,jeśli mąż wspiera Cię to OK,JEŚLI MAMINSYNEK TO NIECIEKAWIE TO WIDZĘ, najważniejsze- nie daj się zg...noić, bo ze mną próbowała to zrobić,mimo,że moi rodzice wybudowali jej dom.....ale uważam,że nowe życie miłość,zdrowie i szczęście jest każdemu przeznaczone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc ja nie dam soba pomiatac tesciowej,dla mnie najwazniejsze jest zdrowie i aby ciaze szczesliwie donosic.a ta stara niech sobie robi co chce.czewkam na pieniadze i bedziemy kuchnie robnic.juz kuchenke mam upatrzona z plyta.zobaczymy jak przyjdzie jej z renty placic na jedzenie to czy taka cwana bedzie bo oplaty tez na pol bedziemy dzielic.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matko kochana kasia jak Ty piszesz :/ nieraz nie wiem o co chodzi w ogóle, czy Ty czytasz co piszesz? czy Tobie się słowa jakoś przestawiają same?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×