Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość czerwcowa mamuska
AIK ja właśnie teraz muszę się "oszczędzać" bo też skaraca mi się szyjka. Mój lekarz wyjechał na urlop i przez ten czas mam byc ostrożna, nic nie mam w domu robić a ide na wizytę zaraz jak wróci tj 11.02. by ocenił sytuację. Ja płeć tak na 90% poznałam w 17 tygodniu :) ale jak to lekarz powiedział jeszcze sie może zmienić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swierszczyk
A co do tematu teściowej to wspolczuje tych wrednych,ja na swoja nie mogę narzekać co niedziela zaprasza nas na obiad,tylko ona się zamartwia bo nie może nam pomoc finansowo a my od niej nic nie oczekujemy ale ona i tak swoje ze powinna,mój ma jest jedynakiem w drodze pierwszy wnuk teściu to skrzydel dostal jak się dowiedzial,ogólnie jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swierszczyk
A co do tematu teściowej to wspolczuje tych wrednych,ja na swoja nie mogę narzekać co niedziela zaprasza nas na obiad,tylko ona się zamartwia bo nie może nam pomoc finansowo a my od niej nic nie oczekujemy ale ona i tak swoje ze powinna,mój ma jest jedynakiem w drodze pierwszy wnuk teściu to skrzydel dostal jak się dowiedzial,ogólnie jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
czerwcowa mamuska a w ktorym jestes tygodniu i jaka masz dlugosc szyjki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AIK i czerwcowa mamo- jesli można wiedziec ile dł miały ostatnio wasze szyjki? Ja jutro mam kontrole i juz mam sraczke za przeroszeniem i tak jest przed kazdą wizytą, że strasznie się denerwuje. Jak wylądowałam w szpitalu moja szyjka miała 2,4cm, po tygodniu leżenia plackiem miała 3,9cm mam nadzieje że jutro też będzie ok i że juz się nie skraca. skurczy nie mam i brzuch tez miękki. Co do ubranek to mam sporo, a teraz znalazłam okazje za 100zł kupa spiochow pajacyków body i nie wiem czy kupic czy poczekac jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
zakup lóżeczka- wybieracie drewnianie czy moze te turystyczne ale tez z mozliwoscia regulacji wysokosci, kuzynka zdecydowanie polecila mi turystyczne bo w drewnianiym jej pierwsze dziecko ciagle obijalo sie o szczebelki, wiem ze mozna kupic te oslonki ale czytalam w internecie ze one ograniczaja doplyw powietrza i lepeij ich nie zakladac. co Wy o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
Flavia ja bylam i gin 10 stycznia ( 15 tydzien) i szyjke mialam dlugosci 2,7cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
Jak badal mnie "recznie" stwierdzil trzeba bedzie zrobic usg dopochwowe bo musze sprawdzic szyjke bo cos jest krotka, po zrobieniu usg pytam sie lekarze i jak ta szyjka powiedzial ze jest bardzo dobrze ale mam odpoczywac i sie nie przemeczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi szyjkami to tez zalezy od lekarza, mnie jak zbadał w 20 tyg i okazało się ze 2,4cm to skierował mnie do szpitala, tam dostawałam leki leżałam cały czas przez tydzien i przy wypisie wyszło 3,9 cm dł nie wiem jak to jest możliwe ale tak było, lekarz powiedział że jest lepiej ale mam w dalszym ciągu leżec, no więc leże juz tydzien czasu w domu wstaje tylko do łazienki. jesli jutro szyjka będzie miała dobrą długosc to pewnie pozwoli mi troche chodzic, ale ja i tak wole leżec, bo jak leze to lepiej się czuje. Jak wczesniej pracowałam 8 godzin byłam na stojąco i chodząco to brzuch ciągnął i twardniał i prawdopodobnie od tego skracanie szyjki, a teraz dużo wypoczywam i lepiej się czuje. A ty AIK miałaś jakies dolegliwości i objawy? mam nadzieje ze donosimy nasze dzidziusie przynajmniej do 37 tyg, musi tak byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
Flavia nie mialam objawow ale moze dlatego ze na poczatku ciazy czulam sie fatalnie, bol zoladka i nieustajace wymioty bylam ciagle oslabiona i ciagle spalam, 2x bylam w szpitalu,teraz jak jest ze mna ok to zazwyczaj wieczorem twardnieje mi brzuch czasem tak mocno jakby mi ktos tam wsadzil jakas zelazna blache, juz sie nie moge doczekac wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
Hej, mi w koncu przeszła biegunka, przegłodziłam sie wczoraj cały dzien, zjadlam tylko ryż i tą czekoladę co polecałyście i dostałam potwornej zgagi, ale przeszło, mam problem z tą zgagą, codziennie mnie męczy ale taka nasilona.Co do łóżeczka, to raczej drewniane, nie słyszałam nigdy, żeby dzidziuś sie jakoś obijał o szczeble, a do turystycznych trzeba dokupić materac, bo ten sie nie nadaje dla takich małych kręgosłupów, moja kuzynka ma i te łóżeczko wygląda teraz jak śmieć, brudne, nie mozna dobrać, z dziurami, ale ona ma niesforne dzieciątko i taki brudasek z niego, każdy ma inne zdanie, doświadczenia i kupuje co uważa za najlepsze :) co do ubranek, to mam na dzien dobry i na 68 dość dużo, i musze dokupić napewno ale narazie o tym nie myśle, mam dużo czasu na to. :) ja na następnej wizycie będe miała badaną szyjkę z sondą, zbada mi jak leży dokładnie łożysko, czy nachodzi na ujscie. :) Flavia trzymam kciuki, dbasz o siebie i bedzie dobrze, mi lekarz nie kazał lezec, ale raczej w domu byc, nie chodzic za duzo, ja nie umiem tak, nie lubie tez bałaganu i nie umiem nie sprzatac i nie chodzic w ogole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AIK- ja własnie tez tak miałam ze brzuch twardniał, moze nie az tak mocno jak blacha ale czułam jakby to nie było moje ciało taki twardy się robił, to są skurcze przez które wąłsnie szyjka się skraca. w szpitalu dostałam na to leki rozkurczowe zeby rozluznic ten brzuch i jest dużo lepiej, tobie lakarz pewnie tez da coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
Agata ja mam to samo, nie cierpie balaganu a i gotowac trzeba nie widze siebie lezacej w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agata znam te problemy z biegunką bo miesiąc temu tez się z tym męczyłam. mnie juz nudzi to lezenie ale co poradzic kazali leżec więc leże. lekarz powiedział że leżenie dużo daje bo nie obciąża szyjki, jeszcze 3 miesiące z kawałkiem i będzie maleństwo, dla niego warto pocierpiec te kilka mies:) my łóżeczko kupujemy turystyczne i do tego własnie materac. w marcu juz powinnam dostac wypłate z zus za zwolnienie i za pobyt w szpitalu to troche poszaleje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
Flavia a jaki materacyk kupujesz ale mi sie dzidzia aktywna teraz zrobila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
moja spi, bo biedna wygłodniała chyba była po tych dniach ze sraczką i nie dawała mi spać :O Wam też brzuchy chodzą? jak mlody zaczyna buszowac to sie smieje do siebie, tak wyrabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba ten gryka pianka kokos, czytalam na necie i piszą że dobry, dużo lepszy od piankowego podobno. mój teraz spokojny czesem się przekręci ale jakos leniwie. wczesniej bardziej buszował:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a macie juz ucisk na żołądek? mi się ostatnio bardzo brzuch podniósł i teraz mnie gniecie jak więcej zjem, staram się jesc małe porcje bo pózniej zle się czuję. mnie dziś coś brzuch zakłuwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
ja narazie brzuszka nie mam wiec nic mi nie uciska, choc fakt ze za duzo na raz zjesc nie moge szybko czuje sie pelna, wiec jem czesciaj a mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aik a który tydzien u ciebie? ja juz mam wielki brzucholek a dzidzia tydzien temu wazyła pół kilo:) u mnie 23 tydzien leci oby do maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
u mnie dzis zaczal sie 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Kochane, ja niestety znów na zwolnieniu. Jestem przeziębiona. Ale tym razem w 21ty wolno mi tantum verde, wapno, otrivin i wit. C. Owszem najpierw spróbuję domowych sposobów, bo mam leżeć. Dzidzi waży już 365gr, strasznie się dzisiaj wierciła podczas badania. Gdy zapytałam o płeć najpierw lekarz stwierdził że chyba dziewczynka, ale gdy w końcu pomachało nóżkami to raczej chłopak. Tak na 70%, ale wszystko się okaże na kolejnej wizycie. Mój M jest w siódmym niebie, ja zresztą też, bo coraz wyraźniej czuję jego ruchy :D Flavia, oczekująca spokojnie dajcie sobie trochę luzu od tego myślenia. Dacie radę, jak nie wy to kto :)Ja odpuściłam wszystko nie zamęczam się czytaniem w internecie o wynikach itp. Jedyne co mnie męczy to zaczyna mnie ćmić ząbek, a nie lubie chodzić do dentysty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
Dziewczyny powiedzcie mi jak to z tym usg polowkowym, czy jak pojde do gin i on zobaczy ze to 20tydzien sam z siebie je zrobi czy trzeba sie specjalnie umawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi lekarz nie powiedział ile mały waży ale znalazłam na internecie bo liczy sie to z tych wszystkich długości i wyszło 275 g a to dopiero był 18 tydzień 4 dzień jak tak dalej pójdzie to będzie z niego grubasek. No i jest duży ja mam 182 a mój 198 . Oby wdal się w tatusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja łóżeczko mam drewniane i jestem z niego zadowolona a materac tylko kokos-gryka jest najzdrowszy tylko nie pamiętam dokładnie którą stroną najpierw się kładzie bo później się przekłada na drugą stronę :) a turystyczne takie duże kwadratowe też mam ale to na później jak maleństwo będzie siedziało do zabawy bardziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
flavia to twoj maly to jakis kolos jak juz pol kg wazyl:)ciekawe ile moj wazy tewraz w sumie3tygodnie temu wazyl420g wiec juz pol kg powinien.wczoraj jak lezalam to czulam go calego na wysokosc***epka na poprzek.dzis mniej aktywny ale moze dlatego ze chodzilam po dworze taka pogoda ladna.my kupimy drewniane lozeczko.ja chce wyprawke miec kupiona do konca kwietnia.za miesiac dostane kase wiec cos pokuipmy.kupie kilka ubranek wanienke papmpersy.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od rana byłam zabiegana.pierw urząd pracy,potem dentysta,zakupy i wizyta u mamy .Kupiłam dzisiaj paczkę pampersów,nie mogłam się powstrzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×