Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość Agata89R
AIK fajnie, ja też jestem zapisana, a zaczynam 1 kwietnia, trwa to 6 tygodni, akurat do maja a potem czerwiec i dzidziuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świetne te ciuszki w lidlu kurcze ale dopiero od poniedziałku a ja nie mam jak jechac. kupilabym te dresiki po 19,99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
taki dresik w pepco można kupić nawet za 10zł, też fajny sklep a ubranka są za grosze, body za 5zł, kocyki za 20zł, skarpetki 3 pary 5zł, ostatnio byly śliczne body chłopięce :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczesniej często zaglądałam do pepco i nie widziałam takich tanich chyba ze jakas promocja i nie trafiałam. w textil market dresiki po 34,99 troche dużo, a przydałby mi sie taki welurowy własnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe dziewczyny ja tez jeszcze nic nie mam dla malucha wydaje mi się ze jeszcze za wcześnie, a poza tym jak dziś popatrzyłam na ceny w sklepie to się załamałam i chyba będę na allegro kupować,o połowę tańsze i ładniejsze, ale to jeszcze jest czas , a 18,02 idę na prenatalne i mnie robi inny lekarz co prawda w tym samym gabinecie ale inny a wizyty ustala mi mój gin, ja płaciłam za pierwsze 240zł a za drugie 260zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
teraz patrze w netto też coś dla dzieci jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91
Z tego co widze to drogo u was sie placi za badania prenatalne. U mnie 150 zl za kazde a chyba ze 4D to 200 jutro mam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda a skąd jesteś? ja miałam pierwsze za 250 zł, teraz ide na drugie i znalazłam trochę tańsze bo za 200 zl i blizej domu i jestem przeszczęsliwa ze trochę taniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj tacia , kolejny Leonek na forum hehe ;) ja mam tylko ubranka troche to co kupilam reszty nie mam w maju pojde na zwolnienie juz to moze zdaze cos kupic jeszcze :) u mnie w Białymstoku bad prenatalne 200zl (polowkowe) a moja gin mi zrobi polowkowe 14,02 to bedzie 23tydz bo ma slabszy sprzet a do polowkowego lepiej zeby bylo wieksze dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
Dziewczyny a nie boicie sie czestego usg, ja do tej pory mialam 3 wizyty i gin i na kazdej usg, dodatkowo jak lezalam w szpitalu to mialam 2 i 2 razy na sor, ale nie wyobrazam sobie wizyty u gin bez usg a przedemna jeszcze minim. 8wizyt czyli 8 usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poki co kupilam jedne spioszki w Tesco, granatowe w biale paseczki I pomaranczowe gwiazdki :-D To bylo tego samego dnia, kiedy sie dowiedzialam, ze bedzie pyrtek ;-) Reszte zakupow, podobnie jak Asik, zostawiam na pozniej. Moze po Wielkanocy zaczne. Autko juz w domu, wymienili alternator, poki co jezdzi, zobaczymy co bedzie dalej. Mama 3 chlopcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja powiem szczrez ze gdyby moje wizyty byly bez usg to nie musialabym na nie chodzic bo zrobienie 3 razy na trym wynikow to moge je zrobic i ocenic sama szczerze mowiac cisnieie tez moge sobie zmierzyc i nie widzialabym potrzeby chodzenia do ginekologa wtedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
aisk, opinie o usg sa podzielone niby jest bezpieczne ale lepiej aby nie bylo zbyt czesto robione wiec chcialam poznac Wasze zdanie, ja tez chce miec usg na kazdej wizycie no ale mialam te dodatkowe 4 z racji chorowania na poczatku ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze nie znam badan ktore by dowodzily jego szkodliwosci bo mam nadzieje ze mowimy o badaniach naukowych a nie o tym co pisza w internecie ? zawsze jak mocno sie boisz mozna poszperac w czasopismach medycznych , aczkolwiek ja zwizana z medycyną takich badan nie znam :) sa to fale ultradzwiekowe ktore sa codziennie emitowane tylko ich nie slyszymy ale ciagle na nas oddzialują :) wiec jesli to by szkodlilo to kazde dziecko by sie chore rodzilo .. wiec nie zawracalabym sobie tym glowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Asik są udowodnione badania u amerykanów że częste usg może ale nie musi być powodem autyzmu prócz obciążeń genetycznych oczywiście. Trzeba by się zaglebiu temat. Dzięki za info o lidlu jadę o 8 i coś kupię:-) też słyszałam że warto w pepcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
ja sie tym nie martwie, jakby bylo to szkodliwe, to nie byłoby takich badań.Od początku ciąży mam bzika na punkcie barszczu czerwonego i mizerii, szok, zjadłąm cały gar barszczu przez 2 dni, poźniej zrobie tortille, bo mój nie może już patrzeć na barszcz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja u gina to miałam 3 usg ale leżąc w szpitalu miałam kolejne 3. nie uwazam zeby to było strasznie dużo, jesli wszystko będzie juz ok to pewnie jeszcze ze 2 będę miała do konca ciązy. Alez mnie przed chwilą rozbolał brzuch. zjadlam 2 jabłka, po nich placki ziemniaczane i popiłam wodą. I poczułam taki ból brzucha ze masakra aż mi poty wyszły na czole, wystraszyłam się że coś złego sie dzieje, co chwila tylko sprawdzałam czy brzuch nie twardnieje, ale to chyba jednak od jedzenia taka rewolucja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a no tak kasia :) amerykanscy naukowyc dowiedli... ahah ich badania są bezcenne ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah Flavia jabłka placki ziemiaczane i woda to ...... rewolucja ;p u mnie by na pewno byla , kurde plackow sie zachcialo mi !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, czytam wasze forum od jakiegoś czasu, sama czekam na maleństwo. Mam termin na 24 maja mam nadzieję ze mogę do was dołączyć:). Jestem mama 4 letniego Kubusia. Teraz też bedzie chłopczyk, Dominik:). Imię mi się przyśniło i niech tak już zostanie:). Do tej pory nie narzekam na samopoczucie porównuje z pierwszą ciążą,kiedy musiałam leżeć to jest ok. Oczwiście trochę przeszłam 3 przeziębienia,jedno z antybiotykiem,zapalenie pęcherza, wyrwanie zatrzymanej 8. Ja mam dużo po synku, wózek,lezaczek,mata,kocyki. Jedynie ubranka kupuję nowe bo z koleżankami się wymieniałyśmy. Mam póki co na 62,68 i takie będę dokupowała. Gość 85, a jaki masz wynik glukozy? Mi wyszedł na czczo ok,a po 2 godz.na granicy więc powtarzam jutro. Bardzo bym chciała uniknąć tego problemu,ale jak się nie da to trzeba bedzie i z tym sobie radzić. Co do wozka mam xlandera gondola mała, ale fajna spacerowka jak na zimę bardzo zabudowana z ciepłym spiworkiem bo nasze maluchy jakoś zimą się przesiądą. Piszecie o wadze ja do tej pory przytyłam 5 kg.chyba norma,ale czuje się jakby było z 10,bo brzuch wydaje się być spory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gościu , dobrze by bylo jakbys wymyslila sobie jakis nick bedzie nam latwiej pisac :) niz gosciu hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
Witaj gość :) ja też równe 5kg na plus, brzuch mam średni, są większe :) a skąd się bierze cukrzyca ciążowa? też mam już skierowanie na glukoze, pójdę w przyszłym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam usg na każdej wizycie,ale tylko dlatego że w pierwszej ciązy miałam problemy z szyjką, twardnienia brzucha, skurcze częste. Dziecko dokładnie oglądaliśmy w 13 tyg. 21.,a tak to mierzymy szyjkę i ogladamy łożysko było przodujące,ale juz jest na ścianie przedniej. Mama kubusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakubusia09
ok sprawdzam:), cukrzyca ciążowa dopóki nie powtórzę wynikównie czytam o tym:),moja koleżanka miała, wiem tyle ze dieta,pomiary cukru, ona miała tez insuline,ale szczegółów nie znam licze ze bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi się tez chciało ale mama wczesniej przyniosła mi jabłka, moze niepotrzebnie je jadłam. Jejku jak ja się wystraszyłam, chyba mialam wszystkie kolory tęczy na twarzy jak mnie rozbolało. Człowiek jak ma problemy z ciążą to zwykłą sraczką potrafi się wystraczyc, a ja to juz całkiem jestem przewrażliwiona na wszystko. teraz pije sobie mięte i szukam jakiejs fajnej paczki ciuszków ma allegro, na dniach ma wpłynąc dodatkowa kasa za mój pobyt w szpitalu więc przeznaczę ją na jakieś przyjemne zakupki dla dzidzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo kubusia ja tez mam problemy z szyjką w najgorszym momencie miała 2,4cm jak lezałam w szpitalu. powiedz mi jak to było u ciebie i w którym tyg urodzilaś?czy szyjke mialas bardzo krótką? moja teraz ma 3,2cm i na szczęscie zamknięta, no ale jest miękka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ok 7kg na plusie ale nie wiem gdzie te kg bo dalej jestem szczupla heh wazylam przed ciaza 51,5 teraz waze 58,5 w zaleznosci od pory dnia i waze sie na mojej wadze domowej i w pracy na elektronicznej i takiej odwaznikowej i wszedzie taka sama waga tylko u ginmekolog zawsze inna i nizsza o kg , pewnie nie kalibrowana jej ta stara waga odwaznikowa i oszukuje na pewnych juz wiekszych pomiarach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91
Hej ja badania robie w Kielcach:-) moj gin polecila mi to usg i jestem zadowolona bardzo dobry sprzet ma. Moje lozysko sie nie przesuwa, brzegiem jest na szyjce 1,5 cm moze wiecie co to oznacza? Czy jest szansa ze sie przesunie.... jutro usg moze cos mi powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×