Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość poczatekczerwca
Dziewczyny, a ja nadal nic nie tyje , a cialka mam sporo ;) 25tyg a ja nadal waze 59kg. Jedyne co mam to spory cellulit na udach i pośladkach. Juz sie mentalnie szykuje, ze w czerwcu bede robic Chodakowska. Heh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Flavia234 nigdy nie ma 100 % pewności upsssssssss :) jabłka zjadła bedzie dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
gość też wcinam jabłka i będzie syn, co ma jedzienie do płci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Flavia 234 a ciuszki niebieskie upsssss jak dziewczynka w niebieskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też jem jabłka od czasu do czasu ale nie wiem co będzie jaka płeć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niby dlaczego dziewczynka ma nie nosic niebieskiego, niech se nosi co chce. Za mna ostatnio leczo chodzi, a chyba z 5 lat nie jadlam. Mama 3 chlopcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo 3chl. mam nadzieje ze wszyscy wezma z ciebie przyklad i skoncza sie podszywy jak zaczniemy sie l;ogowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej oczekujaca norma dla kobiety nie będącej w ciąży jest 4, 73 a dla ciezaroweczki 2, 7 samych tsh ja miałam za pierwszym razem 9, 510 a za drugim 4, 7 teraz idę pod koniec lutego na kolejne badania tarczycy . Ja dziś kupiłam maluszkowi dwie pary bodow nie mogłam się powstrzymać :) a o wyprawce będę myśleć pod koniec lutego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia2014 Wiem tylko, że gondola ma 80 cm dł. Nazywa się peg pergo skate poszukaj w google na pewno wyskoczą dokładne wymiary. Co do wagi to dziewczyna od której kupiłam mówił, że waży 13 kg,a ja go nie ważyłam. Jest ciężki, ale wszystkie głęboko spacerowe są ciężkie 13-15 kg ważą. Koloru też szukałam jasnego, ale akurat tego nie było nigdzie, ciągle czarno jakiś, a już mi tak w oko wpadł, że innego nie chciałam. A myślę, niech będzie czarny. Zamierzam karmić piersią, a jak wyjdzie w praktyce to zobaczymy. Na macierzyńskim zostaję rok, na szczęście mąż niezle zarabia to damy radę. Potem ja do pracy, a teściowa z Izą zostanie :) Ja już kupuję jak szalona, potem będę żałować bo już wszystko będę mieć i nie będę mogła nic kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dopiero wrocilam z zakupow, kurcze ciagle cos dochodzi, ciagle dokupuje i ciagle czegos brakuje, ehhhh. jeszcze kilka dni i przenosimy sie na swoje, juz nie moge sie doczekac :) 14 lutego akurat w walentynki mam usg 4d, u nas koszt 700 zl, i to trzeba sie samemu umawiac, tutaj tylko normalne mowie o moim okregu niewiem jak w innych rejonach Norwegii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAJ- my wózek będziemy miec bardzo podobny do twojego tylko niebieski. a łózeczko mam zamiar zamówic własnie to które pokazałas:) te kremowe lub brazowe. tez je wczesniej chciałam wstawic ale pokazywało spam. U mnie tez praktycznie tylko brzuch, 4,5kg na plusie teraz więc myślę ze do końca będzie ok 10kg, łatwo bedzie zgubic:) A piersią bardzo chcę karmic ze względu na tą bliskosc własnie i oszczędnosc w sumie tez. Ja biorę rok macierzyńskiego pózniej idę na wychowawczy. ja przeglądam te ciuszki i nie wiem czy juz coś zamówic czy nie, w sumie to jeszcze nie mam szafy zeby to ułozyc. no gosc się mnie uczepił tylko musi zrozumiec ze dla niektórych kobiet płec nie ma znaczenia i ja jestem własnie jedną z nich. czy to chłopiec czy dziewczynka nie ma różnicy, jak dla mnie to nawet blizniaki mogą byc aby zdrowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdrowe zdrowe ale jak bedzie dziewczynka to upsssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia Ja z tego lozeczka turystycznego jestem strasznie zadowolona, z corka mialam podobne. Porownanie mam wiec decyzja byla prosta. Gorzej bylo z wozkiem tyle tego do wyboru i kazdy ma cos w sobie. Ogladalismy z moim i tak jakos ten nam obojgu do gustu przypadl, wiec nie zastanawialam sie za duzo i zamowilam. szkoda tylko, ze tyle musze na niego czekac, no ale coz hihihi wazne ,ze dotrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Też mam zamiar7 na plusie i pewnie z 7 jeszcze będzie... u mnie jest tendencja do nadwagi. Muszę się pilnować,ale nie umiem;-) ale zaraz jak urodze to się biorę za siebie. Zbieram się do dentysty na skonczenie kanalowe, ciekawe ile zaś zawola ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a materac jaki dokupujesz lub jaki masz do łózeczka? ja planuje znalezc sprzedawce u którego zamówie materac pościel przescieradło ceratki czyli całe wyposażenie do łózeczka. chciałoby się popchnąc ten czas do przodu trochę chociaz o te 2 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Materaca jeszcze nie wybralam, to juz dokupie tutaj jak juz wszystko bedzie gotowe to kupie na samym koncu, albo jak lozeczko do nas dotrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzieś czytałam, że normą jest jak kobieta w ciąży tyje od 12 do 16 kg i ciągle mam nadzieję, że w tej normie się zmieszczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ilonek-czasami tylko 7kg tyją,moja mama ok.12 kg przytyła,ale miała 21 lat a ja 33 lata;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu nie stety wiek nie gra roli ... ja mam 22 i już 11 do przodu :( w pierwszej dokładnie tak samo i skończyło się 26 na plusie tym razem nie chciałabym tego powtórzyć lecz jak na razie średnio mi to wychodzi mimo że staram się nie jesteś dwie godziny przed snem i ok 4 posiłków dziennie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie,dziewczyny jestem ubezpieczona dodatkowo w pzu ,leżałam 2 x szpitalu po 5 dni,czy należą mi sie jakieś pieniądze? i jak to załatwiałyście? z góry dziękuje za informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jecie wiecej niz przed ciaza? bo ja w sumie tyle samo dlatego mysle ze te kg to zebrana woda, dziecko macicna wody plodowe, piersi bo raczej nie zauwazam tkanki tluszczowej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91
Ja mam 5 kg na plusie i max chcialabym przytyc 15kg... moja waga poczatkowa to 62. Jem wiecej w ciazy ale tez lepiej sie odzywiam i napoje zmienilam na zwykla wode i zalatwiam sie niemal co dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynka należą ci się. ja tez jestem ubezpieczona w pzu i powyzej 3 czy 4 dni leżenia juz należą się pieniądze za pobyt. ja leżałam 8 dni i tez dostane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
kruszynka zależy od warunków ubezpieczenia, ale jak ja byłam w pzu dodatkowo ubezpieczona w pracy (grupowe dodatkowe dla pracowników) to tam było płacone za pobyt w szpitalu powyżej 4 dni za każdy dzień nie pamiętam ile już ok70zł chyba więc kasa fajna dostałabyś 10x70zł :) (10 bo tyle dni byłaś) jesteś ubezpieczona u pracodawcy czy sama się ubezpieczasz? jeśli sama to idź do oddziau tam Ci wszystko powiedzą, trzeba wypełnić wniosek, który Ci dadzą dołączassz ksero dowodu os. i dajesz papiery ze szpitala (wypis) kasa zazwyczaj szybko przychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×