Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość 19magda91
A i strasznie mi sie podoba to lozeczko turystyczne ktore A A A J wstawila.... czy to lozeczko moze sluzyc do spania na codzien? I da sie na nim kolysac? Tylko trzeba jeszcze dokupic materac tak? Jest strasznie fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
ja mam ostatnio większy apetyt.. martwi mnie to troche bo nie chcę przytyć 20kg :/ a czesem głód mnie nawet w nocy budzi i musze koniecznie zjeść bo nie zasne :P i mam większą ochotę na słodycze ehh wiecie co jeszcze bolą mnie strasznie biodra w nocy czasem spać nie mogę :( przekręcam się z boku na bok (najlepiej jakbym leżała na plecach :/ ) mam poduchę między nogami ale to nie za bardzo pomaga... macie też taki problem z biodrami jak sobie radzicie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchatka i flavia dziękuje wam :-),tak razem 10 dni leżałam i to jest dodatkowe grupowe ubezpieczenie dla pracowników,także zrobie jak mówiłyście :-) ja dzisiaj byłam na usg jestem w 21 tygodniu malenstwo waży 400 gr i to coś miedzy nogami to niewiadomo czy to siusiak hehe,a kupiłam już troche rzeczy na synka bo tak twierdził miesiąc temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91
Wiekszy apepyt na tym etapie ciazy jest normalny:-) i tez na slodkie mam ochote:-) mnie bola plecy przy kosci ogonowej i to staje sie uciazliwe na plecach nie moge spac bo jest jeszcze gorzej tylko na bokach i z poduszka miedzy nogami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
kruszyna to załatw to sobie w pracy jest pewnie jakaś babka która zajmuje się ubezpieczeniami pomoże Ci wypełnić papiery i wyśle je do pzu :) chyba ze masz oddział pzu gdzieś blisko to jak wolisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
magda mnie z kolei dupa (tak właśnie jakby kość ogonowa tylko trochę z prawej strony) boli już od samego początku prawie :/ nie mogę za długo siedzieć ale leżeć na plecach tak ale ponoć to nie wskazane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
w pon mam kolejną wizytę i aż się boję u gina na wage wchodzić :/ ostanio przez 3 tygodnie wskoczyło 3kg! masakra jakas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
też po ciąży mam zamiar cwiczyć z ewką i mel b :D ale jak to wyjdzie to zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynka i co dziewczynka bedzie ?? hehe u mnie nic nie bylo miedzy nozkami ;p tylko wargi sromowe heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Zęba muszę ponownie leczyć bo się rozszczelnil i bakterie się bawiły na całego żab jest odnerwiony więc bez znieczuleniactrezba było odbudować koronę i mam zmasakrowane dziasło...do tego po wymianie lekarstwa boli ząb masakra...:'( :-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchatka,ja ważyłam w zeszłym miesiącu 74kg a dzisiaj 78kg normalnie w szoku jestem,4 kilo w ciągu miesiąca,szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91
Brzuchatko nie przejmuj sie az tak. Jedna przytyje tyle druga tyle. Wezmiesz sie za siebie po porodzie i jakos to bedzie:-) wazne zeby wlasnie dbac o siebie jak szkrabki beda z nami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik,no właśnie zgłupiałam,w zeszłym miesiącu było widać gołym okiem że siusiak,teraz twierdzi że jakiś bąbel,małe nóżkami zakrywało się ,troche zawiedziona jestem,narazie z kupowaniem sie wstrzymam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh kruszynko ja bym nie wytrzymala i poszla na lepszy sprzet sie upewnic bo pamietam jak bardzio chcialas coreczke i moze lekarz niepotrzebnnir rozbudza Twoje nadzieje , ja nie wytrzymalam i poszlam dlatego na usg polowkowe platne ;p i przynajmniej mam 100% pewnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
kruszynka no lecą te kilogramy ale jakos ich nie widzę po sobie tzn tylko brzuch oczywiście no może trosze tyłek ;) mam nadzieje że córa po porodzie z mamy wyssie to co trzeba :) ja nigdy za słodyczami nie przepadałam a ostatnio całą paczkę delicji wciągnęłam :D ale mówię ciągle że to mała chciała więc musiałam zjeść heheh :) w nocy o 2 jak idę do lodówki to też do niej mówie że nieładnie tak mamie kazać w środku nocy jeść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta same żrecie jak dzikie świnie i na dziecko zwalacie, a potem wygladacie jak buldogi francuskie kuraki domowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
hahaahahaha gościu co za burak z Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno te pelniejsze dziewczyny mniej przybieraja na wadze, a te drobniutkie wiecej. Faktycznie, moja znajoma z pracy, spora dziewczyna, wagowo nie przybrala w ciazy w ogole, ale ona twierdzi, ze jej przypadek sie nie liczy, bo rzygala jak kot cala ciaze. Moja kuzynka, tez kluseczka, poczatkowo przybrala pare kilo, ale tuz przed porodem jej waga wrocila do tej sprzed ciazy, a teraz, 2 tygodnie po porodzie, wazy juz 6 kg mniej, niz przed zaciazeniem. Ja jem tyle samo, co przed ciaza, moze ciut wiecej slodyczy. Ale waga zalezy tez od ilosci wod plodowych, a wilekosc brzucha dodatkowo od tego, jak jest dziecko ulozone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik,no właśnie sie rozejrze,ten do którego chodze ma bdb sprzęt 3d,4d,opinie też ma dobrą,no i narobił mi nadzieji na wyymarzoną córcie,chociaż już zaczełam sie przyzwyczajac do synka :-) ale coś czuje że nie wytrzymam ;-) brzuchatka,a tyle jeszcze przed nami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka tez bym chyba zwariowala w takiej sytuacji heheh ;p a co do tycia to wsrod moich znajomych i kolezanek raczej jest tak ze te szczuple tyly roznie od 10 do 20kg ale wracaly do swojej figury a te grubsze koszmar i wiekszosci zostal brzuch taki jkaby w ciazy byly , ale juz wczesniej mialy duze brzuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja chyba przytyłam najbardziej bo 13 kg na plusie :( ... ale przez słodycze oraz chleb , przed ciążą chleba prawie w ogóle nie jadłam a teraz jem jego bardzo dużo :(:( Muszę koniecznie ograniczyć słodycze bo już przesadzam ... Po ciąży biorę się za siebie i będę ćwiczyć z Chodakowską :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik, ja mam rozstepy po drugiej ciazy, niestety :( Jestem zywym przykladem, ze kremy nie dzialaja. Maniacko smarowalam sie, jak chodzilam w ciazy z pierwszym synem i wszystko bylo super, brzuszek gladziutki, polozna sie nawet zachwycala. Potem druga ciaza, ten sam krem i totalna porazka, rozstepy zaczely sie pojawiac okolo 6 miesiaca. Pamietam, ze polecialam do lekarza, jak kretynka, bo co on w koncu moze, a on zaczal tlumaczyc, ze moze po prostu skora nie zdazyla wrocic do normy po poprzedniej ciazy i to dlatego. Mam tylko nadzieje, ze mi wiecej nie wyskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91
Ja tez chodakowska zamierzam robic. Przed ciaza robilam skalpel i turbo i byly efekty. Ja rozstepow nie mam ale smaruje sie co dzien.od 2miesiaca ciazy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
dziewczyny ze śląska będzie któraś rodzić na łubinowej w katowicach? gość85 będzie mieć cesarkę tam to wiem a reszta? pytam bo dużo nowych dziewczyn pisze :) mama 3 chlopców też słyszałam że szczupłe bardziej tyją ja zawsze byłam szczupła i wolałabym taka pozostać narazie większych zmian nie widzę w sylwetce ale tak jak kruszynka pisze jeszcze dużo przed nami :) widzę że więcej dziewczyn ma zamiar ćwiczyć po porodzie z ewką to może założymy później nowy temat ćwiczących mamusiek czerwcowych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
kurcze jestem strasznie ciekawa jak będziemy sobie z mężem radzić jak już mała będzie z nami i jaka ona będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale smarujecie się specjalnymi specyfikami dla kobiet w ciaży czy normalne ? ja teraz pryskam się olejkami i smaruje z AVON :) i niestety ja mam tendencje do tycia oraz do rozstępów :( Jak dzisiaj się zważyłam , fakt po całym dniu jedzeniu więc zawyżona to załamka :( koniecznie muszę zmienić dietę ! na zdrowszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91
Chetnie sie zapisze na nowe forum! Nie ma to jak wspolna motywacja do cwiczen:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91
Tak jak smaruje tymi specjalnymi dla przyszlych mam jest gesty i bezzapachowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
dokładnie magda tym bardziej że już się trochę "znamy" :) mam tylko nadzieję że będziemy miały siłe i czas przy naszych maluchach na ćwiczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×