Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

gosc chyba juz nie jest w ciązy:) ale mi się dziś pic chce, zaczynam 3 butelkę wody pewnie po chipsach skusiłam się dziś na troche mimo obiecanek, że nie bedę. oczywiscie teraz standardowo mam wzdęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
Aaa to moze czegos nie doczytalam :P Moja zaraz pewnie zacznie swoje wieczorne tance jak zwykle :) lubie to brzuch caly faluje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Flavia to po co tyle żresz :/ chipsy, może jeszcze kolejna paczka je zagryź to ci przejdą wzdecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce mi się nawet odpowiadac na takie głupie zaczepki. Nie wiem komu sprawia przyjemnosc prowokowanie cięzarnych ale raczej nikomu o normalnym rozumie. brzuchatka- przewaznie dzieciaczki wieczorem takie aktywne, u mnie to samo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten gość to jedna z piszących z nami dziewczyn.Inaczej nie zagłebiałaby się w to forum.Domyślam sie która to .Ale kończmy ten temat.Czekamy na wiesci od moze nie jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolka a mi się wydaje że nie, bo jak czytałam inne tematy to na niektórych są podobne komentarze a nawet jeszcze gorsze. A kogo masz na myśli? myślę ze żadna z dziewczyn ktore piszą na stałe nie robiłaby tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goraco sie tu zrobilo, niepotrzebnie. Powinnysmy sie wspierac, a nie klocic, bo to nic nie da i tylko brzusie sie denerwuja :) Jedna moja znajoma ma hopla na punkcie Reiki - to japonska filozofia, ktora opiera sie na istnieniu pozytywnej energii duchowej. Jej zasady to: Chociaż dziś nie martw się Chociaż dziś nie złość się Chociaż dziś bądź wdzięczny Chociaż dziś pracuj uczciwie Chociaż dziś bądź miły dla innych Moze tego sie trzymajmy :) mozeniejeden - odezwij sie jak znajdziesz chwilke, masz tu same zyczliwe kobietki, ktore mocno trzymaja kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakubusia09
hej nie pisałam dlugo troche sie u was dzieje, nie zwracajcie uwagi. Mozeniejeden trzymam kciuki, jak tak to wszystko poczytałam o waszych wizytach w szpitalu to sobie myśllę ze u mnie cudownie jest:) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Hej mamuski. Ja bylam dzis w gosciach, jestem tak po tym zmeczona jakbym ciezko pracowala. Czy wam tez brakuje czasami sil? Dostalam dzis od bratowej kocyk, album dla dziecka i ksiege imion. Ale cos z m ;) ciezko nam sie zgodzic choc jeszcze jest troche czasu. W czwatek zaczynam szkole rodzenia, a jutro moze fryzjr. Mozeniejeden trzymam za was kciuki. Jak bedziesz miala jakies wiadomosci napisz, na pewno kazda z nas bedzie cie wspierala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Nawet mój m pyta czy mozeniejeden juz cos napisala... mamo3ch bardzo mądry tekst:-) tego powinnyśmy sie trzymac:-) a espumisan mozna w ciąży? Jeśli dzieciaczki malutkie mogą to my chyba tez? To chyba sie nie wchłania tylko przelatuje i pomaga? my dzisiaj bardzo fajny dzien mielismy, zakończenie igrzysk oglądaliśmy- coś pięknego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
hej dziewczyny, czytam was dalej regularnie ale mało piszę ze wzgledu na te beznadziejne komentarze. Po co się stresować. Też razem z wami czekam na wiadomość od mozeniejeden i trzymam z całych sił kciuki za nich. Mój synus przez ostatnie 2 dni bardzo ale to bardzo mało się ruszał.Miałam dziś jechać do szpitala sprawdzić na usg czy wszystko ok ale od 4 rano zaczął uprawiać w moim brzuchy gimnastyke i kamień z serca. Co do łożyska do jak najbardziej prawidlowe jest na tylnej lub przedniej ścianie macicy. Natomiast przodujące to takie znajdujace sie blisko ujscia szyjki lub nawet na szyjce i wtedy wskazane jest cc. Czasem sie łożysko przesuwa, tak było u mnie w 12 tyg mialam na przedniej scianie , teraz mam na tylnej. Nie denerwujcie sie głupimi komentarzami, szkoda stresować nasze dzidzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakubusia09
Nie pisałam dużo w poprzednim poście,bo ostatnio jak próbuje wysłac wiadomość to mi sie nie udaje. Pisze z ipoda i może zasięg ruteraa za słaby. nie wazne juz jest ok:) . Miałam wizyte przed czasem bo mi brzuch twardniał mocno, w moim przypadku to położenie dziecka bo szyjka ok, wszystko ok. macica sie "broni" przed rozpychaniem. Pisałyście o porodach o znieczuleniu, ja chce znieczulenie koniecznie mam nadzieje ze dostane:). a moze pojade do szpitala okaze sie ze 8 cm za pozno szybka akcja i bedzie tak też bym chciala:). Ona 33 nie bój sie zarazków moj synek ciagle przynosi cos z przedszkola trraz po 2 tyg przerwy byl 3 dni i znow chory. Ja od 1 marca bede juz na zwolnieniu to kubuś tez zostaje ze mna:). co do imienia to u nas bedzie dominik lub michał ktore lepsze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Sisilka ja też sie męczę jak do kogoś idziemy, glownie dlatego,że siedzi sie w jednej pozycji. Ale wczoraj jak bylismy u męża brata to mi kazali sie polozyc na kanapie i wtedy bylo wygodniej i od razu fajniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
U nas będzie Michał. Mąż chciał Dominik ale przeforsowałam Michał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakubusia09
Flavia jedź na co masz ochote tylko z umiarem ja byłam u diabetologa i mowił ze jak mi sie zachce to i czekolade moge:) bo wynik kontrolny ok, tlumaczyl mi wszystko co i jak. oczekujaca a ty musisz miezyc cukier czy dieta wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisilka-ja też się tak męcze, nawet jak pójdę się umyc to wracam zsapana, to samo jak gdzies trzeba podejsc z samochodu, ale to jest normalne. A w gości to nawet nie chodzę teraz bo nie usiedzę długo w jeden pozycji, jest niewygodnie brzuszek przeszkadza i najlepiej na leząco albo na półleżąco ewinkaa- gdzies słyszałam że mozna ale nie jestem pewna więc sprawdz jeszcze. mamakubusia- oba ładne, ja bym dala Dominik z tych dwoch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakubusia09
hehe te same imiona mi sie przyśniło dominik ale michaś też mi sie podoba, moze zadecyduje jak zobacze po porodzie:). CZy ktoras z was odwiedzala ostatnio hm? ja dopiero w piatek gede a upatrzam sobie na stronie taki kombinezon z msterialu jak bluza dresowa z kapturkiem nie wiecie czy sa w sklepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie cos dzisiaj zoladek meczy I troche sie gryze, bo w moim szpitalu zniwo zbiera rotawirus :-( Moi chlopcy wczoraj wieczorem nieco goraczkowali, ale dzisiaj wydaje sie byc ok. Mam nadzieje, ze nic nie przywloklam do domu, bo od jutra koniec ferii I czas do szkoly wracac. Mlodszy juz od rana rozpacza :-D I znowu mnie wylogowalo, ten telefon doprowadza mnie do szalu :-( Mama3chlopcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dominik tez byl na mojej liscie, ale m sie krzywil, bo moj byly tak mial na imie :-D Mama3chlopcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzuchatka ten komentarz po demną to niemuj, każdy może cos tu napisać bo jest niezalogowany, muj nick to będzie,, wykrzyknik" to będzie wam się kojarzyło zemną :-) pewnie że bym chciała zostać z wami,a wciąży jestem mam na 20 czerwca płci jeszcze nieznam ,mam nadzieje że sie teraz ujawni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
Mozna brac espumisan pytalam swego czasu w aptece i gina. Ja dzis mam jakis mega apetyt ciagle bym cos jadła (zaraz pewnie uslysze ze wpier....am jak swinia :P ) nawet nie jestem glodna tylko mam ochote jesc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo kubusia- ja jem własnie na co mam ochote. Wszystkie wyniki mam dobre więc tez nie musze z niczego rezygnowac, ale w sumie to nie mam dużego apetytu. dzisiaj tak jakoś mnie naszlo na chipsy to zjadlam pół paczki i oczywiście jakiś gosc przeczytal i już komentarze, a to bzdura jest bo ja takie rzeczy to jem raz na jakiś czas ze względu własnie na wzdecia. Poprostu czasem coś się zachce, to normalne. Ale jak ktoś nie ma sie czego przyczepic to i płotu się uczepi, masakra, to forum coraz gorsze, nie dziwie sie niektórym dziewczynom że nie chcą już pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja natomiast w ciągu dnia wogóle nie leżę.To mnie rozleniwia i potem nic mi sie nie chce robic a mam nie mało pracy przy trzech rozrabiakach.Tym bardziej ze są ferie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
U mnie tez zdiagnozowali cukrzyce ciążową. Dieta narazie wystarcza ale mam glukometr i mierze po posiłkach. Jeszcze 3 miesiace takiej diety, jedyny plus to taki, ze malo sie przybiera na wadze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
ja od wczoraj mam wilczy apetyt nie wiem co mnie tak naszlo, mam ochote na wszystkie smaki, slone, kwasne, slodkie, na obiad dzis zjadlam wiecej od meza potem rzucilam sie na ciacho oczywiscie kolacji tez sobie nie odpuscilam i teraz mam ochote na cos jeszcze mimi ze czuje sie pelna;) moze to ta ladna pogoda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
Nie zniechecajcie sie dziewczyny zawsze znajdzie sie ktos ktoo ma cos bardzo 'waznego i madrego' do powiedzenia olejmy to. Ja uwielbiam nasze forum i nie chcialabym zebyscie z niego rezygnowaly... Gosc od wykrzyknikow to jakos dlugo nie znasz plci male nie chce sie mamie pokazac chyba ;) Ja tak naprawde plec mialam potwierdzona na polowkowym prenatalnym i potem juz nie pytalam wiecej i nie prosilam o sprawdzanie, myslicie ze to sie jeszcze moze zmienić? Na nast wizycie poprosze lepiej o potwierdzenie nie chciałabym sie zdziwic przy porodzie heheh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
Widze ze wszystkim nam apetyt dopisuje i dobrze :D tylko wiecie potem bedziemy wygladac jak buldogi farncuskie :P (haha chyba tak to bylo, nie chce mi sie szukac takich glupot) A wlasnie gosc85 jak z ta dieta? Bardzo ciezko sie jej trzymac? Jakas scisla ta dieta czy masz unikac niektorych rzeczy po prostu? Patrząc na moj obecny aptety to nie zazdroszcze :/ chociaz plus taki wlasnie ze nie bedziesz miala tyle do zrzucenia co ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuchatka ja 3 razy pytałam za kazdym razem innego lekarza i każdy mówił że chłopiec. tez nie chcialabym się zdziwic przy porodzie dlatego lepiej zapytac dodatkowo teraz kiedy maluch już większy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej dziewczyny ja dziś byłam na giełdzie staroci,ale nic ciekawego,później pojechaliśmy do smyka- i super Pan ochroniarz tłumaczył nam o co chodzi z wózkami,nosidełkami i stelarzami do samochodu.Godzinę czasu,szok.Taka wiedza,super gościu,aż już miałam dość,bo brzuch stwardniał. Pozniej pojechaliśmy tradycyjnie na niedzielny obiadek u moich rodziców, a tam zjadłam pyszności,niestety część wzdymających: swojską kapustę od babci i ogórki kiszone,a w domu zjadłam czekoladę Milka:) nie wiem czy można espumisan,prawdopodobnie tak, ponoć na zgagę można leki typu rennie.Tak się najadłam, niestety nie spuszczam gazów, tylko jestem wzdęta jak koń;)brzuch wielki i ciężko trochę.Kapusta i ogórki kiszone swoje mało kaloryczne. Flavia- ja czipsy wczoraj zjadłam, nie mogłam się powstrzymać, mąż kupuje i mnie to kusi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×