Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość Agata89R
w mówili, czemu sie nie rusza już 2 dobe, co może być przyczyną? no to rzeczywsccie, nie wiadomo na co patrzeć, skoro jest az taka duza rozbieżność i nie wiadomo, kiedy doszło do zapłodnienia,ja bym sie trzymała tego z okresu, ale była przygotowana już napewno w maju, czyli wszystko dla dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
Co do wozkuw ja tez mam wielki dylemat i ciagle zmieniam zdanie.... Do wczoraj myslalam ze chce tako city move (albo notmalny albo z serii marine), oglądaliśmy go w sklepie bardzo lekko sie prowadzil i ma swietna amortyzacje ale im wiecej czytam w necie i ogladam zdjecia tym mniej mi sie jakos podoba. Swego czasu chcialam tez mure 4 lub 3 ale teraz jakos mi sie nie podoba wizualnie... Dzis natknęłam sie.na nowosc od x landera x-pulse i janarazie bardzo mi sie podoba ale nie widzialam go na żywo wiec nie wiem jak sie prowadzi kolorow tez nie.ma zbyt duzo do wyboru ale podoba, mi sie bezowy mozna wybrac inny kolor gondoli i i ny slacerowki... Ehh ciezki wybor ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
Jezu wózków oczywiscie sorry :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozeniejeden, podobno im pozniej robione usg, tym gorzej I mniej trafnie wyliczony termin porodu. Gdzies byl podany link do filmiku na youtube, na ktorym lekarz tlumaczyl, ze najtrafniej mozna wytypowac przypuszczalna date porodu bodajze przed 11 tygodniem. Poza tym to jest zawsze wylacznie data szacunkowa, bo terminu nie da sie wyliczyc co dnia, a jedynie plus minus. Podobno jest tez taki sposob, zeby do dnia zaplodnia dodac srednio 266 dni. W internecie jest masa tych kalkulatorow, ale nieregularne cykle utrudniaja sprawe. Mama3chlopcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozeniejeden, a probowali Cie podlaczyc pod KTG? Ktory to tydzien? Mama3chlopcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
Moze nie jeden ja bym tez sie sugerowala datami z pierwszych usg tych na ktorych lekarz mogl jeszcze zmierzyc cale dziecko tzn od glowy do pupy dalsze pozniejsze usg nie sa tak dokladne tak jak mowi mama 3 chlopcow to bedzie chybaa w Twoim przypadku najbardziej wiarygodne... daj znac czy cos sie zmienilo w sumie mogli by jjz dzis zaczac cos robis w sensie pobudzac jak jakos a nie czekac do jutra taka niepewność jest najgorsza ale wazne ze serduszko bije trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze faktycznie powinni coś robic, żeby malenstwo się obudziło, bo tak to nie wiadomo o co chodzi. i ktg tez mogliby zrobic, ze mną lezała dziewczyna w 27 tyg ciązy i jej robili, pytalam położnej to mówiła ze od 6 mies robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
mozeniejeden- rozmawiałam z mamą dziś o Tobie, mówiłam,że serduszko bije, wszystko ok, tylko nie przewraca się. Mama powiedziała,że może śpi,albo po prostu będzie spokojne dziecko, nie każde musi być jak szatan;) także nie denerwuj się,a może ma coraz mniej miejsca w brzuchu i nie chce się Jej przewracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
co do daty porodu,to tylko siły wyższe raczą wiedzieć kiedy urodzimy,więc ja się nie sugeruję datami. Opowiadałam dzisiaj,że dziewczyna zrobiła zakupy dla dziecka i tak się umęczyła że 2-3 tyg.wcześniej urodziła,a może tak miało być i już.Każdy się zdziwił:) tego nawet lekarze nie wiedzą. Jak wszystko nawet dobrze to trzeba wg mnie liczyć z zapasem 2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozeniejeden-oby wszystko bylo dobrze. informuj nas na bieżąco i nie stresuj sie za bardzo, bo to Ci nie pomoze. ja tez mam pewne watpliwosci co do daty porodu , bo w zasadzie podali mi 4 rozne. na pierwszej wizycie potwierdzajacej ciaze , mialam termin na 13 czerwca. na wizycie , gdy zakladalam karte ciazy mialam termin na 23. a na prenatalnych lekarz mi powiedzial ze z usg na 20 czewrca a z om na 16 czerwca. zaraz policze te 266 dni od daty zaplodnienia :P skusił mnie ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
według sposobu Mamy 3 chłopców to urodzę 17 czewrca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
33ona no faktycznie super rada - dzieckojest po prostu leniwe to nic ze się nie rusza niepotrzebnie dziewczyna leży na obserwacji. Brak ruchów to po poprostu taki charakter dziecka. Weź się postaw w sytuacji dziewczyny za nim coś znów glupiegonapiszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
33ona jakbyś nie daj Boże nie czuła ruchów to wiedz ze to pewnie taki charakter dziecka nie idź na IP bo z charakterem dziecka nie wygrasz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
i znowóż głupie ataki beznadziejnych lasek, no cóż frustracja musi być,weekend,nieudane życie osobiste, pozdrawiam gościa anonimowego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd się biorą Ci hejterzy? 33ona ma dużo racji.******iwość zależy od usposobienia i temperamentu dziecka. Poza tym zasugerowała to wiedząc już,że badania szpitalne wykazały,że z dzieckiem jest wszystko w porządku. Nie rozumiem? Mamy straszyć Naszą koleżankę? W moim wypadku też ruchy były na początku baaaardzo sporadyczne. Czasami nie czułam ich dobę. Pózniej dowiedziałam się,że to przez łozysko na przedniej ścianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie z om wychodzi 20.06, z usg 15.06, a z plus 266 dni 14.06 :) Jestem prawie miesiac do tylu, w porownaniu z niektorymi z was, ale ja najprawdopodobniej bede rodzic przez cc, czyli po 38 tygodniu ciazy. mozeniejeden - odezwij sie! Jak tam dzidzia? Moze setke walnij, to sie obudzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozeniejeden
Hej wszystkim. Znów mialam problemy z telefonem i nie chcial odpalić neta,wiec dopiero dzisiaj pisze. Podlaczona mam byc dopiero dzisiaj jesli im sie nie uda.Nie wiem czemu tak,ale to nie ja jestem lekarzem wiec Oki. Pytalam sie o przyczyny,chodzilam za lekarzami jak jakiś rzep byle by sie cos dowiedzieć. Dostalam odpowiedz od mojej gin. Nie zacytuje wam dokladnie bo oni maja te swoje terminy. Wiec tak,domyślają sie co moze byc przyczyna jednak nie maja 100% pewnosci i wychodzi na to ze tych przyczyn maja wiecej niż jedna. Powiedziala ze na ta chwile nic mi nie powie, bo nie ma tej pewnosci i nie chce mnie niepotrzebnie straszyć, jeśli dzisiaj im sie nie ida będę miala badania różne które moze pomoga potwierdzić przyczynę i wtedy mnie zapozna z tymi przypuszczeniami. Jeszcze trafilam na taka mende na sali ze szkoda slów..ma 20 lat teraz 4 dziecko w drodze i sie wywyzsza a jak miala cos napisać dla lekazy(chyba jakas ankieta dla rodzących,co potem dają ta wyprawke mini) to ponad godzinę jej to zajęlo. najbardziej sie boje co jak im sie nie uda.. Bo przecież przez brzuch malo co będą mogli zrobić,nawet juz mysle czy przypadkiem nie będą mieli zamiaru przyspieszyc mój tp. Nie wiem co myslec,najgorsza wlasnie ta niepewność,juz wszystko chodzi mi po głowie,ale moze i lepiej ze nie chcą mi nic powiedzieć.. Okazalo by sie ze ich wiesci nie są za wesole i bym teraz chodzila jak zoombe albo wpadka w panikę. Zostaje tylko czekac...ok 11 mam mieć próbę,ale moze sie przesunac, czym nie mam sie martwic,gin powiedziala ze tym razem chcą to tak zaplanować ze moze potrwać kilka h.nie wiem jak tym razem to będzie wyglądać,wiec jak będzie po wszystkim napisze,o ile będę miala chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozeniejeden, lepiej nie szukaj po internecie, bo tylko sie bedziesz nakrecac. Lekarze zawsze powtarzaja, ze doktor google to najgorsze, co mozna zrobic, bo tam jest zawsze pelno strasznych opowiesci dziwnej tresci. Lece do roboty, ale bede tu zagladac. Trzymam kciuki, Mama3chlopcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w necie pisze,ze najczęstsza przyczyna braku ruchów dłużej niż dobę to niewydolność łożyska.Moze tez byc cukrzyca lub nadciśnienie.Myślę,że po badaniach lekarz postawi diagnozę.I le wazy Twoja dzidzia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w necie pisze,ze najczęstsza przyczyna braku ruchów to niewydolność łożyska.Moze tez byc cukrzyca lub nadciśnienie.Myślę,że po badaniach lekarz postawi diagnozę.I le wazy Twoja dzidzia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możeniejednen zmartwiłam się tym co piszesz.A może rusza rączkami czy nóżkami tylko tego nie czujesz.Ostatnio na usg moje dziecko ruszyło nogą i nawet tego nie poczułam,a z tad wiem ,że lekarz mi powiedział.Trzymam kciuki,żeby wszystko było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jolka kolka,puknij się w głowe,dlaczego straszysz biedną dziewczye! przecież w internecie jest stek bzdur,ale i autetyntycznych historii.zastanów się kobieto zanim coś napiszesz,,dr google"" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Hej mamuski. Flavia ciesze sie ze lekarz pozwolol ci troche pochodzic widze ze twoja mama szaleje na zakupach jak moja. Ale pozwalam jej wsumie wychowala trojke ;) poza tym jak widze jak sie cieszy na wnuka to na wszystko jej pozwalam. . Mozeniejeden wiem ze nam latwo pisac, ale musisz myslec poztywnie. Dziewwczyny maja racje nie czytaj w googlach. Bo tak naprawde jest wiele czynnikow ktore rozumieja lekarze. Moj synus nie ruszal sie wczoraj dopiero dzis rano poczulam pukanie do brzuszka ze jest glodny ;) i wstalam szybko na sniadanie. Ja bede miala x landera od bratowej podobno spisal sie dobrze, bratanica rowniez urodzila sie w czerwcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
mozenie jeden, ja sie też martwie o Ciebie i dziecko, nic nie czytaj, czekaj na tą próbę, dobrze, ze lekarz niepotrzebnie Cie nie straszy, powodzenia, odezwij sie potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
jolka kolka, mozeniejeden pisała, ze dziecko ma miedzy 800 a 1 kg, wiec jest ok jak na swój wiek, śpi w takiej pozycji, że nie można było jej dokłądnie zmierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane witajcie Mozeniejeden Nie jest latwo pocieszac, ale trzymaj sie i nie zamartwiaj, jestes pod opieka lekarzy. Oni wiedza co robia. Mysl pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a mnie chyba zawialo strasznie boli mnie kark, szyja cala nie moge glowa ruszyc ani w prawo ani w lewo, taki straszny uciskajacy bol. jak chce spojzec w ktoras strone obracam sie calym cialem bo sama glowa nie dam rady. Ja juz wczesniej pisalam wozek i kojec juz mam, meza kusi zeby juz robic pokoik dzieciecy, wiem ze sprawi mu to frajde. Sam mowi ty bedziesz myslec jak a ja wykonam. Dziewczyny mam pytanie czy ktorejs jeszcze tak piersi ,,przeciekaja ,, ze sie tak wyraze. po nocy zawsze koszulke mam mokra, i to juz wsumie nie siara ale normalny bialy plyn, nieprzezroczysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w necie to była wypowiedź lekarza a nie internautek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×