Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość 33ona
spamuje mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
o działa, czy Wy też nałogowo jecie mleczne dania?ja kaszę mannę zjadam z sokiem,na gęsto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie flavia najpierw podtrzymaniu a pozniej niechce sie urodzic i badz tu madry:)ja mam nadziewje ze do srody ruszy to rozwarcie i jakos samo pojdzie dalej.ciagle mam te plamienia ale narazie czekam moze to szyjka sie rozwiera?brzuch bolal tylko rano i tyle.m kaze mi lezec a mi sie niechce wcale a pic okropnie mi sie chce.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My będziemy ochrzcić w sierpniu,swoją droga mam nadzieję że trochę dojde do siebie. Chyba zrobimy w domu przygotowaniami się podzielimy będzie nas ok16 więc nie tak źle. Myślę że damy radę. Alkohol nam został z wesela,ciasta mama mi pieczę,jakieś dwie sałatki zrobię. I pewnie tradycyjnie rosół i kotlet albo jakieś rolady . Jedynie tortą zamowie. Byłam po wypis i w zaleceniach dieta lekkostrawna i konsultacja z lekarzem prowadzącym. Póki co dużo pije:-) i zjadłem zupke grysikowa a mała strasznie się ruszala potem:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chyba przesadziłam ze sprzątaniem bo już czuję ból nóg i spuchły jak bańka :P a jeszcze muszę sałatkę zrobić i pyzy nagotować :D ale to zrobię gdzieś za godzinkę :) chyba włączyło mi się wicie gniazdka :D Ciasto już upieczone teraz czekam aż wystygnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esmi daj tego ciasta kawałek;) jakie zrobiłaś? mi się marzy sernik z brzoskwiniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia dobrze, ze sie lepiej czujesz:) esmi zjadłabym ciasto do kawki:) ja uwielbiam makowiec ale mak musi byc mega mokry i mieć duzo bakalii:))) mleczne rzeczy wcinałam całą ciąże ale juz widze, ze powoli mi sie brzydzi, ale taka kaszke manne bym zjadła, ja jestem mleczarz od kiedy pamiętam.Pranie zrobiłam i sie pokulam na piłce, zjadłam zupe brokułową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinkaa, zrob sobie jakis fajny wzorek na kuciapce :-D Niech lekarz I polozna tez cos z tego maja :-D Trzymam kciuki, zeby cos sie ruszylo. Asik, ja lososia kupuje tylko I wylacznie w promocji, podobnie zreszta jak wiekszosc swiezych ryb I smakuje super. Niby mieszkam na wyspie, morze dookola, a ryby sa tak drogie, ze niech to szlag trafi. Aaaj chyba rodzi, bo nic sie nie odzywa. Ja zjadlam czekoladowe ciasto na cieplo z zimnymi lodami waniliowymi, marzenie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny robię kopca kreta bo była promocja w Auchanie :) A ja zrobię nie długo sałatkę z feta :) maz juz mnie meczy od kilki dni :) a jednak dzisiaj pizza bo nie wiem o której maz wraca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
lody.....może się dziś załapię,teraz mi smakuje masło,a zawsze jem kanapki bez posmarowania;) z lenistwa ale wędliny takie jakby surowe to nigdy mi nie smakowały i nie smakują, aha i nie lubię łososia pod żadną z postaci, no może dzwonka na patelni w ostateczności,ten kolor mnie odstrasza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny:-) Mamo3 u mnie już upał ale dziś jeszcze odpoczywam w domu wolę się zregenerowac. Dużo śpię od wczoraj,muszę odespać:-) Ale jutro muszę poplewic bo po deszczach wszystko poroslo i chwastów dużo a teraz słonko będzie więc trzeba korzystać,może ostatni raz przed porodem bo średnio co 2 - 3 tyg plewic trzeba. W weekend mąż musi znów trawę skosic . Super się w domu mieszka ale zawsze kupę pracy:-) Mamokubusia jak u was,jak starszy synek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieciak1987
Czesc dziewczyny, ja mam termin na 5.06 i juz mam dość. Od wczoraj mam tak spuchnięte nogi że kostek nie widać... Zaczynam też juz mieć stres, nawet nie samym porodem, tylko tym co potem- czy dam radę jako matka, wszystko sie zmieni, czy będę umiała zajac sie młodym, czy nie zrobię mu krzywdy... Dziś cały dzień na zmianę śpię i popłakuję, emocje nie do ogarnięcia... Już jestem zmęczona ciążą i chcialabym miec to za sobą. Czy jest tu jeszcze jakas z podobnym terminem i porodem na inflanckiej w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
kasia-ja miałam kiedyś incydent,że mieszkałam 2lata w bloku i na ostatnim piętrze bez windy.Zimą może ok,ale ex oszczędzał i nawet zimą w bloku było zimno, chora sytuacja! Zawsze mieszkałam w domu i teraz też mieszkam,dla mnie dziko się żyje w bloku, NIE UMIEM, MĘCZĘ SIĘ,NUDZĘ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie jest28stopni takze goraco,stopy okropnie bola mnie i cala sie poce.pochodzilam troche zjadlam loda i czekam na porody obejrze dzisiaj:)jeszcze musze bluzke wyprac w rekach ale ona cieniutka wiec moment wyschnie.kasia chwasty naprawde rosna ja dopiero oplewilam a juz zaczynaja rosnac ale teraz to juz po porodzie pojde z igorkiem:)oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ale się na czytałam ;) Ewinka zazdroszczę chciała bym aby mój lekarz coś zaczął działać. U mnie dzisiaj strasznie ciepło ale i duszno. Właśnie poodkurzalalm i tak się zmachalam jak bym maraton przebiegła ;) wczoraj o 22 miałam pierwszy skurcz aż zglupialam bo siedziałam sobie u mamy a tu nagle twardy brzuch i ból a później ok 24 dwa co 12 minut i to było by na tyle :) ale jak powiedziałam m to jego mina była bezcenna ;) taki szok i przerażenie jednocześnie mowie do niego ze spokojnie że to jeszcze nie to a on ale na pewno ale jak to to za wcześnie ale ze o co chodzi :) no tak mnie rozbawil ;) Kurcze jak bym mogła to bym tylko spala jestem jakas ciągle zmeczona nie mam sił na nic głowa mi pęka a jeszcze musze iść do sklepu i obiad zrobić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny mi wody odchodza i zbieram sie do szpitala.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yeeeeeeeeeee oczekujaca trztymam kciuki dawaj znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Noo, się zaczyna dziać:-) dawaj znać na bieżąco:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca- no w końcu:) trzymamy kciuki. myślę, że jeszcze dziś urodzisz. powodzenia Ja własnie przed chwilą drugi raz jadłam obiad, taki mam dobry. zapiekanka makaronowa z mięskiem kukurydzą i serem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczekujaca, powodzenia! Skrobnij jak znajdziesz chwilke! Mama3chlopcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekująca czekamy na relację z porodu i trzymamy kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracając do tematu chrzcin to my też zapraszamy tylko rodziców i rodzeństwo, tylko, że ja mam troje rodzeństwa, a M czworo i wszyscy już swoje rodziny. Łącznie 25 osób dorosłych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech już urodzi, bo męczące było czytanie o jej marudzeniu i rodzeniu od marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
87_asik obys miała rację i nie był to żart kolejny ;) Oczekujaca miejmy nadzieje że to jest ten Twój dzień ;) 3-maj się jesteśmy z Wami ;) odzywaj się myślami jestem z Tobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apropo chrzcin my już mamy date tez na sierpnia ale tylko dlatego że chrzestni sa z zagranicy i musieliśmy się do nich dostosować bo tak mają wolne ;) też robimy w domu i dla najbliższych na 16 osób. U nas nigdy nie było alkoholu na imprezach dzieci i nie wyobrażam sobie aby na chrzcinach było inaczej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu też się małpo przyplątałaś ? Agnes w*********j już, bo bez kitu nic w tym fajnego, że ubliżasz ciągle szczęśliwym i starającym się matkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekują a 3mamy kciuki i powodzenia :D ;* A ja mam pytanie czy Wam ostatnio piesi urosły bo mi właśnie tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi urosly od poczatku ciazy i to dla mnie najgorsze nie chciala tego , zrobily sie hmm mniej jedrne czyli wiadomo bardzi obwisle ;/ to jedyna bolaczka wygladowa mojej ciazy wolalabytm zeby wogole nie rosly i byly takie jak byly jednak mniejsze piersi sa ladniejsze a przede wszystkim jędrniejsze bo lzejsze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×