Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość nomadic
dziewczyny tak piszecie o tym bólu, a mnie to przeraża tym bardziej że u mnie w szpitalu nie ma znieczulenia, a oxy podaje się standardowo przy niemal każdym porodzie. Pa, do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Ikonek to może byc przed dopegyt, ja na początku jak go bralam to tez bylo fajnie,bo w nocy dobrze spalam,ale juz sie przyzwyczaiłam i w nocy nie śpię,ale w dzien oczy mi sie zamykają czasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Ilonek ja też jestem non stop senna ale ja mam ciśnienie dobre, wogóle się nie wysypiam i podsypiam w ciągu dnia, ja mam niskie żelazo może to dlatego, ale czuję się też zmęczona. Może takie uroki ciążowe po prostu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama3chlopców spokojnie u mnie też cisza :P a termin mam na 4 czerwiec :P dzisiaj tylko zauważyłam więcej białego śluzu :P a torby też jeszcze nie spakowałam :P wszystko na ostatnią chwilę :P A dzisiaj jak byliśmy na obiedzie u brata to mnie tak złamało, że musiałam się przespać to tato nastraszył, czy przypadkiem coś ze mną nie tak :P to tato powiedział, że mąż się wystraszył a ja otworzyłam oczy nagle i popatrzyłam się na nich a potem się przebudziłam jak wszyscy kawę pili :P I jakoś jak wróciliśmy do domu to mąż skaczę nade mną :P - zdziwienie bo ostatnio za bardzo nie kwapił się z pomocą....... Ja chce szybki poród :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esmi, to mnie pocieszylas :) Najpierw czlowiek sie nie mogl doczekac tego 9 miesiaca, a teraz taka nerwowka, siedze jak na szpilkach. Tez sie wyspalam po poludniu i teraz czuje, ze bede sie meczyc w nocy. Mam nowy, fajny kryminal, bede czytac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamo3chlopcow ale czym sie martwisz do cesarki nie musisz miec tych wszystki postepow i objawow co my do naturalnego wiec spokojnie :) u mnie tez nic sie nie dzieje w nocy twardnieje brzuch tylko i cisnie mnie na dole i nic wiecej :) asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik, bo ja bym chciala wczesniej urodzic :) Przeraza mnie perspektywa kolejnych trzech tygodni z gigantycznym brzuchem i spuchnietymi pletwami. Samej cesarki tez sie boje, wiec wolalabym miec to juz za soba. I tak chodze i jecze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny u mnie poki co cisza... poza niebolesnymi skurczami i mega kluciem w pochwie nic sie nie dzieje :( a termin na 01.06. Boje sie ze przenosze i bede musiala isc na wywolanie ;( Mamakubusia gratuluje :* Ewinka powodzenia jutro :) dawaj znac co i jak Oczekujaca Ty to sie meczysz biedna strasznie moglo by sie juz rozkulac... Kasia wspolczuje szpitala straszne co piszesz ze wymiotowalas krwia :/ mam nadzieję ze szybko postawia Cie na nogi Asik gratulacje dla kolezanki faj ie miec to juz za soba. Co do znieczulenia na koniec porodu to mi tez caly czas powtarzaja ze nie podaje sie :/ to juz nie wiem jak to jest ja mam nadzieje ze dostane jam bede chciala tak jak obiecuja... Kurcze nie pamietam dziewczyny co pisalyscie jeszcze strasznie duzo do czytania nie da sie zapamietac heheh :) Dziewczyny czy Wy wszystkie mialyscie robiona cytologie w ciazy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama3chlopcow moj czop tez siedzi i ani myśli wypasc za kasdym razem jak ide do toalety wypatruje czy cos sie nie dzieje i dupa :/ Dziewczyny stosujecie jakies do.owe sposoby? Przysiady mycie podlog na kolanach sex draznienie sutkow itd? Moj maz mnie dzis zmartwil bo powieczial ze czul szczypanie przy sikaniu to chyba sex odpada f**k! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Brzuchatka ja chyba mialam cytologię chwile przed tym jak zaszłam w ciążę . jeśli chodzi o domowe sposoby to ja skacze energicznie na pilce, poza tym żyje normalnie,czyli kochamy sie z m, sprzątam,ostatnio myłam okna, ale podłogi na kolanach nie będę myła,bo to za trudne dla mnie:-) . Kasiu bo właśnie jak Twoje zdrówko?lepiej po kroplówkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej wczoraj się wykończyłam tym chodzeniem,byłam na festynie, pozniej w Auchan,i na obiadku u rodziców - kupiliśmy wanienkę,a m błyskawicznie złożył łóżeczko- jest olbrzymie, niestandardowe, tata będzie musiał zrobić przewijak,już dzwoniłam i mówiłam mu o tym:) i kliknęliśmy wczoraj na materac do łóżeczka:) -brakuje mi rzeczy do higieny dla mnie do szpitala, kocyków i kołderki itp.,ale już coraz więcej mam -i wygrzebałam moją torbę podróżną,żeby była do szpitala,na razie jest pusta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
ja podejrzewam,że mój mały grubas zacznie akcję porodową ok.początek czerwca,pierwotny termin z om był 22 czerwiec,a gin mówi,żeby się nastawić na 15 czerwca hmmm -mama też mówi,zeby nie patrzeć,że zaraz 37 tydzień, bo liczy się termin miesiączki, wg starej szkoły, czyli termin ostatniej miesiączki +7dni wtedy poród, oczywiście jeśli wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
u mnie dziś będzie młoda kapusta na obiadek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w piątek kończę 38 tydzień i będziemy coś działac, żeby urodzic na koniec maja. zobaczymy jak będzie. juz bym chciała miec to za sobą i bawic bąbla. co tak mało osób dziś się odezwało z rana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie ja kiepsko ssie czuje w nocy brzuch bolal a rano tak ajka w pierwszy dzien pokresu.w dodatku dalej mam to plamienie ale chyba po badaniu.skarpetek niemoge zalozyc bo az pala nogi tak napuchly.jutro mam komisje o10wiec napisze 33onna co mi powiedzieli.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
oczekujaca-ok, dla mnie bez sensu te badania,chyba wiadomo,że skoro się brało leki na podtrzymanie i ląduje się na IP, w dodatku zawsze przyjmując jakieś zastrzyki itp. to wiadomo,że nie jest się zdrowym jak koń,zresztą wyniki badań z laboratorium też mówią za siebie, no cóż Polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
u mnie jak młody kopnie mnie to czasami czuję taki plusk wodny,zwłaszcza rano to słyszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) ja to nie dawno wstałam , jakoś ostatnio spiaca jestem i moge spac i spac :) mnie to w nocy krzyż bolał i 2 razy do WC chodziłam , dzisiaj chyba ogarne mieszkanie i zrobię ciasto kopiec kreta :) i nie wiem co na obiad zrobic ,macie jakieś pomysły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
33ona no wlasnie a tym bardziej ze babka z krusu powiedziala ze to tylko dla formalnosci,aby jechac stac tam i tracic czas.wy tez macie taka zgage?ja mam okropna teraz powinna mijac a tu ciagle jest.dzis bedzie chyba goraco i caly tydzien piekna pogode nadaja.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
esmi ja mialam ugotowac zupe jarzynowa i rybe z surowka i ziemniakami ale niebede,m mnie wkurza,poklocilismy sie.wczoraj posprzatal w kuchni a ja mu powiedzialam ze fajnie jak tak ktos z tylu d**y nastawia szklanek talerzy i trzeba stac tylko i myc.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj moj tata mowil ze snilo mu sie ze rodzilam na drodze bo nie zdarzylam do szpitala.zaczynaja sie stresowac porodem.jutro wypiore dywany jak wroce z tej komisji to wyschnal.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
ja po jedzeniu i przed jedzeniem mam mdłości,ale nie wymiotuję:( zgaga łapie mnie głównie po 17:00 jak w zegarku i wieczorami jak umierająca leżę i sapię,oczywiście funkcjonuję normalnie,ale jak mogę to leżę,a jak leżę to za bardzo się wsłuchuję w organizm, więc staram się poczytać książkę wtedy:) boję się,że będę wymiotować podczas porodu,albo po:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
ja mam super imprezę rodzinną w fajnym domu weselnym w sobotę i wiecie, nawet nie chce mi się mierzyć nic z moich ubrań, bo wyglądam tak grubo,mam sukienkę lużną,ale nie wiem czy się zmieszczę nawet w nią.Ostatecznie pójdę w tunice:) mój fryzjer gdzieś się przeniósł,więc chyba nawet daruję sobie fryzurę i makijaż- sama się uczeszę i umaluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny musimy myśleć pozytywnie co do porodu :) jesteśmy juz na mecie :P idę sobie kawke zrobic i śniadanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Ja juz przy kawie z mezem. Snila mi sie dzis nasza krolewna karmilam ja piersia ehh ;) jestem ciekawa i pelna obaw jak to wszystko bedzie wygladalo... 33ona ja tez sje boje ze bede wymiotowac przy porodzie jest to prasdopodobne bo jak 22 tc dostalam bardzo silnego bolu to wymiotowalam wlasnie dlatego ze tam bolalo to co dopiero przy porodzie :/ U mnje w szpitalu nie robia.lewatywy standardowo ale ja chyba poprosze zeby wstydu nie bylo no i podobno tez przyspiesza akcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
hej dziewczyny, ja też się nie wyspałam, mogłabym spać i spać, D w szkole, już zrobiłam pranie, na obiad będą ziemniaczki z zsiadłym mlekiem uwielbiam:) mam dziwny metaliczny posmak jak coś jem a szczególnie piję, wylałam dzisiaj całą herbatę do zlewu bo wzięłam łyka i czułam metalem bleeee, strasznie pić mi się chce ale nie mam pomysłu co pić, woda też do mnie jakoś nie przemawia, soki tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam koszmarna noc. Nie moglam spac, dlonie mi tak dretwialy, ze kompletnie nie czulam opuszkow palcow, non stop kursowalam do lazienki, a jak mi sie juz udalo zasnac to albo maz mnie budzil chrapaniem albo ktorys z chlopcow, zeby mu pic zrobic. Na pewno bedziecie miec piekna pogode, bo w Anglii sie popsula I ma padac caly tydzien, a zawsze jest tak, ze jak tutaj leje, to Wy macie cudne sloneczko. U mnie bedzie dzisiaj ogorkowa I nalesniki. Ewinkaa, jak samopoczucie przed wizyta? Aaaj, rozkrecilo sie cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudia -------Zuzanna Zenobia --- ur. 07.05.2014 mamakubusia09 (30l)----Michaś ---ur. 17.05.2014 Początekczerwca (19l)--28.05--------Jan gość85-(28l)--------------29.05----- ---Michał oczekująca(24l)---------30.05-----------Igor brzuchatka 28l---------- 01.06---------Laura asiula84 (29l)------------ 03.06------- Marlenka ewinkaa (29l)-------------03.06-----------Staś maminia22-(22l)---------03.06-------chłopczyk esmi90 (23l)--------------04.06---------Jakub Agata89R (24l)----------05.06- ---------Adam Flavia23 24l-------------- 06.06 --------Krystian A A A J (28l)-------------08.06-----dziewczynka 87_asik (27l)-------------13.06 ---------Milenka Nomadic--------------------14.06--------Kubuś tacia (30l)----------------LEOŚ ur. 02.04.2014r mama3chłopców.-------15.06----------Leoś ilonek (25l)---- -----------16.06-----------Pola mamowa (20l)------------16.06----------Artur kasia2014 (23l) ---------16.06---------Sandra Justi2 (32l)-- --------------17.06 ------chłopczyk Jolka kolka( 32l)---------17.06.-----dziewczynka Nitka999(31l)--------------20.06-------Paweł, Jan swierszczyk(26l)---------20.06-------Nikodem 19magda91-(22l)---------21.06 -------Mikołaj Gosiaczek201 ------------23.06-------Franciszek Sisilka (28l) ---------------23.06 --------Bartuś 33ona (33l) ----------------24.06---------Paweł lacerta (31l)------- --------28.06 -------Marta AIK---------------------------29.06-----dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esmi jeszcze co do w-wskiej to ubieraja dziecko w kokonik wiec ciuszki tylko na wyjscie , brzuchatko - moja kolezanka poleca lewatywe heh a mala dwie :) ja dzis jade z autem do mechanika na dalsze reperowanie i dzis druga rocznia slubu i pogoda piekna jak na slub i rok temu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, brzuchatka ja miałam cytologie na początku ciąży.Co do przyspieszania porodu, nie licze na cud, napewno nie urodze w maju a tak to skacze na piłeczce, seksu nie uprawiamy bo nie wiem jaka pozycje musiałabym przybrac jak najmniejszy ruch sprawia ból, dzis nie dosc ze boli mnie ta rwa po sama lydke to cały kręgosłup. Okropnie boli mnie podbrzusze jak sikam, jak sie wysikam to przechodzi. bole na okres mam ciagle i skurcze też czuje, mimo to sie nie nastawiam bo magnez juz dawno odstawiłam i jakos nic nie rusza takze mlody nie jest gotowy choc mama jest zmeczona, cała ciaza była ok ale teraz ten bol jest uciążliwy i pragne juz syna miec na swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×