Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

33ona, odwazna jestes. Moj maz nie widzial mnie nago od miesiecy. Najchetniej kapalabym sie po ciemku, bo sama na siebie patrzec nie moge :-D Poczatek, a dajesz mu jakies kropelki na kolki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to najbardziej wstydzę się swoich strasznych rozstępów na brzuchu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Początek a Ty juz wyszłaś z maluszkiem? napewno sobie poradzisz sama ze wszystkim, może suszarka na brzuszek? pewnie ma wzdęcia biedny. Ja mam chili corncorn ale czy bede jeść, nie wiem bo coś nie mam apetytu.Gole sie rzadko bo mi cięzko, ale jutro będe się już golić co 2, 3 dni zeby potem na szybko w bólach tego nie robić, najwyżej mnie połozna ogoli, trudno.Ja sie wstydze moich wielkich ud i d**y plus cellulit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka na cellulitis najlepsza jest woda z cytryną wypłukuje toksyny :) Ja też to mam więc nie jesteś sama ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś tego nie było, miałam super nogi, moj nie mogl sie napatrzec na moja pupe a teraz jestem jak potwór z wód :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie wręcz odwrotnie :P zawsze byłam pyzata aż w roku 2012 pod koniec listopada powiedziałam sobie dość ! dieta dość drastyczna ale wszelkie toksyny wypłukałam schudłam w ciągu miesiąca 10 kg a później w 3 miesiące 6,5 kg , przestałam jeść słodycze bardzo sporadycznie , zaczęłam dużo ćwiczyć a moje ciało zmieniło się nie poznania :D i pierwszy raz w życiu czułam się dobrze, atrakcyjnie i się nie wstydziłam :D ale dokładnie po roku zaszłam w ciążę i znowu mam cel aby wrócić do swojej wagi :) mam nadzieje, że mi się uda bo nie chce wydawać kasy na nowe ciuchy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn walkę z nadwagą rozpoczęłam na początku listopada :D a po roku ciąża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Hej dziewczyny, Ja też wydaje się sobie brzydka i gruba chociaż wszyscy mówią ze wyglądam bardzo dobrze w porównaniu do poprzedniej, usłyszałam ze spodziewali się ze bede wyglądać jak wieloryb heh:) mam to szczęście ze mój M akceptuje mnie zawsze w każdej sytuacji ale ja się czuje nieatrakcyjna. Też muszę się ogolić bo 2tyg się tam nie golilam oj to będzie masakra. Dopakowalam torbe a raczej torby do szpitala, szyykuje ubrania dla synka jak mnie nie będzie, naszykowalam sobie nawet ciuchy na wyjście, nie wiem czemu nastawilam się ze wtedy będzie chlodno:) Teraz robię pranie i dzisiaj zmienię jeszcze pościel. Meczy mnie zgaga, niunio pcha mocno główka do dołu pobolewa mnie coraz częściej i jestem niespokojna. Wszystkiego najlepszego mamusie z okazji naszego swieta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczatek czerwca wybacz nie chcialam cie urazic czytam was i nie chcialam ci w zaden sposób dopiec tylko poczułam sie tez nie miło napewno cie bolało ale mimo że mialas 7cm i skurcze to nie urodzilas dziecka wiec dalej uwazam ze nie mozesz porownac ale nic nie bede tego drążyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nogi ogoliłam i jakoś szybko mi to poszło :d pozmywałam i zrobiłam małe porządki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisze tylko tyle ze jedna dziewczyna juz tu pisala kiedys o tym ze macie swoj krag znajomosci i z zaprzeproszeniem ignorujecie inne osoby ktore prubuja z wami sie zaprzyjaznic i niechodzi tylko o nowe osoby jest to przykre ja tu wiecej niewejde i niebede pisac bo szkoda czasu na osoby uzaleznione od siebie tyle w temacie zamiast forum zablokujcie stronke tylko dla siebie ktore wy niezakladalyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wrocilam wlasnie ze spacerku. Sprzatnelam autko, dzis czeka mnie przeglad, dalam rade jeszcze olej sama wymienic, ale juz strasznie ciezko bylo. Pochodzilam sobie po plazy nawdychalam sie swiezego powietrza i od razu lepiej sie zrobilo. Co do golenia to mnie maz juz goli niestety brzuch opadl i ciezko jedna reka trzymac brzuch a druga sie golic, wiec ta robote przejal maz. Miejsca intymne goli on a nogi jeszcze sama dam rade. Co do figury w ciazy, moj wlasnie mowi ze uwielbia mnie w tym stanie, moglby mnie tak ciagle ogladac, czasem lata za mna z aparatem jak szalony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część mamy:-) rozpakowanym życzę szczęśliwego dnia matki:-) Ja się kiepsko czuje,słaba jestem i znów mnie mdli i często ognie do łazienki. Boję się że to albo znów jelitowka albo nie wiem już co... Ja aplikuje globulki bo coś mnie swedzi. W środę idę do gin z wynikiem wymazu. Bardzo mi brzuch ciągnie w dol,nie raz zacięta chodzę... Ja się czuje obrzydliwe brzydko,jestem wielką i gruba i do tego rozstepy i cellulit. Chc już urodzić i znów zacząć biegać,nabrać sił i energii. W sierpniu chcielibyśmy ochrzcić i chce jakoś wyglądac. Początek i jak kolki u dziecka?anie chcesz żeby mąż wzial ojcowski lub opiekuna ciebie? Oczekujący i co u was? U mnie nie fajna pogoda jakoś mi duszno i źle,będę spać cały dzień znów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamo3chłopców ja zaczęłam używać w 6 dniu po cc, bo dopiero w 5 dobie nas wypuścili ze szpitala (u nas tyle trzymają). Ja mam pas Pani Teresa i nawet jest na nim napisane, że jest wskazaniem po cc, poczytaj sobie na internecie o nim. Jest drogi ale warto. Na początku masz wrażenie, że nie możesz oddychać i dziwnie się chodzi (tak jak w gorsecie), ale o to właśnie chodzi, bo to ma usztywniać ranę. A wogóle jak jest nowy to jest nierozciągnięty, ale po pewnym czasie tak się przyzwyczaisz, że będzie Ci dziwnie bez niego. Wogóle też jest taki plus, że jak go masz na sobie, to się nie garbisz, bo on jest dość wysoki. Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam z posiewow :) dziewczyny szalenstwo truskawki po 3,50 haha nie pamietam zsezonu zeby pod koniec maja truskawki byly w takiej cenie Poczatek - to taka przejsciowa nietolerancja laktozy , jesli nie pomagaja sposoby typu masaze rowerek nozkami ukladanie na brzuszku suszarka itp , to proponuje ci odciagac pierwsza porcje pokarmu bo w niej jest najweicej laktozy to z takich ksiazkowych rzeczy , druga Delicon kropelki rozkladajace laktoze, i esputikony itp , moja kolezanka napuszczala cieplej wody do wanny gasila swiatlo i lezala z mala na brzuszku moze woda leciec to dziecko bedzie sie czula jak w wodach plodowych i sie zrelaksuje i uspokoi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, zaczynam sie martwic I mam nadzieje, ze cos poradzicie. Pisalam juz wczesniej, ze mam wrazenie, ze maly jest tuz pod skora I boli mnie okolica pepka I jest coraz gorzej. To absolutnie nie bole porodowe, bo te znam. To tak boli, jakby mnie ktos zbil I zostawil siniak, wlasnie tak tuz nad pepkiem. Boli jak wstaje, jak siadam I chodze, nie boli tylko wtedy, kiedy sie nie ruszam. Za cholere nie wiem co to jest. Nie chce jechac do szpitala z p*****la. Miala ktoras cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na obiad mam mloda kapustke tuszona zboczkiem i marchewką kocham :D i kielbase z grila uwielbiam na zimno taka spieczona i wtedy tak przyprawy czuc przy jedzeniu wiec zawsze pieke wiecej hurtem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm m mamo3chlopcow a sprawdzali ilosc wod ??mnie jak wierci noga przy pepku boli tez ale wody trzeba sprawdzic jak sie czuje dziecko tak przy skorze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie tam sprawdzali :-( Ostatni raz mialam usg w 31 tygodniu ciazy, wtedy bylo ok, ale to bylo 6 tygodni temu. W zadnej z poprzednich ciaz nie mialam czegos takiego, dlatego sie martwie. W dodatku w ciagu tych 6 tygodni maly dwa razy sie przekrecal, raz posladkowo, a teraz znowu glowkowo I zaczynam sie bac, ze moze sie okrecil pepowina I to za nia tak szarpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm a nie ma tam takiej opcji isc np prywatnie do lekarza z usg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja niestety w tym dniu 3 lata temu pochowalam moja mame wiec dla mnie dosc smutny dzien. Ale mam pytanko czy was tez tak piecze gora brzucha? Juz mam to od jakiegos czasu. Mowilam gin ale mowia ze skora sie rozciaga ale teraz to juz staje sie nie do wytrzymania i nie wierze ze nadal sie rozciaga. Co wstane brzuch twardy mimo luteiny magnezu i nospy. Ja juz mam dosc ciazy naprawde, cudownie jest jak sie rusza w srodku ale reszta jest do bani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda bardzo mi przykro , zycie jest bardzo niesprawiedliwe ;/ mnie tez piecze tak jakby na styku brzucha gdzie watroba jak np uciska sie reka albo robi usg to makabra porposru skóra cienka narzady blisko wod juz coraz mniej i to efekt , miesnie tez sie rozciagaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej ja już po obiedzie i pracach domowych. Pranie super szybko schnie w te upały, -mamo3chłopców- zgłoś się do lekarza,pij wodę -kurka wodna ja też chcę truskawki....może gdzieś dorwę, bo dopierowieczorem ruszamy na zakupy i do Mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiq gdzie kupujesz te truskawki ? może z m się przejadę i kupie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asia dzieki za odpowiedz:) u mnie dzisiaj piers z kurczaka ziemniaki i salata na slodko, bez szalu ale ja lubie. Jutro wizyta ciekawe czy cos dalej sie ruszylo. Od dwoch dni jak wkladam.luteine to takie twarde i plyciutko wkladam zeby nic tam nie poruszyc. I tez mam wiecej sluzu. 19Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
kiedyś byłam chuda szkapa i się wstydziłam swojego ciała- maskowałam piszczele -teraz jestem jak to stwierdził m "mutantem" i różnie czasami mam humor i mogę chodzić w bieliznie "mama size" po domu, a czasami się żale i pytam m "czy kiedyś wróce do swojej figury" DZIEWCZYNY MY JESTEŚMY W CIĄŻY I TO NATURALNE,ŻE WYGLĄDAMY TAK JAK CHCE MATKA NATURA:) mysle,że co ma być to będzie, ja na pewno nie będę się katować dietami po porodzie, bo nigdy na takich nie byłam, dla mnie jedzenie to radość:) postaram się tylko jeść tak,żeby dziecko nie miało kolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×