Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość
ja w noc spie ok4h bo czuwam zeby sie nie zadlawil jak mu sie ulewa w dzien wogole niespie,rano jem kanapke i herbate m mi przynosi,obiadu niemam jak ugotowac bo pokarm odciagam w miedzy czasie jak spi.ja znowu puchne niewiem czemu sie tak dzieje.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc marika
hej ja juz po wizycie, gbs+ :/ popsuło mi to całe plany bo chciałam jak najdłużej w domu zostać jak się zacznie... ehh ona33 mozemy sobie uścisnąć ręce w tym powkowaniem naszych m, moj tez codziennie 2-3 a w weekendy to juz hohoho. Flavia nie martw się tak tym gbs-em jak nie zdążysz odebrać wyniku to ci w szpitalu zrobią taki szybki i jak coś wyjdzie to będzie antybiotyk dla Ciebie a dla maluszka po zbadaniu. Upal ze nie wiem co, już dwa prysznice mam za sobą. Gin mnie nie zbadała ale już mi wszystko jedno, jak się ma zacząć to i tak się zacznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
racja taka ze jak dziecko gotowe to samo wie kiedy ma sie urodzic.ja niepomyslalabym ze akurat wtedy urodze,fakt dobrze sie czulam wtedy rano mialam kilka skurczy i tyle.m mowil ze sasiedzi mowili ze dopiero co w grzadkach bylam,dywan wieszalam a zaraz pojechalam rodzic:)ja dziekuje m ze byl ze mna przy porodzie wspieral mnie bardzo.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mnie nie pocieszylas ilonek,tylko ze mnie nic nie boli ani nie piecze. Oczekujaca malutko spisz no ale takie sa poczatki, czlowiek sie boi zasnac... wychodzisz z Igorkiem juz na dwor? Jak.go ubierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie wybralam i deszcz mnie zastal tyle co do auta dobiec ale ulewa niezla marika a czemu wtedy trzeba szybciej jechac do szpitala> oczekujaca a podnioslas wyzej lozeczko lub materacyk sa klinki specjalnie pod materac , i na boczki go ukladaj to sie nie zakrztusi , ulewanie poki co jest normlane jesli bedzie dobrze przybieral (170-250gtyg) to sie nie martw tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do magdy duzo tych leukocytów tylko dziwne ze nie masz objawow, moze to z drog rodnych ..., jesli z moczu to posiew trzeba zobaczyc co to za bakteria i antybiotyk i bedzie git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia ty sie nie stresuj nawte jak urodzisz bez wyniku nic sie nie stanie, moze gin nie przewiduje jeszcze porodu poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca, usmiechnelam sie, kiedy przeczytalam, ze w nocy nie spisz, tylko czuwasz nad malym, bo ja robilam dokladnie to samo, kiedy urodzil sie moj pierwszy syn :) Mialam go tuz obok naszego lozka, cala noc swiecilam swiatlo i bez przerwy sprawdzalam, czy oddycha. W koncu moj maz sie zbuntowal i zrobil mi awanture, ze tak sie nie da ani zyc, ani spac :) Strasznie bylam zla na niego wtedy. Przy drugim dziecku bylam juz znacznie bardziej zrelaksowana. Dzisiaj ide z chlopcami do kina na Tarzana i musze im buty kupic, bo maja juz za male, a Alek dodatkowo potrzebuje kurtke przeciwdeszczowa, bo w starej zamek szlag trafil. To jest dopiero bol w tylku, drogie panie, wszystkie wydatki zwiazane z dziecmi :) A im starsze, tym gorzej, eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc marika
Asik nie mozna czekac na ostatnia chwile bo antybiotyk trzeba podać, po odejściu wod musze jechac w miarę szybko a jak gbs ujemny to spokojnie jeszcze 6h mozna zwlekać, moja gin sie smiala ze jak ma ktoś gbs ujemny to najlepiej na piechotę do najdalszego szpitala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde to lipa , ja w pn mam wyniki oby byl ujemny ... mamo3chl , ja mam kolezanke ktora byla tak wkurzona ze dziecko sie budzi w nocy ze malo depresji nie dostala dodam ze z mezem chodza spac o 18 ... a maz to i wczesniej nawet , i chodzila jak osa mowila : juz mam dosc czemu ten Guwniarz ciagle sie budzi itp nie wiem ja jak tego sluchalam to mnie mrozilo , dodam ze mieszka z tesciowa i jedynym jej obowiazkiem bylo dziecko, nie musiala gotowac robic zakupow, sprzatala tylko swoj jeden pokoj , a mimo to byla wielce zzmeczona ciagle, to co maja powiedziec kobiety co musze uprac ugotowac zrobic zakupy zajac sie dzieckiem jeszcze starszym itp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w końcu wróciłam z miasta i oczywiście deszcz nie ominął :P ale byłam na zakupach w Rossmanie są fajne promocje :D zaoszczędziłam prawie 13 zł :P z kuponem 20% :D Kupiłam prawie 2 kg truskawek :D i zaszłam jeszcze do sklepu z pieczywem :D Nażarłam się wszystkiego i teraz odpoczywam :D Byłam na KTG i zero skurczów , Kuba nie wyjdzie chyba w tym tygodniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik, tez znam taka jedna. Ma corke, juz prawie czteroletnia, nie pracuje zawodowo i wiecznie narzeka, jaka to jest zmeczona, umordowana wrecz i kompletnie nie ma czasu dla siebie. Ciagle sie zali, ze mala chodzi pozno spac (faktycznie, potrafi sie klasc kolo polnocy), a o 5 jest juz na nogach, ale prawda jest taka, ze sama jest sobie winna, bo to dziecko nie ma sie nawet kiedy zmeczyc. Wychodzi z nia na plac zabaw raz na ruski rok, dziewczynka caly dzien wisi na laptopie i bajki oglada, prawie w ogole nie mowi, bo nie ma kontaktu z innymi dziecmi, masakra. A juz szlag mnie trafial, kiedy tak narzekala na ten swoj ciezki los, a ja bylam w 6 miesiacu ciazy, pracowalam na caly etat i mialam w domu 2 starszych dzieci. Ale to ona byla, tu cytuje z/j/e/b/a/n/a przy jednym dziecku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Asik ja juz sama nie wiem. Moj m wczoraj ogladal ze mna na tlc nie stoj tak, ja rodze. Przgladal mi sie jak szalony. Az dzisiaj gdy wstal zapytal na powazniee cz ma byc przy porodzie czy nie chce. Rozmawialismy dobra godzine. Ale zobaczymy jak wyjdzie. Dobrze napisalas :) pierwszy porod szybko nie pojdzie. U mnie chlodno ale za to glowa mnie pobolewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina 26
Mam pytanie do was w którym tygodniu mialyscie robione to gbs???? Bo ja jestem juz pod koniec 33 a wizytę mam za dwa tygodnie dopiero...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina 26
Sisilka nie zawsze jest tak ja pierwszy poród mam za sobą i trwał tylko 4 godziny 45 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina 26
Mam nadzieje ze drugi poród będzie tez tyle trwał lub będzie krotszy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Wszyscy mówią żeby do szpitala jak najwolniej ale dokładnie kiedy żeby nie przedobrzyc w druga strone:) ? Ja w niedziele zostaje sama w domu cala rodzina wyjeżdża i mam dylemat co robić czy siedzieć cierpliwie w domciu czy wprosic się do szwagierki ona mieszka na mieście niedaleko szpitala, ale tam jak bede nie położę się, u nich ciągle głośno i gwarno wolałabym byc w domu a do terminu jeszcze trochę niby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina 26
Nomadic ja przy pierwszym porodzie miałam zgłosić się do szpitala bo pani ginekolog dala mi czas tydzień po terminie a tu nic w szpitalu wiedziałam drugi tydzień i dopiero po terminie 2 tygodnie urodziłam miałam wywoływany poród oksytocyna . teraz jestem w drugiej ciąży i mam nadzieje ze urodze w terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina motywujesz hehe :) to moze nam opowiedz czy bylo tak strasznie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ewelina to dlatego szybki porod bo oxy byla, moj maz jedzie na urodziny chrzestnicy w sobote ja nie jade chociaz w sumie nie wiem ale to 2,5h jazdy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Ewelina ja też przenosilam tydzień czasu ale samo się zaczęło. Nie wiem, ale mam wrażenie ze to juz niedługo :D ta ciąża bardzo się różni od poprzedniej, no zobaczymy. A mam pytanko do Ciebie czy skoro po 2tyg miałaś wywoływany poród to miałaś wpuszczany taki płyn do szyjki macicy który przyspiesza rozwarcie? Zapomniałam jak się to nazywa ale u nas 2tyg po terminie podobno to podają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina 26
Asik szczerze gdyby było tak strasznie to nie bylabym w drugiej ciąży teraz wszystko da się znieść. Bol lak bol da się wytrzymać. Tym bardziej ze wywoływany poród boli bardziej niż naturalny bo wszystko idzie swoim tempem rozwarcie skurcze. Mi najbardziej pomagało chodzenie cały czas leżeć nie mogłam bo wtedy bardziej boli na piłce tez super jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina 26
Nomadic nie miałam oksytocyna zrobiła swoje godzine po tym jak ja dostalam odeszły mi wody i rozwarcie z 4 leciało juz szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Mamo3chlopcow może każdy musi sobie z czasem ponarzekać hehe:) właśnie różni są ludzie maja różne podejście do dzieci, ja nie smialabym przy Tobie narzekać :) serio, podziwiam takie mamy. Mnie jedynie wkurza jak moja siostra ciągle mówi ze ja nigdy się nie narobilam (pracowałam żeby nie było) i ze mam tak lekkie i niemeczace życie a ona ma prace 8godz bez dzieci czy innych obowiązków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina 26
Nomadic moja ciąża tez się rożni od pierwszej wszystko mnie boli chociaż w obecnej ciąży nie puchna mi ręce ani nogi.ja dwa tygodnie przed terminem wyproqadzam się ponad 400 km czeka mnie podroż samochodem to jakieś 4.5 godziny jazdy może więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymaz na gbs miałam robiony w 35 t.c.Wynik ujemny.Dzis kończę 37 t.c.Rano miałam silne kłucia w dole brzucha,brzuch mi twardnieje,ale nie często.Dzidzia przeciąga się,wypycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
A mi wręcz kazali spacerować a na piłce to miedzy skurczami 5min spalam, potem wody, łóżko i wtedy oxy. Nawet nie wiem jakie miałam rozwarcie. Przyjechałam do szpitala około 22 a 7,25 synek się urodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina 26
Nomadic to ja wodę pilam cały czas. Chyba ponad dwa litry wypilam przez te 4 godziny. A później druga faza to szybko bo 15 minut i mały był na świecie w sierpniu skończy 3 lata a teraz będzie miał siostrzyczkę która jest bardzo niegrzeczna bo ciągle kopie. Ja nie wiem kiedy ona spi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Jolka ja mam podobnie termin i też takie objawy jak piszesz jak myślisz dotrwasz do terminu? (chyba ze masz coś planowane, sory bo nie pamiętam) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już bym chciała urodzić dziewczyny bo mi ciężko już ... A u mnie kompletna cisza ... nic się nie dzieje- my mówimy Kuba wychodź już :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×