Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość efa
dziewczyny, czy jesli paciorkowiec wyszedl dodatni, to przez fakt ze bedą mi podawać jakis antybiotyk czy cos tam, czy ja bedę musiała z tego powodu dłużej zostać w szpitalu po porodzie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234 bez log
ale lipa ciężko pisac, wątpie zeby przywrócili stary wygląd. U mnie po staremu. Ciśnienie mi dziś skacze raz 140/70 za chwile 120/70 raz górne bylo nawet 145 ale szybko spadło na 130. Wkurza mnie to bo zawsze jak mi skoczy to się martwie i nie wiem co robic. Reszta bez zmian. Juz jestem zmęczona ciążą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta czczcionka mnie dobija wiec magda to ty sie szykuj hehe ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwagi co do nowej szaty kafeterii trzeba kierowac na meila : support@kafeteria.pl kazda cos napisze moze wezma sobie to do serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Efa nie będziesz musiała zostawać dłużej w szpitalu przez to, że dadzą Ci antybiotyk (przynajmniej u mnie w szpitalu tak jest) - oczywiście warunek, że będziesz się dobrze czuła z dzieckiem, to wyjdziesz normalnie tak jak wszystkie inne babeczki:) Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia jesli do 140/90 to ja bym sie nie martwila masz wiecej wody w sobie i stad skacze , poza tym juz duze obciazenie wysilek dla organizmu , ja przez cala ciaze mam RR na poziomie gornej granicy normlany 135/140 na 85/90 nie mialam nigdy nizszego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak wogóle to cześć wszystkim:) Ja wczoraj byłam na wizycie, wszystko ok, cc mam na 17.06., wszystko jest ok. Brzuch jeszcze mi nie opadł, lekarka powiedziała, że jak na razie nie mam co myśleć, że wcześniej urodzę. Chociaż ja mam dziwne przeczucie, że jednak zjawię się w szpitalu przed planowaną datą;) Jak to lekarka mi powiedziała, że mam tendencję do przedterminowych porodów, więc zobaczymy... Pierwszego syna urodziłam 10 dni przed terminem, zobaczymy jak będzie teraz;) Mamo Kubusia i Michasia trzymaj się, wiem jak cierpisz, bo ja jak leżałam w szpitalu 9 dni w połowie ciąży, to cały czas ryczałam, bo tak tęskniłam za synkiem, który był w domu:( Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc efa
dzięki Ola! a ma ktoraś z Was stan zapalny? Mnie wczoraj moja gin chciała zostawić w szpitalu ze względu na stan zapalny, który lecze globułkami Gynalgin i nie ma efektu...chciala mnie polozyc do szpitala na pędzlowanie przez wziernik... Wyprosiłam zmianę globułek i dostałam Macmiror... Ale sie martwie bo może to ważne dla dzidzi zeby to lepiej wyleczyć dobrze w tym szpitalu...co myślicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Po wczorajszej wizycie dostałam skierowanie na patologie Maly jest duży 3860 +- 560 czyli już ma 4kg pewnie. Na razie nic nie będą mi robić jutro usg jeśli się potwierdzi na szpitalnym sprzęcie że jest duży będą rozważać cesarke ale teraz czekają aż coś samo się zacznie .... kurcze jestem taka zła bo gdybym wiedziała że będą czekać aż coś samo się zacznie to bym się nie kladla do szpitala bo na to mogę czekać w domu a mogę tu po leżeć kilka dni a nawet dwa tygodnie !! Fakt że nie rozmawiałam ze swoim lekarzem tylko innym i stażysta. maminia22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maminia czekanie w szpitalu jest irytujace wiadomo lepiej w domu , ;/ .. dasz rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola, a ile lat ma Twój synek? Maminia, rzeczywiście, też bym wolała czekać w domu, ale może on miał na myśli indukcję na dniach, skoro dziecko takie duże. Kurczę, też mnie wkurza to nowe kafe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik dzięki troche mnie uspokoiłaś. A ty masz takie w spoczynku czy po wysiłku? bo ja jak się zmęcze to masakra, a w spoczynku to ok. W szpitalu jak zwykle mnie nastraszyli tymi skokami i dlatego teraz tak sprawdzam ciągle te pomiary. boje się juz cokolwiek robic bo wiem, że wtedy mam wysokie cisnienie. a wode juz zebrałam troche, na szczęscie tylko ręce mi puchną, nogi nie. ciężka jestem jak diabli, nie mogę się ogarnąc z takim ciężarem, wszystko juz ciężko zrobic. Może moj malutki zechce wyjsc w dzień dziecka chciałabym juz go miec. Myślałam ,ze będę jedną z pierwszych która urodzi a tu czekam, jeszcze 8 dni do terminu a jak sobie pomysle ze mogę przenosic to mi słabo. Moje dziecko na pewno juz teraz jest duże i nie wiem czy go sama urodzę za tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakieś jaja normalnie brak słów muszę iść na izbe bo lekarz ze slonimskiej odmówił odczytu KTG a jak rano byłam u lekarza kazał powtórzyć bo coś sie nie podobało Asia byłam u sledziewskiego ... Zdenerwowna jestem .... Esmi90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w spoczynku mam takie ale u mnie dodatkowo arytmia wiec mocno mi skacze tętno i mam przerwy itp , boje sie tego podczas skurczy ale zobaczymy urodze a jak nie to wyjmą :) Flavia dasz rade tak pomylalam o oxy zobaczcie jak gosc85 nie miala zadnych objawow porpdpwych szyjki skurczy itp a patrzecie 3,5h porod szok co nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za dupek ludzie ;/ a nie mozesz isc teraz do święca swojego niech odczyta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do flavi
hahaha flavia nie narzekaj :P trzeba bylo ruszac d**e wczesniej a nie jak ksiezniczka lezec :P teraz to zycze Ci wywolywania w 42 tygodniu :D :D A na cisnienie to sa leki, a nie oszczedzanie sie w koncowce ciazy :O jakies debile te lekarze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie moge bo jest na urlopie a boje sie ze mnie położą ... Esmi90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esmi zrob tak : idz do usk bo dzis dyzur , powiedz ze twoj gin jest na urlopie a masz zrobic ktg i tyle zrobia ocenia u nas nie klada z byle powodu wiec narazie sie nie denerwuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234 bez log
a ja ci życzę żeby ci wykręciło tą krzywą mordę w ciągu 42 godzin. wtedy się zastanowisz co piszesz głupia przebrzydła krowo, a z resztą wypad stąd migiem psycholko , zazdrośnic nam tu nie potrzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia spokojnie wogole ignoruj to , bedzie dobrze posluchaj masz jeszcze 8dni do terminu wywoluja po tygodniu wiec 15 dni jeszcze spokojnie urodzisz :) a nawet jak dadza oxy to porod bedzie szybki i tyle bol wytrzymamy !! a jak nie to wyjmą dzidzie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do flavi
Psycholka to ty jestes :P lepiej nie wyzywaj, bo moge Cie znalezc nie jestes anonimowa, ja cie nie wyzywam. Musisz cierpiec jak bylas leniwa cala ciaze :D :D :D mysle ze wiele osob czekalo na to ze u ciebie sie tak skonczy hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Ale mie wkurza teraz ta strona. Masakra. Ja od wczoraj mam skurcze przepowiadajace. A jak chodze to twardnieje mi tylko dol brzucha. Gdy rano wstalam m stwierdzil ze brzuch sie znow minimalnie opuscil. Oczekujaca mialas male pompowane kolko po porodzie? Kolezanki mi doradzaly abym sobie kupila do domu. Chyba wybiore sie do sklepu zeby pospacerowac i wyjsc z domu. Flavia moj m stwierdzil tak jak ty, najlepiej jakby mlody urodzil sie w dzien dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojego meza chrzestnica sie urodzila mna dzien dziecka i moja szwagierka mowi wlasnie zeby tylko nie na dzien dziecka zeby urodziny nie kolidowaly , bo mieszkamy daleko od siebie , ale pomyslscie jeden prezent lipa lepiej juz niech sie urodza 31maja albo 2czerwca hehe, a mi przy tych skurczach przepwoiadajacych (wlasnie mialam teraz ) to clay brzuch twardy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234 bez log
asik- no niby racja, urodziny powinny byc wyjątkowym dniem a nie takim kiedy wszystkie dzieci świętują, ale taka fajna data heh. z resztą co to za różnica:) mi tez brzuch twardnieje az zołądek mi gniecie jak się twardy zrobi. Ale to kilka razy na dzień tak mam gosc-widac że masz coś z głową nie tak. masz wogóle takie pojęcie o ciązy jak swinia o niebie, Ja mam w zaleceniach ze szpitala wpisane OSZCZĘDZAJĄCY TRYB ŻYCIa. chyba kazdy kto umie czytac zrozumie, chyba ze ktoś jest głąbem. Sisilka ja to mam brzuch raz nisko raz wysoko, to zalezy jak się maly ułoży, sama nie wiem czy się opuscił czy nie. Ja w pn mam wizytę u gina znowu, a jutro wynik na paciorkowca odbieram. Ciekawe czy teraz będę miała usg ,chyba musi zrobic no bez jaj. powiem tez niech spr te rozwarcie czy się powiększyło. prawie 3 tyg temu mialam 2cm więc jestem na dobrej drodze heh. ja nie mogę się zalogowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc efa
sorki ze powtarzam moje pytanko, ale chcialabym dostac odp :) a ma ktoraś z Was stan zapalny? Mnie wczoraj moja gin chciała zostawić w szpitalu ze względu na stan zapalny, który lecze globułkami Gynalgin i nie ma efektu...chciala mnie polozyc do szpitala na pędzlowanie przez wziernik... Wyprosiłam zmianę globułek i dostałam Macmiror... Ale sie martwie bo może to ważne dla dzidzi zeby to lepiej wyleczyć dobrze w tym szpitalu...co myślicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efa ja nie pomoge ... Flavia daj zdj na poczte ja zaraz wrzuce dwa mojego dla porownania a co do logowania na samej gorze strony jest opcja zaloguj i tam trzeba to zrobic i potem juz przy poscie automatycznie ejstes zalogowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak meile cos daly zmienili juz to ze widac ost strone postów !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak mialam zapalenie to bralam globulki i podmywalam sie jeszcze tantum rosa zeby te bakterie z zewnatrz zlikwidowac, a jak nie pomoze to trzeba zrobic jak lekarz kaze. Bo mnie zawsze przechodzilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×