Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość
A z tym olejem to nie radziłbym..jeszcze dziecko zrobi smolke po tym a po co ci zielone wody..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny :) ja właśnie zauważyłam nową kafe i jakoś dziwnie ... a ja powoli się szykuję do lekarza bo mam na 10 ale idę do innego ponieważ mój jest na urlopie :) Ja mam za to dużo śluzu ale czop nie odchodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc marika
Hej mamuśki, dzis ciezko sie wstawało oj oj tak deszczyk padal cala noc i rano w parapety stukal ze tylko by spac i spac. W nocy raz na siku bylam a rano jak wstalam to mialam taka biala troszke gęstą wydzielinę (sory) a wczoraj od 20 do czasu aż usnelam ok 23 caly czas bole jak na okres. Dzis na razie cisza nic sie nie dzieje. Mammina masz racje - dziwne to nowe café, ja pisze z telefonu i lepiej mi bylo ze starym, ciekawe kto dzis rodzi? Jakieś chetne? :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma takiej opcji zeby odrazu przewedrowac na ost strone ;/ ale dodala m post i mnie przenioslo hehe Maminia juz niedlugo !!!! super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do d**y ta kafe teraz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, gratuluje nowym mamą serdecznie! gość85 tak sie bałaś a masz już maluszka. Mamina22 będziesz miała wywoływany oxytocyną? brzuchatka czop moze wyjsc w czasie bądź przed samym porodem, mi też nic nie poszło, tzn raz cos wyszło ale to był kawałeczek i dawno i napewno nie cały. U mnie cisza, na zaden poród sie nie zapowiada, puchne, nogi nie wchodzą do butów, na szczęscie jest chlodniej dzis i pada...noce sa straszne, nie moge spać, mam taka zgage ze mam mdlosci a nogi przez to ze sa spuchniete bola, bu chce urodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asik no wlasnie bez sensu tak przewijac po kilka stron kto to wymyslil wrr a nie bede pisac postu bla bla zeby sie do ostatniej strony dostac durni ludzie w tej kafe pracuja :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do goscia z podpisem oczekujaca - juz mamy jedna oczekujaca dlatego zeby sie nie mylilo proponuje zmienic troszke nick na czekajace etc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie mozna wpisać hasło na swoj nick bo nie widze tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc marika
Weście sobie ostatnia stronę do zakladek dodajcie to nie bedziecie musialy wertować, co do czopa to ja przy pierwszym porodzie nie widzialam goscia na oczy :) wiec to ze nie odszedl wcale nie znaczy ze to jeszcze dlugo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierw trzeba się zalogować... A mnie trochę mdli ... chyba taka pogoda bo spać się chce. Też mam bóle okresowe ale na razie nic się nie dzieje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki, ten gość to ja :) masakra ale durna ta kafeteria teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dodalam do zakladek wlasnie na poczatku a mimo wszystko mi ustawia na 1 str ;/ co za szit wogole malo widoczne to wszystko beznadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiq bo trzeba wejść do głównego forum wejść w ciąża.... i jak będzie CZERWCOWE MAMY 2014 -> przejdź na ostatnią stronę... Dla mnie to komedia .... dzięki, że napisałaś e-mail ... nie mają chyba co robić :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez napisalam bo mnie to wkur 2 razy pisałam z goscia o durnocue nowego kafe heheh bo nie dalos sie wlasnie zalogiwac przy pisaniu posta a z ta ost strona to przegięcie... Ej serio po wypiciu oleju dziecko moze oddać smolke? To moja położna by tak ryzykowała? :/ nic takiego mi nie powiedziala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc marika
Przecież każde dziecko oddaje smolke po urodzeniu, chyba ze mówicie o czymś innym a ja nie czaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość washeczka
Dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika wlasnie moze sie zdarzyć że odda jeszcze w brzuchu i to jest niebezpieczne może sie zatruć od tego sa zielone wody plodowe tylko ze ja nie wiedziałam że może ja oddać przez to że wypije się olej rycynowy a tak mi położna wspomniala ze w przyszlym tygodniu wypije bo może to wywplas skurcze a co za tym idzie poród ale jeśli nest takie zagrożenie to nie wypije tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika chodzi o to zeby nie oddalo smolki w brzuchu mamy. Pierwszy raz slysze zeby pic jakis olej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba pisac moze cos poprawia , marika po urodzeniu dziecko powinno oddac smolke , ale dzieje sie czasem tak ze odda ja w brzuchu mamy i wtedy sa zielone wody , oze dosc do zakazenia podduszenia etc/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja o tym słyszałam, wywołuje ostrą biegunkę i moze pobudzić macice do skurczy, ja mysle ze nie ma sensu dziecka zmuszać na chama do wyjscia, też mam dość ciąży ale bez przesady, rozumiem spacer, seks czy sprzątanie ale nie takie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide dzis ostatni raz przed porodem farbowac wlosy a jutro na brwi :) zeby sie moja krolewna mamy nie przestraszyla hahhah ;) Uspokoilyscie mnie z tym czopem mi sie wydaje że on mi tak sam nie odejdzie a nie sądzę żebym go przegapila bo wypatruje go dość bacznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A oliwe z oliwek można pić łyżeczkę dziennie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×