Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość
polozna mowila ze duzy dzieciak i ze bedzie szybko rosl.kazala powtorzyc wynik z bilurbiny i jutro jedziemy na pobranie krwi igorkowi:/boje sie ze wyjdzie podwyzszony i trafimy do szpitala.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca nie martw się na zapas, może nic nie wyjdzie. a połozna jak czesto przychodzi u was po porodzie, i ile razy? przychodzi bez zapowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaniepokojona, masz rację, lepiej pojedź do innego szpitala i jak będą chcieli Cię odesłać zażądaj odmowy z podpisem lekarza, jak pisała Asik. Dziwne to, że znając Twoją historię odsyłają Cię z powrotem przy 5 cm rozwarcia. Sama też boję się teraz szybkiej akcji, bo pierwsze dziecko też szybko urodziłam, a do szpitala trafiłam w ostatniej chwili. . Maałaa, różne dziewczyny mają odczucia, ale ja właśnie pierwsze skurcze odczuwałam jako silny ból miesiączkowy. Teraz prawie codziennie rano mam zwykły ból miesiączkowy, ale to raczej nie skurcz, bo trwa bardzo długo i bez przerwy przez jakieś pół godziny albo dłużej. . Mamo Kubusia i Michasia jak tam sobie radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
flavia polozna wczoraj dzwonila i putala czy moze przyjsc,miala przyjsc na12a przyszla na9 i sie niewyrobilismy.mowila ze ak chce to przyjdzie jeszcze to chyba wiecej nie musza przychodzic.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale ja na coś mam ochotę :D kurczę chyba się przejdę do cukierni po jakieś ciastko czy co :D Wy też tak macie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esmi dobre :) Mala - ja tez mam termin na 13 czerwca i z objawow to brzuch mi opadl , skurcze czyli takie trwadnienia mam ciagle , w nocy sie nasilaja i starszny ucisk w kroczu i na o***t :) Flavia jak twoj dzieciaczek bedzie wazyl ok 4kg to spokojnie 1 mozesz nie kupowac, moja kolezanka uzywala 1nek bo mialam chyba ze 3 paczki mala 3800 sie urodzila teraz juz 2 bo sie skonczyly 1 , ale co do dady to akurat mowila ze pampersy sa lepsze bo dady sa mokre zawartosc a w pampku sucha a wiadomo w upal to wazne i dziecko sie nie denerwuje , no i u niej idzie strednio 12 pampków bo mala duzo je :) a po ile wogole sa dady , bo ja kupowalam pampersy 2- 80szt po 29,99, a jedynki kupilam 3paczki 43szt po 19,99, to w tymwypadku chyba dady sie nie oplacaly nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiq ja kupowałam w Auchanie bo promocja była ale 1 nie było więc kupiliśmy od razu 2 :P pięć paczek za 28,99 zł a jedynkę happy z pępuszkiem :P m przeliczał, że drożej wyszłoby z dady :) ale jak nie będzie promocji to dady może będziemy używać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no ja tez wtedy kupowalam wiec tez po 28,99 hehe ja to i 3 tez mam ogolnie mam zapas a 1 kupilam kiedys w rosmanie byla promo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maałaa23
A ja właśnie nie mam takich twardnień, widocznie każdy inaczej to przechodzi :) Tylko takie bóle jak na okres. W ogóle nie mam mega dużego brzuszka, boję się że mała ma za mało miejsca i przez to może mieć krzywe kończyny albo coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaka waga malej ? Asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
mała-ja tez mam mały brzuch i różne obawy esmi-ja myślę żeby iść do sklepu po słodką bułeczkę...;p spakowałam się do szpitala w osobne reklamówki,a pozniej w jedną torbę podróżna wezmę wszystko ubranka biorę na upał i na taką zimniejszą pogodę i mam 2 czapeczki, bo nie wiem która będzie pasować,jakoś trudno mi wyobrazić jakiej wielkosci jest noworodek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maałaa23
Nie wiem ;/ ostatnie USG miałam w 33 tyg to miała podobno niecałe 2kg, choć lekarz to jakoś dodawał wiec nie wiem ile dokladnie miała bo lekarz powiedział że prawie 2 kg. To było moje trzecie USG i już nie będe miała także od tamtej pory nie wiem ile mała waży ani nic... Wiem tylko że jest ułożona główką w dół ale ameryki nie odkrył bo to sama czuję. Więc nie wiem ile waży, mierzy ani nic co bardzo mnie irytuje ;/ Bo na nfz obowiązują tylko 3x USG. Teraz czeka mnie pierwsze ktg ale tam nie powiedzą mi wagi dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
dziewczyny ile macie pieluszek tetrowych i flanelowych? zapomniałam,że mama mi dała 2 nowe białe tetrowe wygotowała nawet;) biorę je do szpitala w razie jak mały uleje,albo przykryję nosidełko jak bedzie słońce palące,lub deszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona33 ja mam 10 tetrowych i chyba z 8 flanelowych albo więcej nie pamietam. do szpitala wziełam 3 tetry i 2 flanelowe. jejku chce dziś urodzic póki jest chłodna pogoda w upał będzie cięzej. jak namówic tego brzdąca żeby już wyszedł. ja do niego mówie, a on sobie nóżkami macha i ma to gdzieś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Flavia teraz ochlodzenie bedzie :) Mala moja w 30t6d -1560g w 35t5d - 2620g wiec mysle ze teoha cis podobnego srednio 200- 250g na tydz licz przyrost asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maałaa23
Dziewczyny ja też z jednej str chcę już urodzić a z drugiej uwielbiam czuć małą w brzuszku i wiem że będzie mi tego strasznie brakować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
Flavia- dzięki:) -niech wychodzą dzieciaczki na świat, dobra pogoda i pora już nie nie:) a co mają się kisić w brzuchach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie teraz upał, poce sie, gruba jestem, teraz ubrałam takie krotkie ciążowe spodnie i wyglądam jak monstrum bo mam okropnie spuchnięte nogi, tesciowa mi kupila baleriny i prawa noga sie nie miesci w rozmiar 40 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tez tak liczę 250g na tydzień, bo ostatnio tak przybierał jak liczyłam. Więc teraz wychodzi mi że ma 3.850

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to dzisiaj mam takiego lenia , że szok nic mi się nie chce ale ciągle coś jem masakra jakaś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi sie apetyt zmniejszyl tzn ogolnie w ciazy nie mialam wzmozonego apetytu ani zachcianek asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się udało jeszcze kupić chusteczki nawilżanie 4-pak z pudelkiem z dada z biedry były ostatnie ;) no ja się dzisiaj dowiem ile mały waży aż się boje bo skoro w 37i 1 dzień ważył 3540 to teraz przy skończonym 39 to pewnie koło 4 kg :/ i ciekawe czy mam jakieś rozwarcie? :) cieszę się że na każdej wizycie mam badanie na fotelu i usg. Właśnie się dowiedziałam że koleżanka która miała termin po mnie na 15 czerwca urodzila 17 maja ale mały zdrowy i jest piękny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się udało jeszcze kupić chusteczki nawilżanie 4-pak z pudelkiem z dada z biedry były ostatnie ;) no ja się dzisiaj dowiem ile mały waży aż się boje bo skoro w 37i 1 dzień ważył 3540 to teraz przy skończonym 39 to pewnie koło 4 kg :/ i ciekawe czy mam jakieś rozwarcie? :) cieszę się że na każdej wizycie mam badanie na fotelu i usg. Właśnie się dowiedziałam że koleżanka która miała termin po mnie na 15 czerwca urodzila 17 maja ale mały zdrowy i jest piękny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się udało jeszcze kupić chusteczki nawilżanie 4-pak z pudelkiem z dada z biedry były ostatnie ;) no ja się dzisiaj dowiem ile mały waży aż się boje bo skoro w 37i 1 dzień ważył 3540 to teraz przy skończonym 39 to pewnie koło 4 kg :/ i ciekawe czy mam jakieś rozwarcie? :) cieszę się że na każdej wizycie mam badanie na fotelu i usg. Właśnie się dowiedziałam że koleżanka która miała termin po mnie na 15 czerwca urodzila 17 maja ale mały zdrowy i jest piękny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja żyje mniej więcej wiem co u was, napisze co u nas mimo ze nie mam chęci a moze to mi pomoże:( jestesmy w szpitalu nadal małem mija juz źółtaczka, moja rana się goi wolno ale goi mam 1/3 poprostu otwarta:( moze jutro założą szew. Mały ok je i spi mleko mam karmie bez kłopotu i bez bólu, taki z niego ssak ze hej, dziewczyny cała ta sytuacja to dla mnie trauma mega tesknie i płacze:(,nie umiem zyc bez kuby, jak to pisze to wyje,juz nie wytrzymuje:( ćzuje jakby ktos mi go zabrał:(. Odstawil mi dzis antybiotyk ale nie wiem kiedy wyjde:( moze w wekemd bojd sie mówić cokolwiek wszyscy wychodza a ja płacze. Jesli chodzi o samo cc juz nie pamietam bólu jedynie boli ze jestem bez kuby:( . Nie strasze ale sie juz napatrzyłam i nasłuchałam o powikłaniach po cc laski to operacja jesli ktos nie miał kłopotow i nie widział to luz ale ja swoje widziałam i przechodze na sobie:( nie martwcie sie wagą ja wyglądam jak trup ale to z tesknoty:( jeszcze troche i psychologa bede potrzebować:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamakubusia09 bardzo mi przykro, że dalej jesteście w szpitalu. Niestety nic nie poradzisz i musisz to przeczekać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję, że moje godziny są policzone. Leżę od rana coś mnie tam ćmi, myślałam, że się rozejdzie ale gdzie tam, co nie zajdę do łazienki to kolejny kawałek. Najbardziej się boję, że się zacznie w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamokubusia decydujac sie na cc nie moglas przewidziec ze tak sie stanie .... ale dzieki temu co piszesz to wiem ze cc to ostatecznosc bedzie dobrze juz niedlugo nie lam sie :) asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×