Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

oliwa z oliwe to na wyproznienie jak najbardziej -ma wyprozenie pobudzenie jelit do skurczy co za tym idzie macicy bo sa obok , ale lepszy jest olej lniany ja tez w weekend farbuje wlosy odrosty mam juz mega wzielam teraz rozcielam palucha jeszcze , jade na zakupy i zalozyc Holter rytmu serca bede z nim nasuwac przez dobre a o 14 wizyta u gin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiq to mnie uspokoiłaś :D hehe a gdzie idziesz zakładać holter ? ja to nie długo jadę na wizytę zobaczymy co inny lekarz powie :D A ja dzisiaj chyba pójdę do cukierni bo coś pysznego :D 22 kg na plusie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, u mnie noc spokojna, nad ranem trochę pobolało, wypadł kolejny kawałek i na razie cisza. Jutro mam wizytę, miałam wczoraj dzwonić do lekarza, ale skasowałam wszystkie kontakty w tym jego nr debil ze mnie :) Uznałam to za znak żeby nie dzwonić. Zaraz w necie poszukam nr do niego. Ja tak się nie rwę do tego dzwonienia bo mnie zaraz położy i rozetnie a ja się zaj... boję. CC jest dla mnie przerażające, a tu wszyscy (Mąż, teściowie, rodzice) że co ja sobie myślę jaki poród naturalny jak mówi, że cc to cc i koniec. Przyzwyczaimy się do nowej wersji kafe, spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby można pić też herbate z liści malin ale gdzie to kupić? chyba w aptece, ja nie wiem czy olej rycynowy jest szkodliwy, ale jakby był to czy połozna by polecała go pić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 20 kg na plusie, podejrzewam, że trochę to woda bo w ostatni miesiąc przybyło 9 kg! Twarz, ręce, klatka piersiowa wyglądają ok, ale mój dół... jak u słonia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata ja pije ta herbate ciezko ja dostac tak w aptece ja zamowilam na doz.pl i tam wybierasz sobie w ktorej ich aptece chcesz odebrac :) kosztuje grosze a chyba cos daje bo od kiedy ja pije mam nasilone te klucia i to rozwarcie male bo male narazie ale sie zrobilo mysle ze ta herbata w tym pomaga ;) tylko ze jest ohyba w smaku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie tez sie zastanawiam czy położna byla by taka nieodpowiedzialna.. w poniedzialek ja zapytam jak to jest z ta smolka. Matko jak mnie wszystkie wnetrznosci bola... ;( Mamusie ktore juz urodziły w wolnej chwili wrzuccie zdjecia maluszkow na maila jeśli macie ochote oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maałaa23
a czy mogę prosić o adres maila? Mam ładne zdjęcie brzuszka to bym się pochwaliła :) Wy tak o tych czopach piszecie a u mnie nic a nic.. Tylko czasami poboli jak na okres i to wszystko. Zobaczymy jak to będzie, chciałabym mieć już jakieś objawy heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubie teraz kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgfds
Hgf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maałaa23
Wysłałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz na wkladce zobaczylam malutki skrzep krwi moze ten czop odejdzie... i klucie mam w srodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała sliczna sesja brzuszka, 91magda moze to czop, podobno jak idzie z krwią to do kilku godzin mozna urodzić, jak taki czysty białawy jak u ilonek to nawet 2 tygodnie:) bo taki z krwią już otwiera szyjkę i pękają naczynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maałaa23
Dziękuje :) http://www.damsko.pl/35571/Maly_slodziak.html za niedługo będziemy mieć w domu takie słodziaki :) Wczoraj miałam jakieś załamanie nerwowe ;/ Cos chciałam zrobić to od razu brzuch bolał, ogólnie jakaś podenerwowana byłam i smutna... Może czuję że to tuż tuż i to dlatego, nie wiem. Boje się że nie dam rady, boję się karmienia, nawału pokarmu, ten temat jakoś mnie przeraża, że ciągle będe musiała siedzieć i karmić i tak w kółko. A to dochodzenie do siebie.. Nie mówiąc o samym porodzie. Boje się nacięcia, szycia. Ale nie tylko ja mam obawy, każdy ma prawo je mieć. Mój dzidziuś był planowany także nie wolno narzekać tylko się cieszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata tylko wlasnie bez sluzu ta krew, mam nadzieje ze to nie z moczu bylo :-/ w nocy mialam 3 skurcze takie pod rzad, moze sie zacznie niedlugo a moze i nie:-P Ja tez mam duzo obaw co do porodu itd... ale staram sie myslec o tym, wazne zeby dzidzi bylo zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maałaa23
Dzięki :) Ide się położyć bo ciągle taka słaba jestem choć śpię normalnie.. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale beznadzieja z ta kafe ;/ z kom to wogole Mala super :) Agatka krew oznacza ze juz tuż tuż szykuj sie :) Ilonek jak chcesz rodzic naturalnie zawsze mozesz sprobowac sa przeciez leki , Ewinka tez miala wysokie RR po lekach a nie miala wsk cc , skonczylo sie cc ale sama rodzila wiec moze twoj lekarz na wyrost troche to robi , ale w sumie wiesz porownywanie Wawy do Bielska na pewno lekarze inni sa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde beznadzieja moze zalozyc forum na innej stronie np na FRIX ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jene
Jak tu przewinac na ostatnia strone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wiem tak jak pisala chyba esmi w swiezych tematach ciaza porod macierzynstwo szukac trzeba czerwcowe mamy i jest opcja przejdz do ost strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze odpowiem - Esmi holter na storczykowej u Kowalczuka , a do jakiego lekarza dzis idziesz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUSIE tacia (30l)---------------Leoś----------ur. 02.04.2014 klaudia --------Zuzanna Zenobia ----ur. 07.05.2014 mamakub.(30l)-----------Michaś ----ur. 17.05.2014 oczekująca(24l)----------Igorek------ur. 19.05.2014 Początekcz(19L)---------Jaś ---------ur. 22.05.2014 Ewinka (29l) --------------Staś------- ur. 23.05.2014 gość85-(28l)------------Michałek------ur 27.05.2014 brzuchatka 28l---------- 01.06---------Laura asiula84 (29l)------------ 03.06------- Marlenka maminia22-(22l)---------03.06-------Michałek esmi90 (23l)--------------04.06---------Jakub Agata89R (24l)----------05.06- --------Adam Flavia23 24l-------------- 06.06 --------Krystian Sisilka (28l) --------------07.06----------Bartuś A A A J (28l)-------------08.06-----dziewczynka 87_asik (27l)-------------13.06 ---------Milenka Nomadic-------------------14.06--------Kubuś mama3chłopców.-------15.06----------Leoś ilonek (25l)---- -----------16.06-----------Pola mamowa (20l)------------16.06----------Artur kasia2014 (23l) ---------16.06---------Sandra Justi2 (32l)-- --------------17.06 ------chłopczyk Jolka kolka( 32l)---------17.06.-----dziewczynka Nitka999(31l)--------------20.06-------Paweł, Jan swierszczyk(26l)---------20.06-------Nikodem marika (29lat)-------------20.06-------chlopczyk 19magda91-(22l)---------21.06 -------Mikołaj Gosiaczek201 -----------23.06-------Franciszek 33ona (33l) ----------------24.06---------Paweł lacerta (31l)------- --------28.06 -------Marta AIK---------------------------29.06-----dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×