Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość Flavia234 bez log
Dziewczyny czop mi odchodzi, taki różowy śluz na wkładce. Jezu panika mnie ogarnęła. Ale chyba jeszcze nie muszę jechac do szpitala co, czy muszę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
nie musisz hehe mojej kolezance czop odchodzil tydzien spokojnie , oczekujacej tez jakos dlugo a i mamy laski ktore juz tyle czasu bez czopa chodza ...poprostu juz niedlugo nic sie nie bój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234 bez log
no to czekam:) chyba ze wody odejdą, jestem podekscytowana boje sie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
no albo skurcze sie zaczną hehe fajnie czekam z niecierpliwoscia na twoja relacje , pamietam zeby podali antybiotyk jak nie zdazysz odebrac , bo teraz sie tyle naczytalam o tym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234 bez log
no własnie jutro o 9 rano kazali dzwonic czy jest i jak jest wynik to o 12 odebrac. Ale pamietajcie że ja nie mam internetu w tel i jak długo nie będę pisac tzn żem w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś dokładnie 37 t 3 dz, chciałabym dotrwać do 38, więc się oszczędzam. Nawet psa wyprowadzam tylko na około bloku. A Ty Flavia ruszaj się to może szybciej pójdzie, trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny super, ja pewnie ostatnia urodze, w lipcu ha ha ha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Agata mysle ze mnie wyprzedzisz hahah wiec zawsze to cos ;p Flavia kurde szkoda ze nie masz neta jak my tu dotrwamy w tym niepokoju haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej, wróciłam od gina, główka nisko,brzuch opadł,ale wszystko pozamykane, kazał pić nospę,żeby jeszcze ze 2 tyg.ponosić małego w brzuchu.mam częste skurcze i kłuje mnie i ciągnie brzuch.skurcz jak zwykle u lekarza, tradycyjnie wystąpił, ciśnienie 110/80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka kolka bez logowania
FLAVIA,mi w pierwszej ciąży jak odszedł czop,to pojechałam do szpitala bo miałam skurcze co 10 minut.Lekarz mnie zbadał,miałam rozwarcie na 3 cm.Podali mi oxytocynę i po kilku godzinach urodziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
lekarz stwierdził,że mogę i tak w każdej chwili urodzić, a w weekend m wyjezdza, tata też wyjezdza, oby nie urodzić jeszcze teraz, nie przybrałam na wadze przez 2 tyg.! co może świadczyć o szybkim porodzie, a jem dalej to samo i tyle samo- czyli bez opamiętania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234 bez log
Dziewczyny byłam teraz w łazience bo ciągle czuje mokro i znowu na wkładce różowy śluz, ale to nie jest galareta tylko taki rzadszy ciągnący śluz lekko różowy. Czy to jest na pewno czop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda bez log
Flavia to moze sie zacznie zaraz u mnie cisza:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234 bez log
jolka ja 2cm rozwarcia miałam juz 3tyg temu, ale skurczy brak ona33- ty jeszcze nie rodz, zaciskaj nogi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
hmm Flavia wiesz co zachowaj spokoj ale ja cos czuje ze to juz niedlugo hehe czekaj na skurcze lub odejscie wod a jak sie boisz zadzown na izbe lub do lekarza to ci powiedza czy cos dzialac czy czekac :) bo bez sensu lezec w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nie wiem. boje się, żeby to nie była krew z jakiegoś innego powodu a ja zbagatelizuje. no ale na necie tez piszą ze jak różowy albo brązowy to czop, aby nie żywa krew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda bez log
Flavia to nie zawsze wyglada jak galaretka jak bylam w szpitalu to dziewczyna opisywala to tak jak ty i to byl czop, bardzo duza ilosc rozowego sluzu... czekaj narazie, ale dziewczyny pisaly ze jak podbarwiony to niedlugo sie zacznie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
moja mama mówiła,że w nocy miała bóle,zabrali ją karetką i urodziła:)kurcze dziś całą noc mnie bolał brzuch,a o 5 rano już nic -kupiłam słodką pościel w Biedronce za 35 zł z Kubusiem Puchatkiem i Pampersy numer 2. esmi- to chamstwo,żeby nie odczytali wyników KTG? co za problem dla nich, nie rozumiem -zjadłam w końcu pierwsze truskawki- ale kwasota;) Flavia- gratulacje, przyszła pora na Ciebie i małego:), mój tylko mnie kopie i robi kłucia w podbrzuszu,aż zasyczę z małego bólu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Flavia moja kolezanka krwawila jak jej sie szyjka skracala i praktycznie cale te 22h na porodowce to krwawila zywa krwia ... 33ona jeszcze masz duzo czasu :) ja mam glowke w dole niziutko naciska na o***t mocno co boli , pozamykane wszystko skurcze czeste mam a nic nie dzieje w zwiazku z tym heh a jestem juz w terminie bo dzis 37t6d czyli 38tydzien , a mierzyl ci szyjke czy cos ile ma cm??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
Flavia- zadzwoń na Izbę Przyjęć i spytaj co robić, ja bym tak zrobiła.Pewnie każą przyjechać i zbadają, no ale tam otrzymasz fachową pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
asik- mi w karcie ciąży wpisał 37tydzień i 4dzień, juz nie chciałam wcześniej pisać,ale od ok.tyg. mam kłucia o***tu,takie to krępujące trochę, tak jakby błyskawica mnie poraziła, taki nerw szarpnie i tyle.Rozwarcie- powiedział,że wszystko pozamykane,ale główka nisko i ,że brzuch opadł.Ja tam nic nie widzę, no może troszkę.Lepiej mi się oddycha i odpukać chyba już zgaga znikła,ale za to niedobrze mi po 17:00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona33 jak pojadę to mnie zostawią na bank, u nas zawsze zostawiają a mam 50 min jazdy samochodem. będę czekac czy coś się bedzie rozkręcac. magda u mnie dokładnie tak jak piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
o to ci tygodnie do przodu podskoczyluy hehe mi zawsze pisze z om a nie z usg , wiem co to bol o/d/b/y/t/u jestesmy chyba na podobnym etapie ale mozna sobie tylko wyobrazic to uczucie jak dziecko idzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślę Asik, że Cię wezmie nagle :) Na ostatniej wizycie miałam wszystko szczelnie pozamykane, minęło 10 dni i coś się święci. Cały czas się martwię czy zauważę odejście wód, bo potrafią się sączyć koleżanka tak miała, co nie zajdzie do łazienki to mokre majtki, dopiero potem mocniej zaczęło lecieć to domyśliła się, że to wody. Głowa mnie zaczyna boleć, chyba znowu ciśnienie skacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
Flavia-podejrzewam,że zostawią, i fakt długa droga,ale długo nie czekaj, bo my nie lekarki,a boli Cię coś?ciągnie brzuch?masz skurcze?twardnienia?najlepiej zadzwoń i spytaj i do 2h zobacz co się dzieje.Najlepiej przygotuj się -umyj spakuj itp. ,bo to nic nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
nie wiem czy to od badnia na fotelu ale mam takie bole kurde myslalam ze to po kefirze czy co ;/ coraz mocniejsze pewnie szyjke poruszyla i temu a nie mam nawet jak do wanny wlezc bo jestem okablowana holterem ;/ boli mocno ;/ auuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
moja mama mówiła,że nie wie co to czop;) a wody Jej odeszły dopiero tuż przed samym porodem, mnie rodziła łącznie 22h w szpitalu , brata szybciej- i o nim mówi w superlatywach, mimo,że był klocek i mówiła,że z nim mniej przytyła, blabla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam skurczy, brzuch nie twardnieje, jedyne co to troszkę boli jak na okres ale nie mocno no i chce mi się do łazienki. spakowane już mam wszystko od kilu tyg torby w gotowości:) wczoraj się goliłam, myłam włosy. Jak coś to tylko szybki prysznic. No zobaczymy co to będzie narazie cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
teraz przeczytalam Cie ilonek i tylko sie zasmialam heh chyba ide sie poloze bo zaraz sraczki dostane ze stresu ;/ przepe , przeptaszam za wyrazenie ale na bank musiala to szyjke zruszyc bo jeszcze nigdy tak nie bolala jakby mnie cos tam rozsadzalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×