Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Sisilka piękna suknia slubna. Chyba tylko sosilka i magda91 wygląda tak jak myślałam:-) magda wygladasz poważniej jak 23 lata na ślubnym na drugim bardziej dziewczeco :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola dziś pierwszy raz przewróciła się sama z brzucha na plecy i od tej chwili robi to nagminnie. Bardzo lubiła leżeć na brzuchu, zdarzało się, że tak zasypiała, a teraz ja ją na brzuch a ona w płacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Ilonek moja tez dzis malo spala za to teraz usnela szybciej niz zwykle heh dzieci maja fanaberie takie zycie nie martw sie :) dzis tak jutro inaczej ;p bo byloby nudno heh wiecie co wkurza mnie to becikowe dzieki esmi pojde moze jesli to warte zsachopdu bo moj maz prace zmienil to musze jeszcze swiadectwa umowy pit zaswiadczenie o dochodach itp porazka jak czytam najpierw dopytam czy jest sens skladac ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91 bez log
Kasia na slubnym bylo rok temu a tym drugim 2 lata. Jak bede miala chwile to wysle aktualne. Ja kazda z was inaczej sobie wyobralam moze jedynie Asik:-) ale fajnie wiedziec z kim sie rozmawia heh:-) Ilonek na spokojnie przemysl wszystko co chcesz zrobic i powiedziec... ciezka sprawa trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co znowu z tą kafeterią? Mała w końcu padła, trzymała się dzielnie od 4 rano. 16 godz bez snu. Chyba czuje, że jestem zdenerwowana i widzi, że coś się zmieniło. Nie było taty, nie przytulał,nie kąpał, nie usypiał. Biedactwo maleńkie. Jak on pijany spał na kanapie spałam z nią w naszym łóżku i całą noc przytulałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nksnbdjbs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Dziękuję Kasiu. Suknie piękna, choć m był załamany jak miał mnie przenieść przez próg ;) był ubaw :D Ilonek decyzja i sytuacja ciężka, trzymam za ciebie kciuki i za córcię. Na pewno jesteś silna i dasz radę. Ja nadal swojego m ustawiam, bo jeszcze nie do końca odnalazł się w nowej roli. Ale wiem że się stara, choć brak mu sił po 12 godzinnych zmianach. Bartuś śpi, a ja szybko do was wpadłam mamusie :) i uciekam. Czas zacząć chodakowską :D ciekawe ile wytrzymam. Pisałyście o okresie, ja już dostałam pod koniec lipca. Gin stwierdził że wszystko ok, odradził antykoncepcję na tą chwilę. Podobno teraz może dać mi tylko jedne leki, a po nich według niego mogę bardzo przytyć i ciągle krwawić. Zrezygnowałam i teraz m niezadowolony ;) bo trzeba uważać :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezu w kółko nie widac wpisów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaS123
dziewczyny a ten skok rozwojowy to w którym mniej więcej tygodniu się pojawia? bo mój ma siedem tygodni i jest nie możliwy tylko płacze boli go brzuszek i nie wiem co jeszcze w poniedziałek było szczepienie czyżby od tego? a może jakieś nasilenie kolki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KasiaS123 skok jest ok 6 tyg ( chyba ). Po szczepieniu moja była dzika przez tydzień. A co stosujesz na kolki? Ja do każdego mleka a karmię mm dodaję esqumisan i jest spokój. Jak karmisz piersią podaj na łyżeczce przed każdym karmieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaS123
podaję infacol i do tej pory bylo ok. ale chyba jeszcze spróbuję ten espumisan karmię tylko piersią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jak sprawdzają się wózki, które macie? Mam peg perego skate kupiłam za 800 zł używany i jest cudowny. Prowadzę jedną ręką, zwrotny, świetny kosz na zakupy i mi się podoba z wyglądu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaS123
pisałyście o mamie3chłopców kiedyś z tego co pamiętam pisała że wybiera się do Polski chyba w lipcu i rezerwowała noclegi w Polańczyku więc może jest na wakacjach i w końcu się odezwie jak będzie miała chwilę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Kasia infacol i espumisan to ta sama substancja kup bobotic forte ma zwirkszona dawke i mozna latwo podac bo tylko 3 krople Kafe zeswirowala kurde kazdy wiedzial jak wygladam haha spalilam z tym zdjeciem w ciazy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaS123
ja mam tutka grandera dostałam od szwagierki bardzo mało używany i też jest w porządku a twój ilonek bardzo mi się podobał jak kiedyś wstawiłaś zdjęcie a dziś w galerii widziałam dziewczynę z takim tylko kolorystycznie inny i o tobie pomyślałam twój ładniejszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaS123
dzięki asik nie wiedziałam ja przy starszym synu je stosowałam i się dziwiłam że nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie leki na kolkę zawierają tą samą substancję, która ponoć przechodzi przez maluszka i nie jest wchłaniana, więc spokojnie można dziecku podawać. Czytałam dużo na temat kolek, bo moja miała od pierwszego dnia życia. Esqumisan podawany 3 razy dziennie nie działał, ale do każdej butelki już tak. Pola zaczyna bąki puszczać w wanience podczas kąpieli, widocznie ją to relaksuje :) A co do męża, wiem, że takie ciągi się jeszcze powtórzą. Normalnie nie pije wcale, nie ma u nas piwka wieczorem czy przy meczu itd, ale jak załapie smak na jakiejś imprezie... ( których nie da się przecież uniknąć ) I po pijaku jest bezwzględny i okrutny, na co dzień kochający, dobry, a jak jest bardzo pijany to mówi takie rzeczy, że szok. Poroniłam, miałam łyżeczkowanie. Tydzień pozniej polecieliśmy na wczasy do Grecji. Drinki opłacone i po jakimś 11 :) mój mąż mówi do mnie " Ty jesteś jakaś bezpłodna, ja przez ciebie nie będę miał dzieci" Myślałam, że mi serce pęknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaS123
Ilonek to naprawdę przykre mój mąż piwkuje codziennie nie upija się ale kilka piwek wypija jak są goście to więcej ale później jest grzeczny idzie spać jak przesadzi nie kłócę się z nim tego nia bo wiem że to nie ma sensu (kiedyś tak robiłam) dopiero na kacu mu głowę suszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik każdy wiedział, że jesteś drobną zadbaną blondynką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
dziewczyny szalejecie z wpisami:)ja niemam czasu na nic.asik ma racje mamy zniwa i jest praca od6do22 a pozniej malego pobawic i padam ze zasypia w minute.ilonek wspolczuje ci,wiem co przechodzisz ja mialam taka sytuacje przed chrzcinami,tez chcialam odejsc ale m poprawil sie na chrzciny i po nich.ja zdj niemam niestety jak bede miec z chrzcin to wysle.a facebooka niemam. Flavia moj wazyl6kg dwa tyg temu a dlugi na71cm,ubranka nosi na74-80reszta mala.dostal na chrzest ladne ciuszki ale za male:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Kasia jakiej firmy kupiłas chuste na allegro> teraz zastanawiam sie czy wybrac nati czy bebelulu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam na pocztę zdjęcia Poli i swoje inne niż te ślubne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
ilonek Pola śliczna, ty również:) przykro czytac takie rzeczy, ale moj brat zachowywał sie identycznie, jakieś komentarze oskarżanie, ale nie miał takich ciągów, ot sie napił i koniec w czasie jakiejś imprezy, takie osoby nie powinny pić alkoholu w ogóle.Oczekująca jak ty dajesz rade? ja bym padła w takim trybie, jeszcze do dziecka trzeba wstać, podziwiam Cie.Na kolki nie wiem co polecic bo moj nie mial, kiedys mial wzdęcia i to dawałam sab simplex albo jak widzialam ze ciśnie pruka a nie umie i ciepla pielucha na brzuszek, pomagało, na dzien dzisiejszy tego nie ma ale dalej raz przed nocnym karmieniem daje 1x delicol i 2x dzien 3 kropelki espumisan i klopotow z brzuszkiem juz nie mamy:) Moj zasnąl po 19, wstal o 2 i o 5:30, nawet sie dzis wyspałam.Co do wózków moj jest okopny, dostałąm go od szwagierki ale nie bede korzystac w ogole ze spacerówki. Ecoline bolder sd, koszyk nisko, zaczepia o ziemie jak sie idzie, zakupów nie ma mowy wsadzić, klekocze stracznie, jest cięzki jak diabli, ogólnie taka maciora, moze i ładny ale nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekująca:-) widzę że pracujesz bez wytchnienia:-) Członek naprawdę chamskie odxywki,ja bym się chyba wyniosła jakby pił kilka dni do zgonu,to jest ciężką sprawa i tak naprawdę nigdy nie wiadomo co by zrobił człowiek. Ja dziś miałam okropny sen aż się obudzilam że łzami i powiedziałam sobie że od dziś już nigdy się nie pokłócił z mężem bo życie jest na to za krótkie,nawet jak to nie będzie moja wina to wyciągnie rękę,trudno się mówi. Dziewczyny moja dziś w nocy wstała 3 razy na cyca,zaczynam myśleć że mój pokarm jest gorszy i już jej nie wystarcza. Mogę dawać butelkę np. Tylko na noc? Bo zauważyłam też że gorzej się rozwija,stanęła jakby w miejscu. Mogę raz podać mm czy będę musiała już cały czas ? Nie wiem co zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do tego wózka jestem mega zadowolona,lekki jedzie sam można powiedzieć,mała ma w nim dużo miejsca,torbą pod wózkiem jest bardzo pojemna,i podoba mi się wizualnie,drugi raz wybrałbym ten sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny :) Ilonek bardzo Ci wspolczuje nie wiem jakbym sie zachowała na Twoim miejscu. ALE nadal jest w ciągu czy sie uspokoił ? Ja to rano ćwiczę kiedy Kuba zazwyczaj śpi. Albo pooludniu a dzis mamy gości wiec muszę mieszkanie wysprzatac iść do sklepu i do administracji. Oczekują a dajesz czadu ;) a dzisiaj zrobie chyba rybke Asik a co do becikowego to wiecej latania niż czego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka kolka bez logowania
oczekująca,podziwiam ze masz siłe pracować.Twoja teściowa powinna Cię doceniać bo inna synowa palcem by nie kiwła.Np.ja.Nic nie robię w polu i w sadzie.Mąż też nie.Tylko jego rodzice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×