Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość asik bez log
pieluszka tetrowa to wazy ok 60, pampers suchy ok 40 plus ubranko 40-80 zalezy co samo body chyba 40 bo wazylam ;p dlatego najlepeij za kazdym razem na golaska i patrzec czy plg taruje wage po polozeniu pieluszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
kasiu mysle, ze to niedobrze ze spadła z wagi, karmisz tylko piersią? na tym etapie dzieci powinny przybierać minimum 700gram na miesiąc według mojej pediatry, a jesli Twoja spada z wagi ? wybierz sie moze do lekarza, albo zadzwon zapytać. Ja tez mam uda i skora na brzuchu, od wczoraj cwicze i musze bo sie lepiej czuje, i szkoda mi mojej dawnej figury,specialnie nie kupuje nowych większych spodni, czekam az zmieszcze sie do starych.A ja nie karmie piersią, mały skonczy 2 miesiące 10 a ja nie mam okresu dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinka ja po kubie dostalam okres po 4 miesiacach okres ok ale jakeczkowanie przed masakra tak mnie bolal brzuch ze poszlam do gina a on po usg poznal se to jajeczkowanie i ze po takiej przerwie moze bolec mocno. Ja moge wazyc tyle co waze chcialabym 5 mniej ale nie mam cisnienia na to:). Moj puszcza piastki jak spi do buzi wklada czesto jak macha łapkami to tez prostuje ale czesto ma paprochy w tych piąstkach. Maly zasna i chyba na kupe sie obudzil a ja mialam nadzieje odpoczac:(, pije cyca moze zasnie:), jak walnie to nie przewijam niech spi:). Flavia masz racje wszystko jest ns maksa drogie szczegolnie dla dzieci szok. Moj m ma urlop tydzień mam nadzieje ze bedzie fajnie mimo ze nie jedziemy nigdzie ale jezioro bedzie :), w pon ide do fryzjera i mam ochote na opalanie m bedzie z malym w cieniu ja sie poopalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gdzie wpisy
defrghj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Justi-tylko pierś, a w dzień to co dwie godziny.rzeczywiscimoze to przez te przerwę w nocy.chociaz slyszalam,ze w trakcie karmienia piersi moze nie byc owulacji ale okres tak,a bol jak dla mnie bardzo dziwny,dzisiaj pól nocy nie spalam bo bolalo.troszke sie wystraszylam,musze isc do lekarza bo juz 11tyhodni po porodzie a ja nie bylam,a mialam cc,mam nadzieje,ze nie ma to zwiazku:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cdad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia oby bylo jak asik pisze bo utrata wagi plus ten śluz o którym pisalas wcześniej to już może oznaczac cos złego... sam śluz tak jak pisałam raczej nie jest powodem do obaw ale pod warunkiem że dziecko dobrze przybiera i nic poza tym mu nie jest hm zapytaj lekarza i zwaz ja za tydzień znów i zobaczysz czy to pomyłka czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie bo od wczoraj Kuba strasznie latał rękoma bo buźce ... myślałam, że to rozwój a dzisiaj zobaczyłam wielkie płaty jakby łupieżu na główce więc podjęłam działania i zaczęłam oliwką i czesać. A nie dawno znowu zobaczyłam, że się drapie ( buzie całą podrapał ) i znowu wzięłam na oliwiłam główkę i założyłam czapeczkę i poszedł spać czy to jest ciemniucha ? i jak najlepiej ją pielęgnować ? Martwi mnie , że jego to swędzi bo w necie wyczytałam, że to może być jakaś alergia ... hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten śluz był dwa razy w sumie,bo bacznie obserwuje kupy. Mam wagę elektroniczną i ważne ją w suchym pampersów body krótkim wychodzi że w około 10 dni straciła 200gram,mama mówi żeby poczekać tydzień sprawdzić co i jak. Ale chyba w pon ją znów zwaze. Ja karmię tylko piersią od dwóch dni w dzień je częściej ale je o 21,30 potem koło 3,4 i koło 6,7 więc pokarm chyba ok,bo inaczej w nocy też by nie spala. Nie wiem czy juzisc czy poczekać chwilę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem tylko że na ciemieniuche oliwki i wykrzesać chyba trzeba. Ale nie wiem czy szwedzi może,mnie lojotokowe zapalenie skóry głowy bardzo swedzialo. Ale alergie skórna jest chyba tylko na pokarm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
tak mój miał troche tej ciemieniuchy, czasem jeszcze teraz sie pojawia. szczerze mówiac to oliwka sŁABO ZCIĄGA I WIECZNIE GŁÓWKA tłusta. kup żel na ciemieniuche z emolium jest świetny. smaruje sie 30min przed kapielą, w kąpaniu zmywa i po zczesuje, ja tak robie i u mojego prawie nie widac juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja swojemu brzdącowi na ciemieniuchę zastosowałam czysty olej arganowy ;) może tez byc kokosowy jak kto woli ;) chwila i po problemie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny wyczesałam właśnie dla Kuby miał nie wiele ale miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Ciemieniucha nie swędzi,gdzieś tak czytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bl
Ilonek a mam do ciebie pytanie ty skladalas o becikowe i dostalas?? bo patrze ze twoj mąż duzo zarabia a my przekraczamy o 300zl dochod ten do becikowego i nie wiem czy skladac ? jak tak to dawalas zasw o dochodach czyt moze byc pit 11? Kasia ale to rozumiem waga dla dzieci ? bo jesli dla doroslych to nawet bym nie patrzyla na to napawrde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik zwykła ale ważyłam ja przed wizyta u lekarza i wyszło tak samo,ale poczekam co dalej będzie za miesiąc szczepienie drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asik tylko, że z moim mężem jest tak że on w papiery ma wpisane co innego niż faktycznie, nie będę rozwijać, wiecie o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dochód z 2012r dzieli się na 3 osoby w waszym przypadku i konieczne zaś o doch z us

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
aaaaa wiem wiem kumam lipa ale moze zloze co mi tam najwyzej niedadza heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
ludzie z us a kiedy ja tam pojda zarty chyba a to trzeba isc i dadza czy wniosek itp ;/ paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
juz wiem :D kolezanka powiedziala mi ze to moze byc zaswiadczenie z us o wys dochodow lub oswiadczenie nasze wiec mozna samemu napisac ;) Ewinka jak ty robilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
tfu nie Ewinka tylko Esmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam z urzędu ale możesz oświadczenie napisać :) maja specjalny druk ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
o Esmi dobr4ze a powiedz mi to trzeba zlozyc wniosek czy zachodzisz i od reki i cos sie placi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W US od razu Ci wydadzą bez żadnej opłaty ale Twoj maz też musi być niestety bo od ręki nie wydadzą ale możesz spróbować z upoważnieniem , Niech Cię upoważni o wydanie takowego oświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja składałam z upoważnieniem, bierzesz z us wniosek i w nim jest opcja, że Cię mąż upoważnia do odbioru. Mam dziś ciężki dzień, mąż się uspokoił to mała daje popalić, nic dziś nie spała, je po 60 ml i pluje, nawet na rękach płacze. Plus tego wszystkiego jest taki, że schudłam 2 kg, ale diety nie polecam, nerwy, 2 kawy, 10 papierosów, szklanka wody jeden kabanos i noszenie dziecka po domu parę godz. Jeszcze z nim nie gadałam, nie mam ochoty. Zresztą nie wiem czy ja jeszcze chcę o czymś z nim gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×