Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marlena987654

dziewica proszę o opinie panów

Polecane posty

Gość takalala
nie nie nie , nikt mnie do niczego nie zmuszał, to były tylko próby. Nie powiem, bo już się robiło gorąco, ale powiedziałam raz, drugi, że nie chcę i on to uszanował. Po prostu zasnęliśmy przytuleni. A teraz zachowujemy się tak jakby nic się nie stało ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JASIU JASIU
kazada dziewica to perełka,bo teraz samu tanie k***wki i tyle.na zone tylko dziewica,mychaaaaa95 twoj facet na pewno cie nie wypusci z rąk,chyba ze idiota.podziwiam i zycze szczescia:)ale wam zazdroszcze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JASIU JASIU
poznam dziewice,wykształcony,2 tys na rękę,zwyczajny z wygladu,romantyk,znak zodiaku byk,26 lat.moze jakies panie sie odezwa na kafe?ale tylko dziewice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JASIU JASIU
i zero odezwu....dziewice znikły.ale tak na powaznie,to kazdy facet o takiej marzy,a jak juz taka pozna ,to powiien ja kochac i sznowac.puszczalskie,zzuzyte na wysypiskao.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANDREK
dziewice wyginely.ewentualnie co madrzejsi szczesciarze ozenili sie z nimi i dla nas juz tego miodu nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JASIU JASIU
przykro...no to do widzenia.mychaaa95 tez zajeta,marlena,tez same d****i mi zostaly:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewica333
Wszystkie nie wyginęły :) Ale fakt, jak chodzę do mojej pani doktor to za każdym razem pyta czy już nie jestem dziewicą. Wkurza mnie to trochę. Za każdym razem jak do niej idę, to myślę znowu zada mi to pytanie. Mam wrażenie, że jestem jedyną dziewicą, która do niej chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAJAJAJAJJAJAJJA
CHĘTNIE CIĘ POZNAM.mam 27 lat szukam dziewicy do stalego zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego dziewicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość setna w kraju dziewica
A idźcie wy z tym niby wychwalaniem dziewic. Mój były wiedział, że jestem dziewicą, a tak się do mnie pchał cały czas bez żadnego szacunku, byle by tylko poroochać. Co on sobie myśli, nikomu wcześniej nie dałam, a ledwo co poznałam księcia i łaskawie mu się od razu oddam? Gdybym tak robiła, to jasne że nie poznałby mnie jako dziewicę, a przecież każdy przed nim chwalił jaka to piękna i wyjątkowa jestem, fałszywcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewica jest gwarantem wiernosci,zwlaszcza jezeli jestes dla niej dobry pod kazdym wzgledem.prosze kobiety,aby swoja zawisc izazdrosc przelewaly gdzieindziej,faceci takie wola i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcos 1984
oczywiście ze dziewice lepsze :) sam spałem z 4. pierwsza to pierwsza miłość, ale nudna była, więc sie rozstaliśmy. 2 to narzeczona przyjaciela :D ale ślub i tak wzięli ;-) 3 to moja aktualna dziewczyna, a 4 to dziewczyna jakiegoś frajera co jutro wraca z anglii. szmat mię ruszam :) lepsze są młode mezatki, z jedna mam dziecko, które wychowuje jakiś matol, bo sie kapnal ze podobne do mnie :D matkę miał ciasna, bo przed ślubem dziewica :) druga mamusia też przed ślubem czystą. a jak mąż ma dyżur to mi ciągnie z polykiem :) trzecia niby mówi, ze czystą, ale wiem ze kiedyś obciagala kumplowi, więc pewności nie ma, a teraz jest w ciąży więc sie nie spotykamy. wcześniej też miałem jedna w ciąży i było super, bo kończyłem w środku :) nie babrajcie sie panowie koncertowymi i omowkowymi szmatami, najlepsze są mezatki, bo wiadomo ze czyste, a na drugi dzień nic od ciebie nie chcą, bo nie mogą. Za to sa na każde wasze wezwanie, bo inaczej mąż sie dowie ;-) w niedzielę najgorzej, bo wtedy prsytuleni i zakochani chodzą na spacerki. tylko dziewice, albo mezatki, reszta dla frajerow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spragniona40stka
Witajcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan praw
Ten temat to prowokacja, zwlaszcza po tekscie "jestem wykształcona,ubieram się sexownie ale z klasą,w dodatku mam figure klepsydry i ładną twarz", no chyba za autorka jest az taka tepa idiotka, ktora nadaje sie dla przyglupow pokroju "bokser87" (wystarczy przeczytac jego wypowiedzi - pewnie ledwo co skonczyl podstawowke, kompletny imbecyl), ze nie wie takich oczywistych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz anglik emigrant
" JASIU JASIU poznam dziewice,wykształcony,2 tys na rękę,zwyczajny z wygladu,romantyk,znak zodiaku byk,26 lat.moze jakies panie sie odezwa na kafe?ale tylko dziewice. " nic dziwnego, ze polski szmaca sie z murzynami, bo jak tu leciec na faceta, ktory zarabia 2 tys na reke i sie tym chwali? :D Niektorzy to wstydu i honoru nie maja. Jak sie wiazac z takim prostakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania taka na prawde
Mam 23 lata i jestem dziewica, na poczatku tez sie tego wstydzilam, ale potem sie okazalo, że to nawet lepiej. Spotkałam chłopaka, który wiem, że prowadził bujne życie towarzyskie, sam mi się przyznał że spał z około 15, a podejrzewam, że nawet więcej, ale na mnie nie wymuszał sexu, powiedział, że poczeka do ślubu. W dodatku opłaca mi studia i mieszkam w jego domu. Nie wiem czy mnie zdradza, nigdy go nie przylapałam i nie miałam nawet podejrzeń, ale nawet jak nie to przecież i tak z nim nie będę brać ślubu, bo to przesada mieć tyle partnerek. Zadowalał pewnie nie jedną moją koleżankę i miałabym z nim mieć dzieci? Zastanawiam się tylko jak to rozegrać, chciałabym żeby mnie zdradził i się o tym dowiedziała, żeby zerwac, ale póki co zostało mi jeszcze pół roku studiów, więc mam czas... pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też dziewica
Trzymam za Ciebie kciuki Ania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie po tym co tu zaraz napiszę wiele nowoczesnych i wyzwolonych kobiet wyzwie mnie od cnotek i nudziar,ale skoro jesteśmy na forum to dorzucę swoje 5 groszy do tematu.Jestem 22 letnią dziewicą,jedyną wśród moich koleżanek z tytułu czego,często słyszę uszczypliwe komentarze;p Słyszałam też ,że jestem ładna,mam fajne poczucie humoru ogólnie to jak komuś powiem,że ja jeszcze nigdy nic,to robią duże oczy ze zdziwienia.Chodz w dzisiejszych czasach lepiej sie do tego nie przyznawać;p Chciałabym poznać kiedyś kogoś na całe życię i wtedy ofiaruję mu siebie, bede mu wierna i lojalna.Nie oszukujmy sie ,facet musi sie wyszumiec i ja to rozumiem ,ale jak przyjdzie czas na poważny związek to chciałby żeby jego towarzyszka życia byla dziewicą i wtedy mógłby jej wszystkiego nauczyć.Ferministki zara mnie zniszczą pewnie za to ,że moj facet nie bedzie prawiczkiem a ja wielce dziewica.Wiecie,co? Ja nie chcę prawiczka to moja osobista opinia i koniec;p Chcę kogoś kto bedzie wiedział co zemną zrobić i będzie moim nauczycielem w sprawach intymnych,przyjacielem i partnerem w zyciu i ostoją bezpieczeństwa tyle ode mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek Wwa
Kama czyli przyznajesz sie do tego, ze boisz sie prawiczka, bo cie przeleci, a potem bedzie szukal lepszej. Nisko sie cenisz, szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też dziewica
Tak, Kama. Po części się z Tobą zgadzam. :) ale facet z dużym przebiegiem jest nic nie wart. Serio. Też jestem jeszcze dziewicą, ale nie chciałabym mieć faceta, który r.uchał wszystko co się ruszało, a potem nagle chce mu się ułożyć życie najlepiej z dziewicą. Faceci się nie zmieniają, więc taki typ będzie zdradzał na każdym kroku. A nawet gdyby to nie byłabym w stanie dotknąć facet z dużym przebiegiem. Gdzie taki facet ma wartości, ideały? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba źle to ujełam.Nie chodziło mi ,żeby facet miał kilkanaście kobiet przede mną,tylko,że nie przeszkadzałoby mi gdyby miał kogoś wcześniej,jedną lub dwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też Dziewica
Jak tak to spoko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka 3848
a co za roznica czy 1 czy 10? liczy sie fakt, tak samo kobieta ktora spala z jednym nie jest juz dziewica. podzial jest tylko na dziewictwo i puszczalskie, tak samo jak prawiczki i puszczalscy. Jak ktos mial jednego to zazwyczaj sie dal wykorzystac i kto by chcial takiego czlowieka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też dziewica
Pirat, powiedziałam wyraźnie że mężczyźni się nie zmieniają :D a ja jestem kobietką jakby na to nie patrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy da się zajść w ciąże przez seks oralny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teoretycznie można. Jak np robisz facetowi loda a on na koniec spuszcza się Tobie na twarz lub piersi lub brzuszek i sperma spłynie na dół i dostanie się do Twojej pochwy to wystarczy jeden plemnik i bach. Mało prawdopodobne ale możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×