Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marlena987654

dziewica proszę o opinie panów

Polecane posty

Gość jasssssssssssss
to prawda,i nie porłwnujcie nas do arabów biorących małe dziewczynki,bo nie o to chodzi.W życiu bym nie chciał nastoletniej dziewicy za żonę.chodzi o to by był jej wybór.żeby poznała trochę życia studenckiego,imprez, zdecydowała czy chce z tym czekać czy nie.to ma być wybór kobiety.i po choler brać sobie na całę życie używany model:/nie chwalcie się tak swoim bogatym życiem seks. i co wy nam nie potraficie zrobić,bo prostytutki i tak nie przebijecie.chyba że o to wam chodzi:)lepszą od was znajdę w burdelu,i taka mi zrobi 100 razy lepiej od was,drogie wyzwolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadek86
sex to nie akrobacje:)trudniej doprowadzić do szału kobietę niż mężczyznę.nie bójcie się,trzeba być pewnym siebie,wyluzować i ufać sobie,wtedy jest nieziemsko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Week
Każdy zdrowy na umyśle mężczyzna marzy aby być pierwszym partnerem seksualnym kobiety i najlepiej ostatnim, skąd Wam się wziął wstyd z bycia porządną kobietą? piszecie tak jakbyście były córkami prostytutek... - tak, przepraszam że tak ostro, ale tak to wygląda. To tak, jakby facet nie chciał się związać z młodą kobietą, bo ta nie umie gotować... wszystkiego się człowiek uczy, do wszystkiego musi nabrać doświadczenia i pewności, proste. Dla praktycznie każdego faceta dziewictwo to wielki atut włącznie z niedoświadczeniem, kiedy to do Was kobiety dotrze?, te czasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RUDY Z BUDY
hej wracam.pogadałem z chłopakami i każdy by chciał dziewice.ale lubi się co się ma.i nie chwalcie się ilu to facetów o ho ho bo to żaden powód do dumy.w twarz wam żaden tego nie powie,zwłaszcza gdy już się zakochał,nie ma takiej opcji.choćby nie wiem co.ale uwierzcie,tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta98765
jak to?a nie lubisz jak laska już wszystko wie?dziewica może piewrszy raz w życiu penisa widzieć i co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadek86
i bardzo dobrze,już każdy z nas o nią zadba.i powtarzam nie ma się czego uczuć bo jeżeli tylo nie trafiłem na dewotkę lub wariatkę,to sama załapie o co chodzi bo to płynie z serca,emocji,proste.trzeba sobie ufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostek 87
na kafe jest wpis o kobiecie,której znajomy w rozmowie na imprezie przypomniał,że jako studentka lubiła się zabawiać w trójkątach,mąż to usłyszał i teraz chce rozwodu,a ona żałuje żetak się dała kretynowi zrobić.Czy chcecei by byle idiota smial sie w twarz waszej zonie i wam?poza tym trójkąt,jezeli taka kiedyc bedzie miec fantazje z mezem tez moze zrealizowac.tez chce dziewice.na razie chodze z jedna,ale realne zycie to co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostek 87
byle palant moze ci powiedziec,ze matka twoich dzieci lubila mu dawac od tylu a maciek nr 55 robil jej njlepsze lizanie.z***biscie normalnie,polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasssssssssssss
zgadzam się.młody chłopak ma co innego w głowie,ale tak po studiach,jak szukasz swojego miejsca w życiu,to chce dziewczyny,która się szanowała.a jeżeli nie ma tyle lucky to trudno,whatever...sam całe życie nie będę,ale to już nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lud9787
a ja mialem szczescie.i nie uwierzylbym ze to dziewic abo mala prawie 30 lat i wygladala jak super laska,pomyslem wariatka,nie mozliwe,i w dodatku wiek,ale okazalao sie ze to z***bista dziewczyna i teraz jest moja zona.mam imprezowa,piekna dziewice,po prostu kochanka,przyjaciolka i zona w jedym lepiej byc nie moze.i sie rozkrecila,sex jak z nie z tej ziemi a troche kobiet mialem,nie 5 ani 10 tylko wiecej i mam porownanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem w tym panowie, że pewien odsetek waszych dziewczyn, to były dziewice :/ Kiedy wam się oddawały zapewne myślały o was jako o jedynej miłości, ale jak to w życiu bywa coś nie pykło i do widzenia, nie ma noszenia na rękach za sam fakt dziewictwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja tką spotkam.pobajeruję,zobaczę czy się trzyma,a jak mi nie da po miesiącu,to się z nią ożenię.w międzyczasie mogę sypiać z innymi,ona nie musi wiedzieć o brudnych męskich sprawkach.i szanujcie diewice,to skarb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala 68
dzięki,tzn że my nie mamy szans na życie rodzinne z powodu braku błony?:\dzięki,panowie,ale dziwice to tak jak yeti spotkasz w wyobrażni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dziewica i co z tego
zacofanie i samcze fantazje.do widzenia.po cholere tu weszłam.zlot idiotów.idżcie się wyżyć gdzieindziej a nie mącić nam w głowie.ile można pisać o jednym i tym samym.żałosne.dzieciarnia.nie jestem dziewicą,ale to nie zanczy,że się nie szanuję.raz wyjdzie a raz nie,to nie jest powód do dumy aby mieć za sobą 10 związków z palantami,ale wina jest po dwóch stronach,każdy by chciał tak raz i już na całe życie,ale realia są inne.dojrzejcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dziewica i co z tego
same niewinne baranki.hipokryzja.przecież taka dziewica tam może być nietknięta ale zrobiła loda połowie osiedla,albo anal,gratuluję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pr989
też chcę i co z tego?nie spotkam i co z tego?nie bierzcie tego serio,takie fantazje,czasem fantazjujemy o takich,ale to nic poważnego,nie przejmujcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bokser87
badboye lubią grzeczne dziewczynki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciwieństwa się przyciągają. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bad boye lubią grzeczne dziewczynki żebym je demoralizować i zrobić z nich złe dziewczynki. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bokser87
dokładnie,poszalałem i szukam odmiany,dwudziestki dziewice uważajcie na boksera:)żadnej nie przepuszczę a z jedną się ożenie.UWAGA!BOKSER W AKCJI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NEVEREVERM
też się ożenię z dziewicą.puszczalskie won,trzeba było ruszać głową a nie d**ą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bokser87
mychaaa95 gratuluję,na pewno cię kocha i jest zciebie dumny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bokser87
żona i matka to dziewica,facet który żeni się z przelecianą to pedał,albo prawiczek bez kobiet na koncie,albo taki co to nie poszalał,żałuję takich ciot,ale muszą być pantoflarzami hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale żadna dziewczyna nie ma napisane na czole k*****, ex prostytutka, cichodajka etc. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz question ! im wiecej ciebie tym mnie :) wiecie co ja najbardezj kochalem dziewice to jest cos.... ona dla ciebie ty dla niej to bylo cos... z tym ze nie zrobilem jej choc chciala bo obiecalem.. ale inne obietnice potem wykorzystala i zerwala... nie wiem czy chciala mnie wykorzystac czy byla niecierpliwa... chyba nie sadze... dziwne ale i tak to bylo czyms czego nie potrzebuje teraz ale to bylo cos wspanialego mialem okolo 20 kobiet prawie ale to mega...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mycha potrafisz wskesic za grobow nawet tych co tak nie robia wiesz kobiety to inna para kaloszy bo one potrzebuja... a faceci ... nalegaja i chca padalce takie... masz racje szczera do obu stron. Ale ja mam dystans poczucie humoru... szau ... ever nawet mam wyglad nie powiem jak kto ale d*peczka albo przystojniak wiec to jest obiezne... i nie korce sie ani ni zeruje ani nie wykorzystuje tego ze tak jest i mi smutno tez bo panie ktore mnie czasem widza traktuja mnie gorzej niz to powinno mysla o mnie jak o obiektciel.. zal mi sie ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci to hipokryci i tyle. Przelecą 20 lasek i wszystko jest w porządku ale jak chcą dziewczynę czy żonę to najlepiej jakby była dziewicą !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takalala
A ja mam 21 lat i jestem dziewicą!!! Tylko to chyba nie jest powód do dumy, w dzisiejszych czasach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takalala
Oj wielka ;d Miałam okazję niedawno, ale ja się po prostu boję ;| bardzo tego chciałam, jednak jakaś siła mnie zmusiła, aby to przerwać. Teraz tak myślę, z jednej strony dobrze, bo widziałam faceta drugi raz w życiu, jednak z drugiej - cholera, kto wie może byłaby to miłość mojego życia :) A tak jakoś dałam mu do zrozumienia, że nie chcę i chyba się przestraszył, że mi nie zależy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×