Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marlena987654

dziewica proszę o opinie panów

Polecane posty

Gość marlena987654

Mam 25 lat,chodzę na pole dance,taniec brzucha,jestem wykształcona,ubieram się sexownie ale z klasą,w dodatku mam figure klepsydry i ładną twarz.to nie są tylko moje słowa ale opinie innych.nie chcę teraz zostać zjechana za to że się przechwalam,bo to obiektywna ocena.I nikt nie podejrzewa,że jestem dziewicą.Teraz poznałam mężczyznę,w którym się zakochałam i wiem,że to jest własnie to.Nigdy nie chciałam zrobić tego z pierwszym lepszym.Nieważne jak wygląda,czy ma kasę,itd ale chodziło mi o serce,dobry charakter,inteligencję.i tu zaczynają się schody.Wiem,że on jest bardzo doswiadczony,starszy o 3 lata,jak mu powiedzieć że jestem dziewicą?tym bardziej,że mimo całego uczucia,nie zdecydowałam się mu o tym powiedzieć,wstydzę się.Czy brak doswiadczenia jest minusem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksiej98765
nie,to znaczy,że ma super laskę i dobrze że sie szanujesz.Moja obexna nie byłA DZIEWICĄ,SZKODA.każdy facet chciałby być pierwszym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michaker1987
dokladnie....lepiej w aską czystą szparkę niz przeleciana przez np 5 lub 10 partnerów.....slub tez tylko z dziewica!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlena987654
dzięki:)pewnie mnie wszystkiego nauczy;)też tak słyszałam od innych facetów,że jednak dziewice:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca obrzydliwości kobiet
"Nieważne jak wygląda,czy ma kasę,itd ale chodziło mi o serce,dobry charakter,inteligencję.i tu zaczynają się schody.Wiem,że on jest bardzo doswiadczony" meine liebe hure, jakby był prawiczkiem to byś się nie zakochała więc nie ściemniaj że nic się nie liczy a serce kocha za nic, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrejek
proste,po co mi kobieta którą mieli inni?Może gdybym był nastolatkiem,to wiadomo bez znaczenia,ale z wiekiem,woli się jednak nietkniete i pewne,takie na życie,którym można zaufać,a dziewictwo to piękny prezent.i szparka apetyczna mmmmm......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlena987654
nie za nic ale za to że ma dobre serce,charakter i jest mądry.Nie patrzy na mnie tak jak inni faceci tylko dlatego,że jestem ładna i tańczę na rurce.Nie patrzy na mnie jak na dziwkę gdy założe sukienkę z dekoltem i szpilki.Zakochałam się w n im a nie dw dodatkach typu dosw,seksualne czy kasa bo nie o to w życiu chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksiej98765
fajna z ciebie laska:)znawca obrzyd,jest starym zgorzkniałym prawiczkiem bez szans....nie zawsze ludzie są interesowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michaker1987
powiedzialem swojej ze to bez znaczenia ze nie jestem pierwszy,bo ja kocham ale wiadomo....wolalbym dziewice i ciasniejsza i nauczylbym ja wszystkiego od poczatku,itd a tak gdy spotykam jeje eks to wyobrazam sobie ja na nim jego z tylu itd i ciagle staram sie byc lepszy i lepszy spinam sie po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlena987654
Dziękuję za miłe wypowiedzi:)Powiem i już!pa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luljAKIKILLER
włąsnie im facet starszy mam 27 lat tym bardziej szuka stabilizcji sam sie wyszalalaem szukam dziewicy na stale ale teraz nawet nastolatki sa rozdmuchane ja k stare cipki i co zrobic....twoj facet powienien skskac ze szczescia ze ma piekna dziewice o fajnym charakterze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca obrzydliwości kobiet
"Zakochałam się w n im a nie dw dodatkach typu dosw,seksualne czy kasa bo nie o to w życiu chodzi." jezu ta wasza manipulacja nie zna granic!! doświadczenie to dodateczek, wzrost to dodateczek, szkoda że wasi męzowie to faceic z doświadczeniem i wyżsi od was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JULEK34567
mam 26 lat poznam piekna dziewice!pomarzyc latwo ale teraz gdzie taka znalezc....takiej bym zaufal,mam dosc dziwek przelecialem pol miasta i dziewic brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANETAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
znawca ob,widocznie nikt cie nigdy naprawde nie pokochał że tego nie rozumiesz.mam takie samo zdanie jak autorka,i tez czekalam z tym do slubu,warto było,życzę ci żebs spotkal wartosciowa dziewczyne to zrozumiesz i skulisz uszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k***a p*********e ze az slow brak. mialam chlopaka, on mial 3 przede mna, ja bylam dziewica. ale zawsze bylam pewna siebie. on mnie czegos uczyl? nie, niczego. tu nie ma czegos takiego ze ,,nauka czegos". to sie czuje albo nie. no nie wiem. pamietam ze gdy pierwszy raz robilam mu dobrze ustami to mial orgazm i prosil o wiecej. przy mnie odkryl ze lubi zupelnie inny seks niz do tej pory uprawial, po prostu inna pozycje, lubil mi sie ''oddac'' w calosci, uwielbial kiedy ja o wszystkim decyduje, byl wobec mnie taki bezbronny. nawet powiedzial, ze ze mna jest najlepiej, ze nie mial lepszego seksu w zyciu. nie jest wazne czy dziewica czy prawiczek. trzeba byc wlasnie pew nym siebie! wlasnie ten glupi stres powoduje ze sie czegos ciagle boicie, ja p*****le, robcie po prostu z partnerem co wam sie tylko podoba, co wam na mysl przyjdzie. ja tez sie nie ''uczylam'' robic loda, tylko robilam takie ruchy jezykiem i ustami ajkie mi przyszly na mysl. i zero stresu. nie myslalam w ogole o tym ze mogloby mu sie to nie spodobac. mniej czytajcie glupiej kafeterii, bo tu jest mnostwo takich tematow, jechanie po prawiczkach itd. to glupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MINDER
DOKŁĄDNIE,ZAKOCHAJ SIĘ ONA POKOCHA CIĘ ZA TO JAKI JESTES .wspolczuje ci chlopaczku pewnie jestes niski gruby i wyzywasz sie na forum bo nie masz kogo pieprzyc w sobotnia noc pozdro spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ci co tak pisza ze chca dziewicy na stale to chyba zakompleksieni jacys. co wy bedziecie na pierwszej randce pytac dziewczyne czy jest dziewica? ona was wezmie za jakichs zboczencow. p*********e jak potluczeni, a jak nie jest dziewica to co tragedia? nie jest dziewica to znaczy ze jest k***a? to w sumie kazda kobieta jest k****, nawet ta ktora dopiero co przestala byc dziewica. ogarnijcie sie i pokonajcie swoje kompleksy, z takim tokiem myslenia to na pewno zostaniecie sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewica to bardzo miłe doświadczenie ale w seksie wolę dziewczyny doświadczone. Kobieta z temperamentem potrafi pieścić się i jest bardziej bezwstydna. Dziewice i część kobiet już po utracie dziewictwa w łóżku jak są podniecone leżą bezwładnie i pukanie ich jest mało ekscytujące. Ja wolę takie które wiercą się i mają wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość re98
Założę się,że ostatni wpis jest od kobiety.Ewentualnie od faceta z małym dswd. ponieważ każdy kto miał trochę kobiet w życiu,a tym bardziej dziewic,wie,że każda o ile nie ma blokady w głowie,rozkręca się tak jak każda inna bo sex to nie wyuoczone gesty,ruchy,akrobacje,tylko uczucie i temperament,które przekałdają się na to co robisz.Nie spotkałem jeszcze dziewicy leżącej jak kłoda.Bardzo podoba mi się wypowiedż dziewczyny powyżej,dokładnie to się czuje,albo nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pulchny napisał świętą prawdę: Mądry i wartościowy mężczyzna to doceni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artek bartek
dokładnie.temperament nie ma nic do tego,znałem takie co miały sporą kolekcję facetów,itd ale w łóżku okazywały się być nudne i tylko WYMAGAŁY I SIĘ wierciły pewnie sądziły,że to takie sexowne wić się jak nie wiem co i jęczeć nic poza tym nie robiąc....teraz jestem z dziewicą i nie ma porównania.Zupełnie inny komfort psychiczny,l;epsze doznania wewnątrz,i już potrafi takie rzeczy o jakich tamte nie miały pojęcia.Nie lubię zblazowanych pań z przeszłoscią,sorry....to ilu się miało facetów i jak wiele razy się to zrobiło nie przekłada się na super wiedzę.Chyba Ze to d****a od lat i nic innego nie robi,ale i z tym bywa różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co to masz mówić?Masz parcie na szkło??Dziwie ze takie intymnosci chcesz poruszać z nim.Niech będzie zaskoczony.pochodzicie i slub pewny jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostek 765
piszecie,że każdy woli dziewice,ale pytanie:przecież nie zapytam jej od razu na randce,no sorry,po drugie łaDNYCH DZIEWIC z fajnym charakterem jest chyba niewiele....Tak jak pisze:nawet nastolatki robią to od 14 15 roku życia i potem są szerokie,czasem złapią chorobę,nie szanują się,a nie chcę by co drugi facet na ulicy mi się kłaniał.studentki to samo.i nie mówcie,że to nie robi różnicy,ponieważ,w męskich rozmowach,gdy pada hasło dziewica,to każdy wie o co chodzi i taką by chciał nawet keżeli jest w związku,to żałuje że nie był pierwszy.kocha się ale swoje wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trydiek
jako nastolatek,no może tak do 24,25 lat nie zwracałem na to uwagi,ale teraz mam prawie 30,szukam porządnej dziewczyny,najchętniej dziewicy,mądrej i czułej,nie musi być miss polonia,nie o to chodzi bo ja też bedę stary to naturalne.z wiekiem priorytety się zmieniają,uwierzcie.każdy chciałby być pierwszą miloscia,dać z siebie wszystko i razem przez życie....ale czas robi swoje i nie mogę do końca życia czekać na księżniczkę,pomarzyć można.raczej nie spotkam takiej,szkoda.asam byłem takim d****arzem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artek bartek
i nie znajdziesz,co na czole ma to napisane?Czasy sa takie,że nawet zakonnic nie możesz być pewien;)chciałbym poznąć autorkę,takiej szukam!nie znam faceta,nawet jeżeli od lat jest w stałym związku,który nie wolałby dziewicy.nawet jeżeli aktualnej partnerce mówi że to nie ma dla niego znaczenia.kocha sie,proste.ale niesmak pozostaje,i lepiej nie mówić ilu się miało albo o swoim pierwszym razie,itd serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiek0987654
nie spotkamy,towar deficytowy:)też bym wolał ale coż....jak się nie ma co się lubi.....a temperament nie ma nic do tego ilu się miało zero stresu i samo się ułoży,naprawdę.też nie znam faceta,który nie wolałby ładnej zystej ciasnej szparki bez farfocli od tych dumnych pań po porządnym przebiegu.Moja kumpela pierwszy raz zrobiła to w gimnazjum 14 lat miała teraz ma 25 i wolę sobie nie wyobrażać jej cipki bo robi mi się niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rannnyyy
to prawda.też wolałbym całować się z taką co nie robiłaco drugiemu loda,i ma szparkę wymłóconą na wszystkie strony,jak będę chcieć takiej wyzwolonej to pójdę do burdelu a na życie tylko dziewica,chcę być pewien że dzieci będą moje a nie że nagle przypomni się jej bartek z 2000 roku albo inna fantazja z jasiem którą musi natychmiast zrealizować bo taka jest wyzwolona,sorryy.też mam 30 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie.super laska i się szanuje,panienka z marzeń.każdy woli dziewicy o pięknej szparce.wierną ale fajną w łóżku,rozmarzyłem się czas wracać do realu,a tam same wyzwolone p... i tyle.jestem barzdziej radykalny w poglądach odkąd skończyłem 25 lat nie wiem czemu,tyle lasek miałem,a ożenię się pewnie z przelecianą bo dziweic brak.i też powiem swojej że to nie ma znaczenia,co robić panowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×