Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marlena987654

dziewica proszę o opinie panów

Polecane posty

Gość katatata
ja mam szacunek dla siebie bo nie zyje pod zachcianke facetów a zawsze jest jakis w moim zyciu;) jestem pania swojego zycia:) czuje sie jak krolowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beyonce987654
KATATATA PISZAESZ TAK BO JESTES PEWNa siebie i swojej wartosci,ale naprawde te samotne laski po 30 czy 40 skads sie biora.sami chca kazda a potem narzekaja ze nie ma dziewic hipokryci.moj maz zostal zlapany przeze mni e to ja dominuje a taki denko to zacofany kretyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteście okropnie niedojrzali, aż smutno to czytać. Każdy chce być już po "wyszumieniu" i dostać taki prezencik, ale hipokryzja! Wiecie, co się liczy? Osobowość, charakter, co ta osoba ma do zaoferowania na całe życie. Dziewictwo jakie otrzymacie jest na jeden raz i co się ma do tego jak będzie potem? Czy myślicie, że to gwarancja, że owa pani zawsze będzie tylko wasza i zawsze porządnicka? Nieraz czytam tu posty i jeździcie po kobietach np. z dzieckiem, że bez szans u was itd. Tylko ja się pytam, czy one same sobie te dzieci robią? Zawsze winna jest kobieta, bo nieporządna . Ale wy panowie jak to robicie, to porządni z was kolesie. Gdybym była facetem, to było by dla mnie istotne jaką kobietę z charakteru wybieram, czy mi się podoba tak w ogóle a nie czy jestem pierwszym jej partnerem. Też kiedyś dawno temu cieszyłam się, że moim pierwszym jest mój mąż i że ja też jego pierwszą. Jakie to ma znaczenie, gdy po latach okazało się że był łajdakiem? Mam teraz drugiego mężczyznę w moim bardzo dojrzałym życiu i nie ma to dla mnie żadnego znaczenia, że były przede mną inne. Z tego co wiem korzystał z życia. Ale śmieszne były by moje pretensje o to, co robił dawniej. Liczy się to co tu i teraz, a nie to co było wcześniej. I nie pochwalam zachowań dziewczyn, co mają wielu partnerów w swoim młodym życiu, bo za to tak na prawdę one same płacą, ale często w życiu dzieje się tak, że mamy kogoś kogo uznaliśmy że to będzie ten, a jednak okazało się inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katatata
Poza tym nie wiem czemu oklamujecie ta biedaczke, gdyz faceci nie znosza starych dziewic, boja sie zwiazac z taka, ktorej nikt nie chcial. dziewictwo na was dziala tylko do pewnego wieku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuka luka 43
ciekawe co twoi koledzy mowia o tobie poza twoimi plecami domysl sie i nie udawaj takiej suki bo trafi swoj na swgo i w kon cu bedzie placz...nikt nie chce na stale d****i...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katatata
znam taka samotna laske- jedna- jest 33letnia dziewica:) reszta moich kolezanek ma partnerów i dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katatata
jesli by o mnie mowili cos zlego, to juz by ich w moim zyciu nie bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katatata
a propos znam jedna dziwke po slubie:) jej maz jest w nia wpatrzony jak w obrazek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuka luka 43
dziewictwo dziala dokadjestes swieza ładna i zgrabna.sa paskudne malolaty 18 letnie i piekne przed 30.w ddoatku dobrze gotuja i potrafia sie zajac dzieckiem.dojrzej dziewczynko:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katatata
nie kazdy facet szuka takiej nudnej mimozy. a jesli nawet, to znaczy po prostu, ze nie zamierza byc jej wierny, albo jest superkiepskim w lozku nudziarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuka luka 43
sabat rozpoczety,uciekam......sam jest z niedziewica jest supoer,ale jako facet wolalbym byc pierwszy...takie zycie,trudno...moze to kara za to ze sam swiety nie bylem,nie wiem,zal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katatata
a propos gadania za plecami, nie chcialabys slyszec z jakim politowaniem ludzie komentuja stare dziewice;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katatata
to jestes on i sie podpisujesz nuka?:P btw- chybas ze starszego pokolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczery 0987654
naiwne.myslicie ze facet powiem wam w twarz ze woli dziewice?akurat...kazdy lubi sie zabawic i to jest normalne.mamy swoje potrzeby.kobieta tak nie ma moze poczekac a to co z nia zrobie po weselu wynagrodzi jej lata oczekiwań.bawicie si e bo jestescie mlode i ladne,ale poczekajcie troche...jak zostaniecie same i z opinia zuzytej cipki przelecianej przez pol miasta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katatata
powtarzam, ze mnie guzik obchodzi co woli i lepiej zeby mnie swoja gadka nie wkurzal, bo mu sie to nie oplaci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczery 0987654
jest taka jedna stara prawda.to facet cie pieprzy swoim interesem a nie ty jego.i dlatego my mozemy bawic sie bezkarnie i nikt nma dziecka nie zrobi,wy musicie myslec sloeczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katatata
serio?:D wierzysz w to, ze madra kobieta zajdzie w niechciana ciaze?:D tu jestescie przegrani po calej linii, bo to my mozemy sobie zrobic z wami dziecko i do konca zycia ciagac was o alimenty!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczery 0987654
i tyle w temacie.czesc katata....opanuj sie bo masz jedno zycie a opinii raz zepsutej nie naprawisz.facet zonaty z d****a to idiota,i pantoflarz,i pewnie wczesniej sie nie wyszum ial i dlatego zlapala go na sex,tyle złotko.buzi w uszko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ego duzy i wiekszy
hahaha ale musza znajomi z niego polewac zwlaszcza ci co mieli twoja zone przed slubem zal takiego goscia.dokladnie nie wyszumial sie i zlapala go na sexualne sztuczki.perfidna suka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katatata
jak ktos zyje dla opinii, to nigdy nie bedzie szczesliwy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ego duzy i wiekszy
poza tym autorka jest tylko 2 lata od ciebie starsza i robi to w idealnym momencie a on sie z nia na pewno ozeni,uwierz mi kochanie.dobrze zrobiła,tez go zlapala ale w inny sposob.i na pewno ma ciasniutka szparke.panowie trzreba sie wyszalec przed slubem,bo inaczej zlapie was jakas d****a uwazajcie!do widzenia piekne panie.przemyslcie to sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katatata
nic na faceta tak nie dziala jak seksualne sztuczki:classic_cool: uzalezniacie sie od takich czarodziejek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katatata
beznadzieja nic nie uzyla i sie pakuje w kajdany, ale frajerka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolandek
dyskusję powinien zakończyć mężczyzna,niniejszym uwazam temat za zamknięty.proszę już nie pisaćdo klubu na panianki a jutro odsypiać noc.u boku puszczalskiej.korzystajmy z zycia.czego wam i sobie życzę.THE END

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ego duzy i wiekszy
dobre,pozdro stary:)pewnie ze sie uzalezniamy i lubimy,ale to nie zmienia faktu ze wolimy dziewice.sam jej tych wszystkich sztuczek naucze,i mam 2 korzysci w jednej.dziewica i super w łóżku,mmmmmmmmmmm........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katatata
hahahaha! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katatata
jeszcze ich do klubu w niedziele odsyla. ech wapniaki moje kochane:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ego duzy i wiekszy
no p[rzeczytalas ze facet konczy?idz sobie,twoje poglady sa obrzydliwe.cholera chcialbym cie dorwac i nauczyc co znaczy facet,plakalbys po mnie i wtedy zaczelabys nas traktowac z szacunkiem.brak mi slow.pewnie juz w gimnazjum niezle dawalas.uwazaj bo za 7 lat bedziesz stara panna,rozgladaj sie lepiej z amezem jak autorka tematu a nie puszczaj na prawo i lewo bo opinia zawsze zostaje,facet tylko sie bawi ale to kobieta za swoja zzabawe potem placi.pozdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOZEK WOZEK 876
tez ma prawie 29 lat i szukam dziewicy.katata jest dobra na chodzenie,nawet dluzsze,np 3 lata ale na cale zycie....no nie chcialbym takiej,albo zeby mi przynajmniej nie mowila albo sprobowala udawac ze zrobila to tylko raz bo np ktos ja zg****il,o to wtedy tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katatata
nie zatrzymałbyś mnie przy sobie 3 lata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×