Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marlena987654

dziewica proszę o opinie panów

Polecane posty

Gość JOZEK WOZEK 876
w takim razie,przepraszam,moze na roczek?no nie mów ze zmieniasz facetow co mieciac,prosze.....wole dziewice,ale chce zeby potem byla w lozku jak torpeda........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katatata
,,no p[rzeczytalas ze facet konczy?idz sobie,'' nie slucham sie facetow:) ps. wolalabym byc stara panna, niz zona jednego z was. nawet bycie prostytutka to juz wiekszy powod do dumy:P To nie jest sp[am. Prosze mnie nie cenzurowac, bo to forum dla kobiet, czyli m.in dla mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zalezy od faceta jak dlugo go trzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety tym bardziej
Prawdziwa kobieta : Nigdy nie ma: 1. Czasu 2. Pieniędzy 3. W co się ubrać Zawsze ma: 1. Rację 2. Genialne dzieci 3. Męża idiotę Z niczego potrafi zrobić: 1. Sałatkę 2. Kapelusz 3. Awanturę małżeńską Trzy okresy w życiu kobiety: 1. Pierwszy: Psuje nerwy swojemu ojcu 2. Drugi: Psuje nerwy swojemu mężowi 3. Trzeci: Psuje nerwy swojemu zięciowi Trzy zwierzątka prawdziwej kobiety: NORKI ( w szafie ) JAGUAR ( w garażu ) OSIOŁ ( co na to wszystko zarobi )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katatata
przynajmniej się możemy z nich trochę posmiać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chciała, żeby takie egzemplarze trzymały się daleko ode mnie, ciężko uwierzyć, że ktoś może tak wiele wymagać i tak niewiele sobą reprezentować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srajdusie bekę robią
a Ty im wierzysz szara myszko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez dziewica
Przeczytałam sobie ten temat (w sumie nie wiem po co) i mam nadzieję że nigdy nie trafię na takiego mężczyznę z podwójnymi moralnymi standardami który mnie sprowadzi do poziomu pi***y. Zachowujecie się jak araby - traktujecie kobiety jak klacze albo samochody, rzygam wami : ). Nie pozdrawiam. Gdybym kiedyś dowiedziała się od faceta że na żonę chciałby mieć dziewicę (zaznaczam że jestem dziewicą) to uciekłabym na drugi koniec tęczy nawet gdyby chciał mi zbudować pałac ze złota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez dziewica
Tak więc panowie proszę rozumiem że kłamstwo macie we krwi i na codzień oszukiwanie osób które rzekomo kochacie bez trudu wam przychodzi ale skoro jest to dla was priorytetowa sprawa to przynajmniej przy nowo poznanych kobietach nie wstydźcie się swoich poglądów i mówcie od razu że w waszych oczach błona dodaje bichtru kobiecie - słowem nie marnujcie mojego czasu!!! Bo nawet jeśli 999 z Was ma takie poglądy to ja wolę zaczekać na tego jednego na 1000 dla którego nie będzie to miało znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalna Koieta obiektywnym ok
Autorko tematu absolutnie nie masz się czego wstydzić, bo dla normalnego mężczyzny(wbrew wisom tych z tematu) są tacy, dla którego twój brak doświadczenia, nie będzie problemem. Jeśli traktuje Cie poważnie, może nawet poczuć się przez to zaszczycony, wyróżniony. A a propos innych wpisów, dodam, ze dla mężczyzny godnego uwagi i rozważenia wspólnego życia z nim. Takiego, który jest dojrzały emocjonalnie, przeszłość partnerki(w granicach rozsądku) jest sprawą całkowicie drugo czy trzeciorzędną. Bardziej liczy się teraźniejszość i przyszłość. Dlatego, dziewczyny(oponentki), nie bierzcie, co tu dużo mówić, żałosnych męskich wpisów z tego wątku za wykładnik całej płci. Nie kłóćcie się z nimi, bo szkoda waszych nerwów i czasu. Ci normalni, wyrozumiali, interesujący męźczyźni po prostu się tak nie produkują., też pewnie z obawy uniknięcia nazwania przez ,,samców alfa''(brr.:O) frajerami.;) Lub co bardziej prawdopodobne mają lepsze rzeczy do roboty od siedzenia na Kafe w poszukiwaniu e romansu.;) Pozdrawiam wszystkich nienawiedzonych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia876543
to nie zmienia faktu,że w głębi duszy każdy facet chce być zwyciązcą i nie lubi się dzielić.sama o ty wiem,bo gdy mój dowiedział sie że nie jestem dziewicą to miał taką minę,jakby mu zabawkę zabrać...to chyba jednak jest dla nich ważne.nawet jeżeli same tego nie lubimy słuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks i ja 09
dokładnie.jak się już zakocham takie rzeczy przestają mieć znaczenie,ale wolałbym jednak nie wiedzieć o poprzednim życiu seksualnym mojej dziewczyny,i uważać się za tego jedynego,faceci taj mają po prostu.wiem,bo między sobą często wymieniamy takie tematy i każdy chciałby być pierwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jullekbul
tyle gadania o sprawie starej jak nie wiem co,weżcie się za siebie,szanujcie się,wiadomo,że nowa szparka jest lepsza,ale każda dziewica będzie niedziewicą i co wtedy bierzesz następną?no sorki.a sex to nie sport wyczynowy i naprawdę trochę chęci,temperamentu,luzu i uczucia a wszystko wychodzi,po co się spinać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks i ja 09
tak jest!ale sam piszesz że nowa lepsza.motylki są mniej apetyczne niż bułeczki,każdy to przyzna,moi drodzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jullekbul
zona dziewica to marzenie,nie czekajcie na taka bo zostaniecie z niczym,w dodatku ma byc ladna itd proponuje sobie taka wyhodowac w doniczce i zerwac dzien przed slubem a potem trzymac w klatce zeby bron boze nie uciekla.hahaha.kazdy by chcial i zaden nie ma to jest ta przykra prawda panowie,wiec odpuscie i idzcie w real poznawac kobiety a nie miraze.pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilkarz 9876543
dziewice są lepsze bo niczym się nie zarażę i dzieci będą na pewno moje a nie sąsiada....dlaczego zawsze gdy piszemy prawde,ze lubimy sie zabawic ale od przyszlej zony oczekujemy dziewictwa to od razu nas niszczycie,kazdy ma prawo do wlasnego zdania,kazdy nawet jezeli wam to nie pasuje.zaden facet nie powie swojej ukochanej,ze szkoda ze nie jest dziewica,albo ze lepiej wyglada w makijazu,nie jestesmy samobojcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks i ja 09
ale z tego co tu pisze to wychodzimy na d****arzy o podwojnych standardach,chociaz sam swie za takiego nie uwazam,jestem normalnym mlodym facetem tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dobre chociaz i to. za to wy zarazacie te swoje dziewice a zdradzac was moga i po slubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ncioqshf2e
Powiedz mi dlaczego dziewica ma być gwarantem że nie będziesz wychowywał dzieci sąsiada? Nawet jeśli specjalnie weźmiesz taką co nie lubi seksu (z tobą) to nigdy nie wiesz czy nie polubi z sąsiadem. Argument z d**y. Mam nadzieję że przed zamoczeniem w swojej dziewicy przedstawisz jej aktualny komplet badań na wszystkie choroby przenoszone drogą płciową łącznie z HPV HIV i wszystkimi wirusami zapalenia wątroby, w końcu jeśli tyle się puszczałeś to mogłeś jakiś syf złapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jaki to problem odejść od swojej ukochanej i szukać dziewicy? Ja nie lubię otyłych ludzi więc nie szukam grubasa. Zawracacie d**ę swojej kobiecie a ona mogłaby w tym czasie znaleźć sobie kogoś dla kogo liczy się coś więcej niż bycie pierwszym w kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dziewice są lepsze bo niczym się nie zarażę i dzieci będą na pewno moje a nie sąsiada" żebyś się nie zdziwił... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks i ja 09
jestes facetem?i nie wiesz o chodzi?o to by ja sobie wychowac i wszystkiego nauczyc,wtedy zdradzac nie bedzie,proste,poza tym ladna i fajna,wiele nie wymagam,po prostu zadbana laska,ktora sie szanowala zrozum mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) Miło czytac takie komentarze od panów, dzieki Wam wiem ze warto czekac na tego jedyego:) Wiele razy slyszlam ze to juz nie ma znaczenia czy sie jeat dziewica czy nie a jednak ma i to bardzo duzo znaczenie :) Mimo ze mam zycie studnckie za soba ( wiadomo jak ono wyglada) nie naleze do przydkich i nie narzekalam nigdy na brak zainteresowania ze str meskiej to wciaz czekam na swojego jedynego mezczyzne i wierze ze sie opłaca:) Pozdrawiam wszystkie szanujace sie i znajaca swoja wartosc dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jullek wreszcie jakis normalny facet w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks i ja 09
szara idz spac bo ci sie zmarszczki zrobia i nikt cie nie przeleci....koniec tematu,doooooooooooosyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co ci po takiej ,,wartości''?? byc dumna z dziewictwa, to tak jakby cczuć dumę z powodu, ze nigdy nie jadło sie banana:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jullekbul
moze dlatego,ze ciesze sie z tego co mam i nie gonie z adziewica z photoshopa ale doceniam inne rzeczy,a zwlaszcza naturalnosc i dojrzalosc.nie przejmowac sie dzieciakami,szkoda czasu.dziewica bylaby super,ale powtarzam narysujcie sobie taka i zyjcie z nia na codzien powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×