Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marlena987654

dziewica proszę o opinie panów

Polecane posty

Gość RUDY Z BUDY
nie pieprzcie głupio miałem kilka są tam na dole lepsze,swieze,ciasne bez porównania np do wydmuchanej 30 a mam 34 lata i wiem o czym mówię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RUDY Z BUDY
pamiętacie taki film" dzieciaki"?tam główny bohater w pierwszych minutach filmu bierze dziewicę tłumaczy dlaczego są lepsze i wdodatku jest zdziwiony bo ta robi to jak niezłą suczka,obejrzyjcie,zrozumiecie,żona to dziewica,proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksiuytgf
babby są zazdrosne i tyle.nie pisać nam tu ona pyta facetów nauczcie się czytać,puszczalskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrumru krakra
Nie da się stwierdzić czy kobieta mająca trzech partnerów seksualnych będzie lepsza w łóżku od tej będącej aktualnie dziewicą. Tak więc bycie dziewicą to po prostu aktualny stan rzeczy, tak jak fakt czy lubisz mięso wieprzowe czy nie, nie ma sensu się wstydzić, ukrywać i zastanawiać co na to partner.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksiuytgf
jasne,że nie ale jednak spytaj kogo facet chce za żonę,taką co miałą np 5 partnerów czy dziewicę,to tak jakby dostać nowy samochód czy używany.z trabanta mercedesa nie zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANDRZEJ 987654
moja żone miałą przede ną wielu partnerów,mamy po 30 lat,nie przeszkadza mi to specjalnie,staram się nie wyobrażać z eks i tyle,chociaż też wolałbym,żeby była dziewicą,taki bonus dla mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksiuytgf
żona to dziewica.koniec tematu.i dziwne że na dziewice najeżdzają kobiety,a my je doceniamy.ot kobiecxa `solidarnosc!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też dziewica
Moment ale chyba jako dziewica (jak autorka tematu) też mam prawo się wypowiedzieć. Czy Wy mężczyźni nie widzicie że takie myślenie "nie lubiła seksu ale przy mnie polubi" albo "nauczę ją wszystkiego" jest śmieszne po prostu? Chyba skoro widzicie atrakcyjną 20-kilkuletnią kobietę to nie myślicie sobie że całe życie przesiedziała w piwnicy czekając tylko aż się w jej życiu pojawicie? Ja seks po ślubie mogłabym uprawiać tylko kilka razy żeby mieć dzieci (bo lubię dzieci). Myślę że atrakcyjne dziewice to po prostu kobiety bez popędu płciowego tak jak ja. Więc panowie nie zachowujcie się jakbyście się naoglądali bajek Disneya skoro lubicie seks to cieszcie się że macie przy sobie kogoś kto seks też lubi i nie wymyślajcie sobie nieistniejących kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca obrzydliwości kobiet
czy dziewica czy nie to nie ma znaczenia, nawet tym aseksualnym może coś odbić. :) zaprawdę dziewiczość nie jest niczym wartościowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też dziewica
Chciałam się tylko wypowiedzieć bo WKURZA mnie to, wszystkim się wmawia że to kobiety próbują zmieniać mężczyzn po ślubie a mężczyźni mają nadzieję że partnerka się nie zmieni a to nieprawda. Te wszystkie wypowiedzi w stylu wychować sobie czy tam wytresować (jeden pies) kobietę na kochankę (oczywiście taką żeby się wam podobało a nie jej) są niesamowicie uwłaczające i uprzedmiotawiające. To tak jakby panie rozmawiały między sobą że męża po ślubie tak wytresują żeby nie wychodził z kolegami i przynosił w zębach kapcie i gazetę. Mi taka mentalność kojarzy się z arabami którzy kupują sobie małe dziewczynki i się z nimi żenią aby odpowiednio wcześnie je przyzwyczaić do swojego penisa : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to nie zmienia faktu,że mój kumpel ożenił się z laską,którą miałem przed nim.Całuje usta które mnie oblizywały tam na dole itd.Rozumiecie?jabym takiej nie chciał.Można pochodzić,nawet parę lat być zakochanym,ale realne życie to co innego i chcę czystą nie przelecianą przez kumpli,żeby wymieniali między sobą porozumiewawcze miny...teraz jestem z fajną panną,już 2 lata,kocham ją ale brak dziewictwa to dla mnie minus i na pewno się z nią nie ożenię,jeżeli życie mnie nie zmusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka 9887
też byłam dziewicą,mąż mnie NAPRAWDĘ wszystkiego nauczył.To że nie robiłam tego z kim popadnie,nie znaczy że nie miałam ochoty:)po prostu czekałąm na tego jedynego.znam mnóstwo dziewczyn,super lasek,takich jak autorka,o których w życiu nikt by nie powiedział,że to dziewice,one się po prostu szanują.i warto mam naprawdę udane życie seksualne i warto było czekać.poza tym jest mi z niam tak dobrze,że nawet nie chcę próbować z nikim innym.nie potrzebuję porównania,gdyby był w tym kiepski,zorientowałabym się,nie jestem idiotką:)więc nie wypisujcie bzdur o aseksualnych dziewicach albo,że trzeba sobie wybrówać różnych facetów bo to po prostu głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka dzidka00
to prawda,znam to z autopsji:) :) są zazdrosne i tyle.w dodatku,gdy dziewica jest ładna i ma temperament,to już w ogóle.cieszę się że nie uległam wpływom swoich koleżanek w lo i zaczekałam.warto było:)i mam to szczęscie,że obracam się od zwsze w męskim towarzystwie.szkoda że nie słyszycie ,jak mówią między sobą o tych pewnych siebie,poszukujących doznań laskach:Pco innego jak im na was zalęży i was bajerują,a to potrafią,nawet ci romantycy,oj potrafią,a co innego mówią między sobą.p.s sex z moim mężem jest NIESAMOWITY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatni gość, ale jesteś debilem. Po pierwsze dlatego, że pozwalałeś lizać się "tam na dole" dziewczynie która nie jest twoją żoną, od potencjalnej żony to już wymagasz żeby czysta była, a sam "ubrudziłeś" dziewczynę. Po drugie te porozumiewawcze spojrzenia są między innymi twoim udziałem, czyli po prostu jesteś podły, zamiast cieszyć się szczęściem innych. Po trzecie kochasz ją, ale brak dziewictwa to minus? Może dla niej też masz wieli minus, że wsadzałeś innym laskom i je niby także kochałeś? Po czwarte, po co ja się pultam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SAMCZE MARZENIE:pTAK NAPRAWDĘ JAK SIĘ ZAKOCHAMY,TO NIE LICZĄ SIĘ ANI ROZSTĘPY,ANI DZIEWICTWO ITD.to przychodzi dopiero po pierwszym zauroczeniu i szale jak zaczynamy dostrzegać wady partnerów.i nie chcemy słyszeć o waszych eks i jak to oni wam robili dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie podłe,tylko czasem tak robię.poza tym facet nie musi się szanować i duże ilosci lasek tylko procentuja bo wie o co chodzi i potem tego nauczy swoją żonę,i zrobi jej tak dobrze jak marzenie.proste:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duże ilości lasek procentują dużą ilością ropy w oczach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli te dziewczyny, które przerobisz na bieżąco są poświęcane dla dobra tej przyszłej jedynej. Wcale nie chodzi o twoją przyjemność w roochaniu, tylko o to aby w przyszłości zrobić dobrze dziewicy tak że odleeeci z przyjemności. Super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on 09876543
dlaczego kobiety tak nie lubią dziewic?i ni potrafią zrozumiećpostego męskiego marzenia.mieć jak najwiecej kobiet,szaleć ale na końcu ożenić się z dziewicą przecież to logiczne!fajnie sobie zmienić i spróbować taką niewinną.i ładną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boże nie potrafią czytać.pewnie że dla przyjemnosci chodzi o to ze ona ma czekac na mnie,a ja jej to wynagrodze,to ze sie sznowala.piekna,czysta.....atrakcyjna 20 paro latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrumru krakra
Tu nie chodzi o nielubienie dziewic, ale o to że faceci szalejący na wszystkie strony na nie nie zasługują. Marzenie jest proste do zrozumienia, ale po prostu niezasłużone w przypadku realizacji. I jeszcze aby biedna dziewica nie zaraziła się po pierwszym razie z tym jedynym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boże nie potrafią czytać.pewnie że dla przyjemnosci chodzi o to ze ona ma czekac na mnie,a ja jej to wynagrodze,to ze sie sznowala.piekna,czysta.....atrakcyjna 20 paro latka.na całe życie.a d****i dla zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja dbam o siebie,jestemzdrowy nie myl prwadziwych facetów z bezmózgami nie dbającymi o zdrowie,proszę cię.dziewica i moi znajomi też takiej chcą.polowanie na dziewice czas zacząć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsto
Jestem dziewicą właśnie po to żeby czekać na kogoś, kto dzięki moim koleżankom zdobędzie tyle doświadczenia, żeby mi potem boskimi orgazmami wynagrodzić, to że się szanowałam :D Gorzej jak po pierwszym razie stwierdzi, że jednak nie jestem na całe życie i wtedy nagle przeskoczę do folderu d****i.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek 65
tylko dziewice,i przestańcie pisać temat skończony.a tak na codzień to nie ma różnicy,trzeba mieć dziewczyne do chodzenia i mówić że jest moją jedyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migrfdeswa
Dobrze wiedzieć panowie, bo ja mam bardzo mało doświadczenia, więc przyszłemu partnerowi powiem, że jestem dziewicą i niech się cieszy i będzie dumny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet na życie tylko prawiczek. Nie zniosłabym tego, że jego usta, którymi mnie całuje dotykały pipek innych dziewczyn. A nawet odbytów, bo niewielka odległość je dzieli....fuuuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też dziewica
No i gites panowie, ja chętnie zostanę waszą jedyną na całe życie ale też Wam nie powiem przed ślubem że nie lubię seksu :) w praniu wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewentualnie przed ślubem można poudawać, że się ma ochotę na seks, jak to nie mogę się doczekać naszej nocy poślubnej mrrrr :D A potem głowa będzie boleć, bo wesele to męcząca impreza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadek86
dziewice doceni tylko d****arz poniewaz wie o co chodzi.chlopakowi ktory mial np tylko 5 kobiet w zyciu dziewictwo lub jego brak to bez roznicy.prawiczkowi tez to zwisa.wlasnie po to trzeba miec wiele kobiet i na roznych etapach w zyciu,zeby nie wziac pozniej slubu z przeleciana panna ktora nas zlapie na sekksualne sztuczki,poniewaz ich wczesniej nie zaznalismy i teraz dajemy sie dla sexu wodzic za nos.romantyczny kolega z roku to tylko dwudziestoparolatek o malym doswiadczeniu zyciowym,ale i on dojrzeje i priorytety mu sie zmienia.tez zapragnie dziewicy,pisze to nie tylko z autopsji ale i z rozmow z kolegami,mamay po 30-35 lat,teraz to kazdy by chcial ozenic sie z taka porzadna,ale wyszlo jak wyszlo,niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×