Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marlena987654

dziewica proszę o opinie panów

Polecane posty

Gość gość
powiedz mi julku w czym dziewica byłaby super, bo dalej nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks i ja 09
bo to wazne,badz z siebie dumna ten jedyny na pewno to doceni,nie sluchaj zawistnych kolezanek,tylko badz soba,nawet nie chodzi o slub,ale o prawdziawa milosc po prostu,zeby sie szanowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty się szanowałes aleks:P zawistną o dziewictwo:P:D za nic w swiecie nie chciałabym nią znowu być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jullekbul
byloby super,ale nie mysle o tym bo mam fajna kobiete.super byloby miec merca,ale mam rower:)nie no zartuje,chodzi o to ze zwlaszcza w takich meskich ROZMOWACH CZESTO GDY PADA SLOWO dziewica,to kazdy sie puszy itd co to by on z nia nie zrobil ze pierwszy itd t tak jak przechwalanie sie kto ile mial panienek,takie gadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez dziewica to kloda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jullekbul
wiecie co?chodzmyposwiecic troche czasu swoim dziewczynom,zamiast tu pisac.pozdrawiam dziewice i nie dziewice to bez znaczenia w milosci.dobranoc dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks i ja 09
na poczatku,ale rzadko zawsze się rozkrecją miłem ich trochę i wiem.jak chodzi z wasko ustawionymi udami to dziewica a jak szeroko to ma szparke bez blonki motylka,tak sie poznaje dziewice.albo niby przypadkiem paluszwek wlozyc i juz,ale to juz hard core,zwlaszcza nowo poznanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks i ja 09
ja sie nie musze nog trzymac razem bo nikt po penisie nie pozna ile mialem lasek a po szparce od razu widać,moje piękne d****i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mysle ze nie miales zadnej, skoro nie wiesz, ze motylek nie zalezy od dziewictwa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio? wyczytasz mi ze szpary ile mialam facetow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumak konski miecz
dokładnie,każdy chce ale zadowala się tym co ma.poza tym to tak jakby spotkać ufo,za dużo się mówiło o rówwnp.i teraz macie wyzwolone.proszę bardzo.dziewice są po prostu lepsze,nawet jeżeli fcet o tym nie mówi to każdy marzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Żeby ją wychować i wszystkiego nauczyć i wtedy zdradzać nie bedzie" PADŁAM Człowieku czego chcesz uczyć dorosłą kobietę?! Ja uczyłam seksu oralnego mojego faceta będąc DZIEWICĄ i niemając wcześniej doświadczeń nawet oralnych a on wcześniej stukał jakieś kłody i uważał się za wielkiego j***ake ; )))). To po prostu dorosłą osobę obraża - chyba że kogoś jarają pseudo-kazirodcze układy (bo wychowuje się dziecko swoje a nie partnera) ale normalnym związkiem bym tego nie nazwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks i ja 09
t nikt nie jest naiwny i każdy wie o co chodzi.tak bo nie bedziesz ciasna tylko rozepchana jak stodoła;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumak konski miecz
można a nawet trzeba,dobranoc.ale na głos tego nie powiemy,nikt nie zaryzykuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A drugi super mit to ten o rzekomej ciasności dziewic, tak na pewno p***e Tajek które dla ubawu gości zagranicznych zgniatają orzechy w szparce nigdy nie widziały ch**a! Sorki panowie ale jeśli macie za luźno to albo Wasza dziewczyna jest rozlazła i nie ma mięśni albo po prostu nie porażacie wielkością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też dziewica
Przepraszam panowie że się wcinam w dyskusję ale skąd wiecie że dziewice są lepsze skoro żaden takiej nie miał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że co?Że dziewica chodzi z wąsko ustawionymi udami ?????? Ludzie.Gdzie takie debilstwo się rodzi?Dziewiczy bo nieużywany to ty masz możdżek aleksie i ja 09.Co za kretyn,nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka nie ma sie czego wstydzic, ale tez nie powinna tego traktowac jako jakis skarb, bo to zaden skarb tylko okres prtzejsciowy w zyciu kobiety. I nie czekac z utrata tego skarbu do 30, bo kobieta potrzebuje czasu zeby sie rozkrecic (nawet 2 lat od rozpoczecia wspolzycia, zeby mogla czerpac pelna przyjemnosc z seksu). Fantazje panow, ze znajda rozpalona dziewice i beda z nia uprawiac dzikie harce to mrzonka. :O I uwazam, ze kazdy czlowiek powinien miec 2-3 partnerow seksualnych w zyciu zeby sobie moc porownac. ;) Kiedys w jakims programie wypowiadala sie kobieta pod 60, ktorej jedynym partnerem w lozku byl jej maz. Ich seks trwal 30 sekund, a ona nie miala porownania i myslala ze to normalne. :O Dopiero jak umarl i ona znalazla sobie innego faceta to okazalo sie ze maz byl cienki bolek w lozku i nic nie potrafil, a ona moze przezywac orgazm. Przeciez to dramat. :O Kobieta zmarnowala sobie zycie, bo nie miala z kim go porownac. Faceci, ktorzy chca dziewice po prostu boja sie porownan i boja sie ze slabo wypadna, a chca byc dla swojej zony alfa i omega w sprawach seksu. A tacy, ktorzy wymagaja dziewicy (oczywiscie ladnej, szczuplej, dbajacje o dom :D tjaa) a sami uprawiali seks ile wlezie to hipokryci. :) Mam nadzieje ze trafi im sie "dziewica", ktora moze sie pochwalic kazdym rodzajem seksu oprocz seksu pochwowego i to z jak najwieksza iloscia partnerow. :D :D Pasowalibyscie do siebie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"co to by on z nia nie zrobil ze pierwszy itd t tak jak przechwalanie sie kto ile mial panienek,takie gadkico to by on z nia nie zrobil ze pierwszy itd t tak jak przechwalanie sie kto ile mial panienek,takie gadki" - njak uprawiasz seks z kobieta, a tym bardziej z dziewica to powinienes sie podpasowac pod jej tempo a nie swoje fantazje pieporzony egoista :O przechwalanie nie "panienkami" jest zalosne, bo czlowiek z klasa zachowuje szczegoly swojego zycia seksualnego dla siebie :O naprawde jestescie zwierzetami masakra :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pochwa nawet po porodzie nie robi sie "rozlazla" :O jesli uwazacie ze pochwa moze sie rozcignac nawet i po milionie stosunkow to jestescie idotami i przecieniacie swoje mikro penisy :D to mit w stylu, ze podczas pierwszego razu nie mozna zajsc w ciaze :O nie znacie nawet podstaw fizjologii kobiety a wy chcecie seks uprawiac? :O masakra :O a wiecie chociaz gdzie jest lechtaczka j**aki? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też dziewica Przepraszam panowie że się wcinam w dyskusję ale skąd wiecie że dziewice są lepsze skoro żaden takiej nie miał? xxx wiedza to ze swoich fantazji :D ależ ja beda obracac! ulalalaa! :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez bym nie chciala byz znow dziewica :D i bardzo cenie sobie te wiedze, ktora zdobylam z bylym partnerem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też dziewica
No tak się pytam bo ja np jestem dziewicą bo nie lubię seksu - i najdłużej chłopak wytrzymał ze mną bez seksu trzy lata (w liceum). Jeśli ktoś chodzi z kimś za rączkę x lat i wierzy ze nagle w ciągu jednej nocy poślubnej drugiej osobie zachce się seksu to jest to myślenie głupiej baby, której konkubent pije i bije ją i dzieci ale ona i tak weźmie z nim ślub bo przeciez po ślubie się zmieni. NIKT się po ślubie nie zmienia. Jeśli ktoś nie lubi seksu przed ślubem to nie polubi go i po ślubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj czytalam "sztuke kochania" i wg autorki nie ma kobiet, ktore nie lubia seksu, tzw. ozieblych, sa tylko kobiety nierozbudzone seksualnie przez mezczyzn :P partnerzy po prostu za słabo sie przykladali :P zycze spotkania odpowiednio zaangazowanego w seks mezczyzny :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też dziewica
Miałam już kilku chłopaków i każdego z nich bardzo kochałam więc to chyba nie to. I nie chciałabym żeby ktoś się starał mnie zmieniać na siłę albo "wychowywać" na lalę do seksu : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja trzymałam dziewictwo dla meza i co...przez 10 lat nie wiedziałam co to orgazm heh myslalam ze tak musi być . to wasze" fajnie mieć dziewice nauczyl bym ją" ..gowno prawda jestem w kolejnym stalym związku a w tej przerwie miałam paru partnerow i dzięki bogu bo mam wreszcie porównanie!!! i z tej wąskiej statystyki jasno wynika ze mało który facet umie tak naprawdę kobiete zaspokoić tak porządnie ja dopiero jestem zadowolona z sexu i zakochana po uszy teraz 30 lat...zaluje ze bylam dziewica i wpakowałam się w malzenstwo trzeba było sprobowac chociaż 2-3 facetow !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na Erotikforum.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksiuytgf
drogie panie,autorka prosiła o opinie panów pisze wyrażnie w temacie OPINIE PANÓW FACETÓW NAS a nie kobiet.nikt was tu o zdanie nie pytał i nie zapraszał.mamay prawo do własnego zdania,wy też ale po co wcinacie się nie wnosząc nic do dyskusji?ona pyta facetów nie zawistne laski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romek 00000000
wlasnie poza tym dziewica to jedna z najczestszych fantazji seksualnych nawet jezeli facet wam tego nie powie bo was kocha to w srodku zawsze bedzie czul zal ze nie byl tym pierwszym takie zycie,wszystkiego sie nie mowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksiuytgf
mam dziewczynę,kocham do szaleństwa,ale to nie znaczy ,że czasem o takiej niewinnej dziewicy dla odmiany nie marzę,a potem uczę ją wszystkiego.poza tym na żonę,każdy chce dziewice.są dlatego takie cenne bo prawie ich nie ma mówię o ładnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×