Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosciuwa

organizacja urodzin dla dziecka

Polecane posty

Gość gość

My szóste urodziny córki świętowaliśmy w nieco większym gronie. Zjechała się cała rodzinka, sąsiedzi, trochę dalszych znajomych. Taki mini piknik organizowaliśmy przez agencję eventową raki.pl/. Można powiedzieć, że „wyprodukowali” nam czas wolny i to w fajnym stylu. Dobrze się bawiłem, a jestem grubo po 50 🙂 Catering bardzo mi smakował. Już po wstępnym kontakcie wiedzieliśmy, że dobrze wybraliśmy. Sympatyczna ekipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeśli chodzi o organizacje imprez dla dzieci to najlepsi moim zdaniem są ludzie z agencji Raki z Lublina. Organizowałem imprezę dla córki i muszę przyznać że przerośli moje oczekiwania kontakt jest do nich na  raki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie myślałyście o wynajęciu animatorów na urodziny dziecka? Ja tak zrobiłam i mogę powiedzieć że była to świetna decyzja. Ludzie z www.kaczki-dziwaczki.pl zorganizowali dzieciom świetną zabawę. Jeżeli mieszkacie we Wrocławiu to się z nimi skontaktujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszyscy rodzice organizowali przyjęcie urodzinowe w salach zabaw z animatorami itd. Ja się wyłamałam i urządziłam przyjęcie córki w domu. Nikt nie narzekał. Rodzice siedzi przy swoim stole i plotkowali, a maluchy przy swoim. Później odeszli od stołu na trawnik, gdzie jest więcej miejsca, by grać w grę. Kupiłam im Play Sport&Fun do zabawy, zestaw zawiera 9 różnych gier, więc mieli w czym wybierać. Tylko słychać było ich gromki śmiech i doping. W grze może brać udział wielu graczy, także każdy z gości był zaangażowany. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia556

Hmm..a może zamiast organizować je w domu i zwalać sobie całą robotę na głowę warto pomyśleć o alternatywie? 10 urodziny mojego syna organizowałam mu w .. labiryncie. Znalazłam firmę, która zajmuje się budową takowych i czym prędzej się z nimi skontaktowałam. Sam pomysł wydawał mi się świetny i tak też się sprawdził. Dzieciaki były zachwycone ! Gdybyście szukały to - swiatlabiryntow.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×