Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mezatki ktore maja kochankow

Polecane posty

Gość gość
masz na myśli tego rudego k****iszona M...? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapomniałem jaki miała nick ale była szybka:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha Ty o Missi piszesz Ona nie była K*********m zyebie pierrdolony chodziło o Annabel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak golimy wlosy lonowe. Nie dla kochanka nie dla meza, ale dla siebie idioto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antygolacz
Ohydne kobiety które golą włosy łonowe, wyglądają jak ptaki bez piór. Zygać się chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DEIDRA: jeszcze wierny mąż - myślisz, że jak Zdrowy_Facet postraszy żonę, to ona nagle odkryje, że on jest jej ideałem? ****** DEIDRA, tu nie chodzi o wywołanie strachem miłości jednak może to być sposób na wywołanie dyskusji o problemie. . Pisałem, że nie wiem jak jej (a przez to sobie) pomóc. Oczywiście, że jest to skomplikowany problem i nawiązując do tematu topicu, może prowadzić do zdrad. Całe szczęście, że ma pracę jaką ma i nie ma w niej okazji mnie zdradzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie dlaczego mezatki zdradzaja ale patrze na facetów zarabiam żona to moja własnoś żal mi kobiet a wy facecji jestescie tacy maczo kobiete trzebia wielbic a nie wy myslicie kobieta musi byc uległa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wywodów milion:) i wszystkie w części ok. ale niektórym sie układa innym nie , a niezmiernie rzadko tak bywa żeby para pożądała się przez całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szerkas45: "pytanie dlaczego mezatki zdradzaja ale patrze na facetów zarabiam żona to moja własnoś żal mi kobiet a wy facecji jestescie tacy maczo kobiete trzebia wielbic a nie wy myslicie kobieta musi byc uległa " * * * * * * * * * Weź się człowieku ogarnij. Czytając te wypociny można się porzygać Jak można pisać taki bełkot? Interpunkcja to naprawdę fajna sprawa. Nie wiem jak taki młot może zarabiać cokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Antygolacz RZygac sie pisze. Przez RZ!! Ohydny analfabeto!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiris22
gość1732, gościnnie77, Mea31 zaglądacie tu jeszcze?????? ja tak nawet regularnie tylko ten wątek który był dla nas - mężatek mających kochanków rozwinął się bardzo bujnie tylko nie dla nas.........................pisałam tu bo to było miejsce "dla nas" a teraz?????? kolejna fala moralnych uzurpatorów myślących że mogą oceniać innych.....jeśli jeszcze tu zaglądacie dziewczyny to odezwijcie się zawsze możemy znaleźć wspólnie inne miejsce żeby popisać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia mezatka
a ile z was kolezanki zdradza z powodu malego sprzetu meza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnnie77
Kiris22, dziś o Tobie myślałam. Jak tam sytuacja u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uległa gość
Wprawdzie nie pisałam z Wami wcześniej,ale wliczam się do grona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mam kochanka ,lecz nie uprawiamy sexu w realu,lecz wirtualnie,,pozdrowko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cholera taka mam ochote a maz nie moze,co mam robic ? poszcze juz 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza londyn
jak to co znalezc kogos sobie :) wzglednie chociaz online sie baw... a co do postu powyzszej kolezanki, ja zdradzam glownie ze wzgledu na wielkosc wyposazenia meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uległa gość
Dla mnie miesiąc to już depresja ale 5lat???? Dziewczyno ogarnij się. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościnnie77 hmmmm dobrze:) jeśli tak to można nazwać K w poniedziałek się odezwał z samego rana a nawet zjawił pytał z skąd ta cisza.....od tamtej pory nadrabia....codziennie pierwszy dzwoni ,pisze.A ja właśnie w tamten poniedziałek poczułam, że po takim samotnym tygodniu gdzie szalałam i głupiałam bo nie wiedziałam co się dzieje jestem w stanie to skończyć.....tęsknota i ból były już mniej dotkliwe.....ale tego nie zrobiłam....bo przez telefon tak głupio a jak się widzieliśmy to przez moment i nie było dogodnej chwili - tak to sobie tłumacze....wiem głupia jestem:( wczoraj cały dzień rodzinnie z mężem nierozłączni.....i ta świadomość tak mnie k***wnie bolała postanowiłam że muszę to przerwać póki mogę uratować moje małżeństwo, póki nie zraniłam mojego męża i co????????????? i nic K z rana zadzwonił 2 razy a ja znów w skowronkach że jest........................głupia głupia i tytle:(((((((((( gość 19:55 u mnie też zaczęło się od sexu przez telefon.... Uległa gość witaj w gronie :) może też coś nam o sobie a raczej o was napiszesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiris22
to powyżej oczywiście ja kiris22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mea31
Ja jestem jestem ale cos watek troche pod**adl.Ale na rozmowe jestem jak najbardziej chetna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mea31
Gosc z 21:17 może zmien na jakis konkretniejszy nick bedzie nam latwiej pisac :-). Kurcze powiem ci ze ten weekend co nie mieliscie kontaktu dobrze rokowal ale i tak bylam przekonana ze zmiekniesz. Hmmm co ja moge ci doradzic. Przemysl to, nie pakuj się w cos czego potem nie udzwigniesz tj konsekwencji. Wyciagnij wnioski z historii w tym mojej niezbyt optymistycznej bo di dnia dzisiejszego zyje w strachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnnie77
Oj Kiris,no wiedziałam,że takie wieści nam przekażesz! Musisz z nami przebywać ,a ja i Mea wybijemy Ci go z głowy ;) To gdzie się przenosimy? Uległa,witamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiris22
Mea31 ojjjj tłukę to sobie dzień i noc do głowy......i naprawdę wydaje mi się że dam rade ale jak go słyszę i widzę to wydaje mi się że on mnie potrzebuje bardziej niż ja jego......w moim przypadku jest nas trzech on ja i mąż czyli tłum a w jego tylko nas dwoje.....wiem że dobrze mi radzisz - i jestem naprawdę wdzięczna:) tylko sama nie wiem dlaczego brnę w to wariactwo.....wmawiam sobie, że jestem mu potrzebna - pewnie dlatego że słyszałam to już milion razy. żyć w strachu też będę już do końca dlatego, że zawsze będę się bała że ta nasza mała tajemnica może kiedyś zobaczyć światło dzienne..................a tego bym nie chciała. Jak naiwna wmawiam sobie że wszystko samo się ułoży ale wiem że murzę zebrać siły i odejść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiris22
gościnnie77 :***** wybijcie wybijcie na to liczę:))))) nie wiem zostajemy tu może dadzą nam spokój czy się zmywamy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mea31
Boze sorry Kiris nie zauwazylam ze to Twoj wpis, wczoraj juz bylam nieprzytomna. A powiedz mi do kontaktow z K uzywasz tylko telefonu czy kompa domowego tez? Czemu pytam? Mam na mysli dobrze zacierane slady zeby sie nie wydalo. Mam nadzieje ze czyscisz telefon po kazdym smsie i liste polaczen po telefonie? Nie daj boze nie masz jego zdjec w telefonie.on jest wpisany w tel jako np "Anka"? I najważniejsze maz nie ma wgladu w bilingi bo jezeli ma i cos zacznie podejrzewac to cie sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mea31
No i czyszczenie kompa jezeli gadacie przez jakis komunikator, wylogowywanie sie bo mozna glupio wpasc jak moja kolezanka. Zawsze dobrze czyscila telefon po kontaktach z kochankiem, ale zapomniala raz wylogowac sie z poczty na laptopie i wpadla bo pisala mi maila o nim i sierota nie skasowala go !!!!! Maz znalazl wydrukowal i jej pokazal. Lipa ze szok. Takze wszystko ale to wszystko kasuj takze maile bo czasami sie o tym zapomina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadam 8
mężatki kochanków? coś kłamiecie jak mężatka to nie ma kochanka przecież jest zajęta to jak może mieć? Kobiety takie nie są nie zdradzają. Faceci żonaci też nie to się przecież nie godzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×